Rezervace dvorců

návod

 

návod
objednání
ČLEN LTC

 

Hosté si rezervují dvorec telefonicky u správce 604 919 817  nebo u  sekretářky Jany Hruškové na čísle telefonu    732 341 801 popř. e-mailem: ltcsekretariat@seznam.cz.

________________________________________________________________________________________________________

 

<<květen 2024>>
TPoÚtStČtSoNe
1812345
196789101112
2013141516171819
2120212223242526
222728293031
 

Přehled rezervací: týden 19 (06. květen 2024 – 12. květen 2024)

Center

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00SŽ-TJ Slavia RadoniceMŽ B-Týnec
08:30SŽ-TJ Slavia RadoniceMŽ B-Týnec
09:00den otevřených dveříTš. M.Vrbenskýden otevřených dveříden otevřených dveříSŽ-TJ Slavia RadoniceMŽ B-Týnec
09:30den otevřených dveříTš. M.Vrbenskýden otevřených dveříden otevřených dveříSŽ-TJ Slavia RadoniceMŽ B-Týnec
10:00den otevřených dveříTš. M.Vrbenskýden otevřených dveříden otevřených dveříSŽ-TJ Slavia RadoniceMŽ B-Týnec
10:30den otevřených dveříTš. M.Vrbenskýden otevřených dveříden otevřených dveříSŽ-TJ Slavia RadoniceMŽ B-Týnec
11:00Tš. M.VrbenskýKarbulka ZdeněkSŽ-TJ Slavia RadoniceMŽ B-Týnec
11:30Tš. M.VrbenskýKarbulková JiřinaSŽ-TJ Slavia RadoniceMŽ B-Týnec
12:00Tš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýVrbenský MichaelSŽ-TJ Slavia RadoniceMŽ B-Týnec
12:30Tš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýHOST-ProkšSŽ-TJ Slavia RadoniceMŽ B-Týnec
13:00Tš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýSŽ-TJ Slavia RadoniceMŽ B-Týnec
13:30Tš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýSŽ-TJ Slavia RadoniceMŽ B-Týnec
14:00Tš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýSŽ-TJ Slavia RadoniceMŽ B-Týnec
14:30Tš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýSŽ-TJ Slavia RadoniceMŽ B-Týnec
15:00Tš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýSŽ-TJ Slavia Radonice
15:30Tš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýSŽ-TJ Slavia Radonice
16:00Tš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýSŽ-TJ Slavia RadoniceLTC sparing
16:30Tš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýSŽ-TJ Slavia RadoniceLTC sparing
17:00Tš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýSŽ-TJ Slavia RadoniceJandovi Nela a Sára
17:30Tš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýSŽ-TJ Slavia RadoniceJandovi Nela a Sára
18:00Tš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýSŽ-TJ Slavia RadoniceJandovi Nela a Sára
18:30Tš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýSŽ-TJ Slavia RadoniceJandovi Nela a Sára
19:00Vrbenský MichaelTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýSŽ-TJ Slavia Radonice
19:30Nováček MartinTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýSŽ-TJ Slavia Radonice
20:00
20:30

