Rezervace dvorců |
|
|
návod
|
Hosté si rezervují dvorec telefonicky u správce 604 919 817 nebo u sekretářky Jany Hruškové na čísle telefonu 732 341 801 popř. e-mailem: ltcsekretariat@seznam.cz.
________________________________________________________________________________________________________
Přehled rezervací: týden 27 (05. červenec 2021 – 11. červenec 2021)
Center
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | Bílek Jan | ||||||
09:00 | Neckář Michael | Povolný František | Sochor Ladislav | Povolný František | Neckář Michael | Neckář Michael | |
09:30 | Neckář Lubomír | Zítko Václav | Sochor Radim | Bílek Jan | Neckář Lubomír | Neckář Lubomír | |
10:00 | LTC HOST | Langr Ladislav | LTC HOST | ||||
10:30 | LTC HOST | Langrová Monika | LTC HOST | ||||
11:00 | Marian Marek | ||||||
11:30 | LTC HOST | ||||||
12:00 | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | |
12:30 | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | |
13:00 | polední přestávka | polední přestávka | |||||
13:30 | polední přestávka | polední přestávka | |||||
14:00 | Remeňová Olga | Remeňová Olga | |||||
14:30 | LTC čekatel 10-18 | LTC čekatel 10-18 | Remeňová Olga | ||||
15:00 | LTC čekatel 10-18 | ||||||
15:30 | |||||||
16:00 | Schuster Pavel | LTš. J.Kolařík | LTš. J.Kolařík | ||||
16:30 | Munk Petr | LTš. J.Kolařík | LTš. J.Kolařík | ||||
17:00 | LTš. J.Kolařík | ||||||
17:30 | LTš. J.Kolařík | ||||||
18:00 | Podkonický Petr | LTš. J.Kolařík | |||||
18:30 | Fliedrová Ilona | LTš. J.Kolařík | |||||
19:00 | Sochor Ladislav | Kloubec Roman | Židů Alena | ||||
19:30 | Molič Petr | LTC HOST | LTC HOST |
Dvorec 1
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | Kalužík Tomáš | ||||||
09:30 | |||||||
10:00 | Růžička Jiří | LTC čekatel 10-18 | Zvěřina Jaroslav | Šebek Miloslav | |||
10:30 | Kováč Ludvík | Šebek Miloslav | Zvěřina Jaroslav | ||||
11:00 | Hůla Jiří | ||||||
11:30 | |||||||
12:00 | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka |
12:30 | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka |
13:00 | polední přestávka | polední přestávka | |||||
13:30 | polední přestávka | polední přestávka | |||||
14:00 | |||||||
14:30 | |||||||
15:00 | Brusilovski Yegor | ||||||
15:30 | Bednář Jan | ||||||
16:00 | |||||||
16:30 | |||||||
17:00 | Doležal Jan | Doležal Jan | |||||
17:30 | Bednář Jan | Bednář Jan | |||||
18:00 | Kavka Ivan | Kavka Ivan | |||||
18:30 | Knapp Leoš | Molič Petr | Kec Pavel | Sochor Ladislav | Baumrt Ladislav | ||
19:00 | Sochor Radim | Dostál Milan | Vrbenský ml. Michael | Vaněk Václav | |||
19:30 | Kec Pavel | Vrbenský ml. Michael | Baumrt Ladislav |
Dvorec 2
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | |||||||
09:30 | Jína Milan | ||||||
10:00 | Jína Milan | Knapp Leoš | Bažant Pavel | ||||
10:30 | Škaloud Miroslav | Sochor Ladislav | |||||
11:00 | LTC čekatel 10-18 | ||||||
11:30 | |||||||
12:00 | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka |
12:30 | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka |
13:00 | polední přestávka | polední přestávka | |||||
13:30 | polední přestávka | polední přestávka | |||||
14:00 | |||||||
14:30 | |||||||
15:00 | |||||||
15:30 | |||||||
16:00 | |||||||
16:30 | |||||||
17:00 | Serbus Tomáš | Schuster Pavel | Knapp Leoš | ||||
17:30 | Vilímek Miroslav | Bednář Jan | Serbus Tomáš | ||||
18:00 | Vrbenský ml. Michael | Molič Petr | |||||
18:30 | Vrbenský ml. Michael | Baumrt Ladislav | Rož Petr | Kec Pavel | |||
19:00 | Jína Milan | Dostál Milan | |||||
19:30 | Baumrt Ladislav | Kec Pavel |
Dvorec 3
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | |||||||
09:30 | |||||||
10:00 | Kováč Ludvík | Nováková Jana | |||||
10:30 | Remeňová Olga | Doušová Ilona | |||||
