Rezervace dvorců |
|
|
návod
|
Hosté si rezervují dvorec telefonicky u správce 604 919 817 nebo u sekretářky Jany Hruškové na čísle telefonu 732 341 801 popř. e-mailem: ltcsekretariat@seznam.cz.
________________________________________________________________________________________________________
Přehled rezervací: týden 17 (26. duben 2021 – 02. květen 2021)
Center
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | |||||||
09:30 | |||||||
10:00 | Neckář Lubomír | Procházková Květoslava | Neckář Lubomír | Povolný František | Neckář Lubomír | ||
10:30 | Neckář Michael | Hollanová Sylva | Neckář Michael | Kováč Ludvík | Neckář Michael | ||
11:00 | Kováč Ludvík | Nováková Jana | Nováková Jana | ||||
11:30 | Povolný František | Remeňová Olga | Remeňová Olga | ||||
12:00 | Kováč Ludvík | Tš. J.Kolařík | |||||
12:30 | Tš. J.Kolařík | ||||||
13:00 | Sochor Ladislav | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | ||||
13:30 | Sochor Radim | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | ||||
14:00 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | ||
14:30 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | ||
15:00 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | LTC HOST | |
15:30 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | LTC HOST | |
16:00 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | LTC HOST | |
16:30 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | LTC HOST | |
17:00 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | ||
17:30 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | ||
18:00 | Tš. J.Kolařík | Pravcová Martina | Doležal Jan | Pravcová Martina | |||
18:30 | Tš. J.Kolařík | Šebová Jiřina | Bednář Jan | Procházková Květoslava | LTC HOST | ||
19:00 | Kalužík Tomáš | ||||||
19:30 |
Dvorec 1
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | Okresní přebor | ||||||
08:30 | Okresní přebor | ||||||
09:00 | Okresní přebor | ||||||
09:30 | Okresní přebor | Bažant Pavel | |||||
10:00 | Okresní přebor | Frič Peter | Růžička Jiří | Zvěřina Jaroslav | Knapp Leoš | ||
10:30 | Okresní přebor | Frič Anton | Prokop Jiří | Šebek Miloslav | Bažant Pavel | ||
11:00 | Okresní přebor | ||||||
11:30 | Okresní přebor | ||||||
12:00 | |||||||
12:30 | |||||||
13:00 | |||||||
13:30 | |||||||
14:00 | LTC sparing | ||||||
14:30 | LTC sparing | ||||||
15:00 | LTC sparing | LTC sparing | |||||
15:30 | LTC sparing | ||||||
16:00 | Votík Zbyněk | Soukup Jan | |||||
16:30 | Sekereš Karel | Škaloud Miroslav | |||||
17:00 | Novotná Ilona | LTC HOST | Škaloud Miroslav | ||||
17:30 | Duben Robert | Fliedrová Ilona | Kec Pavel | LTC HOST | Baumrt Ladislav | ||
18:00 | Duben Robert | Rož Petr | Bodanský David | Rož Petr | Krejčík Jaroslav | ||
18:30 | Duben Lukáš | Sochor Radim | Kec Pavel | Bažant Pavel | Baumrt Ladislav | ||
19:00 | |||||||
19:30 |
Dvorec 2
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | Okresní přebor | ||||||
08:30 | Okresní přebor | ||||||
09:00 | Okresní přebor | LTC HOST | |||||
09:30 | Okresní přebor | LTC HOST | |||||
10:00 | Okresní přebor | LTC HOST | |||||
10:30 | Okresní přebor | LTC HOST | |||||
11:00 | Okresní přebor | ||||||
11:30 | Okresní přebor | ||||||
12:00 | |||||||
12:30 | |||||||
13:00 | LTC čekatel 10-18 | ||||||
13:30 | LTC HOST | ||||||
14:00 | LTC sparing | ||||||
14:30 | LTC sparing | ||||||
15:00 | Soukup ml. Jan | ||||||
15:30 | Soukup Jan | ||||||
16:00 | LTC HOST | ||||||
16:30 | Knapp Leoš | LTC HOST | |||||
17:00 | Zvěřinová Lenka | Schuster Pavel | Soukup Jan | ||||
17:30 | Němcová Libuše | Bednář Jan | Baumrt Ladislav | Knapp Leoš | Kec Pavel | ||
18:00 | Duben Robert | Krejčík Jaroslav | Molič Petr | Dostál Milan | |||
18:30 | Kavka Ivan | Baumrt Ladislav | Kavka Ivan | Kec Pavel | |||
19:00 | |||||||
19:30 |
Dvorec 3
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | Okresní přebor | ||||||
08:30 | Okresní přebor | ||||||
09:00 | Okresní přebor | ||||||
09:30 | Okresní přebor | ||||||
10:00 | Okresní přebor | Němcová Libuše | |||||