Dvorec 1

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00Dospělí B-TK Radošovice DMŽ A-TK Čelákovice
08:30Dospělí B-TK Radošovice DMŽ A-TK Čelákovice
09:00Neckář LubomírNeckář LubomírDospělí B-TK Radošovice DMŽ A-TK Čelákovice
09:30Neckář MichaelNeckář MichaelDospělí B-TK Radošovice DMŽ A-TK Čelákovice
10:00Nováková JanaDospělí B-TK Radošovice DMŽ A-TK Čelákovice
10:30Králíková MilenaZvěřina JaroslavKováč LudvíkDospělí B-TK Radošovice DMŽ A-TK Čelákovice
11:00Šebek MiloslavRůžička JiříDospělí B-TK Radošovice DMŽ A-TK Čelákovice
11:30Dospělí B-TK Radošovice DMŽ A-TK Čelákovice
12:00Dospělí B-TK Radošovice DMŽ A-TK Čelákovice
12:30Dospělí B-TK Radošovice DMŽ A-TK Čelákovice
13:00Kejda MilanDospělí B-TK Radošovice DMŽ A-TK Čelákovice
13:30LTC HOSTDospělí B-TK Radošovice DMŽ A-TK Čelákovice
14:00Kejda MilanDospělí B-TK Radošovice DMŽ A-TK Čelákovice
14:30LTC HOSTLTC sparing-PechováDospělí B-TK Radošovice DMŽ A-TK Čelákovice
15:00Sekereš KarelLTC sparing-PechováDospělí B-TK Radošovice DMŽ A-TK Čelákovice
15:30Votík ZbyněkLTC sparing-PechováDospělí B-TK Radošovice DMŽ A-TK Čelákovice
16:00Dospělí B-TK Radošovice DMŽ A-TK Čelákovice
16:30Sekereš KarelDospělí B-TK Radošovice DMŽ A-TK Čelákovice
17:00Votík ZbyněkDospělí B-TK Radošovice D
17:30Dospělí B-TK Radošovice D
18:00Kavka IvanMolič PetrBaumrt LadislavDospělí B-TK Radošovice D
18:30Serbus TomášBaumrt LadislavBezouška AlešBodanský DavidDospělí B-TK Radošovice D
19:00Soukup JanKrejčík JaroslavBenda TomášBaumrt LadislavDospělí B-TK Radošovice D
19:30Škaloud MiroslavBaumrt LadislavNejedlý TomášDospělí B-TK Radošovice D

Dvorec 2

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00Dospělí B-TK Radošovice DMŽ A-TK Čelákovice
08:30Dospělí B-TK Radošovice DMŽ A-TK Čelákovice
09:00Dospělí B-TK Radošovice DMŽ A-TK Čelákovice
09:30Dospělí B-TK Radošovice DMŽ A-TK Čelákovice
10:00Soukup JanDospělí B-TK Radošovice DMŽ A-TK Čelákovice
10:30Hubálek PetrDospělí B-TK Radošovice DMŽ A-TK Čelákovice
11:00voucher SoukupLTC HOSTDospělí B-TK Radošovice DMŽ A-TK Čelákovice
11:30voucher SoukupLTC HOSTDospělí B-TK Radošovice DMŽ A-TK Čelákovice
12:00Dospělí B-TK Radošovice DMŽ A-TK Čelákovice
12:30Dospělí B-TK Radošovice DMŽ A-TK Čelákovice
13:00Dospělí B-TK Radošovice DMŽ A-TK Čelákovice
13:30Dospělí B-TK Radošovice DMŽ A-TK Čelákovice
14:00Dospělí B-TK Radošovice DMŽ A-TK Čelákovice
14:30Dospělí B-TK Radošovice DMŽ A-TK Čelákovice
15:00Dospělí B-TK Radošovice DMŽ A-TK Čelákovice
15:30Dospělí B-TK Radošovice DMŽ A-TK Čelákovice
16:00LTC sparingDospělí B-TK Radošovice DMŽ A-TK Čelákovice
16:30LTC sparingDospělí B-TK Radošovice DMŽ A-TK Čelákovice
17:00LTC sparingDospělí B-TK Radošovice D
17:30Dospělí B-TK Radošovice D
18:00Doležal JanKec PavelDospělí B-TK Radošovice D
18:30Bednář JanKec PavelJedlička JaroslavDospělí B-TK Radošovice D
19:00Pokorný FrantišekKec PavelLTC HOST
19:30Kec PavelLTC HOST

