Rezervace dvorců |
|
|
návod
|
Hosté si rezervují dvorec telefonicky u správce 604 919 817 nebo u sekretářky Jany Hruškové na čísle telefonu 732 341 801 popř. e-mailem: ltcsekretariat@seznam.cz.
________________________________________________________________________________________________________
Přehled rezervací: týden 19 (06. květen 2024 – 12. květen 2024)
Center
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | SŽ-TJ Slavia Radonice | MŽ B-Týnec | |||||
08:30 | SŽ-TJ Slavia Radonice | MŽ B-Týnec | |||||
09:00 | den otevřených dveří | den otevřených dveří | Tš. M.Vrbenský | den otevřených dveří | den otevřených dveří | SŽ-TJ Slavia Radonice | MŽ B-Týnec |
09:30 | den otevřených dveří | den otevřených dveří | Tš. M.Vrbenský | den otevřených dveří | den otevřených dveří | SŽ-TJ Slavia Radonice | MŽ B-Týnec |
10:00 | den otevřených dveří | den otevřených dveří | Tš. M.Vrbenský | den otevřených dveří | den otevřených dveří | SŽ-TJ Slavia Radonice | MŽ B-Týnec |
10:30 | den otevřených dveří | den otevřených dveří | Tš. M.Vrbenský | den otevřených dveří | den otevřených dveří | SŽ-TJ Slavia Radonice | MŽ B-Týnec |
11:00 | Tš. M.Vrbenský | SŽ-TJ Slavia Radonice | MŽ B-Týnec | ||||
11:30 | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | SŽ-TJ Slavia Radonice | MŽ B-Týnec | |||
12:00 | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | SŽ-TJ Slavia Radonice | MŽ B-Týnec | ||
12:30 | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | SŽ-TJ Slavia Radonice | MŽ B-Týnec | |||
13:00 | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | SŽ-TJ Slavia Radonice | MŽ B-Týnec | |
13:30 | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | SŽ-TJ Slavia Radonice | MŽ B-Týnec | |
14:00 | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | SŽ-TJ Slavia Radonice | MŽ B-Týnec |
14:30 | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | SŽ-TJ Slavia Radonice | MŽ B-Týnec |
15:00 | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | SŽ-TJ Slavia Radonice | MŽ B-Týnec |
15:30 | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | SŽ-TJ Slavia Radonice | MŽ B-Týnec |
16:00 | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | SŽ-TJ Slavia Radonice | ||
16:30 | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | SŽ-TJ Slavia Radonice | ||
17:00 | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | SŽ-TJ Slavia Radonice | ||
17:30 | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | SŽ-TJ Slavia Radonice | ||
18:00 | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | SŽ-TJ Slavia Radonice | ||
18:30 | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | SŽ-TJ Slavia Radonice | ||
19:00 | Vrbenský Michael | Vrbenský Michael | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | SŽ-TJ Slavia Radonice | ||
19:30 | p. Nováček | Duben ml. Robert | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | SŽ-TJ Slavia Radonice |
Dvorec 1
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | Dospělí B-TK Radošovice D | MŽ A-TK Čelákovice | |||||
08:30 | Dospělí B-TK Radošovice D | MŽ A-TK Čelákovice | |||||
09:00 | Neckář Lubomír | Dospělí B-TK Radošovice D | MŽ A-TK Čelákovice | ||||
09:30 | Neckář Michael | Dospělí B-TK Radošovice D | MŽ A-TK Čelákovice | ||||
10:00 | Nováková Jana | Dospělí B-TK Radošovice D | MŽ A-TK Čelákovice | ||||
10:30 | Králíková Milena | Zvěřina Jaroslav | Kováč Ludvík | Dospělí B-TK Radošovice D | MŽ A-TK Čelákovice | ||
11:00 | Šebek Miloslav | Růžička Jiří | Dospělí B-TK Radošovice D | MŽ A-TK Čelákovice | |||
11:30 | Dospělí B-TK Radošovice D | MŽ A-TK Čelákovice | |||||
12:00 | Dospělí B-TK Radošovice D | MŽ A-TK Čelákovice | |||||
