Rezervace dvorců

návod

 

návod
objednání
ČLEN LTC

 

Hosté si rezervují dvorec telefonicky u správce 604 919 817  nebo u  sekretářky Mgr.Jiřiny Pohořálkové na čísle telefonu    732 341 801 popř. e-mailem: ltcsekretariat@seznam.cz nebo osobně v době úředních hodin sekretariátu v úterý 15:00 - 17:00 hod. a ve čtvrtek od 15:00-19:00 hod.

 


<<červen 2020>>
TPoÚtStČtSoNe
231234567
24891011121314
2515161718192021
2622232425262728
272930
 

Přehled rezervací: týden 23 (01. červen 2020 – 07. červen 2020)

Center

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30mistrovské utkánímistrovské utkání
09:00LTC čekatel 10-18Auberson Věramistrovské utkánímistrovské utkání
09:30Voucher Kalužík Tomášmistrovské utkánímistrovské utkání
10:00Kalužík TomášTš. T.KalužíkTš. T.Kalužíkmistrovské utkánímistrovské utkání
10:30Auberson VěraTš. T.KalužíkTš. T.Kalužíkmistrovské utkánímistrovské utkání
11:00Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.Kalužíkmistrovské utkánímistrovské utkání
11:30Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.Kalužíkmistrovské utkánímistrovské utkání
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenymistrovské utkánímistrovské utkání
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenymistrovské utkánímistrovské utkání
13:00Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.Kalužíkmistrovské utkánímistrovské utkání
13:30Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.Kalužíkmistrovské utkánímistrovské utkání
14:00Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.Kalužíkmistrovské utkánímistrovské utkání
14:30Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.Kalužíkmistrovské utkánímistrovské utkání
15:00Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.Kalužíkmistrovské utkáníLTC HOST
15:30Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.Kalužíkmistrovské utkáníLTC HOST
16:00Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.Kalužíkmistrovské utkáníLTC HOST
16:30Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.Kalužíkmistrovské utkáníLTC HOST
17:00Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.Kalužíkmistrovské utkání
17:30Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.Kalužíkmistrovské utkání
18:00Pravcová MartinaFiala nepl.LTC HOSTHlásková Soňa
18:30Votíková MartinaFiala nepl.Lišková KarolínaLTC HOST
19:00Molič PetrFiala nepl.LTC HOST
19:30Moličová JosefínaFiala nepl.LTC HOST

Dvorec 1

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30Vrbenská Annamistrovské utkánímistrovské utkání
09:00Novotná Nikolamistrovské utkánímistrovské utkání
09:30mistrovské utkánímistrovské utkání
10:00Hůla JiříZvěřina JaroslavAuberson VěraFrič PeterTřešňák Karelmistrovské utkánímistrovské utkání
10:30Hůla JiříTřešňák Karelmistrovské utkánímistrovské utkání
11:00Doležal Janmistrovské utkánímistrovské utkání
11:30mistrovské utkánímistrovské utkání
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenymistrovské utkánímistrovské utkání
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenymistrovské utkánímistrovské utkání
13:00mistrovské utkánímistrovské utkání
13:30mistrovské utkánímistrovské utkání
14:00mistrovské utkánímistrovské utkání
14:30mistrovské utkánímistrovské utkání
15:00LTC sparingNovotná Nikola
15:30LTC sparing
16:00Volková RomanaLTC sparing
16:30LTC sparingKnapp Leoš
17:00Molič PetrMolič PetrKnapp LeošKříž Jaroslav
17:30Moličová JosefínaMoličová JosefínaKříž Jaroslav
18:00Knapp LeošSochor LadislavSochor Ladislav
18:30Kavka IvanKavka IvanDuben LukášKavka IvanKec Pavel
19:00Podkonický PetrVrbenská AnnaDuben RobertPokorný František
19:30Fliedr PavelRuml JiříDuben LukášKec Pavel

Dvorec 2

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30mistrovské utkánímistrovské utkání
09:00Neckář Lubomírmistrovské utkánímistrovské utkání
09:30Neckář Michaelmistrovské utkánímistrovské utkání
10:00Remeňová OlgaRemeňová Olgamistrovské utkánímistrovské utkání
10:30Králíková Milenamistrovské utkánímistrovské utkání
11:00mistrovské utkánímistrovské utkání
11:30mistrovské utkánímistrovské utkání
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenymistrovské utkánímistrovské utkání
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenymistrovské utkánímistrovské utkání
13:00mistrovské utkánímistrovské utkání
13:30mistrovské utkánímistrovské utkání
14:00mistrovské utkánímistrovské utkání
14:30mistrovské utkánímistrovské utkání
15:00LTC sparingNováková Jana
15:30LTC sparingVrchota Vladimír
16:00Tš. J.KolaříkVrchotová RadkaLTC sparing
16:30Sekereš KarelTš. J.KolaříkKostinková SylvaLTC sparing
17:00Votík ZbyněkVolková RomanaNovotná Ilona
17:30Vrchotová Radka
18:00Novotná IlonaMolič PetrVotíková MartinaMolič Petr
18:30Fliedrová IlonaRož PetrKec PavelRož PetrBaumrt Ladislav
19:00LTC sparingPokorný FrantišekKrejčík Jaroslav
19:30LTC sparingKec PavelBaumrt Ladislav

