Průběžné umístění družstev TJ LTC Poděbrady z.s.

 

Dospělí ,,A“– II.třída


Pořadí

Klub

Vítězství

Porážky

Body

Sety

Hry

Body v tabulce

1

Slavoj Žiželice

4

0

28:8

60:20

425:271

8

2

TJ LTC Poděbrady

3

1

22:14

46:33

383:306

7

3

Tenis Semice a.s.

3

1

21:15

46:34

364:339

7

4

LTC Kolín A

2

2

17:19

34:40

278:309

6

5

Lokomotiva Nymburk B

2

2

16:20

37:47

337:381

6

6

LTC Bakov n.Jiz.

1

3

19:17

43:36

352:288

5

7

TK Lysá n.L.

1

3

12:24

33:51

297:365

5

8

LTC Starý Kolín

0

4

9:27

18:56

193:370

3

 

Dospělí  ,,B“ – IV.třída


Pořadí

Klub

Vítězství

Porážky

Body

Sety

Hry

Body v tabulce

1

Sokol Ondřejov

3

1

20:16

52:27

384:281

7

2

TJ LTC Poděbrady B

3

1

20:16

37:42

312:315

7

3

TJ Kavalier Sázava

3

0

22:5

44:17

325:229

6

4

TJ Meteor Stříbrná Skalice

1

3

19:17

45:39

410:349

5

5

Sokol Týnec n. L.

2

1

13:14

31:33

272:285

5

6

Sparta Kutná Hora B

0

3

8:19

18:40

178:289

3

7

TK Čáslav B

0

3

6:21

16:45

194:327

3

8

volný los

0

0

0:0

0:0

0:0

0

 

Dorost – II.třída


Pořadí

Klub

Vítězství

Porážky

Body

Sety

Hry

Body v tabulce

1

I. ČLTPK Čerčany

3

1

27:9

57:22

406:242

7

2

TK Čelákovice

3

1

25:11

52:29

378:294

7

3

TENIS VLAŠIM,z.s.

3

1

16:20

33:43

298:325

7

4

TK SC Mladá Boleslav B

3

0

19:8

42:20

315:202

6

5

TJ LTC Poděbrady

2

1

14:13

31:30

277:254

5

6

1.TK Pacov

1

3

16:20

37:41

327:345

5

7

Lokomotiva Nymburk

0

4

12:24

25:52

214:375

4

8

TK Mnichovo Hradiště

0

4

6:30

21:61

256:434

4


Starší žactvo – II.třída


Pořadí

Klub

Vítězství

Porážky

Body

Sety

Hry

Body v tabulce

1

TJ TK Neratovice

3

1

18:18

40:35

318:302

7

2

TK PTA Kolín

3

0

26:1

49:5

312:122

6

3

TJ LTC Poděbrady

3

0

20:7

41:22

336:226

6

4

TK Radošovice

2

2

21:15

44:34

353:297

6

5

Slavoj Český Brod B

2

2

19:17

38:36

314:288

6

6

I. ČLTPK Čerčany B

2

2

15:21

33:44

311:365

6

7

TO SK Mělník

0

4

9:27

23:55

278:414

4

8

TJ Slavia Radonice

0

4

7:29

21:58

217:425

4

 

Mladší žactvo – II.třída


Pořadí

Klub

Vítězství

Porážky

Body

Sety

Hry

Body v tabulce

1

TK SC Mladá Boleslav B

4

0

31:5

64:10

413:148

8

2

Sport club Na Zámečku

4

0

23:13

44:28

324:256

8

3

LTC Mladá Boleslav

3

1

28:8

57:17

390:215

7

4

TK Mnichovo Hradiště A

2

1

19:8

32:23

213:211

5

5

TJ LTC Poděbrady

1

3

15:21

31:43

276:327

5

6

Slavoj Český Brod

1

2

7:20

14:41

162:274

4

7

TK Benešov B

0

4

6:30

18:54

203:360

4

8

TK Mnichovo Hradiště B

0

4

6:30

13:57

181:371

4

 

 

 

 

 

 

 

 

Průběžné výsledky naších závodních družstev s podrobným rozpisem naleznete

 

zde:

 

 

Dospělí ,,A,, :   https://cztenis.cz/dospeli/druzstva/sezona/2022/soutez/7949

 

Dospělí ,,B,, :   https://cztenis.cz/dospeli/druzstva/sezona/2022/soutez/7973

 

Dorost :            https://cztenis.cz/dorost/druzstva/sezona/2022/soutez/7993

 

Starší žactvo :  https://cztenis.cz/starsi-zactvo/druzstva/sezona/2022/soutez/8015

 

Mladší žactvo : https://cztenis.cz/mladsi-zactvo/druzstva/sezona/2022/soutez/8040

 

© LTC Poděbrady