Rezervace dvorců |
|
|
návod
|
Hosté si rezervují dvorec telefonicky u správce 604 919 817 nebo u sekretářky Jany Hruškové na čísle telefonu 732 341 801 popř. e-mailem: ltcsekretariat@seznam.cz.
________________________________________________________________________________________________________
Přehled rezervací: týden 31 (30. červenec 2018 – 05. srpen 2018)
Center
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | |||
08:30 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Kováč Ludvík | Tš. T.Kalužík | |||
09:00 | Kalužík Tomáš | Jiroušek Vladimír | Tš. T.Kalužík | Kováč Ludvík | LTC čekatel 10-18 | celostátní turnaj | |
09:30 | LTC HOST | Jiroušek Vladimír | Tš. T.Kalužík | LTC čekatel 10-18 | celostátní turnaj | ||
10:00 | Tš. T.Kalužík | Šebová Jiřina | Tš. T.Kalužík | Schuster Pavel | celostátní turnaj | ||
10:30 | Tš. T.Kalužík | Šebová Jiřina | Tš. T.Kalužík | Pravcová Martina | celostátní turnaj | ||
11:00 | celostátní turnaj | ||||||
11:30 | celostátní turnaj | ||||||
12:00 | celostátní turnaj | ||||||
12:30 | celostátní turnaj | ||||||
13:00 | celostátní turnaj | LTC sparing | |||||
13:30 | celostátní turnaj | LTC sparing | |||||
14:00 | LTC HOST | celostátní turnaj | |||||
14:30 | Kalužík Tomáš | celostátní turnaj | |||||
15:00 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | |||||
15:30 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Severa ml. Karel | ||||
16:00 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | ||||
16:30 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | ||||
17:00 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | |||||
17:30 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | |||||
18:00 | LTC čekatel 10-18 | Knapp Leoš | |||||
18:30 | LTC HOST | LTC HOST | Langrová Monika | ||||
19:00 | Knapp Leoš | Langrová Monika | |||||
19:30 |
Dvorec 1
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | Sochor Ladislav | Kalužík Tomáš | |||||
08:30 | Prokop Jiří | LTC HOST | |||||
09:00 | LTC sparing | Frič Peter | Zvěřina Jaroslav | Tš. T.Kalužík | celostátní turnaj | celostátní turnaj | |
09:30 | LTC sparing | Frič Peter | Prokop Jiří | Tš. T.Kalužík | celostátní turnaj | celostátní turnaj | |
10:00 | LTC sparing | Tš. T.Kalužík | celostátní turnaj | celostátní turnaj | |||
10:30 | LTC sparing | Tš. T.Kalužík | celostátní turnaj | celostátní turnaj | |||
11:00 | Tš. T.Kalužík | celostátní turnaj | celostátní turnaj | ||||
11:30 | Tš. T.Kalužík | celostátní turnaj | celostátní turnaj | ||||
12:00 | celostátní turnaj | celostátní turnaj | |||||
12:30 | celostátní turnaj | celostátní turnaj | |||||
13:00 | celostátní turnaj | celostátní turnaj | |||||
13:30 | celostátní turnaj | celostátní turnaj | |||||
14:00 | celostátní turnaj | tenisový turnaj | |||||
14:30 | celostátní turnaj | tenisový turnaj | |||||
15:00 | celostátní turnaj | ||||||
15:30 | celostátní turnaj | ||||||
16:00 | celostátní turnaj | ||||||
16:30 | celostátní turnaj | ||||||
17:00 | celostátní turnaj | ||||||
17:30 | celostátní turnaj | ||||||
18:00 | Kavka Ivan | Kavka Ivan | tenisový turnaj | ||||
18:30 | Rož Petr | Duben Robert | tenisový turnaj | ||||
19:00 | Fliedr Pavel | Votík Zbyněk | |||||
