Rezervace dvorců |
|
|
návod
|
Hosté si rezervují dvorec telefonicky u správce 604 919 817 nebo u sekretářky Jany Hruškové na čísle telefonu 732 341 801 popř. e-mailem: ltcsekretariat@seznam.cz.
________________________________________________________________________________________________________
Přehled rezervací: týden 25 (17. červen 2024 – 23. červen 2024)
Center
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | SŽ-SC Na Zámečku | ||||
08:30 | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | SŽ-SC Na Zámečku | ||||
09:00 | SŽ-SC Na Zámečku | Dorost-Sokol Nehvizdy | |||||
09:30 | SŽ-SC Na Zámečku | Dorost-Sokol Nehvizdy | |||||
10:00 | Šebová Jiřina | Tš. M.Vrbenský | Nováková Jana | Tš. M.Vrbenský | SŽ-SC Na Zámečku | Dorost-Sokol Nehvizdy | |
10:30 | Králíková Milena | Tš. M.Vrbenský | Zvěřinová Lenka | Tš. M.Vrbenský | SŽ-SC Na Zámečku | Dorost-Sokol Nehvizdy | |
11:00 | Tš. M.Vrbenský | Schuster Pavel | Tš. M.Vrbenský | SŽ-SC Na Zámečku | Dorost-Sokol Nehvizdy | ||
11:30 | SŽ-SC Na Zámečku | Dorost-Sokol Nehvizdy | |||||
12:00 | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | kurt uzavřen | Dorost-Sokol Nehvizdy | ||
12:30 | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | kurt uzavřen | Dorost-Sokol Nehvizdy | |
13:00 | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | SŽ-SC Na Zámečku | Dorost-Sokol Nehvizdy |
13:30 | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | SŽ-SC Na Zámečku | Dorost-Sokol Nehvizdy |
14:00 | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | SŽ-SC Na Zámečku | Dorost-Sokol Nehvizdy |
14:30 | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | SŽ-SC Na Zámečku | Dorost-Sokol Nehvizdy |
15:00 | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | SŽ-SC Na Zámečku | |
15:30 | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | SŽ-SC Na Zámečku | |
16:00 | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | SŽ-SC Na Zámečku | |
16:30 | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | SŽ-SC Na Zámečku | |
17:00 | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | SŽ-SC Na Zámečku | |
17:30 | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | SŽ-SC Na Zámečku | |
18:00 | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | SŽ-SC Na Zámečku | |
18:30 | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | SŽ-SC Na Zámečku | |
19:00 | Vrbenský Michael | Vrbenský Michael | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | SŽ-SC Na Zámečku | ||
19:30 | p. Nováček | Duben ml. Robert | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | SŽ-SC Na Zámečku | ||
20:00 | kurt uzavřen | Vrbenský Michael | kurt uzavřen | kurt uzavřen | kurt uzavřen | kurt uzavřen | kurt uzavřen |
20:30 | kurt uzavřen | p. Nováček | kurt uzavřen | kurt uzavřen | kurt uzavřen | kurt uzavřen | kurt uzavřen |
Dvorec 1
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | údržba kurtu | údržba kurtu | údržba kurtu | Dospělí A-LTC Kolín B | MŽ B-Sparta KH | ||
08:30 | údržba kurtu | údržba kurtu | údržba kurtu | Dospělí A-LTC Kolín B | MŽ B-Sparta KH | ||
09:00 | údržba kurtu | údržba kurtu | údržba kurtu | Dospělí A-LTC Kolín B | MŽ B-Sparta KH | ||
09:30 | údržba kurtu | údržba kurtu | údržba kurtu | Dospělí A-LTC Kolín B | MŽ B-Sparta KH | ||
10:00 | údržba kurtu | údržba kurtu | údržba kurtu | Dospělí A-LTC Kolín B | MŽ B-Sparta KH | ||
