| pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle |
08:00 | Herda Milan | | | Herda Milan | Herda Milan | Poděbradský pohár - dorostenky | Poděbradský pohár - dorostenky |
08:30 | Herda Milan | | | Herda Milan | Herda Milan | Poděbradský pohár - dorostenky | Poděbradský pohár - dorostenky |
09:00 | Herda Milan | | | Herda Milan | Herda Milan | Poděbradský pohár - dorostenky | Poděbradský pohár - dorostenky |
09:30 | Herda Milan | | | Herda Milan | Herda Milan | Poděbradský pohár - dorostenky | Poděbradský pohár - dorostenky |
10:00 | | Zvěřina Jaroslav | Herda Milan | Zvěřina Jaroslav | | Poděbradský pohár - dorostenky | Poděbradský pohár - dorostenky |
10:30 | Vrchota Vladimír | Zvěřina Jaroslav | Herda Milan | Zvěřina Jaroslav | | Poděbradský pohár - dorostenky | Poděbradský pohár - dorostenky |
11:00 | Vrchota Vladimír | | LTC HOST-Adamec zaplaceno | Franc Pavel | | Poděbradský pohár - dorostenky | Poděbradský pohár - dorostenky |
11:30 | | | LTC HOST-Adamec zaplaceno | Franc Pavel | | Poděbradský pohár - dorostenky | Poděbradský pohár - dorostenky |
12:00 | | | | Franc Pavel | | Poděbradský pohár - dorostenky | Poděbradský pohár - dorostenky |
12:30 | | | | Franc Pavel | | Poděbradský pohár - dorostenky | Poděbradský pohár - dorostenky |
13:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | | Tš. M.Herda | Poděbradský pohár - dorostenky | |
13:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Poděbradský pohár - dorostenky | |
14:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Poděbradský pohár - dorostenky | |
14:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Poděbradský pohár - dorostenky | |
15:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Poděbradský pohár - dorostenky | Doležal Jan |
15:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Poděbradský pohár - dorostenky | Bednář Jan |
16:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Poděbradský pohár - dorostenky | |
16:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Poděbradský pohár - dorostenky | |
17:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Poděbradský pohár - dorostenky | |
17:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Poděbradský pohár - dorostenky | |
18:00 | Fliedrová Ilona | Tš. M.Herda | | Tš. M.Herda | Vaníček Martin | Poděbradský pohár - dorostenky | |
18:30 | Novotná Ilona | Tš. M.Herda | | Tš. M.Herda | Vaníček Martin | Poděbradský pohár - dorostenky | |
19:00 | LTC HOST-Váhalík | Bažant Pavel | | Bažant Pavel | Vaníček Martin | Poděbradský pohár - dorostenky | |
19:30 | LTC HOST-Váhalík | Bažant Pavel | | Bažant Pavel | Bednář Jan | Poděbradský pohár - dorostenky | |
| pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle |
08:00 | | | | | | Poděbradský pohár - dorostenky | Poděbradský pohár - dorostenky |
08:30 | | | | | | Poděbradský pohár - dorostenky | Poděbradský pohár - dorostenky |
09:00 | | | | | | Poděbradský pohár - dorostenky | Poděbradský pohár - dorostenky |
09:30 | | | | | | Poděbradský pohár - dorostenky | Poděbradský pohár - dorostenky |
10:00 | Herda Milan | Rožová Markéta | | | | Poděbradský pohár - dorostenky | Poděbradský pohár - dorostenky |
10:30 | Herda Milan | Rožová Markéta | | | | Poděbradský pohár - dorostenky | Poděbradský pohár - dorostenky |
11:00 | | Kováč Ludvík | | | | Poděbradský pohár - dorostenky | Poděbradský pohár - dorostenky |
11:30 | | Kováč Ludvík | | | | Poděbradský pohár - dorostenky | Poděbradský pohár - dorostenky |
12:00 | | | | | | Poděbradský pohár - dorostenky | Poděbradský pohár - dorostenky |
12:30 | | | | Tš. M.Herda | | Poděbradský pohár - dorostenky | Poděbradský pohár - dorostenky |
13:00 | | | | Tš. M.Herda | | Poděbradský pohár - dorostenky | Poděbradský pohár - dorostenky |
13:30 | | | | | | Poděbradský pohár - dorostenky | Poděbradský pohár - dorostenky |
14:00 | | | Tš. S.Hlásková | | Tš. S.Hlásková | Poděbradský pohár - dorostenky | Poděbradský pohár - dorostenky |
14:30 | | | Tš. S.Hlásková | | Tš. S.Hlásková | Poděbradský pohár - dorostenky | Poděbradský pohár - dorostenky |
15:00 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | | | | Poděbradský pohár - dorostenky | Poděbradský pohár - dorostenky |
