Rezervace dvorců

návod

 

návod
objednání
ČLEN LTC

 

Hosté si rezervují dvorec telefonicky u správce 604 919 817  nebo u  sekretářky Mgr.Jiřiny Pohořálkové na čísle telefonu    732 341 801 popř. e-mailem: ltcsekretariat@seznam.cz nebo osobně v době úředních hodin sekretariátu v úterý 15:00 - 17:00 hod. a ve čtvrtek od 15:00-19:00 hod.

 


<<únor 2020>>
TPoÚtStČtSoNe
0512
063456789
0710111213141516
0817181920212223
09242526272829
 

Přehled rezervací: týden 05 (27. leden 2020 – 02. únor 2020)

Dvorec 3

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00Herda MilanÚdržba kurtůÚdržba kurtůkurty uzavřenykurty uzavřeny
08:30Herda MilanÚdržba kurtůÚdržba kurtůtenisový turnajtenisový turnaj
09:00Údržba kurtůNěmcová Libušetenisový turnajtenisový turnaj
09:30Údržba kurtůProcházková Květoslavatenisový turnajtenisový turnaj
10:00Hůla JiříHollanová SylvaKlozová Lenkatenisový turnajtenisový turnaj
10:30Hůla JiříHollanová SylvaKlozová Lenkatenisový turnajtenisový turnaj
11:00Povolný Františektenisový turnajtenisový turnaj
11:30Povolný Františektenisový turnajtenisový turnaj
12:00Tš. T.Kalužíktenisový turnajtenisový turnaj
12:30Tš. T.Kalužíktenisový turnajtenisový turnaj
13:00Tš. M.HerdaTš. T.KalužíkTš. M.Herdatenisový turnajtenisový turnaj
13:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. T.KalužíkTš. M.Herdatenisový turnajtenisový turnaj
14:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. T.KalužíkTš. M.Herdatenisový turnajLTC sparing
14:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. T.KalužíkTš. M.Herdatenisový turnajLTC sparing
15:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. T.KalužíkTš. M.Herdatenisový turnajVrchota Vladimír
15:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. T.KalužíkTš. M.Herdatenisový turnajVrchota Vladimír
16:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. T.KalužíkTš. M.Herdatenisový turnaj
16:30Tš. M.HerdaTš. T.KalužíkTš. M.HerdaTš. T.KalužíkTš. M.Herdatenisový turnaj
17:00Tš. M.HerdaTš. T.KalužíkTš. K.VrbenskýTš. T.KalužíkTš. M.Herdatenisový turnaj
17:30Tš. M.HerdaTš. T.KalužíkTš. K.VrbenskýTš. T.KalužíkTš. M.Herdatenisový turnaj
18:00Knebl DanielTš. K.VrbenskýPravcová MartinaTš. T.KalužíkVaníček Martintenisový turnajkurty uzavřeny
18:30Knebl DanielTš. K.VrbenskýŠebová JiřinaTš. T.KalužíkVaníček Martintenisový turnajkurty uzavřeny
19:00Knebl DanielBažant PavelBaumrt LadislavBažant PavelVaníček Martintenisový turnajkurty uzavřeny
19:30Knebl DanielBažant PavelBaumrt LadislavBažant PavelBaumrt Ladislavtenisový turnajkurty uzavřeny
20:00Fliedr PavelBažant PavelBaumrt LadislavBažant PavelBaumrt Ladislavkurty uzavřenykurty uzavřeny
20:30Podkonický PetrBažant PavelBažant PavelBaumrt Ladislavkurty uzavřenykurty uzavřeny

Dvorec 4

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00Tš. T.KalužíkÚdržba kurtůÚdržba kurtůkurty uzavřenykurty uzavřeny
08:30Tš. T.KalužíkÚdržba kurtůÚdržba kurtůtenisový turnajtenisový turnaj
09:00Údržba kurtůHerda Milantenisový turnajtenisový turnaj
09:30Údržba kurtůHerda Milantenisový turnajtenisový turnaj
10:00Frič PeterFrič Petertenisový turnajtenisový turnaj
10:30Frič PeterFrič Petertenisový turnajtenisový turnaj
11:00Davídek PetrDoležal Jantenisový turnajtenisový turnaj
11:30Davídek PetrVrchota Vladimírtenisový turnajtenisový turnaj
12:00Davídek PetrDavídek Petrtenisový turnajtenisový turnaj
12:30Davídek PetrDavídek Petrtenisový turnajtenisový turnaj
13:00Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkDavídek PetrTš. T.Kalužíktenisový turnajtenisový turnaj
13:30Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkDavídek PetrTš. T.Kalužíktenisový turnajtenisový turnaj
14:00Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. M.HerdaTš. T.Kalužíktenisový turnajLTC sparing
14:30Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. M.HerdaTš. T.Kalužíktenisový turnajLTC sparing
15:00Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. M.HerdaTš. T.Kalužíktenisový turnaj
15:30Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. M.HerdaTš. T.Kalužíktenisový turnaj
16:00Tš. T.KalužíkVaněk JiříTš. T.KalužíkTš. M.HerdaTš. T.Kalužíktenisový turnajSchuster Pavel
16:30Tš. T.KalužíkVaněk JiříTš. T.KalužíkTš. M.HerdaTš. T.Kalužíktenisový turnajDoležal Jan
17:00Tš. T.KalužíkVaněk JiříTš. T.KalužíkTš. M.HerdaTš. T.Kalužíktenisový turnajNovotná Ilona
17:30Tš. T.KalužíkVaněk JiříTš. T.KalužíkTš. M.HerdaTš. T.Kalužíktenisový turnaj
18:00Fliedrová IlonaTš. M.HerdaTš. T.KalužíkTš. M.HerdaTš. M.Herdatenisový turnajkurty uzavřeny
18:30Novotná IlonaTš. M.HerdaTš. T.KalužíkTš. M.HerdaTš. M.Herdatenisový turnajkurty uzavřeny
19:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaBaumrt LadislavTš. M.Herdatenisový turnajkurty uzavřeny
19:30Tš. M.HerdaTš. T.KalužíkBaumrt LadislavTš. T.KalužíkBaumrt Ladislavtenisový turnajkurty uzavřeny
20:00Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkBaumrt LadislavTš. T.KalužíkBaumrt Ladislavkurty uzavřenykurty uzavřeny
20:30Tš. T.KalužíkBaumrt Ladislavkurty uzavřenykurty uzavřeny

 ČEKATEL 10-18
 ČEKATEL DO 9
 ČEKATEL po 17
 ČLEN
 ČLEN SENIOR
 ČLEN STUDENT 19-26
 HOST
 HOST - MLÁDEŽ DO 18 let
 MISTROVSKÁ UTKÁNÍ
 SPARING
 TENISOVÁ ŠKOLA
 TURNAJ
 ÚDRŽBA KURTŮ

 

© LTC Poděbrady