10:30 | údržba kurtu | údržba kurtu | údržba kurtu | Dospělí A-LTC Kolín B | MŽ B-Sparta KH | ||
11:00 | údržba kurtu | údržba kurtu | údržba kurtu | Dospělí A-LTC Kolín B | MŽ B-Sparta KH | ||
11:30 | údržba kurtu | údržba kurtu | údržba kurtu | Dospělí A-LTC Kolín B | MŽ B-Sparta KH | ||
12:00 | údržba kurtu | údržba kurtu | údržba kurtu | kurt uzavřen | kurt uzavřen | ||
12:30 | údržba kurtu | údržba kurtu | údržba kurtu | kurt uzavřen | kurt uzavřen | ||
13:00 | údržba kurtu | údržba kurtu | údržba kurtu | Dospělí A-LTC Kolín B | MŽ B-Sparta KH | ||
13:30 | údržba kurtu | údržba kurtu | údržba kurtu | Dospělí A-LTC Kolín B | MŽ B-Sparta KH | ||
14:00 | údržba kurtu | údržba kurtu | údržba kurtu | Dospělí A-LTC Kolín B | MŽ B-Sparta KH | ||
14:30 | údržba kurtu | údržba kurtu | údržba kurtu | Dospělí A-LTC Kolín B | MŽ B-Sparta KH | ||
15:00 | údržba kurtu | údržba kurtu | údržba kurtu | Dospělí A-LTC Kolín B | MŽ B-Sparta KH | ||
15:30 | údržba kurtu | údržba kurtu | údržba kurtu | Dospělí A-LTC Kolín B | MŽ B-Sparta KH | ||
16:00 | údržba kurtu | údržba kurtu | údržba kurtu | Dospělí A-LTC Kolín B | MŽ B-Sparta KH | ||
16:30 | údržba kurtu | údržba kurtu | údržba kurtu | Votík Zbyněk | Dospělí A-LTC Kolín B | MŽ B-Sparta KH | |
17:00 | údržba kurtu | údržba kurtu | údržba kurtu | Sekereš Karel | Dospělí A-LTC Kolín B | MŽ B-Sparta KH | |
17:30 | údržba kurtu | údržba kurtu | údržba kurtu | Dospělí A-LTC Kolín B | MŽ B-Sparta KH | ||
18:00 | údržba kurtu | kurt uzavřen | údržba kurtu | Molič Petr | Dospělí A-LTC Kolín B | MŽ B-Sparta KH | |
18:30 | údržba kurtu | údržba kurtu | údržba kurtu | Bezouška Aleš | Baumrt Ladislav | Dospělí A-LTC Kolín B | MŽ B-Sparta KH |
19:00 | údržba kurtu | údržba kurtu | údržba kurtu | Krejčík Jaroslav | Dospělí A-LTC Kolín B | MŽ B-Sparta KH | |
19:30 | údržba kurtu | údržba kurtu | údržba kurtu | Baumrt Ladislav | Dospělí A-LTC Kolín B | MŽ B-Sparta KH |
Dvorec 2
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | Dospělí A-LTC Kolín B | MŽ B-Sparta KH | |||||
08:30 | Dospělí A-LTC Kolín B | MŽ B-Sparta KH | |||||
09:00 | Dospělí A-LTC Kolín B | MŽ B-Sparta KH | |||||
09:30 | Dospělí A-LTC Kolín B | MŽ B-Sparta KH | |||||
10:00 | Dospělí A-LTC Kolín B | MŽ B-Sparta KH | |||||
10:30 | Kováč Ludvík | Šebek Miloslav | Kováč Ludvík | Dospělí A-LTC Kolín B | MŽ B-Sparta KH | ||
11:00 | Kováč Ludvík | Zvěřina Jaroslav | Dospělí A-LTC Kolín B | MŽ B-Sparta KH | |||
11:30 | Dospělí A-LTC Kolín B | MŽ B-Sparta KH | |||||
12:00 | Dospělí A-LTC Kolín B | MŽ B-Sparta KH | |||||
12:30 | Dospělí A-LTC Kolín B | MŽ B-Sparta KH | |||||
13:00 | Dospělí A-LTC Kolín B | MŽ B-Sparta KH | |||||
13:30 | Dospělí A-LTC Kolín B | MŽ B-Sparta KH | |||||
14:00 | Dospělí A-LTC Kolín B | MŽ B-Sparta KH | |||||
14:30 | Dospělí A-LTC Kolín B | MŽ B-Sparta KH | |||||
15:00 | Dospělí A-LTC Kolín B | MŽ B-Sparta KH | |||||
15:30 | Dospělí A-LTC Kolín B | MŽ B-Sparta KH | |||||
16:00 | Dospělí A-LTC Kolín B | MŽ B-Sparta KH | |||||
16:30 | Votík Zbyněk | Dospělí A-LTC Kolín B | MŽ B-Sparta KH | ||||
17:00 | Sekereš Karel | Dospělí A-LTC Kolín B | MŽ B-Sparta KH | ||||
17:30 | Bednář Jan | Dospělí A-LTC Kolín B | MŽ B-Sparta KH | ||||
18:00 | Pravcová Martina | Molič Petr | Sochor Ladislav | Dospělí A-LTC Kolín B | MŽ B-Sparta KH | ||
18:30 | Votíková Martina | Duben Robert | Kec Pavel | Škaloud Miroslav | Kec Pavel | Dospělí A-LTC Kolín B | MŽ B-Sparta KH |