10:30 | Okresní přebor | Rožová Markéta | |||||
11:00 | Okresní přebor | ||||||
11:30 | Okresní přebor | ||||||
12:00 | |||||||
12:30 | |||||||
13:00 | |||||||
13:30 | |||||||
14:00 | Procházková Květoslava | ||||||
14:30 | LTC sparing | Němcová Libuše | |||||
15:00 | LTC sparing | LTC HOST | |||||
15:30 | LTC HOST | ||||||
16:00 | LTC HOST | ||||||
16:30 | |||||||
17:00 | Pravcová Martina | LTC HOST | Doležal Jan | ||||
17:30 | Votíková Martina | LTC HOST | Schuster Pavel | ||||
18:00 | Sochor Ladislav | Škaloud Miroslav | |||||
18:30 | Molič Petr | Škaloud Miroslav | |||||
19:00 | |||||||
19:30 |
Dvorec 4
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | Okresní přebor | ||||||
08:30 | Okresní přebor | ||||||
09:00 | Okresní přebor | ||||||
09:30 | Okresní přebor | ||||||
10:00 | Okresní přebor | Franc Pavel | |||||
10:30 | Okresní přebor | ||||||
11:00 | Okresní přebor | Franc Pavel | Janda Tomáš | ||||
11:30 | LTC HOST | LTC čekatel 10-18 | |||||
12:00 | Janda Tomáš | ||||||
12:30 | LTC čekatel 10-18 | ||||||
13:00 | |||||||
13:30 | |||||||
14:00 | |||||||
14:30 | |||||||
15:00 | |||||||
15:30 | Janda Tomáš | ||||||
16:00 | Vaněk Jiří | LTC čekatel 10-18 | |||||
16:30 | Tomek Zdeněk | Vrchota Vladimír | Janda Tomáš | ||||
17:00 | Šebová Jiřina | Vaněk Jiří | Vrchotová Radka | Vrchotová Radka | LTC HOST | LTC čekatel 10-18 | |
17:30 | Procházková Květoslava | Tomek Zdeněk | Zvěřinová Lenka | Kováč Ludvík | LTC HOST | ||
18:00 | Molič Petr | Fliedrová Ilona | Tš. J.Kolařík | Novotná Ilona | LTC HOST | ||
18:30 | Moličová Josefína | Podkonický Petr | Tš. J.Kolařík | Šebová Jiřina | |||
19:00 | |||||||
19:30 |
Dvorec 5
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | |||||||
09:30 | |||||||
10:00 | |||||||
10:30 | |||||||
11:00 | |||||||
11:30 | |||||||
12:00 | |||||||
12:30 | |||||||
13:00 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | |||
13:30 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | |||
14:00 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | ||
14:30 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | ||
15:00 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | ||
15:30 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | ||
16:00 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | ||
16:30 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | ||
17:00 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | ||
17:30 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | ||
18:00 | Hlásková Soňa | Hlásková Soňa | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | ||
18:30 | LTC HOST | LTC HOST | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | ||
19:00 | Hlásková Soňa | ||||||
19:30 | LTC HOST |
Dvorec 6
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | Herda Milan | ||||||
08:30 | LTC HOST | ||||||
09:00 | Herda Milan | ||||||
09:30 | Šimral Jan | ||||||
10:00 | Herda Milan | ||||||
10:30 | |||||||
11:00 | Tš. M.Herda | ||||||
11:30 | Tš. M.Herda | ||||||
12:00 | |||||||
12:30 | Tš. M.Herda | ||||||
13:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | |||
13:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | ||
14:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Sochor Radim | |
14:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Sochor Ladislav | |
15:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | ||
15:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | ||
16:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | ||
16:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | ||
17:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | ||
17:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | ||
18:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | ||
18:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | ||
19:00 | |||||||
19:30 |
ČEKATEL 10-18 | |
ČEKATEL DO 9 | |
ČEKATEL po 17 | |
ČLEN | |
ČLEN SENIOR | |
ČLEN STUDENT 19-26 | |
HOST | |
HOST - MLÁDEŽ DO 18 let | |
MISTROVSKÁ UTKÁNÍ | |
RANNÍ KREDIT | |
SPARING | |
TENISOVÁ ŠKOLA | |
ÚDRŽBA KURTŮ |