12:30 | Dospělí B-TK Radošovice D | MŽ A-TK Čelákovice | |||||
13:00 | Dospělí B-TK Radošovice D | MŽ A-TK Čelákovice | |||||
13:30 | Dospělí B-TK Radošovice D | MŽ A-TK Čelákovice | |||||
14:00 | Dospělí B-TK Radošovice D | MŽ A-TK Čelákovice | |||||
14:30 | Dospělí B-TK Radošovice D | MŽ A-TK Čelákovice | |||||
15:00 | Dospělí B-TK Radošovice D | MŽ A-TK Čelákovice | |||||
15:30 | Dospělí B-TK Radošovice D | MŽ A-TK Čelákovice | |||||
16:00 | Dospělí B-TK Radošovice D | MŽ A-TK Čelákovice | |||||
16:30 | Sekereš Karel | Nejedlý Tomáš | Dospělí B-TK Radošovice D | MŽ A-TK Čelákovice | |||
17:00 | Votík Zbyněk | Benda Tomáš | Dospělí B-TK Radošovice D | MŽ A-TK Čelákovice | |||
17:30 | Nejedlý Tomáš | Dospělí B-TK Radošovice D | MŽ A-TK Čelákovice | ||||
18:00 | Kavka Ivan | Soukup Jan | Škaloud Miroslav | Baumrt Ladislav | Dospělí B-TK Radošovice D | MŽ A-TK Čelákovice | |
18:30 | Serbus Tomáš | Molič Petr | Baumrt Ladislav | Bezouška Aleš | Bodanský David | Dospělí B-TK Radošovice D | MŽ A-TK Čelákovice |
19:00 | Soukup Jan | Krejčík Jaroslav | Baumrt Ladislav | Dospělí B-TK Radošovice D | MŽ A-TK Čelákovice | ||
19:30 | Škaloud Miroslav | Baumrt Ladislav | Dospělí B-TK Radošovice D | MŽ A-TK Čelákovice |
Dvorec 2
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | Dospělí B-TK Radošovice D | MŽ A-TK Čelákovice | |||||
08:30 | Dospělí B-TK Radošovice D | MŽ A-TK Čelákovice | |||||
09:00 | Dospělí B-TK Radošovice D | MŽ A-TK Čelákovice | |||||
09:30 | Dospělí B-TK Radošovice D | MŽ A-TK Čelákovice | |||||
10:00 | Soukup Jan | Dospělí B-TK Radošovice D | MŽ A-TK Čelákovice | ||||
10:30 | Dospělí B-TK Radošovice D | MŽ A-TK Čelákovice | |||||
11:00 | Dospělí B-TK Radošovice D | MŽ A-TK Čelákovice | |||||
11:30 | Dospělí B-TK Radošovice D | MŽ A-TK Čelákovice | |||||
12:00 | Dospělí B-TK Radošovice D | MŽ A-TK Čelákovice | |||||
12:30 | Dospělí B-TK Radošovice D | MŽ A-TK Čelákovice | |||||
13:00 | Dospělí B-TK Radošovice D | MŽ A-TK Čelákovice | |||||
13:30 | Dospělí B-TK Radošovice D | MŽ A-TK Čelákovice | |||||
14:00 | Dospělí B-TK Radošovice D | MŽ A-TK Čelákovice | |||||
14:30 | Dospělí B-TK Radošovice D | MŽ A-TK Čelákovice | |||||
15:00 | Dospělí B-TK Radošovice D | MŽ A-TK Čelákovice | |||||
15:30 | Dospělí B-TK Radošovice D | MŽ A-TK Čelákovice | |||||
16:00 | LTC sparing | Dospělí B-TK Radošovice D | MŽ A-TK Čelákovice | ||||
16:30 | LTC sparing | Dospělí B-TK Radošovice D | MŽ A-TK Čelákovice | ||||
17:00 | LTC sparing | Dospělí B-TK Radošovice D | MŽ A-TK Čelákovice | ||||
17:30 | Dospělí B-TK Radošovice D | MŽ A-TK Čelákovice | |||||
18:00 | Doležal Jan | Bažant Pavel | Sochor Ladislav | Kec Pavel | Dospělí B-TK Radošovice D | MŽ A-TK Čelákovice | |
18:30 | Bednář Jan | Soukup Jan | Kec Pavel | Molič Petr | Jedlička Jaroslav | Dospělí B-TK Radošovice D | MŽ A-TK Čelákovice |
19:00 | Bažant Pavel | Pokorný František | Kec Pavel | Dospělí B-TK Radošovice D | MŽ A-TK Čelákovice | ||
19:30 | Kec Pavel | Dospělí B-TK Radošovice D | MŽ A-TK Čelákovice |
Dvorec 3
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | Dospělí B-TK Radošovice D | MŽ A-TK Čelákovice | |||||
08:30 | Dospělí B-TK Radošovice D | MŽ A-TK Čelákovice | |||||
09:00 | Dospělí B-TK Radošovice D | MŽ A-TK Čelákovice | |||||
09:30 | Dospělí B-TK Radošovice D | MŽ A-TK Čelákovice | |||||
10:00 | Procházková Květoslava | Sedlatá Vladimíra | Hollanová Sylva | Dospělí B-TK Radošovice D | MŽ A-TK Čelákovice | ||
10:30 | Králíková Milena | Dospělí B-TK Radošovice D | MŽ A-TK Čelákovice | ||||
11:00 | Dospělí B-TK Radošovice D | MŽ A-TK Čelákovice | |||||