15:30 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | | | | Poděbradský pohár - dorostenky | Poděbradský pohár - dorostenky |
16:00 | | | | | | Poděbradský pohár - dorostenky | Poděbradský pohár - dorostenky |
16:30 | | | Knapp Leoš | | LTC HOST-Mical-zaplaceno | Poděbradský pohár - dorostenky | Poděbradský pohár - dorostenky |
17:00 | Tš. S.Hlásková | | Knapp Leoš | Tš. S.Hlásková | LTC HOST-Mical-zaplaceno | Poděbradský pohár - dorostenky | Poděbradský pohár - dorostenky |
17:30 | Tš. S.Hlásková | | Knapp Leoš | Tš. S.Hlásková | LTC HOST-Mical-zaplaceno | Poděbradský pohár - dorostenky | Poděbradský pohár - dorostenky |
18:00 | Knebl Daniel | Šebová Jiřina | Tš. M.Herda | | LTC HOST-Mical-zaplaceno | Poděbradský pohár - dorostenky | Poděbradský pohár - dorostenky |
18:30 | Knebl Daniel | Pravcová Martina | Tš. M.Herda | | Baumrt Ladislav | Poděbradský pohár - dorostenky | Poděbradský pohár - dorostenky |
19:00 | Knebl Daniel | Podkonický Petr | Baumrt Ladislav | Soukup Jan | Baumrt Ladislav | Poděbradský pohár - dorostenky | Poděbradský pohár - dorostenky |
19:30 | Knebl Daniel | Fliedr Pavel | Baumrt Ladislav | Soukup Jan | Baumrt Ladislav | Poděbradský pohár - dorostenky | Poděbradský pohár - dorostenky |
| pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle |
08:00 | | | | | | Poděbradský pohár - dorostenky | Poděbradský pohár - dorostenky |
08:30 | | | | | | Poděbradský pohár - dorostenky | Poděbradský pohár - dorostenky |
09:00 | | | | | | Poděbradský pohár - dorostenky | Poděbradský pohár - dorostenky |
09:30 | | | | | | Poděbradský pohár - dorostenky | Poděbradský pohár - dorostenky |
10:00 | | Schuster Pavel | | Králíková Milena | | Poděbradský pohár - dorostenky | Poděbradský pohár - dorostenky |
10:30 | | Bednář Jan | | Králíková Milena | Povolný František | Poděbradský pohár - dorostenky | Poděbradský pohár - dorostenky |
11:00 | Davídek Petr | Králíková Milena | | Davídek Petr | Povolný František | Poděbradský pohár - dorostenky | Poděbradský pohár - dorostenky |
11:30 | Davídek Petr | Králíková Milena | | Davídek Petr | | Poděbradský pohár - dorostenky | Poděbradský pohár - dorostenky |
12:00 | Davídek Petr | | | Davídek Petr | | Poděbradský pohár - dorostenky | Poděbradský pohár - dorostenky |
12:30 | Davídek Petr | | | Davídek Petr | | Poděbradský pohár - dorostenky | Poděbradský pohár - dorostenky |
13:00 | | Tš. J.Kolařík | | Tš. J.Kolařík | | Poděbradský pohár - dorostenky | Poděbradský pohár - dorostenky |
13:30 | | Tš. J.Kolařík | | Tš. J.Kolařík | | Poděbradský pohár - dorostenky | Poděbradský pohár - dorostenky |
14:00 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Poděbradský pohár - dorostenky | Poděbradský pohár - dorostenky |
14:30 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Poděbradský pohár - dorostenky | Poděbradský pohár - dorostenky |
15:00 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | | Tš. J.Kolařík | Poděbradský pohár - dorostenky | Poděbradský pohár - dorostenky |
15:30 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | | Tš. J.Kolařík | Poděbradský pohár - dorostenky | Poděbradský pohár - dorostenky |
16:00 | Tš. J.Kolařík | | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Poděbradský pohár - dorostenky | Poděbradský pohár - dorostenky |
16:30 | Tš. J.Kolařík | | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Poděbradský pohár - dorostenky | Poděbradský pohár - dorostenky |
17:00 | Tš. J.Kolařík | | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Poděbradský pohár - dorostenky | Poděbradský pohár - dorostenky |
17:30 | Tš. J.Kolařík | | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Poděbradský pohár - dorostenky | Poděbradský pohár - dorostenky |
18:00 | Bucháček David | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. M.Herda | Poděbradský pohár - dorostenky | Poděbradský pohár - dorostenky |
18:30 | Bucháček David | Tš. J.Kolařík | | Tš. J.Kolařík | Baumrt Ladislav | Poděbradský pohár - dorostenky | Poděbradský pohár - dorostenky |
19:00 | Tš. J.Kolařík | | Baumrt Ladislav | Tš. J.Kolařík | Baumrt Ladislav | Poděbradský pohár - dorostenky | Poděbradský pohár - dorostenky |
19:30 | Tš. J.Kolařík | | Baumrt Ladislav | Tš. J.Kolařík | Baumrt Ladislav | Poděbradský pohár - dorostenky | Poděbradský pohár - dorostenky |