Rezervace dvorců |
|
|
návod
|
Hosté si rezervují dvorec telefonicky u správce 604 919 817 nebo u sekretářky Jany Hruškové na čísle telefonu 732 341 801 popř. e-mailem: ltcsekretariat@seznam.cz.
________________________________________________________________________________________________________
Přehled rezervací: týden 49 (04. prosinec 2017 – 10. prosinec 2017)
Center
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | |||||||
09:30 | |||||||
10:00 | |||||||
10:30 | |||||||
11:00 | |||||||
11:30 | |||||||
12:00 | |||||||
12:30 | |||||||
13:00 | |||||||
13:30 | |||||||
14:00 | |||||||
14:30 | |||||||
15:00 | |||||||
15:30 | |||||||
16:00 | |||||||
16:30 | |||||||
17:00 | |||||||
17:30 | |||||||
18:00 | |||||||
18:30 | |||||||
19:00 | |||||||
19:30 |
Dvorec 1
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | |||||||
09:30 | |||||||
10:00 | |||||||
10:30 | |||||||
11:00 | |||||||
11:30 | |||||||
12:00 | |||||||
12:30 | |||||||
13:00 | |||||||
13:30 | |||||||
14:00 | |||||||
14:30 | |||||||
15:00 | |||||||
15:30 | |||||||
16:00 | |||||||
16:30 | |||||||
17:00 | |||||||
17:30 | |||||||
18:00 | |||||||
18:30 | |||||||
19:00 | |||||||
19:30 |
Dvorec 2
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | |||||||
09:30 | |||||||
10:00 | |||||||
10:30 | |||||||
11:00 | |||||||
11:30 | |||||||
12:00 | |||||||
12:30 | |||||||
13:00 | |||||||
13:30 | |||||||
14:00 | |||||||
14:30 | |||||||
15:00 | |||||||
15:30 | |||||||
16:00 | |||||||
16:30 | |||||||
17:00 | |||||||
17:30 | |||||||
18:00 | |||||||
18:30 | |||||||
19:00 | |||||||
19:30 |
Dvorec 3
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | Údržba kurtů | ||||||
08:30 | tenisový turnaj | ||||||
09:00 | Třebeska Eda | tenisový turnaj | |||||
09:30 | Třebeska Eda | Herda Milan | tenisový turnaj | ||||
10:00 | Karbulka Zdeněk | Hollanová Sylva | Trajhanová Lída | Klozová Lenka | Herda Milan | tenisový turnaj | |
10:30 | Karbulka Zdeněk | Hollanová Sylva | Trajhanová Lída | Klozová Lenka | tenisový turnaj | ||
11:00 | Zítko Václav | Blažek Milan | Pravcová Martina | tenisový turnaj | Doušová Ilona | ||
11:30 | Zítko Václav | Blažek Milan | Pravcová Martina | tenisový turnaj | Rudajevová Alexandra | ||
12:00 | Kraupner Ladislav | tenisový turnaj | Marek Marian | ||||
12:30 | Kraupner Ladislav | tenisový turnaj | Marek Marian | ||||
13:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | tenisový turnaj | LTC sparing | ||
13:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | tenisový turnaj | LTC sparing | |
14:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | tenisový turnaj | LTC sparing | |
14:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | tenisový turnaj | LTC sparing |
15:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | tenisový turnaj | |
15:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | tenisový turnaj | |
16:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | tenisový turnaj | |
16:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | tenisový turnaj | |
17:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | tenisový turnaj | |
17:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | tenisový turnaj | |
18:00 | Šebová Jiřina | Tš. M.Herda | Tš. K.Vrbenský | Tš. M.Herda | Vaníček Martin | Údržba kurtů | Pravcová Martina |
