Rezervace dvorců |
|
|
návod
|
Hosté si rezervují dvorec telefonicky u správce 604 919 817 nebo u sekretářky Jany Hruškové na čísle telefonu 732 341 801 popř. e-mailem: ltcsekretariat@seznam.cz.
________________________________________________________________________________________________________
Přehled rezervací: týden 27 (01. červenec 2019 – 07. červenec 2019)
Dvorec 2
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | Hollanová Sylva | Hollan Jiří | |||||
09:30 | Remeňová Olga | LTC čekatel 10-18 | LTC sparing | ||||
10:00 | LTC sparing | ||||||
10:30 | |||||||
11:00 | |||||||
11:30 | |||||||
12:00 | |||||||
12:30 | |||||||
13:00 | |||||||
13:30 | |||||||
14:00 | |||||||
14:30 | LTC HOST | ||||||
15:00 | LTC HOST | ||||||
15:30 | LTC HOST | ||||||
16:00 | LTC HOST | ||||||
16:30 | |||||||
17:00 | |||||||
17:30 | |||||||
18:00 | Kostinková Sylva | Molič Petr | Molič Petr | Knapp Leoš | Chára František | ||
18:30 | Volková Romana | Jína Milan | Rož Petr | LTC HOST | Chárová Linda | Knapp Leoš | |
19:00 | Kostinková Sylva | Baumrt Ladislav | Knapp Leoš | Molič Petr | |||
19:30 | Kostinková Sylva | Kosinka Petr | |||||
20:00 | Baumrt Ladislav | ||||||
20:30 | |||||||
21:00 | |||||||
21:30 |
Dvorec 3
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | Remeňová Olga | ||||||
09:30 | LTC sparing | ||||||
10:00 | LTC čekatel do 9let | LTC sparing | |||||
10:30 | LTC čekatel do 9let | ||||||
11:00 | |||||||
11:30 | |||||||
12:00 | |||||||
12:30 | |||||||
13:00 | |||||||
13:30 | |||||||
14:00 | |||||||
14:30 | |||||||
15:00 | |||||||
15:30 | |||||||
16:00 | |||||||
16:30 | |||||||
17:00 | |||||||
17:30 | |||||||
18:00 | LTC HOST | Bažant Pavel | |||||
18:30 | LTC čekatel do 9let | Knapp Leoš | |||||
19:00 | Pravcová Martina | Kec Pavel | Bažant Pavel | ||||
19:30 | Klozová Lenka | Jína Milan | |||||
20:00 | Kec Pavel | ||||||
20:30 | |||||||
21:00 | |||||||
21:30 |
Dvorec 4
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | LTC HOST | ||||||
08:30 | LTC HOST | ||||||
09:00 | Hollan Jiří | Králíková Milena | Němcová Libuše | ||||
09:30 | LTC čekatel 10-18 | Remeňová Olga | Klozová Lenka | ||||
10:00 | Nováková Jana | LTC HOST | |||||
10:30 | Doušová Ilona | LTC HOST | |||||
11:00 | |||||||
11:30 | |||||||
12:00 | |||||||
12:30 | |||||||
13:00 | |||||||
13:30 | |||||||
14:00 | |||||||
14:30 | |||||||
15:00 | |||||||
15:30 | |||||||
16:00 | Krejčík Jiří | ||||||
16:30 | Hanilec Tomáš | ||||||
17:00 | Krejčík Jiří | ||||||
17:30 | Hanilec Tomáš | ||||||
18:00 | LTC HOST | ||||||
18:30 | LTC HOST | ||||||
19:00 | |||||||
19:30 | |||||||
20:00 | |||||||
20:30 | |||||||
21:00 | |||||||
21:30 |
ČEKATEL 10-18 | |
ČEKATEL DO 9 | |
ČEKATEL po 17 | |
ČLEN | |
ČLEN SENIOR | |
ČLEN STUDENT 19-26 | |
HOST | |
HOST - MLÁDEŽ DO 18 let | |
MISTROVSKÁ UTKÁNÍ | |
RANNÍ KREDIT | |
SPARING | |
TENISOVÁ ŠKOLA | |
ÚDRŽBA KURTŮ |