Rezervace dvorců |
|
|
návod
|
Hosté si rezervují dvorec telefonicky u správce 604 919 817 nebo u sekretářky Jany Hruškové na čísle telefonu 732 341 801 popř. e-mailem: ltcsekretariat@seznam.cz.
________________________________________________________________________________________________________
Přehled rezervací: týden 17 (22. duben 2019 – 28. duben 2019)
Dvorec 2
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
08:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
09:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
09:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
10:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
10:30 | Zítko Václav | mistrovské utkání | mistrovské utkání | ||||
11:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
11:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
12:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
12:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
13:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
13:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
14:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
14:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
15:00 | Tš. K.Vrbenský | Němcová Libuše | Vrchota Vladimír | ||||
15:30 | Tš. K.Vrbenský | Klozová Lenka | Doležal Jan | ||||
16:00 | Tš. K.Vrbenský | ||||||
16:30 | Tš. K.Vrbenský | Severa Karel | |||||
17:00 | Trajhanová Lída | Severa ml. Karel | |||||
17:30 | Klozová Lenka | Severa Karel | |||||
18:00 | Novotná Ilona | Molič Petr | Kec Pavel | Molič Petr | Baumrt Ladislav | ||
18:30 | Šebová Jiřina | Duben Robert | Krejčík Jaroslav | Rož Petr | Pokorný František | ||
19:00 | Kec Pavel | Baumrt Ladislav | |||||
19:30 | |||||||
20:00 | |||||||
20:30 | |||||||
21:00 | |||||||
21:30 |
Dvorec 3
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
08:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
09:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
09:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
10:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
10:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
11:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
11:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
12:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
12:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
13:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
13:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
14:00 | LTC čekatel do 9let | mistrovské utkání | mistrovské utkání | ||||
14:30 | LTC čekatel do 9let | mistrovské utkání | mistrovské utkání | ||||
15:00 | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | |||
15:30 | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | |||
16:00 | Tš. K.Vrbenský | Vrchota Vladimír | |||||
16:30 | Tš. K.Vrbenský | Vrchotová Radka | |||||
17:00 | LTC čekatel do 9let | ||||||
17:30 | LTC HOST | ||||||
18:00 | |||||||
18:30 | |||||||
19:00 | |||||||
19:30 | |||||||
20:00 | |||||||
20:30 | |||||||
21:00 | |||||||
21:30 |
Dvorec 4
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | Kalužík Tomáš | ||||||
09:30 | Háková Martina | ||||||
10:00 | Kalužík Tomáš | ||||||
10:30 | Háková Martina | ||||||
11:00 | Tš. T.Kalužík | ||||||
11:30 | Tš. T.Kalužík | ||||||
12:00 | Tš. T.Kalužík | ||||||
12:30 | Tš. T.Kalužík | ||||||
13:00 | Kalužík Tomáš | ||||||
13:30 | Kraupner Ladislav | ||||||
14:00 | |||||||
14:30 | |||||||
15:00 | Tš. T.Kalužík | ||||||
15:30 | Tš. T.Kalužík | ||||||
16:00 | Tš. K.Vrbenský | Tš. T.Kalužík | |||||
16:30 | Tš. K.Vrbenský | Tš. T.Kalužík | |||||
17:00 | čekatel placeno | Tš. T.Kalužík | |||||
17:30 | placeno Marek | Tš. T.Kalužík | |||||
18:00 | LTC sparing | Tš. T.Kalužík | |||||
18:30 | LTC sparing | Tš. T.Kalužík | |||||
19:00 | |||||||
19:30 | |||||||
20:00 | |||||||
20:30 | |||||||
21:00 | |||||||
21:30 |
ČEKATEL 10-18 | |
ČEKATEL DO 9 | |
ČEKATEL po 17 | |
ČLEN | |
ČLEN SENIOR | |
ČLEN STUDENT 19-26 | |
HOST | |
HOST - MLÁDEŽ DO 18 let | |
MISTROVSKÁ UTKÁNÍ | |
RANNÍ KREDIT | |
SPARING | |
TENISOVÁ ŠKOLA | |
ÚDRŽBA KURTŮ |