Rezervace dvorců

návod

 

návod
objednání
ČLEN LTC

 

Hosté si rezervují dvorec telefonicky u správce 604 919 817  nebo u  sekretářky Jany Hruškové na čísle telefonu    732 341 801 popř. e-mailem: ltcsekretariat@seznam.cz nebo osobně v době úředních hodin sekretariátu v úterý 15:00 - 17:00 hod. a ve čtvrtek od 15:00-18:00 hod.

 


<<červenec 2021>>
TPoÚtStČtSoNe
261234
27567891011
2812131415161718
2919202122232425
30262728293031
 

Přehled rezervací: týden 26 (28. červen 2021 – 04. červenec 2021)

Center

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30Zítko VáclavZítko Václav
09:00Povolný FrantišekPovolný FrantišekNeckář Michael
09:30Sochor RadimKováč LudvíkKováč LudvíkLTC HOSTNeckář Lubomír
10:00Sochor LadislavLTC HOSTLTC HOSTDoležalová Nataša
10:30Špringerová Lenka
11:00Marian Marek
11:30LTC HOST
12:00polední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávka
12:30polední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávka
13:00Tš. J.Kolaříkpolední přestávkapolední přestávka
13:30Tš. J.Kolaříkpolední přestávkapolední přestávka
14:00Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkLTš. J.Kolařík
14:30Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkLTš. J.Kolařík
15:00Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkLTš. J.Kolařík Lišková Karolína
15:30Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkLTš. J.Kolařík Langrová Monika
16:00Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkLTš. J.Kolařík
16:30Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkLTš. J.Kolařík
17:00Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.Kolařík
17:30Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.Kolařík
18:00Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkDoležal Jan
18:30Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkSchuster Pavel
19:00Moličová JosefínaKloubec RomanKloubec Roman
19:30Moličová JosefínaLTC HOSTLTC HOST

Dvorec 1

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00Vrbenský ml. Michael
08:30Vrbenský ml. Michael
09:00
09:30
10:00Zvěřina JaroslavRůžička Jiří
10:30Schuster PavelSochor LadislavProkop Jiří
11:00Karbulka Zdeněk
11:30
12:00polední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávka
12:30polední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávka
13:00LTC sparingpolední přestávkapolední přestávka
13:30LTC sparingpolední přestávkapolední přestávka
14:00LTC sparing
14:30LTC sparing
15:00LTC HOSTLTC sparing
15:30LTC HOSTLTC sparingliga okresní
16:00Knapp Leošliga okresní
16:30Knapp LeošLTC HOSTliga okresní
17:00Soukup Janliga okresní
17:30Knapp Leošliga okresní
18:00Doležal JanKavka IvanPodkonický Petrliga okresní
18:30Bednář JanSochor LadislavFliedrová Ilonaliga okresní
19:00Vrbenský ml. Michaelliga okresní
19:30Vrbenský ml. Michaelliga okresní

Dvorec 2

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30
09:00LTC HOST
09:30LTC HOST
10:00LTC HOST
10:30LTC HOST
11:00
11:30
12:00polední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávka
12:30polední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávka
13:00polední přestávkapolední přestávka
13:30polední přestávkapolední přestávka
14:00
14:30
15:00LTC HOST
15:30LTC HOSTliga okresní
16:00liga okresní
16:30liga okresní
17:00Schuster PavelDoležal Janliga okresní
17:30Bednář JanBednář Janliga okresní
18:00Knapp LeošMolič PetrKnapp Leošliga okresní
18:30Jína MilanRož PetrSoukup ml. Janliga okresní
19:00Brusilovski YegorKnapp Leošliga okresní
19:30Sochor Radimliga okresní

Dvorec 3

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00Kováč LudvíkKrálíková Milena
10:30Králíková MilenaKováč Ludvík
11:00
11:30
12:00polední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávka
12:30polední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávka
13:00polední přestávkapolední přestávka
13:30polední přestávkapolední přestávka
14:00LTC čekatel 10-18
14:30LTC čekatel 10-18
15:00
15:30
16:00
16:30LTC HOST
17:00LTC HOST
17:30LTC HOSTVilímek Miroslav
18:00Novotná IlonaSerbus Tomáš
18:30Fliedrová IlonaKec Pavel
19:00Krejčík Jaroslav
19:30Kec Pavel

Dvorec 4

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00Procházková KvětoslavaRožová MarkétaLTC HOST
10:30Podušková VlastaNováková JanaLTC HOST
11:00
11:30
12:00polední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávka
12:30polední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávka
13:00polední přestávkapolední přestávka
13:30polední přestávkapolední přestávka
14:00
14:30
15:00Janda Tomáš
15:30LTC čekatel 10-18
16:00Vaněk Milan
16:30Šebesta Vladimír
17:00Vrchotová RadkaVaněk Milan
17:30Kováč LudvíkŠebesta Vladimír
18:00Šebová JiřinaBažant PavelNěmcová Libuše
18:30Máčalíková SabinaŠkaloud MiroslavBaumrt LadislavZítko Václav
19:00Dostál MilanJanda Tomáš Chára František
19:30Baumrt LadislavLTC čekatel 10-18Chárová Linda

Dvorec 5

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30
09:00
09:30Brusilovski Yegor
10:00Sochor RadimRemeňová Olga
10:30Brusilovski YegorLTC čekatel 10-18
11:00LTC čekatel 10-18
11:30
12:00polední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávka
12:30polední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávka
13:00Tš. S.HláskováTš. S.Hláskovápolední přestávkapolední přestávka
13:30Tš. S.HláskováTš. S.Hláskovápolední přestávkapolední přestávka
14:00Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
14:30Tš. S.HláskováTš. S.HláskováLTC sparingTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
15:00Tš. S.HláskováTš. S.HláskováLTC sparingTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
15:30Tš. S.HláskováTš. S.HláskováLTC sparingTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
16:00Tš. S.HláskováTš. S.HláskováLTC sparingTš. S.Hlásková
16:30Tš. S.HláskováTš. S.HláskováLTC sparingTš. S.Hlásková
17:00Tš. S.HláskováTš. S.Hlásková
17:30Tš. S.HláskováTš. S.Hlásková
18:00Hurych Martin
18:30Volková RomanaLTC HOST
19:00Tš. J.KolaříkHlásková SoňaLTC HOST
19:30Tš. J.KolaříkLTC HOSTLTC HOST

Dvorec 6

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00Herda MilanHlaváček Martin
08:30LTC HOSTDoležal JanKalužík Tomáš
09:00Tš. M.HerdaHerda MilanHlaváček Filip
09:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaKalužík Tomáš
10:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaDoležal JanZvěřina Jaroslav
10:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaBažant PavelŠebek Miloslav
11:00Kalužík Tomáš
11:30LTC HOST
12:00polední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkaKalužík Tomášpolední přestávka
12:30Tš. M.Herdapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkaBednář Janpolední přestávka
13:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herdapolední přestávka
13:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herdapolední přestávka
14:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
14:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
15:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
15:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
16:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
16:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
17:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
17:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
18:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
18:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
19:00Herda MilanLTC sparing
19:30LTC HOSTLTC sparing

 ČEKATEL 10-18
 ČEKATEL DO 9
 ČEKATEL po 17
 ČLEN
 ČLEN SENIOR
 ČLEN STUDENT 19-26
 HOST
 HOST - MLÁDEŽ DO 18 let
 MISTROVSKÁ UTKÁNÍ
 OKRESNÍ PŘEBOR
 SPARING
 TENISOVÁ ŠKOLA
 ÚDRŽBA KURTŮ

 

© LTC Poděbrady