Rezervace dvorců |
|
|
návod
|
Hosté si rezervují dvorec telefonicky u správce 604 919 817 nebo u sekretářky Jany Hruškové na čísle telefonu 732 341 801 popř. e-mailem: ltcsekretariat@seznam.cz.
________________________________________________________________________________________________________
Přehled rezervací: týden 25 (18. červen 2018 – 24. červen 2018)
Center
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | mistrovské utkání | ||||||
09:00 | Povolný František | Kováč Ludvík | Neckář Michael | Hůla Jiří | mistrovské utkání | ||
09:30 | Povolný František | Kováč Ludvík | Neckář Lubomír | Hůla Jiří | mistrovské utkání | ||
10:00 | Sochor Ladislav | Kováč Ludvík | Němcová Libuše | mistrovské utkání | |||
10:30 | Prokop Jiří | Klozová Lenka | mistrovské utkání | ||||
11:00 | mistrovské utkání | ||||||
11:30 | mistrovské utkání | ||||||
12:00 | Kraupner Ladislav | mistrovské utkání | |||||
12:30 | Kraupner Ladislav | mistrovské utkání | |||||
13:00 | Kolařík Jiří | Tš. T.Kalužík | mistrovské utkání | ||||
13:30 | Kalužík Tomáš | Tš. T.Kalužík | mistrovské utkání | ||||
14:00 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | tenisový turnaj | mistrovské utkání |
14:30 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | tenisový turnaj | mistrovské utkání |
15:00 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | tenisový turnaj | mistrovské utkání |
15:30 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | tenisový turnaj | mistrovské utkání |
16:00 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | tenisový turnaj | ||
16:30 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | tenisový turnaj | ||
17:00 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | tenisový turnaj | Langrová Monika | ||
17:30 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | tenisový turnaj | Langrová Monika | ||
18:00 | Trousil Jiří | Tš. T.Kalužík | |||||
18:30 | Trousil Jiří | Tš. T.Kalužík | |||||
19:00 | Tš. T.Kalužík | LTC HOST | |||||
19:30 | Tš. T.Kalužík | LTC HOST |
Dvorec 1
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | Neckář Michael | ||||||
08:30 | Neckář Lubomír | mistrovské utkání | mistrovské utkání | ||||
09:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
09:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
10:00 | Frič Peter | Hollan Jiří | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||
10:30 | Růžička Jiří | Zvěřina Jaroslav | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||
11:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
11:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
12:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
12:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
13:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
13:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
14:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
14:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
15:00 | LTC sparing | mistrovské utkání | mistrovské utkání | ||||
15:30 | LTC sparing | mistrovské utkání | mistrovské utkání | ||||
16:00 | LTC sparing | LTC sparing | |||||
16:30 | Soukup Jan | LTC sparing | LTC sparing | ||||
17:00 | LTC sparing | ||||||
17:30 | LTC sparing | ||||||
18:00 | Votík Zbyněk | Kavka Ivan | Votík Zbyněk | Kavka Ivan | Kříž Jaroslav | ||
18:30 | Sekereš Karel | Rož Petr | Sekereš Karel | Duben Robert | Kříž Jaroslav | ||
19:00 | Podkonický Petr | Tš. T.Kalužík | Duben Robert | ||||
19:30 | Fliedr Pavel | Tš. T.Kalužík | Soukup Jan |
Dvorec 2
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | Brzák Jiří | LTC HOST | |||||
08:30 | Brzák Jiří | Kočí Tomáš | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||
09:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
09:30 | Třešňák Karel | Vrchota Vladimír | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||
10:00 | Třešňák Karel | Zítko Václav | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||
10:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
11:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
11:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
12:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
12:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
13:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
13:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
14:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
14:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
15:00 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | mistrovské utkání | mistrovské utkání | ||
15:30 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |
16:00 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | |||
16:30 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | |||
17:00 | LTC sparing | Třešňák Karel | |||||
17:30 | LTC sparing | Prchal Jaroslav | |||||
18:00 | Novotná Ilona | Molič Petr | Serbus Tomáš | Molič Petr | LTC čekatel 10-18 | LTC HOST | |
18:30 | Fliedrová Ilona | Sochor Ladislav | Vilímek Miroslav | Sochor Ladislav | LTC HOST | LTC čekatel 10-18 | |
19:00 | Tomáš Michal | Svoboda Michal | Bažant Pavel | ||||
19:30 | Molič Petr | Simandl Jiří | LTC HOST |
Dvorec 3
