Rezervace dvorců

návod

 

návod
objednání
ČLEN LTC

 

Hosté si rezervují dvorec telefonicky u správce 604 919 817  nebo u  sekretářky Mgr.Jiřiny Pohořálkové na čísle telefonu    732 341 801 popř. e-mailem: ltcsekretariat@seznam.cz nebo osobně v době úředních hodin sekretariátu v úterý 15:00 - 17:00 hod. a ve čtvrtek od 15:00-19:00 hod.

 


<<červen 2019>>
TPoÚtStČtSoNe
2212
233456789
2410111213141516
2517181920212223
2624252627282930
 

Přehled rezervací: týden 25 (17. červen 2019 – 23. červen 2019)

Center

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30Kalužík Tomáš
09:00Neckář Lubomír
09:30Neckář MichaelKalužík Tomáš
10:00
10:30
11:00Tš. T.Kalužík
11:30Tš. T.Kalužík
12:00Tš. T.Kalužík
12:30Tš. T.Kalužík
13:00Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.Kalužík
13:30Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.Kalužík
14:00Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.Kalužík
14:30Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.Kalužík
15:00Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.Kalužík
15:30Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.Kalužík
16:00Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.Kalužík
16:30Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.Kalužík
17:00Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.Kalužík
17:30Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.Kalužík
18:00Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.Kalužík
18:30Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.Kalužík
19:00Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.Kalužík
19:30Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkDoležal JanTš. T.Kalužík
20:00Oberreiter Tomáš
20:30Oberreiter Tomáš

Dvorec 1

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00mistrovské utkánímistrovské utkání
08:30mistrovské utkánímistrovské utkání
09:00mistrovské utkánímistrovské utkání
09:30mistrovské utkánímistrovské utkání
10:00Třešňák KarelFrič Petermistrovské utkánímistrovské utkání
10:30Třešňák KarelRůžička Jiřímistrovské utkánímistrovské utkání
11:00mistrovské utkánímistrovské utkání
11:30mistrovské utkánímistrovské utkání
12:00mistrovské utkánímistrovské utkání
12:30mistrovské utkánímistrovské utkání
13:00mistrovské utkánímistrovské utkání
13:30mistrovské utkánímistrovské utkání
14:00mistrovské utkánímistrovské utkání
14:30mistrovské utkánímistrovské utkání
15:00LTC HOST
15:30LTC čekatel do 9let
16:00Kavka IvanVrchotová Radka
16:30Sochor Ladislav
17:00Schuster PavelVotík ZbyněkVotík Zbyněk
17:30
18:00Knapp LeošSochor Ladislav
18:30Kavka IvanBaumrt Ladislav
19:00Podkonický PetrKnapp LeošDuben RobertChára FrantišekJedlička Jaroslav
19:30Fliedr PavelDuben LukášBaumrt Ladislav
20:00
20:30

Dvorec 2

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00LTC HOSTmistrovské utkánímistrovské utkání
08:30Kočí Tomášmistrovské utkánímistrovské utkání
09:00mistrovské utkánímistrovské utkání
09:30mistrovské utkánímistrovské utkání
10:00mistrovské utkánímistrovské utkání
10:30mistrovské utkánímistrovské utkání
11:00mistrovské utkánímistrovské utkání
11:30mistrovské utkánímistrovské utkání
12:00mistrovské utkánímistrovské utkání
12:30mistrovské utkánímistrovské utkání
13:00mistrovské utkánímistrovské utkání
13:30mistrovské utkánímistrovské utkání
14:00mistrovské utkánímistrovské utkání
14:30mistrovské utkánímistrovské utkání
15:00Tš. K.Vrbenský
15:30Tš. K.Vrbenský
16:00Tš. K.VrbenskýVolková Romana
16:30Tš. K.VrbenskýKostinková Sylva
17:00Vrchota VladimírTrajhanová Lída
17:30Vrchotová RadkaVotíková Martina
18:00Novotná IlonaMolič PetrMolič PetrSchuster Pavel
18:30Fliedrová IlonaDuben RobertBaumrt LadislavRož PetrDoležal Jan
19:00Chára FrantišekPokorný FrantišekSchuster Pavel
19:30Chára FrantišekBaumrt Ladislav
20:00
20:30

