Rezervace dvorců

návod

 

návod
objednání
ČLEN LTC

 

Hosté si rezervují dvorec telefonicky u správce 604 919 817  nebo u  sekretářky Jany Hruškové na čísle telefonu    732 341 801 popř. e-mailem: ltcsekretariat@seznam.cz.

________________________________________________________________________________________________________

 

<<květen 2024>>
TPoÚtStČtSoNe
1812345
196789101112
2013141516171819
2120212223242526
222728293031
 

Přehled rezervací: týden 22 (27. květen 2024 – 02. červen 2024)

Center

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00Tš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýSŽ B-PTA Kolín B
08:30Neckář LubomírTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýNeckář LubomírSŽ B-PTA Kolín B
09:00Neckář MichaelNeckář LubomírNeckář MichaelSŽ B-PTA Kolín B
09:30Neckář MichaelSŽ B-PTA Kolín B
10:00Nováková JanaKrálíková MilenaTš. M.VrbenskýSŽ B-PTA Kolín B
10:30Zvěřinová LenkaZvěřinová LenkaTš. M.VrbenskýSŽ B-PTA Kolín BLangr Ladislav
11:00Tš. M.VrbenskýSŽ B-PTA Kolín BLangrová Monika
11:30SŽ B-PTA Kolín BLangr Ladislav
12:00Tš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.Vrbenskýkurt uzavřenkurt uzavřen
12:30Tš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.Vrbenskýkurt uzavřenkurt uzavřen
13:00Tš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýSŽ B-PTA Kolín BLTC čekatel 10-18
13:30Tš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýSŽ B-PTA Kolín BLtc host-Marek
14:00Tš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýSŽ B-PTA Kolín BZvěřinová Lenka
14:30Tš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýSŽ B-PTA Kolín BNěmcová Libuše
15:00Tš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýSŽ B-PTA Kolín BHost-Prokš
15:30Tš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýSŽ B-PTA Kolín BPrášek Dalibor
16:00Tš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýSŽ B-PTA Kolín BHost-Prokš
16:30Tš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýSŽ B-PTA Kolín BPrášek Dalibor
17:00Tš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýSŽ B-PTA Kolín B
17:30Tš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýSŽ B-PTA Kolín B
18:00Vrbenský MichaelTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýSŽ B-PTA Kolín B
18:30Nováček MartinTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýSŽ B-PTA Kolín B
19:00Vrbenský MichaelTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýSŽ B-PTA Kolín B
19:30Duben ml. RobertTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýSŽ B-PTA Kolín B
20:00kurt uzavřenVrbenský Michaelkurt uzavřenkurt uzavřenkurt uzavřenkurt uzavřenkurt uzavřen
20:30kurt uzavřenNováček Martinkurt uzavřenkurt uzavřenkurt uzavřenkurt uzavřenkurt uzavřen

Dvorec 1

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00Herda MilanDospělí A-Lokomotiva NymburkMŽ A-LTC MB
08:30LTC HOSTDospělí A-Lokomotiva NymburkMŽ A-LTC MB
09:00Host-ProkšHerda MilanDospělí A-Lokomotiva NymburkMŽ A-LTC MB
09:30Host-ProkšLTC HOSTDospělí A-Lokomotiva NymburkMŽ A-LTC MB
10:00Herda MilanKováč LudvíkDospělí A-Lokomotiva NymburkMŽ A-LTC MB
10:30Zvěřina JaroslavLTC HOSTRůžička JiříDospělí A-Lokomotiva NymburkMŽ A-LTC MB
11:00Kováč LudvíkŠebek MiloslavHerda MilanDospělí A-Lokomotiva NymburkMŽ A-LTC MB
11:30Hůla JiříDospělí A-Lokomotiva NymburkMŽ A-LTC MB
12:00Dospělí A-Lokomotiva NymburkMŽ A-LTC MB
12:30Dospělí A-Lokomotiva NymburkMŽ A-LTC MB
13:00Dospělí A-Lokomotiva NymburkMŽ A-LTC MB
13:30Dospělí A-Lokomotiva NymburkMŽ A-LTC MB
14:00Dospělí A-Lokomotiva NymburkMŽ A-LTC MB
14:30Dospělí A-Lokomotiva NymburkMŽ A-LTC MB
15:00Dospělí A-Lokomotiva NymburkMŽ A-LTC MB
15:30Kováč LudvíkDospělí A-Lokomotiva NymburkMŽ A-LTC MB
16:00Zvěřinová LenkaDospělí A-Lokomotiva NymburkMŽ A-LTC MB
16:30Votík ZbyněkKováč LudvíkDospělí A-Lokomotiva NymburkMŽ A-LTC MB
17:00Sekereš KarelVahalík TomášLTC HOST-MašínDospělí A-Lokomotiva NymburkMŽ A-LTC MB
17:30Vahalík TomášLTC HOST-MašínDospělí A-Lokomotiva NymburkMŽ A-LTC MB
18:00Kavka IvanVahalík TomášLTC HOST-MašínDospělí A-Lokomotiva NymburkMŽ A-LTC MB
18:30Serbus TomášBaumrt LadislavLTC sparingDospělí A-Lokomotiva NymburkMŽ A-LTC MB
19:00Krejčík JaroslavKrejčík JaroslavDospělí A-Lokomotiva NymburkMŽ A-LTC MB
19:30Baumrt LadislavBaumrt LadislavDospělí A-Lokomotiva NymburkMŽ A-LTC MB

