Rezervace dvorců

návod

 

návod
objednání
ČLEN LTC

 

Hosté si rezervují dvorec telefonicky u správce 604 919 817  nebo u  sekretářky Mgr.Jiřiny Pohořálkové na čísle telefonu    732 341 801 popř. e-mailem: ltcsekretariat@seznam.cz nebo osobně v době úředních hodin sekretariátu v úterý 15:00 - 17:00 hod. a ve čtvrtek od 15:00-19:00 hod.

 


<<leden 2018>>
TPoÚtStČtSoNe
011234567
02891011121314
0315161718192021
0422232425262728
05293031
 

Přehled rezervací: týden 02 (08. leden 2018 – 14. leden 2018)

Dvorec 3

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00Údržba kurtůÚdržba kurtů
08:30Kristová Kateřinatenisový turnajtenisový turnaj
09:00Kristová Kateřinatenisový turnajtenisový turnaj
09:30Herda Milantenisový turnajtenisový turnaj
10:00Karbulka ZdeněkHollanová SylvaTřebeska EdaKlozová LenkaHerda Milantenisový turnajtenisový turnaj
10:30Karbulka ZdeněkHollanová SylvaTřebeska EdaKlozová Lenkatenisový turnajtenisový turnaj
11:00Zítko VáclavBlažek MilanPravcová Martinatenisový turnajtenisový turnaj
11:30Zítko VáclavBlažek MilanPravcová Martinatenisový turnajtenisový turnaj
12:00tenisový turnajtenisový turnaj
12:30tenisový turnajtenisový turnaj
13:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herdatenisový turnajtenisový turnaj
13:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herdatenisový turnajtenisový turnaj
14:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herdatenisový turnajtenisový turnaj
14:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herdatenisový turnajtenisový turnaj
15:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herdatenisový turnajtenisový turnaj
15:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herdatenisový turnajtenisový turnaj
16:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herdatenisový turnajtenisový turnaj
16:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herdatenisový turnajtenisový turnaj
17:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herdatenisový turnajtenisový turnaj
17:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herdatenisový turnaj
18:00Šebová JiřinaTš. M.HerdaTš. K.VrbenskýTš. M.HerdaVaníček Martintenisový turnajPravcová Martina
18:30Šebová JiřinaTš. M.HerdaTš. K.VrbenskýTš. M.HerdaVaníček Martintenisový turnajPravcová Martina
19:00Kubelka LubomírBažant PavelBaumrt LadislavBažant PavelVaníček Martintenisový turnaj
19:30Kubelka LubomírBažant PavelBaumrt LadislavBažant PavelBaumrt Ladislavtenisový turnaj
20:00Tš. T.KalužíkBažant PavelBaumrt LadislavBažant PavelBaumrt LadislavÚdržba kurtů
20:30Tš. T.KalužíkBažant PavelBažant PavelBaumrt LadislavÚdržba kurtů
21:00Horská ZuzanaÚdržba kurtů
21:30Horská ZuzanaÚdržba kurtů

Dvorec 4

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00Údržba kurtů
08:30Sekula JozefSekula Jozeftenisový turnajtenisový turnaj
09:00Sekula JozefSekula Jozeftenisový turnajtenisový turnaj
09:30Neckář Lubomírtenisový turnajtenisový turnaj
10:00Neckář LubomírFrič PeterNeckář LubomírFrič PeterNeckář Lubomírtenisový turnajtenisový turnaj
10:30Neckář LubomírFrič PeterNeckář LubomírFrič PeterHerda Milantenisový turnajtenisový turnaj
11:00Davídek PetrDavídek PetrHerda Milantenisový turnajtenisový turnaj
11:30Davídek PetrDavídek Petrtenisový turnajtenisový turnaj
12:00Davídek PetrTš. T.KalužíkKraupner LadislavDavídek PetrTš. T.Kalužíktenisový turnajtenisový turnaj
12:30Davídek PetrTš. T.KalužíkKraupner LadislavDavídek PetrTš. T.Kalužíktenisový turnajtenisový turnaj
13:00Tš. T.KalužíkTš. T.Kalužíktenisový turnajtenisový turnaj
13:30Tš. T.KalužíkTš. T.Kalužíktenisový turnajtenisový turnaj
14:00Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.Kalužíktenisový turnaj
14:30Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.Kalužíktenisový turnaj
15:00Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.Kalužíktenisový turnaj
15:30Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.Kalužíktenisový turnaj
16:00Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.Kalužíktenisový turnaj
16:30Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.Kalužíktenisový turnaj
17:00Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.Kalužíktenisový turnajSevera Karel
17:30Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.Kalužíktenisový turnajSevera Karel
18:00Tš. K.VrbenskýTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.Kalužíktenisový turnaj
18:30Tš. K.VrbenskýTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.Kalužíktenisový turnaj
19:00Knebl DanielTš. M.HerdaBaumrt LadislavSevera Kareltenisový turnaj
19:30Knebl DanielTš. M.HerdaBaumrt LadislavSevera KarelBaumrt Ladislavtenisový turnaj
20:00Knebl DanielBaumrt LadislavSevera KarelBaumrt LadislavÚdržba kurtů
20:30Knebl DanielSevera KarelBaumrt LadislavÚdržba kurtů
21:00
21:30

 ČEKATEL 10-18
 ČEKATEL DO 9
 ČEKATEL po 17
 ČLEN
 ČLEN SENIOR
 ČLEN STUDENT 19-26
 HOST
 HOST - MLÁDEŽ DO 18 let
 MISTROVSKÁ UTKÁNÍ
 SPARING
 TENISOVÁ ŠKOLA
 TURNAJ
 ÚDRŽBA KURTŮ

 

© LTC Poděbrady