Dvorec 3

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00mistrovské utkánímistrovské utkání
08:30mistrovské utkánímistrovské utkání
09:00mistrovské utkánímistrovské utkání
09:30mistrovské utkánímistrovské utkání
10:00mistrovské utkánímistrovské utkání
10:30mistrovské utkánímistrovské utkání
11:00mistrovské utkánímistrovské utkání
11:30mistrovské utkánímistrovské utkání
12:00mistrovské utkánímistrovské utkání
12:30mistrovské utkánímistrovské utkání
13:00mistrovské utkánímistrovské utkání
13:30mistrovské utkánímistrovské utkání
14:00LTC čekatel do 9letmistrovské utkánímistrovské utkání
14:30LTC čekatel do 9letmistrovské utkánímistrovské utkání
15:00Tš. K.VrbenskýTš. K.VrbenskýTš. K.VrbenskýTš. K.Vrbenský
15:30Tš. K.VrbenskýTš. K.VrbenskýTš. K.VrbenskýTš. K.Vrbenský
16:00Tš. K.VrbenskýTš. J.KolaříkTš. K.VrbenskýTš. K.VrbenskýLTC čekatel 10-18
16:30Tš. K.VrbenskýTš. J.KolaříkTš. K.VrbenskýTš. K.VrbenskýLTC čekatel 10-18
17:00Tš. J.Kolařík
17:30Tš. J.Kolařík
18:00Šebová JiřinaŠebová Jiřina
18:30Máčalíková SabinaKec PavelNovotná IlonaKec Pavel
19:00Krejčík JaroslavKosinka Petr
19:30Kec PavelKec Pavel
20:00
20:30

Dvorec 4

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30
09:00Nováková Jana
09:30Remeňová Olga
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00Tš. J.Kolařík
13:30Tš. J.Kolařík
14:00Tš. J.Kolařík
14:30Tš. J.Kolařík
15:00Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.Kolařík
15:30Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.Kolařík
16:00Tš. J.KolaříkTomek ZdeněkTš. J.KolaříkTš. J.Kolařík
16:30Tš. J.KolaříkKrejčík JiříTš. J.KolaříkTš. J.Kolařík
17:00Tš. J.KolaříkTomek ZdeněkVrchotová RadkaTš. J.Kolařík
17:30Tš. J.KolaříkKrejčík JiříKlozová LenkaTš. J.Kolařík
18:00
18:30Kříž Jaroslav
19:00Kříž Jaroslav
19:30
20:00
20:30

Dvorec 5

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00Podušková Vlasta
10:30Rožová Markéta
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
13:30Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
14:00Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
14:30Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
15:00Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
15:30Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
16:00Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
16:30Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
17:00Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
17:30Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
18:00Pravcová Martinavýběrové řízení - dětivýběrové řízení - děti
18:30Votíková Martinavýběrové řízení - dětivýběrové řízení - děti
19:00výběrové řízení - dětivýběrové řízení - děti
19:30výběrové řízení - dětivýběrové řízení - děti
20:00
20:30

Dvorec 6

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00Háp Michal
08:30
09:00Šimral Jan
09:30Herda Milan
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00Temr AlešTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
13:30Herda MilanTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
14:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
14:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
15:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
15:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
16:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
16:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
17:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
17:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
18:00Tš. M.Herdavýběrové řízení - dětiTš. M.Herdavýběrové řízení - dětiTš. M.Herda
18:30Tš. M.Herdavýběrové řízení - dětiTš. M.Herdavýběrové řízení - dětiTš. M.Herda
19:00Tš. M.Herdavýběrové řízení - dětivýběrové řízení - děti
19:30Tš. M.Herdavýběrové řízení - dětivýběrové řízení - děti
20:00
20:30

 ČEKATEL 10-18
 ČEKATEL DO 9
 ČEKATEL po 17
 ČLEN
 ČLEN SENIOR
 ČLEN STUDENT 19-26
 HOST
 HOST - MLÁDEŽ DO 18 let
 MISTROVSKÁ UTKÁNÍ
 SPARING
 TENISOVÁ ŠKOLA
 TURNAJ
 ÚDRŽBA KURTŮ

 

© LTC Poděbrady