11:00 | |||||||
11:30 | |||||||
12:00 | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka |
12:30 | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka |
13:00 | polední přestávka | polední přestávka | |||||
13:30 | polední přestávka | polední přestávka | |||||
14:00 | |||||||
14:30 | |||||||
15:00 | |||||||
15:30 | |||||||
16:00 | |||||||
16:30 | LTC HOST | ||||||
17:00 | LTC HOST | ||||||
17:30 | LTC HOST | ||||||
18:00 | Kraupner Ladislav | Škaloud Miroslav | Šebová Jiřina | ||||
18:30 | Kraupner Ladislav | Bažant Pavel | Máčalíková Sabina | ||||
19:00 | Kraupner Ladislav | ||||||
19:30 |
Dvorec 4
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | LTC HOST | ||||||
09:30 | LTC HOST | ||||||
10:00 | Procházková Květoslava | Podušková Vlasta | |||||
10:30 | Doušová Ilona | Rožová Markéta | |||||
11:00 | LTC čekatel 10-18 | ||||||
11:30 | LTC čekatel 10-18 | ||||||
12:00 | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka |
12:30 | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka |
13:00 | polední přestávka | polední přestávka | |||||
13:30 | polední přestávka | polední přestávka | |||||
14:00 | |||||||
14:30 | |||||||
15:00 | |||||||
15:30 | |||||||
16:00 | |||||||
16:30 | |||||||
17:00 | LTC HOST | ||||||
17:30 | LTC HOST | ||||||
18:00 | Němcová Libuše | Novotná Ilona | Chára František | ||||
18:30 | LTC HOST | Šebová Jiřina | Chárová Linda | ||||
19:00 | Chára František | ||||||
19:30 | Chárová Linda |
Dvorec 5
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | |||||||
09:30 | |||||||
10:00 | Špringerová Lenka | ||||||
10:30 | Doležalová Nataša | ||||||
11:00 | LTC HOST | ||||||
11:30 | LTC HOST | ||||||
12:00 | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka |
12:30 | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka |
13:00 | polední přestávka | polední přestávka | |||||
13:30 | polední přestávka | polední přestávka | |||||
14:00 | LTC HOST mládež | ||||||
14:30 | LTC HOST mládež | ||||||
15:00 | LTš. S.Hlásková | ||||||
15:30 | LTš. S.Hlásková | ||||||
16:00 | LTš. S.Hlásková | ||||||
16:30 | LTš. S.Hlásková | ||||||
17:00 | LTC čekatel 10-18 | LTC HOST | LTC sparing | ||||
17:30 | LTC HOST | Hlásková Soňa | LTC sparing | ||||
18:00 | LTš. S.Hlásková | ||||||
18:30 | LTš. S.Hlásková | ||||||
19:00 | |||||||
19:30 |
Dvorec 6
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | Herda Milan | ||||||
09:30 | LTC HOST | ||||||
10:00 | Doležalová Nataša | Tš. M.Herda | Lišková Karolína | ||||
10:30 | Špringerová Lenka | Tš. M.Herda | Langrová Monika | ||||
11:00 | Tš. M.Herda | LTC sparing | Tomáš Filip | ||||
11:30 | Tš. M.Herda | LTC sparing | LTC HOST | ||||
12:00 | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka |
12:30 | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | |
13:00 | LTš. M.Herda | polední přestávka | polední přestávka | ||||
13:30 | LTš. M.Herda | polední přestávka | polední přestávka | ||||
14:00 | LTš. M.Herda | ||||||
14:30 | LTš. M.Herda | ||||||
15:00 | LTš. M.Herda | Herda Milan | |||||
15:30 | Doležal Jan | ||||||
16:00 | Kalužík Tomáš | ||||||
16:30 | LTš. M.Herda | LTC HOST | |||||
17:00 | LTš. J.Kolařík | LTš. M.Herda | Kalužík Tomáš | ||||
17:30 | LTš. J.Kolařík | LTš. M.Herda | LTC HOST | ||||
18:00 | Langr Ladislav | Herda Milan | Bažant Pavel | Kalužík Tomáš | |||
18:30 | Nováková Jana | Franc Pavel | Knapp Leoš | LTC čekatel do 9let | |||
19:00 | Doležal Jan | Bažant Pavel | Kalužík Tomáš | ||||
19:30 | LTC HOST | LTC čekatel do 9let |
ČEKATEL 10-18 | |
ČEKATEL DO 9 | |
ČEKATEL po 17 | |
ČLEN | |
ČLEN SENIOR | |
ČLEN STUDENT 19-26 | |
HOST | |
HOST - MLÁDEŽ DO 18 let | |
MISTROVSKÁ UTKÁNÍ | |
RANNÍ KREDIT | |
SPARING | |
TENISOVÁ ŠKOLA | |
ÚDRŽBA KURTŮ |