19:30 | Podkonický Petr | Sekereš Karel |
Dvorec 2
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | LTC sparing | ||||||
09:00 | LTC sparing | LTC čekatel do 9let | celostátní turnaj | celostátní turnaj | |||
09:30 | Karbulka Zdeněk | LTC čekatel do 9let | celostátní turnaj | celostátní turnaj | |||
10:00 | Karbulka Zdeněk | celostátní turnaj | celostátní turnaj | ||||
10:30 | celostátní turnaj | celostátní turnaj | |||||
11:00 | celostátní turnaj | celostátní turnaj | |||||
11:30 | celostátní turnaj | celostátní turnaj | |||||
12:00 | celostátní turnaj | celostátní turnaj | |||||
12:30 | celostátní turnaj | celostátní turnaj | |||||
13:00 | celostátní turnaj | celostátní turnaj | |||||
13:30 | celostátní turnaj | celostátní turnaj | |||||
14:00 | celostátní turnaj | tenisový turnaj | |||||
14:30 | celostátní turnaj | tenisový turnaj | |||||
15:00 | celostátní turnaj | ||||||
15:30 | celostátní turnaj | ||||||
16:00 | celostátní turnaj | ||||||
16:30 | celostátní turnaj | ||||||
17:00 | celostátní turnaj | ||||||
17:30 | celostátní turnaj | ||||||
18:00 | Sochor Ladislav | Sochor Ladislav | tenisový turnaj | ||||
18:30 | Duben Robert | Molič Petr | tenisový turnaj | ||||
19:00 | Votík Zbyněk | Kolařík Jiří | Simandl Jiří | ||||
19:30 | Sekereš Karel | Severa ml. Karel | Svoboda Michal |
Dvorec 3
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | Kočí Tomáš | ||||||
08:30 | LTC HOST | ||||||
09:00 | LTC čekatel do 9let | celostátní turnaj | |||||
09:30 | LTC čekatel do 9let | celostátní turnaj | |||||
10:00 | LTC čekatel 10-18 | celostátní turnaj | |||||
10:30 | celostátní turnaj | ||||||
11:00 | celostátní turnaj | ||||||
11:30 | celostátní turnaj | ||||||
12:00 | celostátní turnaj | ||||||
12:30 | celostátní turnaj | ||||||
13:00 | celostátní turnaj | ||||||
13:30 | celostátní turnaj | ||||||
14:00 | celostátní turnaj | ||||||
14:30 | celostátní turnaj | ||||||
15:00 | celostátní turnaj | ||||||
15:30 | celostátní turnaj | ||||||
16:00 | celostátní turnaj | ||||||
16:30 | celostátní turnaj | ||||||
17:00 | Tš. M.Herda | celostátní turnaj | |||||
17:30 | Tš. M.Herda | celostátní turnaj | |||||
18:00 | Pravcová Martina | Tš. M.Herda | Votíková Martina | tenisový turnaj | |||
18:30 | Votíková Martina | Trajhanová Lída | tenisový turnaj | ||||
19:00 | Baumrt Ladislav | Krejčík Jaroslav | |||||
19:30 | Kec Pavel | Jína Milan | |||||
20:00 | Baumrt Ladislav | Krejčík Jaroslav | |||||
20:30 | |||||||
21:00 | |||||||
21:30 |
Dvorec 4
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | Knický Josef | Schuster Pavel | Doležal Jan | ||||
08:30 | Knický Josef | Doležal Jan | Karbulka Zdeněk | ||||
09:00 | LTC sparing | Karbulka Zdeněk | Remeňová Olga | celostátní turnaj | |||
09:30 | LTC sparing | Karbulka Zdeněk | Klozová Lenka | celostátní turnaj | |||
10:00 | LTC sparing | Králíková Milena | celostátní turnaj | ||||
10:30 | Podušková Vlasta | celostátní turnaj | |||||
11:00 | celostátní turnaj | ||||||
11:30 | celostátní turnaj | ||||||
12:00 | celostátní turnaj | ||||||
12:30 | celostátní turnaj | ||||||
13:00 | celostátní turnaj | ||||||
13:30 | celostátní turnaj | ||||||