11:30 | Dospělí B-TK Radošovice D | MŽ A-TK Čelákovice | |||||
12:00 | Dospělí B-TK Radošovice D | MŽ A-TK Čelákovice | |||||
12:30 | Dospělí B-TK Radošovice D | MŽ A-TK Čelákovice | |||||
13:00 | Dospělí B-TK Radošovice D | MŽ A-TK Čelákovice | |||||
13:30 | Dospělí B-TK Radošovice D | MŽ A-TK Čelákovice | |||||
14:00 | Dospělí B-TK Radošovice D | MŽ A-TK Čelákovice | |||||
14:30 | Dospělí B-TK Radošovice D | MŽ A-TK Čelákovice | |||||
15:00 | Dospělí B-TK Radošovice D | MŽ A-TK Čelákovice | |||||
15:30 | Dospělí B-TK Radošovice D | MŽ A-TK Čelákovice | |||||
16:00 | Dospělí B-TK Radošovice D | MŽ A-TK Čelákovice | |||||
16:30 | Dospělí B-TK Radošovice D | MŽ A-TK Čelákovice | |||||
17:00 | Procházková Květoslava | Trajhanová Lída | LTC HOST-Urban | Dospělí B-TK Radošovice D | MŽ A-TK Čelákovice | ||
17:30 | Procházková Květoslava | Votíková Martina | LTC HOST-Urban | Dospělí B-TK Radošovice D | MŽ A-TK Čelákovice | ||
18:00 | Pravcová Martina | LTC HOST-Urban | Dospělí B-TK Radošovice D | MŽ A-TK Čelákovice | |||
18:30 | Votíková Martina | LTC HOST-Urban | Dospělí B-TK Radošovice D | MŽ A-TK Čelákovice | |||
19:00 | Dospělí B-TK Radošovice D | MŽ A-TK Čelákovice | |||||
19:30 | Dospělí B-TK Radošovice D | MŽ A-TK Čelákovice | |||||
20:00 | SŽ-TJ Slavia Radonice | MŽ A-TK Čelákovice | |||||
20:30 | SŽ-TJ Slavia Radonice | MŽ A-TK Čelákovice | |||||
21:00 | |||||||
21:30 |
Dvorec 4
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | Dospělí B-TK Radošovice D | MŽ A-TK Čelakovice | |||||
08:30 | Dospělí B-TK Radošovice D | MŽ A-TK Čelakovice | |||||
09:00 | Dospělí B-TK Radošovice D | MŽ A-TK Čelakovice | |||||
09:30 | Dospělí B-TK Radošovice D | MŽ A-TK Čelakovice | |||||
10:00 | Vaněk Jiří | Dospělí B-TK Radošovice D | MŽ A-TK Čelakovice | ||||
10:30 | Vaněk Milan | Dospělí B-TK Radošovice D | MŽ A-TK Čelakovice | ||||
11:00 | Povolný František | Vaněk Jiří | Povolný František | MŽ A-TK Čelakovice | |||
11:30 | Bílek Jan | Vaněk Milan | Bílek Jan | MŽ A-TK Čelakovice | |||
12:00 | kurt uzavřen | kurt uzavřen | |||||
12:30 | kurt uzavřen | kurt uzavřen | |||||
13:00 | Němcová Libuše | ||||||
13:30 | Němcová Libuše | ||||||
14:00 | |||||||
14:30 | |||||||
15:00 | |||||||
15:30 | |||||||
16:00 | Vaněk Jiří | ||||||
16:30 | Tomek Zdeněk | ||||||
17:00 | Vrchotová Radka | Vaněk Jiří | Máčalíková Sabina | ||||
17:30 | Trajhanová Lída | Tomek Zdeněk | Vrchotová Radka | ||||
18:00 | LTC host-Nykodemova | Bažant Pavel | |||||
18:30 | LTC host-Nykodemova | ||||||
19:00 | |||||||
19:30 | |||||||
20:00 | |||||||
20:30 | |||||||
21:00 | |||||||
21:30 |
Dvorec 5
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | Tš. M.Herda | SŽ-TJ Slavia Radonice | MŽ B-Týnec | ||||
08:30 | Tš. M.Herda | SŽ-TJ Slavia Radonice | MŽ B-Týnec | ||||
09:00 | den otevřených dveří | den otevřených dveří | Tš. M.Herda | den otevřených dveří | den otevřených dveří | SŽ-TJ Slavia Radonice | MŽ B-Týnec |
09:30 | den otevřených dveří | den otevřených dveří | Tš. M.Herda | den otevřených dveří | den otevřených dveří | SŽ-TJ Slavia Radonice | MŽ B-Týnec |
10:00 | den otevřených dveří | den otevřených dveří | Tš. M.Herda | den otevřených dveří | den otevřených dveří | SŽ-TJ Slavia Radonice | MŽ B-Týnec |
10:30 | den otevřených dveří | den otevřených dveří | Tš. M.Herda | den otevřených dveří | den otevřených dveří | SŽ-TJ Slavia Radonice | MŽ B-Týnec |
11:00 | Tš. M.Herda | SŽ-TJ Slavia Radonice | MŽ B-Týnec | ||||
11:30 | Tš. M.Herda | SŽ-TJ Slavia Radonice | MŽ B-Týnec | ||||
12:00 | Tš. J.Kolařík | SŽ-TJ Slavia Radonice | MŽ B-Týnec | ||||
12:30 | Tš. J.Kolařík | SŽ-TJ Slavia Radonice | MŽ B-Týnec | ||||