Dvorec 3

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00Dospělí B-TK Radošovice DMŽ A-TK Čelákovice
08:30Dospělí B-TK Radošovice DMŽ A-TK Čelákovice
09:00Dospělí B-TK Radošovice DMŽ A-TK Čelákovice
09:30Dospělí B-TK Radošovice DMŽ A-TK Čelákovice
10:00Sedlatá VladimíraHollanová SylvaDospělí B-TK Radošovice DMŽ A-TK Čelákovice
10:30Králíková MilenaRožová MarkétaDospělí B-TK Radošovice DMŽ A-TK Čelákovice
11:00Dospělí B-TK Radošovice DMŽ A-TK Čelákovice
11:30Dospělí B-TK Radošovice DMŽ A-TK Čelákovice
12:00Dospělí B-TK Radošovice DMŽ A-TK Čelákovice
12:30Dospělí B-TK Radošovice DMŽ A-TK Čelákovice
13:00Dospělí B-TK Radošovice DMŽ A-TK Čelákovice
13:30Dospělí B-TK Radošovice DMŽ A-TK Čelákovice
14:00Dospělí B-TK Radošovice DMŽ A-TK Čelákovice
14:30Dospělí B-TK Radošovice DMŽ A-TK Čelákovice
15:00Dospělí B-TK Radošovice DMŽ A-TK Čelákovice
15:30Dospělí B-TK Radošovice DMŽ A-TK Čelákovice
16:00Dospělí B-TK Radošovice DMŽ A-TK Čelákovice
16:30Dospělí B-TK Radošovice DMŽ A-TK Čelákovice
17:00Procházková KvětoslavaTrajhanová LídaLTC HOST-UrbanDospělí B-TK Radošovice D
17:30Procházková KvětoslavaVotíková MartinaLTC HOST-UrbanDospělí B-TK Radošovice D
18:00Pravcová MartinaLTC HOST-UrbanMolič PetrDospělí B-TK Radošovice D
18:30Votíková MartinaLTC HOST-UrbanSoukup JanDospělí B-TK Radošovice D
19:00Dospělí B-TK Radošovice D
19:30Dospělí B-TK Radošovice D

Dvorec 4

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00Dospělí B-TK Radošovice DMŽ A-TK Čelakovice
08:30Dospělí B-TK Radošovice DMŽ A-TK Čelakovice
09:00Šimral JanDospělí B-TK Radošovice DMŽ A-TK Čelakovice
09:30Pezl LukášDospělí B-TK Radošovice DMŽ A-TK Čelakovice
10:00Dospělí B-TK Radošovice DMŽ A-TK Čelakovice
10:30Dospělí B-TK Radošovice DMŽ A-TK Čelakovice
11:00Povolný FrantišekMŽ A-TK Čelakovice
11:30Bílek JanMŽ A-TK Čelakovice
12:00kurt uzavřenkurt uzavřen
12:30kurt uzavřenkurt uzavřen
13:00Němcová Libuše
13:30LTC HOSTNěmcová Libuše
14:00LTC HOST
14:30
15:00
15:30
16:00LTC HOSTJandovi Nela a Sára
16:30LTC HOSTJandovi Nela a Sára
17:00Vrchotová RadkaMáčalíková SabinaLTC HOSTLTC HOST
17:30Trajhanová LídaVrchotová RadkaLTC HOSTLTC HOST
18:00LTC host-NykodemovaBažant PavelBednář Jan
18:30LTC host-NykodemovaSekereš KarelLTC HOST
19:00
19:30

