Rezervace dvorců

návod

 

návod
objednání
ČLEN LTC

 

Hosté si rezervují dvorec telefonicky u správce 604 919 817  nebo u  sekretářky Mgr.Jiřiny Pohořálkové na čísle telefonu    732 341 801 popř. e-mailem: ltcsekretariat@seznam.cz nebo osobně v době úředních hodin sekretariátu v úterý 15:00 - 17:00 hod. a ve čtvrtek od 15:00-19:00 hod.

 


<<květen 2018>>
TPoÚtStČtSoNe
18123456
1978910111213
2014151617181920
2121222324252627
2228293031
 

Přehled rezervací: týden 18 (30. duben 2018 – 06. květen 2018)

Center

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
07:00Tš. T.Kalužík
07:30Tš. T.Kalužík
08:00
08:30mistrovské utkání
09:00Trajhanová LídaTš. T.Kalužíkmistrovské utkání
09:30Remeňová OlgaTš. T.Kalužíkmistrovské utkání
10:00Trajhanová LídaLTC HOSTKlozová LenkaPravcová MartinaKalužík Tomášmistrovské utkání
10:30Klozová LenkaLTC HOSTKrálíková MilenaSchuster PavelLTC HOSTmistrovské utkání
11:00Kalužík Tomášmistrovské utkání
11:30LTC HOSTmistrovské utkání
12:00Tš. T.Kalužíkmistrovské utkání
12:30Tš. T.Kalužíkmistrovské utkání
13:00Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.Kalužíkmistrovské utkání
13:30Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.Kalužíkmistrovské utkání
14:00Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.Kalužíkmistrovské utkání
14:30Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.Kalužíkmistrovské utkání
15:00Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.Kalužíkmistrovské utkání
15:30Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.Kalužíkmistrovské utkání
16:00Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.Kalužík
16:30Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.Kalužík
17:00Tš. T.KalužíkTrajhanová LídaTš. T.KalužíkTš. T.Kalužík
17:30Tš. T.KalužíkVotíková MartinaTš. T.KalužíkTš. T.Kalužík
18:00Trousil JiříTš. T.KalužíkŠebová JiřinaTš. T.Kalužík
18:30Trousil JiříTš. T.KalužíkNovotná IlonaTš. T.Kalužík
19:00Doležal Jan
19:30Doležal Jan
20:00
20:30

Dvorec 1

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
07:00
07:30
08:00
08:30mistrovské utkánímistrovské utkání
09:00mistrovské utkánímistrovské utkání
09:30mistrovské utkánímistrovské utkání
10:00Frič PeterHollan Jiřímistrovské utkánímistrovské utkání
10:30Růžička JiříZvěřina Jaroslavmistrovské utkánímistrovské utkání
11:00mistrovské utkánímistrovské utkání
11:30mistrovské utkánímistrovské utkání
12:00mistrovské utkánímistrovské utkání
12:30mistrovské utkánímistrovské utkání
13:00mistrovské utkánímistrovské utkání
13:30mistrovské utkánímistrovské utkání
14:00mistrovské utkánímistrovské utkání
14:30mistrovské utkánímistrovské utkání
15:00LTC sparingmistrovské utkánímistrovské utkání
15:30LTC sparingmistrovské utkánímistrovské utkání
16:00Kavka IvanKnapp LeošLTC sparing
16:30Knapp LeošKnapp LeošLTC sparing
17:00Hurych MartinKnapp LeošLTC sparing
17:30Volková RomanaLTC sparing
18:00Kavka IvanSerbus TomášKavka IvanBažant PavelSekereš Karel
18:30Rož PetrSerbus TomášDuben RobertKnapp LeošKnapp Leoš
19:00Fliedr PavelDuben LukášBažant Pavel
19:30Prokop JiříDuben Lukáš
20:00
20:30

Dvorec 2

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
07:00
07:30
08:00
08:30mistrovské utkánímistrovské utkání
09:00mistrovské utkánímistrovské utkání
09:30mistrovské utkánímistrovské utkání
10:00Karbulka ZdeněkTřešňák Karelmistrovské utkánímistrovské utkání
10:30Prchal JaroslavTřešňák KarelVrchota Vladimírmistrovské utkánímistrovské utkání
11:00Zítko Václavmistrovské utkánímistrovské utkání
11:30mistrovské utkánímistrovské utkání
12:00mistrovské utkánímistrovské utkání
12:30mistrovské utkánímistrovské utkání
13:00mistrovské utkánímistrovské utkání
13:30mistrovské utkánímistrovské utkání
14:00Severa ml. Karelmistrovské utkánímistrovské utkání
14:30Kolařík Jiřímistrovské utkánímistrovské utkání
15:00Tš. M.HerdaTš. M.Herdamistrovské utkánímistrovské utkání
15:30Tš. M.HerdaTš. M.Herdamistrovské utkánímistrovské utkání
16:00Tš. M.HerdaTřešňák Karel
16:30Tš. M.HerdaHůla Jiří
17:00LTC HOST
17:30LTC HOST
18:00Duben RobertSimandl JiříDuben RobertVotík Zbyněk
18:30Sochor LadislavSvoboda MichalSochor LadislavSekereš Karel
19:00Simandl Jiří
19:30
20:00
20:30

