| pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle |
08:00 | | | | | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
08:30 | | | | | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
09:00 | | | | | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
09:30 | | | | | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
10:00 | | Povolný František | | Neckář Lubomír | Neckář Lubomír | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
10:30 | | Povolný František | | Neckář Michael | Neckář Michael | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
11:00 | | | | | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
11:30 | | | | | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
12:00 | Tš. T.Kalužík | | | | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
12:30 | Tš. T.Kalužík | | | | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
13:00 | Tš. T.Kalužík | | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | | Celostátní turnaj kategorie C | |
13:30 | Tš. T.Kalužík | | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | | Celostátní turnaj kategorie C | |
14:00 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Celostátní turnaj kategorie C | |
14:30 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Celostátní turnaj kategorie C | |
15:00 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Celostátní turnaj kategorie C | LTC sparing |
15:30 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Celostátní turnaj kategorie C | LTC sparing |
16:00 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Celostátní turnaj kategorie C | LTC sparing |
16:30 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Celostátní turnaj kategorie C | |
17:00 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Celostátní turnaj kategorie C | |
17:30 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Celostátní turnaj kategorie C | |
18:00 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Celostátní turnaj kategorie C | |
18:30 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Celostátní turnaj kategorie C | |
19:00 | | | | | | Celostátní turnaj kategorie C | |
19:30 | | | | | | Celostátní turnaj kategorie C | |
| pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle |
08:00 | | | | | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
08:30 | | | | | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
09:00 | | | | | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
09:30 | | | | | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
10:00 | | Frič Anton | | Zvěřina Jaroslav | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
10:30 | | Růžička Jiří | | Prchal Jaroslav | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
11:00 | | | | | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
11:30 | | | | | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
12:00 | | | | | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
12:30 | | | | | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
13:00 | | | | | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
13:30 | | | | | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
14:00 | | | | | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
14:30 | | | | | LTC sparing | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
15:00 | | | | Tš. J.Kolařík | LTC sparing | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
15:30 | | | | Tš. J.Kolařík | LTC sparing | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
16:00 | Karbulka Zdeněk | LTC sparing | | Tš. J.Kolařík | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
16:30 | Karbulka Zdeněk | LTC sparing | | Tš. J.Kolařík | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
17:00 | Hurych Martin | Doležal Jan | | | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
17:30 | Volková Romana | Schuster Pavel | Baumrt Ladislav | Kavka Ivan | Kosinka Petr | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
18:00 | Fliedr Pavel | Sochor Ladislav | Kec Pavel | Sochor Ladislav | Pokorný František | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
18:30 | Podkonický Petr | Kavka Ivan | Baumrt Ladislav | | Kosinka Petr | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
19:00 | | | | | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
19:30 | | | | | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
| pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle |
08:00 | | | | | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
08:30 | | | | | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
09:00 | Kočí Tomáš | | | | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
09:30 | LTC HOST | | | Doležal Jan | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
10:00 | | | | Karbulka Zdeněk | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
10:30 | | | | | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
11:00 | | | | | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
11:30 | | | | | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
12:00 | | | | | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
12:30 | | | | | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
13:00 | | | | | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
13:30 | | | | | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
14:00 | | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
14:30 | | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
15:00 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | | | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
15:30 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | | | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
16:00 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | | LTC čekatel 10-18 | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
16:30 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | | LTC čekatel 10-18 | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
17:00 | Tš. J.Kolařík | Šebová Jiřina | | | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
17:30 | Tš. J.Kolařík | Pravcová Martina | Pokorný František | Rož Petr | Kec Pavel | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
18:00 | | Molič Petr | Kosinka Petr | Molič Petr | Baumrt Ladislav | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
18:30 | | Duben Robert | Pokorný František | | Kec Pavel | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
19:00 | | | | | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
19:30 | | | | | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
| pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle |
08:00 | | | | | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
08:30 | | | | | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
09:00 | | | | | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
09:30 | | | | | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
10:00 | | Hollanová Sylva | | | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
10:30 | | Nováková Jana | | | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
11:00 | | | | | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
11:30 | | | | | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
12:00 | | | | | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
