Rezervace dvorců |
|
|
návod
|
Hosté si rezervují dvorec telefonicky u správce 604 919 817 nebo u sekretářky Jany Hruškové na čísle telefonu 732 341 801 popř. e-mailem: ltcsekretariat@seznam.cz.
________________________________________________________________________________________________________
Přehled rezervací: týden 22 (25. květen 2020 – 31. květen 2020)
Dvorec 2
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | LTC čekatel 10-18 | ||||||
09:30 | voucher | ||||||
10:00 | Kočí Tomáš | Nováková Jana | |||||
10:30 | Veselý Vratislav | Králíková Milena | Knapp Leoš | ||||
11:00 | Knapp Leoš | ||||||
11:30 | |||||||
12:00 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny |
12:30 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny |
13:00 | LTC čekatel 10-18 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | ||||
13:30 | LTC čekatel 10-18 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | ||||
14:00 | LTC sparing | LTC čekatel 10-18 | Novotný Miroslav | ||||
14:30 | LTC sparing | Soukup Jan | LTC čekatel 10-18 | ||||
15:00 | LTC čekatel 10-18 | ||||||
15:30 | Soukup Jan | ||||||
16:00 | Tš. J.Kolařík | LTC sparing | Tš. K.Vrbenský | LTC sparing | Serbus Tomáš | ||
16:30 | Tš. J.Kolařík | LTC sparing | Tš. K.Vrbenský | LTC sparing | Vilímek Miroslav | ||
17:00 | LTC HOST | Votík Zbyněk | Moličová Josefína | ||||
17:30 | LTC HOST | Sekereš Karel | Moličová Josefína | ||||
18:00 | Molič Petr | Molič Petr | |||||
18:30 | Rož Petr | Kec Pavel | Rož Petr | Baumrt Ladislav | |||
19:00 | Fiala nepl. | Pokorný František | Krejčík Jaroslav | ||||
19:30 | Fiala nepl. | Kec Pavel | Baumrt Ladislav | ||||
20:00 | |||||||
20:30 | |||||||
21:00 | |||||||
21:30 |
Dvorec 3
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | LTC HOST | ||||||
09:30 | LTC HOST | ||||||
10:00 | Neckář Lubomír | LTC HOST | Karbulka David | ||||
10:30 | Neckář Michael | Tomáš Filip | |||||
11:00 | |||||||
11:30 | |||||||
12:00 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny |
12:30 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny |
13:00 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | |||||
13:30 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | |||||
14:00 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | ||||
14:30 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | ||||
15:00 | Tš. J.Kolařík | Tš. K.Vrbenský | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | ||
15:30 | Tš. J.Kolařík | Tš. K.Vrbenský | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | ||
16:00 | Tš. K.Vrbenský | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | |||
16:30 | Tš. K.Vrbenský | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | |||
17:00 | Bodanský David | Trajhanová Lída | Tš. J.Kolařík | ||||
17:30 | Jedlička Jaroslav | Votíková Martina | Tš. J.Kolařík | ||||
18:00 | Duben Robert | Havránek nepl. | |||||
18:30 | Bažant Pavel | Baumrt Ladislav | Havránek nepl. | ||||
19:00 | Krejčík Jaroslav | ||||||
19:30 | Baumrt Ladislav | ||||||
20:00 | |||||||
20:30 | |||||||
21:00 | |||||||
21:30 |
Dvorec 4
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | |||||||
09:30 | |||||||
10:00 | Hollan Jiří | Rožová Markéta | Vrchotová Radka | ||||
10:30 | Povolný František | Hollanová Sylva | Klozová Lenka | ||||
11:00 | LTC HOST | ||||||
11:30 | LTC HOST | ||||||
12:00 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny |
12:30 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny |
13:00 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | |||||
13:30 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | |||||
14:00 | Tš. J.Kolařík | ||||||
14:30 | Tš. J.Kolařík | ||||||
15:00 | Tš. K.Vrbenský | Tš. J.Kolařík | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | LTC sparing | ||
15:30 | Tš. K.Vrbenský | Tš. J.Kolařík | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | LTC sparing | ||
16:00 | Tš. K.Vrbenský | Vaněk Jiří | Tš. K.Vrbenský | LTC sparing | |||
16:30 | Tš. K.Vrbenský | Tomek Zdeněk | Tš. K.Vrbenský | LTC sparing | |||
17:00 | Vaněk Jiří | LTC sparing | Vrchotová Radka | Němcová Libuše | |||
17:30 | Tomek Zdeněk | LTC sparing | Němcová Libuše | Pravcová Martina | |||
18:00 | Tš. S.Hlásková | Bednář Jan | Bažant Pavel | ||||
18:30 | Tš. S.Hlásková | Munk Petr | Sochor Ladislav | ||||
19:00 | LTC sparing | ||||||
19:30 | LTC sparing | ||||||
20:00 | |||||||
20:30 | |||||||
21:00 | |||||||
21:30 |
ČEKATEL 10-18 | |
ČEKATEL DO 9 | |
ČEKATEL po 17 | |
ČLEN | |
ČLEN SENIOR | |
ČLEN STUDENT 19-26 | |
HOST | |
HOST - MLÁDEŽ DO 18 let | |
MISTROVSKÁ UTKÁNÍ | |
RANNÍ KREDIT | |
SPARING | |
TENISOVÁ ŠKOLA | |
ÚDRŽBA KURTŮ |