Rezervace dvorců |
|
|
návod
|
Hosté si rezervují dvorec telefonicky u správce 604 919 817 nebo u sekretářky Jany Hruškové na čísle telefonu 732 341 801 popř. e-mailem: ltcsekretariat@seznam.cz.
________________________________________________________________________________________________________
Přehled rezervací: týden 23 (03. červen 2024 – 09. červen 2024)
Center
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | MŽ B-LTC Kolín | ||||
08:30 | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | MŽ B-LTC Kolín | ||||
09:00 | Vrbenský Michael | MŽ B-LTC Kolín | |||||
09:30 | Vrbenský Michael | MŽ B-LTC Kolín | |||||
10:00 | Nováková Jana | Tš. M.Vrbenský | Nováková Jana | Tš. M.Vrbenský | MŽ B-LTC Kolín | ||
10:30 | Zvěřinová Lenka | Tš. M.Vrbenský | Zvěřinová Lenka | Tš. M.Vrbenský | MŽ B-LTC Kolín | ||
11:00 | Vrbenský Michael | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | MŽ B-LTC Kolín | |||
11:30 | Franc Pavel | MŽ B-LTC Kolín | |||||
12:00 | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | kurt uzavřen | kurt uzavřen | ||
12:30 | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | kurt uzavřen | kurt uzavřen | |
13:00 | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | MŽ B-LTC Kolín | |
13:30 | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | MŽ B-LTC Kolín | |
14:00 | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | MŽ B-LTC Kolín | |
14:30 | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | MŽ B-LTC Kolín | |
15:00 | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | MŽ B-LTC Kolín | |
15:30 | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | MŽ B-LTC Kolín | |
16:00 | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | MŽ B-LTC Kolín | |
16:30 | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | MŽ B-LTC Kolín | |
17:00 | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | MŽ B-LTC Kolín | |
17:30 | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | MŽ B-LTC Kolín | |
18:00 | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | MŽ B-LTC Kolín | |
18:30 | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | MŽ B-LTC Kolín | |
19:00 | Vrbenský Michael | Vrbenský Michael | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | MŽ B-LTC Kolín | ||
19:30 | p. Nováček | Duben ml. Robert | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | MŽ B-LTC Kolín | ||
20:00 | kurt uzavřen | Vrbenský Michael | kurt uzavřen | kurt uzavřen | kurt uzavřen | kurt uzavřen | kurt uzavřen |
20:30 | kurt uzavřen | p. Nováček | kurt uzavřen | kurt uzavřen | kurt uzavřen | kurt uzavřen | kurt uzavřen |
Dvorec 1
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | LTC člen-student | LTC HOST-Umlauf | LTC HOST-Umlauf | LTC HOST-Umlauf | |||
09:30 | LTC člen-student | LTC HOST-Umlauf | LTC HOST-Umlauf | LTC HOST-Umlauf | |||
10:00 | LTC HOST-Umlauf | LTC HOST-Umlauf | LTC HOST-Umlauf | ||||
10:30 | Hůla Jiří | Šebek Miloslav | Růžička Jiří | LTC HOST-Umlauf | LTC HOST-Umlauf | LTC HOST-Umlauf | |
11:00 | Hůla Jiří | Zvěřina Jaroslav | Kováč Ludvík | mistrovské utkání | |||
11:30 | mistrovské utkání | ||||||
12:00 | kurt uzavřen | mistrovské utkání | |||||
12:30 | kurt uzavřen | mistrovské utkání | |||||
13:00 | mistrovské utkání | ||||||
13:30 | mistrovské utkání | ||||||
14:00 | mistrovské utkání | ||||||
14:30 | mistrovské utkání | ||||||
15:00 | LTC HOST-Umlauf | LTC HOST-Umlauf | mistrovské utkání | ||||
15:30 | LTC HOST-Umlauf | LTC HOST-Umlauf | mistrovské utkání | ||||
16:00 | LTC HOST-Umlauf | LTC HOST-Umlauf | mistrovské utkání | ||||
16:30 | Sekereš Karel | Sekereš Karel | LTC HOST-Umlauf | LTC HOST-Umlauf | mistrovské utkání | ||