14:00 | celostátní turnaj | ||||||
14:30 | celostátní turnaj | ||||||
15:00 | celostátní turnaj | ||||||
15:30 | celostátní turnaj | ||||||
16:00 | Krejčík Jiří | celostátní turnaj | |||||
16:30 | Krejčík Jiří | celostátní turnaj | |||||
17:00 | Krejčík Jiří | celostátní turnaj | |||||
17:30 | Krejčík Jiří | celostátní turnaj | |||||
18:00 | Nováková Jana | Tomáš Michal | |||||
18:30 | Klozová Lenka | Tomáš Michal | |||||
19:00 | Doležal Jan | Krejčík Jaroslav | Bažant Pavel | Baumrt Ladislav | |||
19:30 | LTC HOST | Pokorný František | LTC HOST | Kec Pavel | |||
20:00 | Krejčík Jaroslav | Bažant Pavel | Baumrt Ladislav | ||||
20:30 | |||||||
21:00 | |||||||
21:30 |
Dvorec 5
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | Tš. T.Kalužík | ||||||
08:30 | Tš. T.Kalužík | ||||||
09:00 | LTC sparing | Tš. T.Kalužík | LTC sparing | LTC sparing | celostátní turnaj | ||
09:30 | LTC sparing | Tš. T.Kalužík | LTC sparing | LTC sparing | celostátní turnaj | ||
10:00 | Tš. T.Kalužík | Šebová Jiřina | Šebová Jiřina | celostátní turnaj | |||
10:30 | Tš. T.Kalužík | Šebová Jiřina | Šebová Jiřina | celostátní turnaj | |||
11:00 | Tš. T.Kalužík | celostátní turnaj | |||||
11:30 | Tš. T.Kalužík | celostátní turnaj | |||||
12:00 | celostátní turnaj | ||||||
12:30 | celostátní turnaj | ||||||
13:00 | celostátní turnaj | ||||||
13:30 | celostátní turnaj | ||||||
14:00 | Šebek Miloslav | ||||||
14:30 | Zvěřina Jaroslav | ||||||
15:00 | |||||||
15:30 | |||||||
16:00 | |||||||
16:30 | |||||||
17:00 | |||||||
17:30 | |||||||
18:00 | Němcová Libuše | LTC HOST | |||||
18:30 | Trajhan Miroslav | LTC HOST | |||||
19:00 | Langr Ladislav | ||||||
19:30 | Najbrt Lubomír |
Dvorec 6
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | Tš. M.Herda | Herda Milan | Tš. M.Herda | Herda Milan | |||
08:30 | Herda Milan | Tš. M.Herda | LTC HOST | Tš. M.Herda | LTC HOST | ||
09:00 | Šimral Jan | Remeňová Olga | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Herda Milan | celostátní turnaj | |
09:30 | Herda Milan | Remeňová Olga | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Šimral Jan | celostátní turnaj | |
10:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Herda Milan | celostátní turnaj | ||
10:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | celostátní turnaj | |||
11:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | celostátní turnaj | ||||
11:30 | celostátní turnaj | ||||||
12:00 | celostátní turnaj | ||||||
12:30 | celostátní turnaj | ||||||
13:00 | celostátní turnaj | ||||||
13:30 | celostátní turnaj | ||||||
14:00 | |||||||
14:30 | |||||||
15:00 | |||||||
15:30 | |||||||
16:00 | Tš. T.Kalužík | ||||||
16:30 | Tš. T.Kalužík | ||||||
17:00 | Kalužík Tomáš | ||||||
17:30 | LTC HOST | ||||||
18:00 | Trajhan Miroslav | Kalužík Tomáš | Šebová Jiřina | ||||
18:30 | Procházková Květoslava | LTC HOST | Šebová Jiřina | ||||
19:00 | Kalužík Tomáš | Šebová Jiřina | |||||
19:30 | LTC HOST | Šebová Jiřina |
ČEKATEL 10-18 | |
ČEKATEL DO 9 | |
ČEKATEL po 17 | |
ČLEN | |
ČLEN SENIOR | |
ČLEN STUDENT 19-26 | |
HOST | |
HOST - MLÁDEŽ DO 18 let | |
MISTROVSKÁ UTKÁNÍ | |
RANNÍ KREDIT | |
SPARING | |
TENISOVÁ ŠKOLA | |
ÚDRŽBA KURTŮ |