Rezervace dvorců |
|
|
návod
|
Hosté si rezervují dvorec telefonicky u správce 604 919 817 nebo u sekretářky Jany Hruškové na čísle telefonu 732 341 801 popř. e-mailem: ltcsekretariat@seznam.cz.
________________________________________________________________________________________________________
Přehled rezervací: týden 16 (19. duben 2021 – 25. duben 2021)
Center
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | |||||||
09:30 | |||||||
10:00 | Procházková Květoslava | Neckář Lubomír | Kováč Ludvík | Němcová Libuše | |||
10:30 | Povolný František | Hollanová Sylva | Neckář Michael | Povolný František | Rožová Markéta | ||
11:00 | Kováč Ludvík | Kováč Ludvík | Prokop Jiří | ||||
11:30 | Nováková Jana | Zvěřina Jaroslav | |||||
12:00 | Tš. J.Kolařík | ||||||
12:30 | Tš. J.Kolařík | ||||||
13:00 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | |||||
13:30 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | |||||
14:00 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Sochor Radim | ||
14:30 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Sochor Ladislav | ||
15:00 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Šebová Jiřina | ||
15:30 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Pravcová Martina | ||
16:00 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Janda Tomáš | ||
16:30 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | LTC čekatel 10-18 | ||
17:00 | LTC sparing | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Janda Tomáš | LTC HOST |
17:30 | LTC sparing | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | LTC čekatel 10-18 | LTC HOST |
18:00 | Pravcová Martina | Tš. J.Kolařík | Pravcová Martina | LTC HOST | |||
18:30 | Šebová Jiřina | Tš. J.Kolařík | Trajhanová Lída | LTC HOST | |||
19:00 | Okresní přebor | ||||||
19:30 | Okresní přebor |
Dvorec 1
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | |||||||
09:30 | Bažant Pavel | ||||||
10:00 | Růžička Jiří | Frič Peter | LTC HOST | ||||
10:30 | Prokop Jiří | Frič Anton | Bažant Pavel | ||||
11:00 | Soukup Jan | ||||||
11:30 | Soukup Jan | ||||||
12:00 | |||||||
12:30 | |||||||
13:00 | |||||||
13:30 | |||||||
14:00 | |||||||
14:30 | |||||||
15:00 | Šebová Jiřina | ||||||
15:30 | Pravcová Martina | ||||||
16:00 | |||||||
16:30 | |||||||
17:00 | Knapp Leoš | ||||||
17:30 | Baumrt Ladislav | Jína Milan | |||||
18:00 | Rož Petr | Krejčík Jaroslav | Rož Petr | ||||
18:30 | Bažant Pavel | Baumrt Ladislav | Bažant Pavel | ||||
19:00 | Okresní přebor | ||||||
19:30 | Okresní přebor |
Dvorec 2
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | LTC HOST | ||||||
09:00 | LTC HOST | ||||||
09:30 | |||||||
10:00 | Zvěřina Jaroslav | ||||||
10:30 | Šebek Miloslav | Knapp Leoš | |||||
11:00 | Kavka Ivan | ||||||
11:30 | |||||||
12:00 | |||||||
12:30 | |||||||
13:00 | |||||||
13:30 | |||||||
14:00 | |||||||
14:30 | |||||||
15:00 | |||||||
15:30 | LTC sparing | ||||||
16:00 | LTC sparing | ||||||
16:30 | |||||||
17:00 | |||||||
17:30 | Kec Pavel | ||||||
18:00 | Novotná Ilona | Dostál Milan | Molič Petr | ||||
18:30 | Fliedrová Ilona | Kec Pavel | Kavka Ivan | ||||
19:00 | Okresní přebor | ||||||
19:30 | Okresní přebor |
Dvorec 3
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | |||||||
09:30 | |||||||
10:00 | |||||||
10:30 | |||||||
11:00 | Zvěřinová Lenka | Zvěřinová Lenka | |||||
11:30 | Králíková Milena | Králíková Milena | |||||
12:00 | |||||||
12:30 | |||||||
13:00 | |||||||
13:30 | |||||||
14:00 | |||||||
14:30 | |||||||
15:00 | |||||||
15:30 | |||||||
16:00 | |||||||
16:30 | |||||||
17:00 | Bednář Jan | Schuster Pavel | |||||
17:30 | Doležal Jan | Doležal Jan | |||||
18:00 | Sochor Ladislav | Fliedrová Ilona | |||||
18:30 | Molič Petr | ||||||
19:00 | Okresní přebor | ||||||
19:30 | Okresní přebor |
Dvorec 4
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | |||||||
09:30 | |||||||
10:00 | |||||||
10:30 | |||||||
11:00 | Franc Pavel | ||||||
11:30 | LTC HOST | ||||||
12:00 | |||||||
12:30 | |||||||
13:00 | |||||||
13:30 | |||||||
14:00 | |||||||
14:30 | |||||||
15:00 | Vrchotová Radka | Němcová Libuše | |||||
15:30 | Vrchota Vladimír | Procházková Květoslava | |||||
16:00 | |||||||
16:30 | LTC HOST | ||||||
17:00 | LTC HOST | ||||||
17:30 | LTC HOST | ||||||
18:00 | Duben Robert | Podkonický Petr | LTC HOST | ||||
18:30 | Kavka Ivan | ||||||
19:00 | Okresní přebor | ||||||
19:30 | Okresní přebor |
Dvorec 5
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | |||||||
09:30 | |||||||
10:00 | |||||||
10:30 | LTC HOST | ||||||
11:00 | LTC HOST | ||||||
11:30 | LTC HOST | ||||||
12:00 | |||||||
12:30 | |||||||
13:00 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | |||
13:30 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | |||
14:00 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | LTC čekatel do 9let | |
14:30 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | LTC HOST | |
15:00 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Zítko Václav | |
15:30 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Němcová Libuše | |
16:00 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | ||
16:30 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | ||
17:00 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Sochor Ladislav | |
17:30 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Sochor Radim | |
18:00 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | |||
18:30 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | |||
19:00 | Okresní přebor | ||||||
19:30 | Okresní přebor |
Dvorec 6
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | Herda Milan | ||||||
08:30 | LTC HOST | ||||||
09:00 | Herda Milan | ||||||
09:30 | Šimral Jan | ||||||
10:00 | Herda Milan | Herda Milan | |||||
10:30 | Franc Pavel | ||||||
11:00 | Herda Milan | Kalužík Tomáš | |||||
11:30 | LTC HOST | LTC čekatel do 9let | |||||
12:00 | Kalužík Tomáš | ||||||
12:30 | LTC čekatel 10-18 | ||||||
13:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | ||||
13:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | ||
14:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | LTC čekatel do 9let | |
14:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | LTC čekatel do 9let | |
15:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | ||
15:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | ||
16:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Procházková Květoslava | |
16:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Zvěřinová Lenka | |
17:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | ||
17:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | ||
18:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | |||
18:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | |||
19:00 | Okresní přebor | ||||||
19:30 | Okresní přebor |
ČEKATEL 10-18 | |
ČEKATEL DO 9 | |
ČEKATEL po 17 | |
ČLEN | |
ČLEN SENIOR | |
ČLEN STUDENT 19-26 | |
HOST | |
HOST - MLÁDEŽ DO 18 let | |
MISTROVSKÁ UTKÁNÍ | |
RANNÍ KREDIT | |
SPARING | |
TENISOVÁ ŠKOLA | |
ÚDRŽBA KURTŮ |