Dobromat.cz registruje zájemce o finanční podporu

 

 

Dobromat.cz umožňuje registrovaným neziskovým organizacím získávat finanční prostředky z nákupů, které se realizují přes internetové obchody.

Mezi příjemce pomoci od Dobromatu patří více než 1600 neziskových organizací.

 

dobromat

 

Pomoc poskytuje díky spolupráci s více než 450 internetovými obchody.

 

dobromat

 

Proces podpory funguje následovně:

  • Kdokoliv, kdo plánuje nákup na internetu a zároveň by chtěl podpořit neziskovou organizaci, navštíví před nákupem stránku http://dobromat.cz
  • Na stránce si vybere obchod, ve kterém chce nakoupit a organizaci, kterou nákupem podpoří
  • Stránka ho přesměruje do vybraného internetového obchodu, kde nakoupí
  • Za toto zprostředkování nákupu vyplatí obchod Dobromatu provizi, který ji následně pošle na účet vybrané organizace

Důležité je vědět, že cena za nákup není žádným způsobem navýšena. Přesto přispěje nakupující vybrané organizaci částkou ve výši několika % z nákupu.

 

Žádost o finanční podporu podáte vyplněním tohoto formuláře: http://dobromat.cz/organizace/registrace

 

 

 

Komunikujete na svém Facebooku, aby Vás fanoušci podporovaly přes Dobromat? Výborně. Chceme Vás za to odměnit.Na Facebooku Dobromatu představíme Vaši organizaci a pomůžeme Vám tak získat nové fanoušky a podporovatelé, kteří již svými nákupy podporují neziskové organizace.

 

Jaký je postup?

 

  1. Uveřejněte na Facebooku Vaší organizace aktuální status k Dobromatu. Příklad textu:Víte, že nás můžete podpořit každým Vaším nákupem přes internet, aniž by Vás to stálo co i jen 1 halíř navíc?
  2. Z každého nákupu umíme získat pár % na naši činnost. Při množství nákupů, které se denně realizují, to může být velká pomoc. Stačí, když si přidáte do svého prohlížeče pomocníka ze stránky http://dobromat.cz/rozsireni/pridat. Ďekujeme!Jako bonus budete dostávat exkluzivní slevy v obchodech a budete zařazeni do slosování o hodnotné ceny z Dobromatu.2. Pošlete nám výstižný text s představením Vaší organizace v rozsahu do 200 slov. Můžete připojit i ilustrační obrázek, který přitáhne pozornost. Nezapomeňte nám uvést odkaz na Vaši Facebook stránku.
  3. Organizace, které tuto nabídku využijí, představíme na Facebooku Dobromat

 

S přáním hezkého dne, Marián Repáň, dobromat.cz

 

© LTC Poděbrady