Dvorec 3

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
07:00
07:30
08:00
08:30mistrovské utkánímistrovské utkání
09:00mistrovské utkánímistrovské utkání
09:30mistrovské utkánímistrovské utkání
10:00Rožová Markétamistrovské utkánímistrovské utkání
10:30Rožová Markétamistrovské utkánímistrovské utkání
11:00mistrovské utkánímistrovské utkání
11:30mistrovské utkánímistrovské utkání
12:00LTC HOSTmistrovské utkánímistrovské utkání
12:30LTC HOSTmistrovské utkánímistrovské utkání
13:00LTC HOSTmistrovské utkánímistrovské utkání
13:30LTC HOSTmistrovské utkánímistrovské utkání
14:00
14:30
15:00LTC čekatel 10-18
15:30Soukup Jan
16:00LTC čekatel 10-18LTC sparingVrchota Vladimír
16:30Soukup JanLTC sparingVrchotová Radka
17:00Klozová LenkaLTC sparing
17:30Němcová LibušeLTC sparing
18:00Votík ZbyněkLTC HOST
18:30Sekereš KarelKrejčík JaroslavDuben LukášLTC čekatel 10-18
19:00Kec PavelRuml Jiří
19:30Krejčík Jaroslav
20:00
20:30

Dvorec 4

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00Doušová Ilona
09:30Rudajevová Alexandra
10:00LTC HOSTVrchota VladimírDoležal Jan
10:30LTC čekatel 10-18Karbulka ZdeněkKarbulka Zdeněk
11:00
11:30Vrchota Vladimír
12:00Vrchotová Radka
12:30
13:00
13:30
14:00Serbus Tomáš
14:30Serbus Tomáš
15:00Tš. K.VrbenskýTš. K.Vrbenský
15:30Tš. K.VrbenskýTš. K.Vrbenský
16:00Vaněk JiříTš. K.VrbenskýProkop Jiří
16:30Vaněk JiříTš. K.VrbenskýSochor Ladislav
17:00Vaněk JiříTš. T.KalužíkSekula JozefLTC HOST
17:30Vaněk JiříTš. T.KalužíkVrbenský Karel LTC HOSTLTC HOST
18:00Knebl DanielŠebová JiřinaTš. T.Kalužík
18:30Knebl DanielPravcová MartinaBaumrt LadislavTš. T.KalužíkKrejčík Jaroslav
19:00Knebl DanielLTC HOSTPokorný FrantišekKec Pavel
19:30Knebl DanielLTC HOSTBaumrt LadislavKrejčík Jaroslav
20:00
20:30

Dvorec 5

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
07:00
07:30
08:00
08:30mistrovské utkání
09:00mistrovské utkání
09:30mistrovské utkání
10:00Trajhanová Lídamistrovské utkání
10:30Klozová Lenkamistrovské utkání
11:00mistrovské utkání
11:30mistrovské utkání
12:00mistrovské utkání
12:30mistrovské utkání
13:00Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováLTC čekatel 10-18mistrovské utkání
13:30Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováSoukup Janmistrovské utkání
14:00Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováLTC čekatel 10-18
14:30Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováSoukup Jan
15:00Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
15:30Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
16:00Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
16:30Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
17:00Tš. S.HláskováTš. S.HláskováLTC sparing
17:30Tš. S.HláskováTš. S.HláskováLTC sparing
18:00Tš. S.HláskováLTC sparingLangrová Monika
18:30Tš. S.HláskováLTC sparingLangrová Monika
19:00
19:30
20:00
20:30

Dvorec 6

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
07:00
07:30
08:00
08:30Kristová Kateřinamistrovské utkání
09:00Špringerová LenkaTš. M.HerdaHerda Milanmistrovské utkání
09:30Špringerová LenkaTš. M.HerdaŠimral Janmistrovské utkání
10:00Tš. M.HerdaHerda MilanTrajhanová Lídamistrovské utkání
10:30Tš. M.HerdaHerda MilanZvěřina Jaroslavmistrovské utkání
11:00mistrovské utkání
11:30mistrovské utkání
12:00mistrovské utkání
12:30mistrovské utkání
13:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herdamistrovské utkání
13:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herdamistrovské utkání
14:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herdamistrovské utkání
14:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herdamistrovské utkání
15:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herdamistrovské utkání
15:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herdamistrovské utkání
16:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
16:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
17:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
17:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
18:00Pravcová MartinaVrchotová RadkaTš. M.HerdaDoležal Jan
18:30Votíková MartinaKlozová LenkaTš. M.HerdaDoležalová Nataša
19:00
19:30
20:00
20:30

 ČEKATEL 10-18
 ČEKATEL DO 9
 ČEKATEL po 17
 ČLEN
 ČLEN SENIOR
 ČLEN STUDENT 19-26
 HOST
 HOST - MLÁDEŽ DO 18 let
 MISTROVSKÁ UTKÁNÍ
 SPARING
 TENISOVÁ ŠKOLA
 TURNAJ
 ÚDRŽBA KURTŮ

 

© LTC Poděbrady