Rezervace dvorců |
|
|
návod
|
Hosté si rezervují dvorec telefonicky u správce 604 919 817 nebo u sekretářky Jany Hruškové na čísle telefonu 732 341 801 popř. e-mailem: ltcsekretariat@seznam.cz.
________________________________________________________________________________________________________
Přehled rezervací: týden 20 (17. květen 2021 – 23. květen 2021)
Center
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | Neckář Michael | Neckář Michael | |||||
09:30 | Neckář Lubomír | Bílek Jan | Neckář Lubomír | Kalužík Tomáš | |||
10:00 | Kováč Ludvík | Procházková Květoslava | Neckář Michael | Kováč Ludvík | Rožová Markéta | Hlaváček Martin | |
10:30 | Povolný František | Hollanová Sylva | Neckář Lubomír | Povolný František | Němcová Libuše | Hlaváček Filip | |
11:00 | Zítko Václav | Doležal Jan | |||||
11:30 | Kalužík Tomáš | ||||||
12:00 | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | Tš. J.Kolařík | polední přestávka | polední přestávka |
12:30 | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | Tš. J.Kolařík | polední přestávka | polední přestávka |
13:00 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | polední přestávka | polední přestávka | |||
13:30 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | polední přestávka | polední přestávka | |||
14:00 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | ||
14:30 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | ||
15:00 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Lišková Karolína | |
15:30 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Lišková Karolína | |
16:00 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Kalužík Tomáš | |
16:30 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Háková Martina | |
17:00 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Kalužík Tomáš | ||
17:30 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Háková Martina | ||
18:00 | Tš. J.Kolařík | Pravcová Martina | Tš. J.Kolařík | Sochor Ladislav | Kalužík Tomáš | ||
18:30 | Tš. J.Kolařík | Šebová Jiřina | Tš. J.Kolařík | LTC čekatel do 9let | |||
19:00 | Tš. J.Kolařík | ||||||
19:30 | Tš. J.Kolařík |
Dvorec 1
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | |||||||
09:30 | |||||||
10:00 | Frič Peter | Růžička Jiří | Sekereš Karel | ||||
10:30 | Frič Anton | Prokop Jiří | Votík Zbyněk | ||||
11:00 | |||||||
11:30 | |||||||
12:00 | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka |
12:30 | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka |
13:00 | polední přestávka | polední přestávka | |||||
13:30 | polední přestávka | polední přestávka | |||||
14:00 | |||||||
14:30 | |||||||
15:00 | Soukup Jan | LTC sparing | LTC sparing | ||||
15:30 | Soukup ml. Jan | LTC sparing | LTC sparing | ||||
16:00 | Votík Zbyněk | Soukup Jan | LTC sparing | LTC sparing | LTC sparing | ||
16:30 | Sekereš Karel | LTC HOST | LTC sparing | LTC sparing | |||
17:00 | LTC HOST | ||||||
17:30 | LTC HOST | Sochor Radim | |||||
18:00 | Molič Petr | Rož Petr | Podkonický Petr | Molič Petr | |||
18:30 | Škaloud Miroslav | Bažant Pavel | Fliedrová Ilona | Kavka Ivan | |||
19:00 | Duben Robert | ||||||
19:30 | Duben Lukáš |
Dvorec 2
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | |||||||
09:30 | |||||||
10:00 | Šebek Miloslav | Zvěřina Jaroslav | |||||
10:30 | Zvěřina Jaroslav | Šebek Miloslav | Doležal Jan | ||||
11:00 | Schuster Pavel | ||||||
11:30 | |||||||
12:00 | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka |
12:30 | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka |
13:00 | polední přestávka | polední přestávka | |||||
13:30 | polední přestávka | polední přestávka | |||||
14:00 | LTC čekatel 10-18 | LTC čekatel 10-18 | |||||
14:30 | LTC čekatel 10-18 | LTC čekatel do 9let | |||||
15:00 | |||||||
15:30 | |||||||
16:00 | LTC sparing | LTC sparing | |||||
16:30 | LTC sparing | LTC sparing | |||||
17:00 | Novotná Ilona | Bednář Jan | Soukup Jan | ||||
17:30 | Fliedrová Ilona | Schuster Pavel | Jína Milan | Sochor Radim | |||
18:00 | Knapp Leoš | Duben Robert | LTC HOST | Sochor Ladislav | Knapp Leoš | ||
18:30 | LTC HOST | Kavka Ivan | LTC HOST | Bažant Pavel | |||
19:00 | Bažant Pavel | ||||||
19:30 |
Dvorec 3
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | |||||||
09:30 | |||||||
10:00 | |||||||
10:30 | |||||||
11:00 | Zvěřinová Lenka | Zvěřinová Lenka | |||||
11:30 | Králíková Milena | Králíková Milena | |||||
12:00 | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka |
12:30 | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka |
13:00 | polední přestávka | polední přestávka | |||||
13:30 | polední přestávka | polední přestávka | |||||
14:00 | LTC sparing | ||||||
14:30 | LTC sparing | LTC sparing | |||||
15:00 | LTC sparing | ||||||
15:30 | |||||||
16:00 | |||||||
16:30 | LTC HOST | ||||||
17:00 | Pravcová Martina | Langr Ladislav | LTC HOST | Němcová Libuše | |||
17:30 | Votíková Martina | Najbrt Lubomír | LTC HOST | Procházková Květoslava | |||
18:00 | Trajhanová Lída | Sochor Ladislav | Kec Pavel | Soukup Jan | |||
18:30 | Zvěřinová Lenka | Molič Petr | Dostál Milan | voucher Soukup Jan | |||
19:00 | Kec Pavel | voucher Soukup Jan | |||||
19:30 |
Dvorec 4
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | |||||||
09:30 | |||||||
10:00 | Podušková Vlasta | ||||||
10:30 | Hollanová Sylva | ||||||
11:00 | Kováč Ludvík | ||||||
11:30 | Procházková Květoslava | ||||||
12:00 | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka |
12:30 | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka |
13:00 | polední přestávka | polední přestávka | |||||
13:30 | polední přestávka | polední přestávka | |||||
14:00 | LTC HOST | ||||||
14:30 | LTC HOST | ||||||
15:00 | LTC HOST | ||||||
15:30 | LTC HOST | ||||||
16:00 | Vrchota Vladimír | Vaněk Jiří | LTC HOST | ||||
16:30 | Karbulka Zdeněk | Tomek Zdeněk | Kováč Ludvík | ||||
17:00 | Doležal Jan | Vaněk Jiří | Vrchota Vladimír | ||||
17:30 | Bednář Jan | Tomek Zdeněk | Vrchotová Radka | ||||
18:00 | Procházková Květoslava | Tš. J.Kolařík | Baumrt Ladislav | Novotná Ilona | |||
18:30 | Šebová Jiřina | Tš. J.Kolařík | Kosinka Petr | Šebová Jiřina | |||
19:00 | Tš. J.Kolařík | Baumrt Ladislav | |||||
19:30 | Tš. J.Kolařík |
Dvorec 5
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | Kalužík Tomáš | ||||||
09:30 | LTC HOST | ||||||
10:00 | |||||||
10:30 | |||||||
11:00 | |||||||
11:30 | |||||||
12:00 | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka |
12:30 | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka |
13:00 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | polední přestávka | polední přestávka | ||
13:30 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | polední přestávka | polední přestávka | ||
14:00 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | ||
14:30 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | ||
15:00 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | LTC HOST-Hula St. | |
15:30 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | LTC HOST-Hula St. | |
16:00 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | LTC HOST-Hula St. | |
16:30 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | ||
17:00 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | |||
17:30 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | |||
18:00 | Hlásková Soňa | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | ||||
18:30 | LTC HOST | LTC HOST | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | |||
19:00 | LTC HOST | ||||||
19:30 |
Dvorec 6
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | Herda Milan | ||||||
08:30 | LTC HOST | ||||||
09:00 | Herda Milan | ||||||
09:30 | Šimral Jan | ||||||
10:00 | Herda Milan | LTC HOST | |||||
10:30 | Franc Pavel | LTC HOST | |||||
11:00 | LTC HOST | ||||||
11:30 | LTC HOST | ||||||
12:00 | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka |
12:30 | Tš. M.Herda | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka |
13:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | polední přestávka | polední přestávka | |
13:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | polední přestávka | polední přestávka |
14:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | ||
14:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | LTC čekatel 10-18 | |
15:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Kalužík Tomáš | |
15:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | LTC HOST | |
16:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Kalužík Tomáš | |
16:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | LTC čekatel 10-18 | |
17:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Kalužík Tomáš | ||
17:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | |||
18:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | |||
18:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | |||
19:00 | Herda Milan | ||||||
19:30 | LTC HOST |
ČEKATEL 10-18 | |
ČEKATEL DO 9 | |
ČEKATEL po 17 | |
ČLEN | |
ČLEN SENIOR | |
ČLEN STUDENT 19-26 | |
HOST | |
HOST - MLÁDEŽ DO 18 let | |
MISTROVSKÁ UTKÁNÍ | |
RANNÍ KREDIT | |
SPARING | |
TENISOVÁ ŠKOLA | |
ÚDRŽBA KURTŮ |