19:00 | Sochor Ladislav | Pokorný František | Pokorný František | Dospělí A-LTC Kolín B | MŽ B-Sparta KH | ||
19:30 | Molič Petr | Kec Pavel | Kec Pavel | Dospělí A-LTC Kolín B | MŽ B-Sparta KH |
Dvorec 3
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | Dospělí A-LTC Kolín B | MŽ B-Sparta KH | |||||
08:30 | Dospělí A-LTC Kolín B | MŽ B-Sparta KH | |||||
09:00 | Dospělí A-LTC Kolín B | MŽ B-Sparta KH | |||||
09:30 | Dospělí A-LTC Kolín B | MŽ B-Sparta KH | |||||
10:00 | Nováková Jana | Dospělí A-LTC Kolín B | MŽ B-Sparta KH | ||||
10:30 | Dospělí A-LTC Kolín B | MŽ B-Sparta KH | |||||
11:00 | Dospělí A-LTC Kolín B | MŽ B-Sparta KH | |||||
11:30 | Dospělí A-LTC Kolín B | MŽ B-Sparta KH | |||||
12:00 | kurt uzavřen | kurt uzavřen | |||||
12:30 | kurt uzavřen | kurt uzavřen | |||||
13:00 | Dospělí A-LTC Kolín B | MŽ B-Sparta KH | |||||
13:30 | Dospělí A-LTC Kolín B | MŽ B-Sparta KH | |||||
14:00 | Dospělí A-LTC Kolín B | MŽ B-Sparta KH | |||||
14:30 | Dospělí A-LTC Kolín B | MŽ B-Sparta KH | |||||
15:00 | Dospělí A-LTC Kolín B | MŽ B-Sparta KH | |||||
15:30 | Dospělí A-LTC Kolín B | MŽ B-Sparta KH | |||||
16:00 | Dospělí A-LTC Kolín B | MŽ B-Sparta KH | |||||
16:30 | Dospělí A-LTC Kolín B | MŽ B-Sparta KH | |||||
17:00 | Vrchotová Radka | Trajhanová Lída | Dospělí A-LTC Kolín B | MŽ B-Sparta KH | |||
17:30 | Němcová Libuše | Máčalíková Sabina | Pravcová Martina | Dospělí A-LTC Kolín B | MŽ B-Sparta KH | ||
18:00 | Kavka Ivan | HOST-Vrchota | Nejedlý Tomáš | Dospělí A-LTC Kolín B | MŽ B-Sparta KH | ||
18:30 | Serbus Tomáš | HOST-Vrchota | Baumrt Ladislav | Benda Tomáš | Dospělí A-LTC Kolín B | MŽ B-Sparta KH | |
19:00 | Knapp Leoš | HOST-Vrchota | Bodanský David | Nejedlý Tomáš | Dospělí A-LTC Kolín B | MŽ B-Sparta KH | |
19:30 | Baumrt Ladislav | Dospělí A-LTC Kolín B | MŽ B-Sparta KH |
Dvorec 4
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | |||||||
09:30 | |||||||
10:00 | |||||||
10:30 | |||||||
11:00 | Hollan Jiří | ||||||
11:30 | |||||||
12:00 | kurt uzavřen | kurt uzavřen | |||||
12:30 | kurt uzavřen | kurt uzavřen | |||||
13:00 | Kec Pavel | ||||||
13:30 | Krejčík Jaroslav | ||||||
14:00 | Kec Pavel | ||||||
14:30 | Krejčík Jaroslav | ||||||
15:00 | Kec Pavel | ||||||
15:30 | Krejčík Jaroslav | ||||||
16:00 | Krejčík Jiří | Kec Pavel | |||||
16:30 | Šebesta Vladimír | Krejčík Jaroslav | |||||
17:00 | Vrchotová Radka | Krejčík Jiří | Vrchotová Radka | LTC HOST | Kec Pavel | ||
17:30 | Trajhanová Lída | Šebesta Vladimír | Zvěřinová Lenka | LTC HOST | Krejčík Jaroslav | ||
18:00 | Šebová Jiřina | Šebová Jiřina | Špringerová Lenka | Šebová Jiřina | |||
18:30 | Máčalíková Sabina | Pravcová Martina | Fliedrová Ilona | Novotná Ilona | |||
19:00 | LTC HOST-Kloubec | Duben Lukáš | |||||
19:30 | LTC HOST-Kloubec | Duben Robert |
Dvorec 5
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | SŽ-SC Na Zámečku | ||||||
08:30 | SŽ-SC Na Zámečku | ||||||
09:00 | SŽ-SC Na Zámečku | Dorost-Sokol Nehvizdy | |||||
09:30 | Bucháček David | SŽ-SC Na Zámečku | Dorost-Sokol Nehvizdy | ||||
10:00 | Pezl Lukáš | SŽ-SC Na Zámečku | Dorost-Sokol Nehvizdy | ||||
10:30 | Bucháček David | SŽ-SC Na Zámečku | Dorost-Sokol Nehvizdy | ||||
11:00 | Pezl Lukáš | SŽ-SC Na Zámečku | Dorost-Sokol Nehvizdy | ||||
11:30 | SŽ-SC Na Zámečku | Dorost-Sokol Nehvizdy | |||||
12:00 | kurt uzavřen | Dorost-Sokol Nehvizdy | |||||
12:30 | kurt uzavřen | Dorost-Sokol Nehvizdy | |||||