12:30 | | | | | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
13:00 | | | | | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
13:30 | | | | | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
14:00 | | | | | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
14:30 | | | | | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
15:00 | | | | | Tš. J.Kolařík | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
15:30 | | | | | Tš. J.Kolařík | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
16:00 | | LTC HOST | Máčalíková Sabina | | Tš. J.Kolařík | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
16:30 | Zítko Václav | LTC čekatel do 9let | Šebová Jiřina | | Tš. J.Kolařík | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
17:00 | Němcová Libuše | | LTC HOST | | Tš. J.Kolařík | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
17:30 | Pravcová Martina | Fliedrová Ilona | LTC HOST | | Bažant Pavel | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
18:00 | Votíková Martina | Novotná Ilona | | | LTC HOST | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
18:30 | | | | | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
19:00 | | | | | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
19:30 | | | | | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
| pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle |
08:00 | | | | | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
08:30 | | | | | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
09:00 | | LTC HOST | | | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
09:30 | | LTC HOST | | | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
10:00 | | LTC HOST | | Nováková Jana | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
10:30 | | | | Klozová Lenka | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
11:00 | | | | | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
11:30 | | | | | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
12:00 | | | | | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
12:30 | | | | | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
13:00 | | | | | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
13:30 | | | | | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
14:00 | | | | | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
14:30 | | | | | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
15:00 | Tš. K.Vrbenský | | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
15:30 | Tš. K.Vrbenský | | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
16:00 | Tš. K.Vrbenský | | | Tš. K.Vrbenský | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
16:30 | Tš. K.Vrbenský | | | Tš. K.Vrbenský | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
17:00 | | | | | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
17:30 | | | | | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
18:00 | Molič Petr | | Langrová Monika | | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
18:30 | LTC HOST | | Rož Petr | | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
19:00 | | | | | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
19:30 | | | | | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
| pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle |
08:00 | | | | | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
08:30 | | | | | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
09:00 | | | | | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
09:30 | | | | | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
10:00 | | | | | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
10:30 | | | | | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
11:00 | | | | | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
11:30 | | | | | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
12:00 | | | | | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
12:30 | | | | | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
13:00 | | | | | | Celostátní turnaj kategorie C | |
13:30 | | | | | | Celostátní turnaj kategorie C | |
14:00 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Celostátní turnaj kategorie C | |
14:30 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Celostátní turnaj kategorie C | |
15:00 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Celostátní turnaj kategorie C | |
15:30 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Celostátní turnaj kategorie C | |
16:00 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Celostátní turnaj kategorie C | |
16:30 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Celostátní turnaj kategorie C | |
17:00 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | | Tš. S.Hlásková | Celostátní turnaj kategorie C | |
17:30 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | | Tš. S.Hlásková | Celostátní turnaj kategorie C | |
18:00 | | | | | Langrová Monika | Celostátní turnaj kategorie C | |
18:30 | | | | | LTC HOST | Celostátní turnaj kategorie C | |
19:00 | | | | | | Celostátní turnaj kategorie C | |
19:30 | | | | | | Celostátní turnaj kategorie C | |
| pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle |
08:00 | Temr Aleš | | Temr Aleš | | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
08:30 | Herda Milan | | Herda Milan | | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
09:00 | | LTC HOST | | Herda Milan | Šimral Jan | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
09:30 | | Herda Milan | | LTC HOST | Herda Milan | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
10:00 | | Herda Milan | | Herda Milan | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
10:30 | | LTC HOST | | LTC HOST | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
11:00 | | | | | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
11:30 | | | | | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
12:00 | | | | | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
12:30 | | | | | | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C |
13:00 | | | | | | Celostátní turnaj kategorie C | Ruml Jiří |
13:30 | | Tš. M.Herda | | | Tš. M.Herda | Celostátní turnaj kategorie C | |
14:00 | | Tš. M.Herda | | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Celostátní turnaj kategorie C | |
14:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Celostátní turnaj kategorie C | |
15:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Celostátní turnaj kategorie C | |
15:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Celostátní turnaj kategorie C | |
16:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Celostátní turnaj kategorie C | |
16:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Celostátní turnaj kategorie C | |
17:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Celostátní turnaj kategorie C | |
17:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Celostátní turnaj kategorie C | Bažant Pavel |
18:00 | Tš. M.Herda | LTC HOST | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Celostátní turnaj kategorie C | Doležal Jan |
18:30 | Tš. M.Herda | LTC HOST | Tš. M.Herda | | Tš. M.Herda | Celostátní turnaj kategorie C | |
19:00 | | | | | | Celostátní turnaj kategorie C | |
19:30 | | | | | | Celostátní turnaj kategorie C | |