13:00 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | SŽ-TJ Slavia Radonice | MŽ B-Týnec |
13:30 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | SŽ-TJ Slavia Radonice | MŽ B-Týnec |
14:00 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | SŽ-TJ Slavia Radonice | MŽ B-Týnec |
14:30 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | SŽ-TJ Slavia Radonice | MŽ B-Týnec |
15:00 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | SŽ-TJ Slavia Radonice | MŽ B-Týnec |
15:30 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | SŽ-TJ Slavia Radonice | MŽ B-Týnec |
16:00 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | SŽ-TJ Slavia Radonice | ||
16:30 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | SŽ-TJ Slavia Radonice | ||
17:00 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | SŽ-TJ Slavia Radonice | ||
17:30 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | SŽ-TJ Slavia Radonice | ||
18:00 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | SŽ-TJ Slavia Radonice | |||
18:30 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | SŽ-TJ Slavia Radonice | |||
19:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | SŽ-TJ Slavia Radonice | ||||
19:30 | Tš. M.Herda | SŽ-TJ Slavia Radonice |
Dvorec 6
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | SŽ-TJ Slavia Radonice | MŽ B-Týnec | |||||
08:30 | SŽ-TJ Slavia Radonice | MŽ B-Týnec | |||||
09:00 | den otevřených dveří | den otevřených dveří | den otevřených dveří | den otevřených dveří | SŽ-TJ Slavia Radonice | MŽ B-Týnec | |
09:30 | den otevřených dveří | den otevřených dveří | den otevřených dveří | den otevřených dveří | SŽ-TJ Slavia Radonice | MŽ B-Týnec | |
10:00 | den otevřených dveří | den otevřených dveří | Zvěřinová Lenka | den otevřených dveří | den otevřených dveří | SŽ-TJ Slavia Radonice | MŽ B-Týnec |
10:30 | den otevřených dveří | den otevřených dveří | Vrchotová Radka | den otevřených dveří | den otevřených dveří | SŽ-TJ Slavia Radonice | MŽ B-Týnec |
11:00 | SŽ-TJ Slavia Radonice | MŽ B-Týnec | |||||
11:30 | SŽ-TJ Slavia Radonice | MŽ B-Týnec | |||||
12:00 | SŽ-TJ Slavia Radonice | MŽ B-Týnec | |||||
12:30 | Tš. M.Herda | SŽ-TJ Slavia Radonice | MŽ B-Týnec | ||||
13:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | SŽ-TJ Slavia Radonice | MŽ B-Týnec |
13:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | SŽ-TJ Slavia Radonice | MŽ B-Týnec |
14:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | SŽ-TJ Slavia Radonice | MŽ B-Týnec |
14:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | SŽ-TJ Slavia Radonice | MŽ B-Týnec |
15:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | SŽ-TJ Slavia Radonice | MŽ B-Týnec |
15:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | SŽ-TJ Slavia Radonice | MŽ B-Týnec |
16:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | SŽ-TJ Slavia Radonice | |
16:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | SŽ-TJ Slavia Radonice | |
17:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | SŽ-TJ Slavia Radonice | |
17:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | SŽ-TJ Slavia Radonice | |
18:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | SŽ-TJ Slavia Radonice | |
18:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | SŽ-TJ Slavia Radonice | ||
19:00 | sparing Pechová, Volková | SŽ-TJ Slavia Radonice | |||||
19:30 | sparing Pechová, Volková | SŽ-TJ Slavia Radonice |
ČEKATEL 10-18 | |
ČEKATEL DO 9 | |
ČEKATEL po 17 | |
ČLEN | |
ČLEN SENIOR | |
ČLEN STUDENT 19-26 | |
HOST | |
HOST - MLÁDEŽ DO 18 let | |
MISTROVSKÁ UTKÁNÍ | |
RANNÍ KREDIT | |
SPARING | |
TENISOVÁ ŠKOLA | |
ÚDRŽBA KURTŮ |