Dvorec 5

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00Tš. M.HerdaSŽ-TJ Slavia RadoniceMŽ B-Týnec
08:30Tš. M.HerdaSŽ-TJ Slavia RadoniceMŽ B-Týnec
09:00den otevřených dveříden otevřených dveříden otevřených dveříSŽ-TJ Slavia RadoniceMŽ B-Týnec
09:30den otevřených dveříden otevřených dveříden otevřených dveříSŽ-TJ Slavia RadoniceMŽ B-Týnec
10:00den otevřených dveříTš. M.Herdaden otevřených dveříden otevřených dveříSŽ-TJ Slavia RadoniceMŽ B-Týnec
10:30den otevřených dveříTš. M.Herdaden otevřených dveříden otevřených dveříSŽ-TJ Slavia RadoniceMŽ B-Týnec
11:00Tš. M.HerdaSŽ-TJ Slavia RadoniceMŽ B-Týnec
11:30Tš. M.HerdaSŽ-TJ Slavia RadoniceMŽ B-Týnec
12:00Tš. J.KolaříkSŽ-TJ Slavia RadoniceMŽ B-Týnec
12:30Tš. J.KolaříkSŽ-TJ Slavia RadoniceMŽ B-Týnec
13:00Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkSŽ-TJ Slavia RadoniceMŽ B-Týnec
13:30Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkSŽ-TJ Slavia RadoniceMŽ B-Týnec
14:00Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkSŽ-TJ Slavia RadoniceMŽ B-Týnec
14:30Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkSŽ-TJ Slavia RadoniceMŽ B-Týnec
15:00Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkSŽ-TJ Slavia Radonice
15:30Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkSŽ-TJ Slavia Radonice
16:00Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkSŽ-TJ Slavia RadoniceTš. M.Vrbenský
16:30Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkSŽ-TJ Slavia RadoniceTš. M.Vrbenský
17:00Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkSŽ-TJ Slavia RadoniceTš. M.Vrbenský
17:30Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkSŽ-TJ Slavia RadoniceTš. M.Vrbenský
18:00Tš. J.KolaříkTš. J.Kolaříkvoucher SoukupSŽ-TJ Slavia Radonice
18:30Tš. J.KolaříkTš. J.Kolaříkvoucher SoukupSŽ-TJ Slavia Radonice
19:00Tš. M.HerdaSŽ-TJ Slavia Radonice
19:30Tš. M.HerdaSŽ-TJ Slavia Radonice

Dvorec 6

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00SŽ-TJ Slavia RadoniceMŽ B-Týnec
08:30SŽ-TJ Slavia RadoniceMŽ B-Týnec
09:00den otevřených dveříden otevřených dveříden otevřených dveříSŽ-TJ Slavia RadoniceMŽ B-Týnec
09:30den otevřených dveříden otevřených dveříden otevřených dveříSŽ-TJ Slavia RadoniceMŽ B-Týnec
10:00den otevřených dveříZvěřinová Lenkaden otevřených dveříden otevřených dveříSŽ-TJ Slavia RadoniceMŽ B-Týnec
10:30den otevřených dveříVrchotová Radkaden otevřených dveříden otevřených dveříSŽ-TJ Slavia RadoniceMŽ B-Týnec
11:00Kurka MartinSŽ-TJ Slavia RadoniceMŽ B-Týnec
11:30LTC cekatel KurkaSŽ-TJ Slavia RadoniceMŽ B-Týnec
12:00Doležal JanSŽ-TJ Slavia RadoniceMŽ B-Týnec
12:30Herda MilanTš. M.HerdaSŽ-TJ Slavia RadoniceMŽ B-Týnec
13:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaSŽ-TJ Slavia RadoniceMŽ B-Týnec
13:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaSŽ-TJ Slavia RadoniceMŽ B-Týnec
14:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaSŽ-TJ Slavia RadoniceMŽ B-Týnec
14:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaSŽ-TJ Slavia RadoniceMŽ B-Týnec
15:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaSŽ-TJ Slavia RadoniceLTC čekatel do 9let
15:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaSŽ-TJ Slavia RadoniceLTC čekatel do 9let
16:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaSŽ-TJ Slavia RadonicePezl Lukáš
16:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaSŽ-TJ Slavia RadonicePezl Lukáš
17:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaSŽ-TJ Slavia Radonice
17:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaSŽ-TJ Slavia Radonice
18:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaSŽ-TJ Slavia Radonice
18:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaSŽ-TJ Slavia Radonice
19:00sparing Pechová, VolkováSŽ-TJ Slavia Radonice
19:30sparing Pechová, VolkováSŽ-TJ Slavia Radonice

 ČEKATEL 10-18
 ČEKATEL DO 9
 ČEKATEL po 17
 ČLEN
 ČLEN SENIOR
 ČLEN STUDENT 19-26
 HOST
 HOST - MLÁDEŽ DO 18 let
 MISTROVSKÁ UTKÁNÍ
 RANNÍ KREDIT
 SPARING
 TENISOVÁ ŠKOLA
 ÚDRŽBA KURTŮ

 

© LTC Poděbrady