Dvorec 2

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00Dospělí A-Lokomotiva NymburkMŽ A-LTC MB
08:30Dospělí A-Lokomotiva NymburkMŽ A-LTC MB
09:00Dospělí A-Lokomotiva NymburkMŽ A-LTC MB
09:30Kočí TomášDospělí A-Lokomotiva NymburkMŽ A-LTC MB
10:00Veselý VratislavDospělí A-Lokomotiva NymburkMŽ A-LTC MB
10:30Dospělí A-Lokomotiva NymburkMŽ A-LTC MB
11:00Dospělí A-Lokomotiva NymburkMŽ A-LTC MB
11:30Dospělí A-Lokomotiva NymburkMŽ A-LTC MB
12:00Dospělí A-Lokomotiva NymburkMŽ A-LTC MB
12:30Dospělí A-Lokomotiva NymburkMŽ A-LTC MB
13:00Dospělí A-Lokomotiva NymburkMŽ A-LTC MB
13:30Dospělí A-Lokomotiva NymburkMŽ A-LTC MB
14:00Dospělí A-Lokomotiva NymburkMŽ A-LTC MB
14:30Dospělí A-Lokomotiva NymburkMŽ A-LTC MB
15:00Dospělí A-Lokomotiva NymburkMŽ A-LTC MB
15:30Dospělí A-Lokomotiva NymburkMŽ A-LTC MB
16:00Dospělí A-Lokomotiva NymburkMŽ A-LTC MB
16:30Votík ZbyněkDospělí A-Lokomotiva NymburkMŽ A-LTC MB
17:00Pravcová MartinaSekereš KarelDospělí A-Lokomotiva NymburkMŽ A-LTC MB
17:30Pravcová MartinaLangrová MonikaDospělí A-Lokomotiva NymburkMŽ A-LTC MB
18:00Doležal JanBezouška AlešDospělí A-Lokomotiva NymburkMŽ A-LTC MB
18:30Bednář JanKec PavelSochor LadislavDospělí A-Lokomotiva NymburkMŽ A-LTC MB
19:00Pokorný FrantišekBažant PavelDospělí A-Lokomotiva NymburkMŽ A-LTC MB
19:30Kec PavelSoukup JanDospělí A-Lokomotiva NymburkMŽ A-LTC MB