13:00 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | SŽ-SC Na Zámečku | Dorost-Sokol Nehvizdy | |
13:30 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | SŽ-SC Na Zámečku | Dorost-Sokol Nehvizdy | |
14:00 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | SŽ-SC Na Zámečku | Dorost-Sokol Nehvizdy |
14:30 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | SŽ-SC Na Zámečku | Dorost-Sokol Nehvizdy |
15:00 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | SŽ-SC Na Zámečku | |
15:30 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | SŽ-SC Na Zámečku | |
16:00 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | SŽ-SC Na Zámečku | |
16:30 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | SŽ-SC Na Zámečku | |
17:00 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | SŽ-SC Na Zámečku | |
17:30 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | SŽ-SC Na Zámečku | |
18:00 | Tš. J.Kolařík | Tš. M.Herda | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | SŽ-SC Na Zámečku | ||
18:30 | Tš. J.Kolařík | Tš. M.Herda | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | SŽ-SC Na Zámečku | ||
19:00 | Tš. M.Herda | SŽ-SC Na Zámečku | |||||
19:30 | SŽ-SC Na Zámečku |
Dvorec 6
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | SŽ-SC Na Zámečku | ||||||
08:30 | SŽ-SC Na Zámečku | ||||||
09:00 | SŽ-SC Na Zámečku | Dorost-Sokol Nehvizdy | |||||
09:30 | SŽ-SC Na Zámečku | Dorost-Sokol Nehvizdy | |||||
10:00 | Doležal Jan | SŽ-SC Na Zámečku | Dorost-Sokol Nehvizdy | ||||
10:30 | SŽ-SC Na Zámečku | Dorost-Sokol Nehvizdy | |||||
11:00 | SŽ-SC Na Zámečku | Dorost-Sokol Nehvizdy | |||||
11:30 | SŽ-SC Na Zámečku | Dorost-Sokol Nehvizdy | |||||
12:00 | kurt uzavřen | Dorost-Sokol Nehvizdy | |||||
12:30 | Tš. M.Herda | kurt uzavřen | Dorost-Sokol Nehvizdy | ||||
13:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | SŽ-SC Na Zámečku | Dorost-Sokol Nehvizdy | ||
13:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | SŽ-SC Na Zámečku | Dorost-Sokol Nehvizdy | ||
14:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | SŽ-SC Na Zámečku | Dorost-Sokol Nehvizdy |
14:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | SŽ-SC Na Zámečku | Dorost-Sokol Nehvizdy |
15:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | SŽ-SC Na Zámečku | |
15:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | SŽ-SC Na Zámečku | |
16:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | SŽ-SC Na Zámečku | |
16:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | SŽ-SC Na Zámečku | |
17:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | SŽ-SC Na Zámečku | |
17:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | SŽ-SC Na Zámečku | ||
18:00 | Tš. M.Herda | Fliedrová Ilona | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | SŽ-SC Na Zámečku | |
18:30 | Tš. M.Herda | Fliedrová Ilona | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | SŽ-SC Na Zámečku | ||
19:00 | sparing Pechová, Volková | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | SŽ-SC Na Zámečku | |||
19:30 | sparing Pechová, Volková | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | SŽ-SC Na Zámečku |
ČEKATEL 10-18 | |
ČEKATEL DO 9 | |
ČEKATEL po 17 | |
ČLEN | |
ČLEN SENIOR | |
ČLEN STUDENT 19-26 | |
HOST | |
HOST - MLÁDEŽ DO 18 let | |
MISTROVSKÁ UTKÁNÍ | |
RANNÍ KREDIT | |
SPARING | |
TENISOVÁ ŠKOLA | |
ÚDRŽBA KURTŮ |