UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ


,,kdo nebyl v Poděbradech, nemá rád tenis“

(slogan z doby, kdy se v Poděbradech konalo Mezinárodní mistrovství České repuibliky v tenisu)

 

Areál tenisového klubu TJ LTC Poděbrady leží ve velice pěkné, klidné zóně města. Přitom jen několik minut od centra města    i lázeňské části Poděbrad. Můžete tak spojit aktivní pobyt v Poděbradech i s lázeňskými procedurami, případně s cyklovýlety po okolí. Je na místě připomenout, že po obou stranách Labe je velice pěkná asfaltová cesta vhodná pro inline bruslení           i cyklistiku. V Poděbradech si můžete kromě tenisu zahráít  i golf, projet se na koni, či vykoupat se v jezeře s písečnou pláží.

 

Smluvní partner TJ LTC Poděbrady ing.Dagmar  Pochmannová (telefon 733 538 967) zajišťuje ubytování v penzionu           i občerstvení. V penzionu je k dispozici celkem 22 lůžek v osmi jedno, dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích. Na všech pokojích je umyvadlo s tekoucí vodou, sociální zařízení včetně sprch jsou společná zvlášť pro ženy a muže.

 

Tomu odpovídá i základní cena, která je stanovena za lůžko a noc 300,- Kč vč. ubytovacího poplatku.  K dispozici je i velká klubovna s televizí, vybavená kuchyňka i internetové připojení prostřednictvím wifi. V budově je i masérka a kadeřnice.

 

Nájemce provozovaného občerstvení v přízemí v odpoledních hodinách v letním období zajišťuje kromě běžného občerstvení   i stravování po předchozí dohodě. Celodenní stravování lze zajistit v nedaleké restauraci Na hrázi na konci ulice Čsl.armády (cca 200 m) nebo v hotelové škole.

Můžete zde uspořádat podnikové tenisové turnaje, prázdninové školy mládeže, tenisové soustředění, setkání abiturientů apod.

 

 

Kontakty :

 

Ubytování

Telefon: 603 300 832

objednávky na e-mail alespoň týden předem na adresu penzionnatenise@seznam.cz

objednávky přes "booking" běžně

 

Občerstvení

Telefon: 603 300 832

 

Správce tenisových dvorců od 1.4. - 31.10.

telefon: 722 748 646, 604 919 817

e-mail: ltc@ltcpodebrady.cz

 

© LTC Poděbrady