17:00 | Votík Zbyněk | Votík Zbyněk | |||||
17:30 | |||||||
18:00 | Kavka Ivan | Bažant Pavel | Molič Petr | ||||
18:30 | Serbus Tomáš | Molič Petr | Baumrt Ladislav | Bezouška Aleš | Baumrt Ladislav | ||
19:00 | Krejčík Jaroslav | Krejčík Jaroslav | |||||
19:30 | Baumrt Ladislav | Baumrt Ladislav |
Dvorec 2
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | Veselý Vratislav | LTC HOST-Umlauf | LTC HOST-Umlauf | LTC HOST-Umlauf | |||
09:30 | Kočí Tomáš | LTC HOST-Umlauf | LTC HOST-Umlauf | LTC HOST-Umlauf | |||
10:00 | LTC HOST-Umlauf | LTC HOST-Umlauf | LTC HOST-Umlauf | ||||
10:30 | LTC HOST-Umlauf | LTC HOST-Umlauf | LTC HOST-Umlauf | ||||
11:00 | Doležal Jan | mistrovské utkání | |||||
11:30 | Bednář Jan | mistrovské utkání | |||||
12:00 | kurt uzavřen | mistrovské utkání | |||||
12:30 | kurt uzavřen | mistrovské utkání | |||||
13:00 | mistrovské utkání | ||||||
13:30 | mistrovské utkání | ||||||
14:00 | mistrovské utkání | ||||||
14:30 | mistrovské utkání | ||||||
15:00 | mistrovské utkání | ||||||
15:30 | mistrovské utkání | ||||||
16:00 | mistrovské utkání | ||||||
16:30 | mistrovské utkání | ||||||
17:00 | |||||||
17:30 | |||||||
18:00 | Pravcová Martina | Sochor Ladislav | LTC člen-student | ||||
18:30 | Fliedrová Ilona | Duben Lukáš | Kec Pavel | LTC člen-student | Kec Pavel | ||
19:00 | Kolařík Jiří | Pokorný František | Pokorný František | ||||
19:30 | Host | Kec Pavel | Kec Pavel |
Dvorec 3
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | Turnaj MH | ||||||
09:30 | Turnaj MH | ||||||
10:00 | Procházková Květoslava | Nováková Jana | Turnaj MH | ||||
10:30 | Rožová Markéta | Hollanová Sylva | Turnaj MH | ||||
11:00 | Povolný František | Turnaj MH | mistrovské utkání | ||||
11:30 | Turnaj MH | mistrovské utkání | |||||
12:00 | Turnaj MH | mistrovské utkání | |||||
12:30 | Turnaj MH | mistrovské utkání | |||||
13:00 | Turnaj MH | mistrovské utkání | |||||
13:30 | Turnaj MH | mistrovské utkání | |||||
14:00 | Turnaj MH | mistrovské utkání | |||||
14:30 | Turnaj MH | mistrovské utkání | |||||
15:00 | mistrovské utkání | ||||||
15:30 | mistrovské utkání | ||||||
16:00 | mistrovské utkání | ||||||
16:30 | mistrovské utkání | ||||||
17:00 | Procházková Květoslava | Vrchotová Radka | Ltc host-Nykodymova | ||||
17:30 | Němcová Libuše | Máčalíková Sabina | Ltc host-Nykodymova | ||||
18:00 | HOST-Vrchota | LTC HOST | Nejedlý Tomáš | ||||
18:30 | HOST-Vrchota | LTC HOST | Benda Tomáš | ||||
19:00 | HOST-Vrchota | Duben Lukáš | Nejedlý Tomáš | ||||
19:30 | Duben Robert |
Dvorec 4
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | Šimral Jan | Turnaj MH | |||||
09:30 | Turnaj MH | ||||||
10:00 | Turnaj MH | ||||||
10:30 | Turnaj MH | ||||||
11:00 | Turnaj MH | mistrovské utkání | |||||
11:30 | Turnaj MH | mistrovské utkání | |||||
12:00 | Šimral Jan | Turnaj MH | mistrovské utkání | ||||
12:30 | LTC HOST | Host-Prokš | Turnaj MH | mistrovské utkání | |||
13:00 | LTC HOST | Turnaj MH | mistrovské utkání | ||||
13:30 | Turnaj MH | mistrovské utkání | |||||
14:00 | Turnaj MH | mistrovské utkání | |||||
14:30 | Turnaj MH | mistrovské utkání | |||||
15:00 | LTC sparing | mistrovské utkání | |||||
15:30 | LTC sparing | mistrovské utkání | |||||
16:00 | Krejčík Jiří | LTC sparing | mistrovské utkání | ||||
16:30 | Šebesta Vladimír | mistrovské utkání | |||||
17:00 | Vrchotová Radka | ||||||
17:30 | Trajhanová Lída | Vrchotová Radka | |||||
18:00 | Šebová Jiřina | Vrchotová Radka | Šebová Jiřina | ||||
18:30 | Pravcová Martina | Zvěřinová Lenka | Máčalíková Sabina | ||||
19:00 | LTC HOST-Kloubec | LTC HOST | Langrová Monika | ||||
19:30 | LTC HOST-Kloubec | LTC HOST | Podkonický Petr |
Dvorec 5