Dvorec 3

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30mistrovské utkánímistrovské utkání
09:00mistrovské utkánímistrovské utkání
09:30mistrovské utkánímistrovské utkání
10:00Procházková KvětoslavaKarbulka DavidProcházková Květoslavamistrovské utkánímistrovské utkání
10:30Podušková VlastaRožová Markétamistrovské utkánímistrovské utkání
11:00mistrovské utkánímistrovské utkání
11:30mistrovské utkánímistrovské utkání
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenymistrovské utkánímistrovské utkání
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenymistrovské utkánímistrovské utkání
13:00mistrovské utkánímistrovské utkání
13:30mistrovské utkánímistrovské utkání
14:00Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.Kolaříkmistrovské utkánímistrovské utkání
14:30Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.Kolaříkmistrovské utkánímistrovské utkání
15:00Tš. J.KolaříkTš. K.VrbenskýTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.Kolařík
15:30Tš. J.KolaříkTš. K.VrbenskýTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.Kolařík
16:00Tš. J.KolaříkTš. K.VrbenskýTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.Kolařík
16:30Tš. J.KolaříkTš. K.VrbenskýTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.Kolařík
17:00Molič PetrTrajhanová LídaTš. J.Kolařík
17:30Soukup JanPravcová MartinaTš. J.Kolařík
18:00Vrchotová RadkaDuben Robert
18:30Němcová LibušeBažant PavelBaumrt Ladislav
19:00LTC sparingKrejčík Jaroslav
19:30LTC sparingBaumrt Ladislav

Dvorec 4

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00Hollan JiříHollan JiříDoležal Jan
10:30Povolný FrantišekPovolný František
11:00Vrchota VladimírKováč Ludvík
11:30Doležal Jan
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
13:00kurty uzavřenykurty uzavřeny
13:30kurty uzavřenykurty uzavřeny
14:00Novotný MiroslavTš. J.Kolařík
14:30LTC čekatel 10-18Tš. J.Kolařík
15:00Tš. K.VrbenskýTš. J.KolaříkTš. K.VrbenskýTš. K.Vrbenský
15:30Tš. K.VrbenskýTš. J.KolaříkTš. K.VrbenskýTš. K.Vrbenský
16:00Tš. K.VrbenskýTomek ZdeněkTš. K.VrbenskýVrchotová RadkaLTC sparing
16:30Tš. K.VrbenskýVaněk JiříTš. K.VrbenskýLTC sparing
17:00Novotná NikolaTomek ZdeněkBednář Jan
17:30Novotný MiroslavVaněk JiříKloubec RomanPravcová Martina
18:00Hlásková SoňaTš. S.HláskováBodanský David
18:30LTC HOSTTš. S.HláskováMaršon Václav
19:00LTC sparingBednář Jan
19:30LTC sparing

Dvorec 5

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30mistrovské utkánímistrovské utkání
09:00mistrovské utkánímistrovské utkání
09:30mistrovské utkánímistrovské utkání
10:00Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hláskovámistrovské utkánímistrovské utkání
10:30Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hláskovámistrovské utkánímistrovské utkání
11:00Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hláskovámistrovské utkánímistrovské utkání
11:30Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hláskovámistrovské utkánímistrovské utkání
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenymistrovské utkánímistrovské utkání
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenymistrovské utkánímistrovské utkání
13:00Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hláskovámistrovské utkánímistrovské utkání
13:30Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hláskovámistrovské utkánímistrovské utkání
14:00Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hláskovámistrovské utkánímistrovské utkání
14:30Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hláskovámistrovské utkánímistrovské utkání
15:00Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hláskovámistrovské utkání
15:30Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hláskovámistrovské utkání
16:00Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hláskovámistrovské utkání
16:30Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hláskovámistrovské utkání
17:00Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováHlásková Soňamistrovské utkání
17:30Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováLTC HOSTmistrovské utkání
18:00Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.Kalužík
18:30Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.Kalužík
19:00Kalužík TomášKalužík TomášKalužík TomášTš. T.KalužíkKalužík Tomáš
19:30LTC HOST

Dvorec 6

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30mistrovské utkánímistrovské utkání
09:00Tš. M.HerdaTemr Alešmistrovské utkánímistrovské utkání
09:30Tš. M.Herdamistrovské utkánímistrovské utkání
10:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herdamistrovské utkánímistrovské utkání
10:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herdamistrovské utkánímistrovské utkání
11:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herdamistrovské utkánímistrovské utkání
11:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herdamistrovské utkánímistrovské utkání
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenymistrovské utkánímistrovské utkání
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenymistrovské utkánímistrovské utkání
13:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herdamistrovské utkánímistrovské utkání
13:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herdamistrovské utkánímistrovské utkání
14:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herdamistrovské utkánímistrovské utkání
14:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herdamistrovské utkánímistrovské utkání
15:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herdamistrovské utkání
15:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herdamistrovské utkání
16:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herdamistrovské utkání
16:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herdamistrovské utkání
17:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herdamistrovské utkání
17:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herdamistrovské utkání
18:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
18:30LTC sparingFiala nepl.Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
19:00LTC sparingFiala nepl.Tš. M.HerdaDoležal Jan
19:30LTC sparingFiala nepl.Schuster Pavel

 ČEKATEL 10-18
 ČEKATEL DO 9
 ČEKATEL po 17
 ČLEN
 ČLEN SENIOR
 ČLEN STUDENT 19-26
 HOST
 HOST - MLÁDEŽ DO 18 let
 MISTROVSKÁ UTKÁNÍ
 SPARING
 TENISOVÁ ŠKOLA
 TURNAJ
 ÚDRŽBA KURTŮ

 

© LTC Poděbrady