18:30 | Šebová Jiřina | Tš. M.Herda | Tš. K.Vrbenský | Tš. M.Herda | Vaníček Martin | Údržba kurtů | Pravcová Martina |
19:00 | Kubelka Lubomír | Bažant Pavel | Baumrt Ladislav | Bažant Pavel | Vaníček Martin | Údržba kurtů | |
19:30 | Kubelka Lubomír | Bažant Pavel | Baumrt Ladislav | Bažant Pavel | Baumrt Ladislav | Údržba kurtů |
Dvorec 4
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | Údržba kurtů | ||||||
08:30 | Sekula Jozef | tenisový turnaj | |||||
09:00 | Sekula Jozef | tenisový turnaj | |||||
09:30 | tenisový turnaj | ||||||
10:00 | Herda Milan | Frič Peter | Frič Peter | tenisový turnaj | Bažant Pavel | ||
10:30 | Herda Milan | Frič Peter | Frič Peter | tenisový turnaj | Bažant Pavel | ||
11:00 | Davídek Petr | Herda Milan | Soukup Jan | Davídek Petr | tenisový turnaj | ||
11:30 | Davídek Petr | Herda Milan | Soukup Jan | Davídek Petr | tenisový turnaj | ||
12:00 | Davídek Petr | Soukup Jan | Davídek Petr | tenisový turnaj | |||
12:30 | Davídek Petr | Soukup Jan | Davídek Petr | tenisový turnaj | |||
13:00 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | tenisový turnaj | LTC sparing | |||
13:30 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | tenisový turnaj | LTC sparing | |||
14:00 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | tenisový turnaj | LTC sparing |
14:30 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | tenisový turnaj | LTC sparing |
15:00 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | tenisový turnaj | |
15:30 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | tenisový turnaj | |
16:00 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | tenisový turnaj | |
16:30 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | tenisový turnaj | |
17:00 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | tenisový turnaj | Škrabánek |
17:30 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | tenisový turnaj | Kříž |
18:00 | Tš. K.Vrbenský | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Severa Karel | Údržba kurtů | |
18:30 | Tš. K.Vrbenský | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Severa Karel | Údržba kurtů | |
19:00 | Knebl Daniel | Tš. M.Herda | Baumrt Ladislav | Severa Karel | Severa Karel | Údržba kurtů | |
19:30 | Knebl Daniel | Tš. M.Herda | Baumrt Ladislav | Severa Karel | Baumrt Ladislav | Údržba kurtů |
Dvorec 5
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | |||||||
09:30 | |||||||
10:00 | |||||||
10:30 | |||||||
11:00 | |||||||
11:30 | |||||||
12:00 | |||||||
12:30 | |||||||
13:00 | |||||||
13:30 | |||||||
14:00 | |||||||
14:30 | |||||||
15:00 | |||||||
15:30 | |||||||
16:00 | |||||||
16:30 | |||||||
17:00 | |||||||
17:30 | |||||||
18:00 | |||||||
18:30 | |||||||
19:00 | |||||||
19:30 |
Dvorec 6
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | |||||||
09:30 | |||||||
10:00 | |||||||
10:30 | |||||||
11:00 | |||||||
11:30 | |||||||
12:00 | |||||||
12:30 | |||||||
13:00 | |||||||
13:30 | |||||||
14:00 | |||||||
14:30 | |||||||
15:00 | |||||||
15:30 | |||||||
16:00 | |||||||
16:30 | |||||||
17:00 | |||||||
17:30 | |||||||
18:00 | |||||||
18:30 | |||||||
19:00 | |||||||
19:30 |
ČEKATEL 10-18 | |
ČEKATEL DO 9 | |
ČEKATEL po 17 | |
ČLEN | |
ČLEN SENIOR | |
ČLEN STUDENT 19-26 | |
HOST | |
HOST - MLÁDEŽ DO 18 let | |
MISTROVSKÁ UTKÁNÍ | |
RANNÍ KREDIT | |
SPARING | |
TENISOVÁ ŠKOLA | |
ÚDRŽBA KURTŮ |