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | MŽ B-LTC Kolín | ||||||
08:30 | MŽ B-LTC Kolín | ||||||
09:00 | Bucháček David | Turnaj MH | MŽ B-LTC Kolín | ||||
09:30 | Pezl Lukáš | Turnaj MH | MŽ B-LTC Kolín | ||||
10:00 | Pezl Lukáš | Turnaj MH | MŽ B-LTC Kolín | ||||
10:30 | Pezl Lukáš | Turnaj MH | MŽ B-LTC Kolín | ||||
11:00 | Pezl Lukáš | Turnaj MH | MŽ B-LTC Kolín | ||||
11:30 | Turnaj MH | MŽ B-LTC Kolín | |||||
12:00 | Turnaj MH | kurt uzavřen | |||||
12:30 | Turnaj MH | kurt uzavřen | |||||
13:00 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Turnaj MH | MŽ B-LTC Kolín | |
13:30 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Turnaj MH | MŽ B-LTC Kolín | |
14:00 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Turnaj MH | MŽ B-LTC Kolín |
14:30 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Turnaj MH | MŽ B-LTC Kolín |
15:00 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | MŽ B-LTC Kolín | |
15:30 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | MŽ B-LTC Kolín | |
16:00 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | MŽ B-LTC Kolín | |
16:30 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | MŽ B-LTC Kolín | |
17:00 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | LTC čekatel-Týma | MŽ B-LTC Kolín |
17:30 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | LTC HOST | MŽ B-LTC Kolín |
18:00 | Tš. J.Kolařík | Tš. M.Herda | Tš. J.Kolařík | MŽ B-LTC Kolín | |||
18:30 | Tš. J.Kolařík | Tš. M.Herda | Tš. J.Kolařík | MŽ B-LTC Kolín | |||
19:00 | Tš. M.Herda | MŽ B-LTC Kolín | |||||
19:30 | MŽ B-LTC Kolín |
Dvorec 6
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | Herda Milan | Herda Milan | Herda Milan | MŽ B-LTC Kolín | |||
08:30 | LTC HOST | MŽ B-LTC Kolín | |||||
09:00 | Herda Milan | Turnaj MH | MŽ B-LTC Kolín | ||||
09:30 | LTC HOST | Turnaj MH | MŽ B-LTC Kolín | ||||
10:00 | Herda Milan | Doležal Jan | Tš. M.Herda | Turnaj MH | MŽ B-LTC Kolín | ||
10:30 | LTC HOST | LTC HOST | Tš. M.Herda | Turnaj MH | MŽ B-LTC Kolín | ||
11:00 | Herda Milan | Turnaj MH | MŽ B-LTC Kolín | ||||
11:30 | Turnaj MH | MŽ B-LTC Kolín | |||||
12:00 | Herda Milan | Turnaj MH | kurt uzavřen | ||||
12:30 | Šimral Jan | Tš. M.Herda | Turnaj MH | kurt uzavřen | |||
13:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Turnaj MH | MŽ B-LTC Kolín | ||
13:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Turnaj MH | MŽ B-LTC Kolín | ||
14:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Turnaj MH | MŽ B-LTC Kolín |
14:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Turnaj MH | MŽ B-LTC Kolín |
15:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | MŽ B-LTC Kolín | |
15:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | MŽ B-LTC Kolín | |
16:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | MŽ B-LTC Kolín | |
16:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | MŽ B-LTC Kolín | |
17:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | MŽ B-LTC Kolín | |
17:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | MŽ B-LTC Kolín | |
18:00 | Tš. M.Herda | Fliedrová Ilona | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | MŽ B-LTC Kolín | |
18:30 | Tš. M.Herda | Fliedrová Ilona | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | MŽ B-LTC Kolín | ||
19:00 | sparing Pechová, Volková | Bednář Jan | Tš. M.Herda | Bažant Pavel | MŽ B-LTC Kolín | ||
19:30 | sparing Pechová, Volková | LTC HOST | Tš. M.Herda | Hubálek Petr | MŽ B-LTC Kolín |
ČEKATEL 10-18 | |
ČEKATEL DO 9 | |
ČEKATEL po 17 | |
ČLEN | |
ČLEN SENIOR | |
ČLEN STUDENT 19-26 | |
HOST | |
HOST - MLÁDEŽ DO 18 let | |
MISTROVSKÁ UTKÁNÍ | |
RANNÍ KREDIT | |
SPARING | |
TENISOVÁ ŠKOLA | |
ÚDRŽBA KURTŮ |