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
09:00 | Hollanová Sylva | mistrovské utkání | mistrovské utkání | ||||
09:30 | Hollanová Sylva | mistrovské utkání | mistrovské utkání | ||||
10:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
10:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
11:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
11:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
12:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
12:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
13:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
13:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
14:00 | |||||||
14:30 | |||||||
15:00 | Tš. K.Vrbenský | Vrchota Vladimír | |||||
15:30 | Tš. K.Vrbenský | Jiroušek Vladimír | tenisový turnaj | ||||
16:00 | Tš. K.Vrbenský | tenisový turnaj | |||||
16:30 | Tš. K.Vrbenský | tenisový turnaj | |||||
17:00 | Tš. M.Herda | LTC sparing | tenisový turnaj | ||||
17:30 | Tš. M.Herda | LTC sparing | tenisový turnaj | ||||
18:00 | Tš. M.Herda | Máčalíková Sabina | Pravcová Martina | tenisový turnaj | |||
18:30 | Knebl Daniel | Šebová Jiřina | Němcová Libuše | tenisový turnaj | |||
19:00 | Knebl Daniel | Baumrt Ladislav | Krejčík Jaroslav | ||||
19:30 | Knebl Daniel | Jína Milan | Pokorný František |
Dvorec 4
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | Klozová Lenka | ||||||
09:30 | Remeňová Olga | ||||||
10:00 | Podušková Vlasta | ||||||
10:30 | Rožová Markéta | Vrbenský ml. Michael | |||||
11:00 | Vrbenský ml. Michael | ||||||
11:30 | |||||||
12:00 | |||||||
12:30 | |||||||
13:00 | |||||||
13:30 | |||||||
14:00 | |||||||
14:30 | |||||||
15:00 | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | Fliedr ml. Pavel | ||||
15:30 | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | Fliedr ml. Pavel | tenisový turnaj | |||
16:00 | Tš. K.Vrbenský | Hanilec Tomáš | tenisový turnaj | ||||
16:30 | Tš. K.Vrbenský | Hanilec Tomáš | tenisový turnaj | ||||
17:00 | tenisový turnaj | ||||||
17:30 | tenisový turnaj | ||||||
18:00 | Vrchotová Radka | Vrchotová Radka | Vrchotová Radka | Obadal Michael | Pravcová Martina | tenisový turnaj | |
18:30 | Vrchota Vladimír | Nováková Jana | Klozová Lenka | LTC HOST | Šebová Jiřina | tenisový turnaj | |
19:00 | Vrchota Vladimír | Chára František | Krejčík Jaroslav | Baumrt Ladislav | |||
19:30 | Doležal Jan | Chára František | Pokorný František | Jína Milan |
Dvorec 5
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | mistrovské utkání | ||||||
09:00 | mistrovské utkání | ||||||
09:30 | mistrovské utkání | ||||||
10:00 | Prokop Jiří | mistrovské utkání | |||||
10:30 | Zvěřina Jaroslav | mistrovské utkání | |||||
11:00 | mistrovské utkání | ||||||
11:30 | mistrovské utkání | ||||||
12:00 | mistrovské utkání | ||||||
12:30 | mistrovské utkání | ||||||
13:00 | mistrovské utkání | ||||||
13:30 | mistrovské utkání | ||||||
14:00 | tenisový turnaj | ||||||
14:30 | tenisový turnaj | ||||||
15:00 | LTC čekatel do 9let | LTC čekatel do 9let | tenisový turnaj | ||||
15:30 | LTC čekatel do 9let | LTC čekatel do 9let | tenisový turnaj | LTC HOST | |||
16:00 | tenisový turnaj | LTC HOST | |||||
16:30 | tenisový turnaj | ||||||
17:00 | tenisový turnaj | ||||||
17:30 | tenisový turnaj | ||||||
18:00 | Tš. T.Kalužík | Hurych Martin | LTC HOST | ||||
18:30 | Tš. T.Kalužík | Tomáš Michal | LTC HOST | ||||
19:00 | Hurych Martin | LTC HOST | LTC HOST | ||||
19:30 | Volková Romana | LTC HOST |
Dvorec 6
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | Herda Milan | ||||||
08:30 | LTC HOST | Kristová Kateřina | mistrovské utkání | ||||
09:00 | Herda Milan | mistrovské utkání | |||||
09:30 | Šimral Jan | mistrovské utkání | |||||
10:00 | Herda Milan | mistrovské utkání | |||||
10:30 | Herda Milan | mistrovské utkání | |||||
11:00 | Šebesta Vladimír | mistrovské utkání | |||||
11:30 | mistrovské utkání | ||||||
12:00 | mistrovské utkání | ||||||
12:30 | mistrovské utkání | ||||||
13:00 | Tš. M.Herda | mistrovské utkání | |||||
13:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | mistrovské utkání | ||||
14:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | tenisový turnaj | mistrovské utkání | |
14:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | tenisový turnaj | mistrovské utkání | |
15:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | tenisový turnaj | mistrovské utkání |
15:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | tenisový turnaj | mistrovské utkání |
16:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | tenisový turnaj | |
16:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | tenisový turnaj | |
17:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | tenisový turnaj | ||||
17:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | tenisový turnaj | ||||
18:00 | Pravcová Martina | Tš. M.Herda | |||||
18:30 | Votíková Martina | ||||||
19:00 | Sychrovský Pavel | Tš. M.Herda | Kalužík Tomáš | ||||
19:30 | Sychrovský Pavel | Tš. M.Herda | Kalužík Tomáš |
ČEKATEL 10-18 | |
ČEKATEL DO 9 | |
ČEKATEL po 17 | |
ČLEN | |
ČLEN SENIOR | |
ČLEN STUDENT 19-26 | |
HOST | |
HOST - MLÁDEŽ DO 18 let | |
MISTROVSKÁ UTKÁNÍ | |
RANNÍ KREDIT | |
SPARING | |
TENISOVÁ ŠKOLA | |
ÚDRŽBA KURTŮ |