MULTIGOLFPARK  U VODÁRNY PODĚBRADY


Půjčovna disků na DiscGolf

 

Co je to DiscGolf?


DiscGolf je aktivita vhodná pro každého. Tato hra se velmi podobá golfu, pouze místo míčků a holí hráč používá plastové talíře (frisbee), které jsou dostupné v různých tvarech a váze               a v závislosti na tom mají různé letové vlastnosti. Každá "jamka" je určena TeePadem - místem prvního odhozu a speciálním zařízením pro chytání disků - discgolfovým košem. Hráč, který dohraje hřiště s nejmenším počtem hodů, se stává vítězem.


Kde můžete DiscGolf hrát?


DiscGolf v Poděbradech si můžete zahrát v MultiGolfParku U Vodárny na okraji Neumannových sadů u asfaltové stezky kousek od vodárenské věže. Hřiště má šest jamek, tedy šest výhozišť, a šest košů.


Kde si můžete disky půjčit?


Půjčovna disků je umístěna v budově tenisového klubu TJ LTC Poděbrady, Jana Opletala 845, Poděbrady, v kanceláři správce areálu (tel. 604 919 817, nebo 722 748 646). Bližší informace naleznete na webových stránkách https://ltcpodebrady.cz. Otevírací doba každý den 8:00-12:00 13:00-20:00. OD 1.4. - 15.10.2021

Půjčovna je od hřiště vzdálená 400 metrů. Stačí přejít hlavní Palackého ulici a po asfaltové cestě projít Tyršovými sady do ulice Jana Opletala. Na ní odbočíte doprava.

V půjčovně jsou vám k dispozici univerzální disky Active Maestro od značky Discmania, určené pro hod na střední vzdálenost. Můžete si je zapůjčit zdarma, pouze zaplatíte vratnou zálohu, a to buď na jeden, nebo na více dnů (například na celý víkend) za následujících podmínek:

 

Vratná záloha za půjčení jednoho disku je 300,- Kč, v případě vráceného nepoškozeného disku je záloha vyplacena zpět v plné výši.

 

Podmínky zapůjčení disků

Disky je možné si půjčit po předložení průkazu totožnosti a složení vratné zálohy. Za ochranu disku před zcizením nebo poškozením ručí zákazník. Výše případného poškození bude odečtena ze složené zálohy.

 

Z půjčovny si také můžete zdarma odnést tzv. skórkartu, která slouží k zaznamenávání dosažených výsledků.

 

© LTC Poděbrady