Rezervace dvorců |
|
|
návod
|
Hosté si rezervují dvorec telefonicky u správce 604 919 817 nebo u sekretářky Jany Hruškové na čísle telefonu 732 341 801 popř. e-mailem: ltcsekretariat@seznam.cz.
________________________________________________________________________________________________________
Přehled rezervací: týden 20 (14. květen 2018 – 20. květen 2018)
Dvorec 2
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
09:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
09:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
10:00 | Hůla Jiří | mistrovské utkání | mistrovské utkání | ||||
10:30 | Hůla Jiří | Karbulka Zdeněk | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||
11:00 | Kalužík Tomáš | Vrchota Vladimír | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||
11:30 | Duben Lukáš | mistrovské utkání | mistrovské utkání | ||||
12:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
12:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
13:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
13:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
14:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
14:30 | Tš. M.Herda | mistrovské utkání | mistrovské utkání | ||||
15:00 | Tš. J.Kolařík | Tš. M.Herda | Tš. J.Kolařík | mistrovské utkání | mistrovské utkání | ||
15:30 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | mistrovské utkání | mistrovské utkání | ||
16:00 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Kolařík Jiří | mistrovské utkání | ||
16:30 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Severa ml. Karel | mistrovské utkání | ||
17:00 | Doležal Jan | Trajhanová Lída | LTC čekatel 10-18 | ||||
17:30 | Schuster Pavel | Votíková Martina | Kostinková Sylva | ||||
18:00 | Hurych Martin | Molič Petr | Simandl Jiří | LTC sparing | Sekereš Karel | ||
18:30 | Volková Romana | Sochor Ladislav | Svoboda Michal | LTC sparing | LTC čekatel do 9let | ||
19:00 | Severa ml. Karel | Simandl Jiří | |||||
19:30 | Serbus Tomáš | ||||||
20:00 | |||||||
20:30 | |||||||
21:00 | |||||||
21:30 |
Dvorec 3
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
09:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
09:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
10:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
10:30 | Vrchota Vladimír | mistrovské utkání | mistrovské utkání | ||||
11:00 | Zítko Václav | mistrovské utkání | mistrovské utkání | ||||
11:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
12:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
12:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
13:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
13:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
14:00 | LTC HOST | ||||||
14:30 | Kočí Tomáš | ||||||
15:00 | Tš. K.Vrbenský | ||||||
15:30 | Tš. K.Vrbenský | ||||||
16:00 | Máčalíková Sabina | Tš. K.Vrbenský | Kříž Jaroslav | ||||
16:30 | Máčalíková Sabina | Tš. K.Vrbenský | LTC čekatel 10-18 | ||||
17:00 | Tš. M.Herda | LTC čekatel 10-18 | |||||
17:30 | Tš. M.Herda | LTC HOST | |||||
18:00 | Tš. M.Herda | Sekereš Karel | |||||
18:30 | Votík Zbyněk | Baumrt Ladislav | Krejčík Jaroslav | ||||
19:00 | Sochor Ladislav | Kec Pavel | Pokorný František | ||||
19:30 | Duben Robert | Baumrt Ladislav | Krejčík Jaroslav | ||||
20:00 | |||||||
20:30 | |||||||
21:00 | |||||||
21:30 |
Dvorec 4
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | Vrbenský ml. Michael | ||||||
09:30 | Vrbenský ml. Michael | ||||||
10:00 | Podušková Vlasta | Vrbenský ml. Michael | |||||
10:30 | Rožová Markéta | Vrbenský ml. Michael | |||||
11:00 | |||||||
11:30 | |||||||
12:00 | |||||||
12:30 | |||||||
13:00 | |||||||
13:30 | Vrbenský ml. Michael | ||||||
14:00 | Vrbenský ml. Michael | ||||||
14:30 | Vrbenský ml. Michael | ||||||
15:00 | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | HOST student | |||
15:30 | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | HOST student | |||
16:00 | Tš. K.Vrbenský | Vaněk Milan | Tš. K.Vrbenský | LTC HOST | |||
16:30 | Tš. K.Vrbenský | Vaněk Milan | Tš. K.Vrbenský | LTC HOST | |||
17:00 | Vaněk Milan | Klozová Lenka | Trousil Jiří | ||||
17:30 | Vaněk Milan | Vrchotová Radka | LTC HOST | ||||
18:00 | Knebl Daniel | Klozová Lenka | |||||
18:30 | Knebl Daniel | Nováková Jana | Krejčík Jaroslav | Baumrt Ladislav | |||
19:00 | Knebl Daniel | Jína Milan | Kec Pavel | ||||
19:30 | Knebl Daniel | Krejčík Jaroslav | Baumrt Ladislav | ||||
20:00 | |||||||
20:30 | |||||||
21:00 | |||||||
21:30 |
ČEKATEL 10-18 | |
ČEKATEL DO 9 | |
ČEKATEL po 17 | |
ČLEN | |
ČLEN SENIOR | |
ČLEN STUDENT 19-26 | |
HOST | |
HOST - MLÁDEŽ DO 18 let | |
MISTROVSKÁ UTKÁNÍ | |
RANNÍ KREDIT | |
SPARING | |
TENISOVÁ ŠKOLA | |
ÚDRŽBA KURTŮ |