Dvorec 3

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00údržba kurtuúdržba kurtuúdržba kurtuDospělí A-Lokomotiva NymburkMŽ A-LTC MB
08:30údržba kurtuúdržba kurtuúdržba kurtuDospělí A-Lokomotiva NymburkMŽ A-LTC MB
09:00údržba kurtuúdržba kurtuúdržba kurtuDospělí A-Lokomotiva NymburkMŽ A-LTC MB
09:30údržba kurtuúdržba kurtuúdržba kurtuDospělí A-Lokomotiva NymburkMŽ A-LTC MB
10:00údržba kurtuúdržba kurtuúdržba kurtuHollanová SylvaDospělí A-Lokomotiva NymburkMŽ A-LTC MB
10:30údržba kurtuúdržba kurtuúdržba kurtuNěmcová LibušeDospělí A-Lokomotiva NymburkMŽ A-LTC MB
11:00údržba kurtuúdržba kurtuúdržba kurtuDospělí A-Lokomotiva NymburkMŽ A-LTC MB
11:30údržba kurtuúdržba kurtuúdržba kurtuDospělí A-Lokomotiva NymburkMŽ A-LTC MB
12:00údržba kurtuúdržba kurtuúdržba kurtuDospělí A-Lokomotiva NymburkMŽ A-LTC MB
12:30údržba kurtuúdržba kurtuúdržba kurtuDospělí A-Lokomotiva NymburkMŽ A-LTC MB
13:00údržba kurtuúdržba kurtuúdržba kurtuDospělí A-Lokomotiva NymburkMŽ A-LTC MB
13:30údržba kurtuúdržba kurtuúdržba kurtuDospělí A-Lokomotiva NymburkMŽ A-LTC MB
14:00údržba kurtuúdržba kurtuúdržba kurtuLTC HOSTDospělí A-Lokomotiva NymburkMŽ A-LTC MB
14:30údržba kurtuúdržba kurtuúdržba kurtuLTC HOSTDospělí A-Lokomotiva NymburkMŽ A-LTC MB
15:00údržba kurtuúdržba kurtuúdržba kurtuDospělí A-Lokomotiva NymburkMŽ A-LTC MB
15:30údržba kurtuúdržba kurtuúdržba kurtuDospělí A-Lokomotiva NymburkMŽ A-LTC MB
16:00údržba kurtuúdržba kurtuúdržba kurtuDospělí A-Lokomotiva NymburkMŽ A-LTC MB
16:30údržba kurtuúdržba kurtuúdržba kurtuDospělí A-Lokomotiva NymburkMŽ A-LTC MB
17:00údržba kurtuúdržba kurtuúdržba kurtuMáčalíková SabinaDospělí A-Lokomotiva NymburkMŽ A-LTC MB
17:30údržba kurtuúdržba kurtuúdržba kurtuVrchotová RadkaDospělí A-Lokomotiva NymburkMŽ A-LTC MB
18:00údržba kurtuúdržba kurtuúdržba kurtuLTC sparingDospělí A-Lokomotiva NymburkMŽ A-LTC MB
18:30údržba kurtuúdržba kurtuúdržba kurtuLTC sparingDospělí A-Lokomotiva NymburkMŽ A-LTC MB
19:00údržba kurtuúdržba kurtuúdržba kurtuDospělí A-Lokomotiva NymburkMŽ A-LTC MB
19:30údržba kurtuúdržba kurtuúdržba kurtuDospělí A-Lokomotiva NymburkMŽ A-LTC MB

Dvorec 4

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00MZ B-Sokol Nehvizdy
08:30MZ B-Sokol Nehvizdy
09:00MZ B-Sokol Nehvizdy
09:30MZ B-Sokol Nehvizdy
10:00Procházková KvětoslavaMZ B-Sokol Nehvizdy
10:30Rožová MarkétaKarbulková JiřinaMZ B-Sokol Nehvizdy
11:00MZ B-Sokol Nehvizdy
11:30Karbulka ZdeněkMZ B-Sokol Nehvizdy
12:00kurt uzavřenMZ B-Sokol Nehvizdy
12:30kurt uzavřenMZ B-Sokol Nehvizdy
13:00LTC sparingMZ B-Sokol Nehvizdy
13:30LTC HOSTLTC sparingMZ B-Sokol Nehvizdy
14:00LTC HOSTLTC sparingMZ B-Sokol Nehvizdy
14:30MZ B-Sokol Nehvizdy
15:00MZ B-Sokol Nehvizdy
15:30MZ B-Sokol Nehvizdy
16:00
16:30
17:00LTC HOST-Kozák
17:30LTC HOST-Kozák
18:00Procházková Květoslava
18:30Němcová LibušeMolič Petr
19:00Kloubec MilanDuben RobertSochor Ladislav
19:30Kloubec MilanDuben Lukáš

Dvorec 5

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00SŽ B-PTA Kolín BMZ B-Sokol Nehvizdy
08:30SŽ B-PTA Kolín BMZ B-Sokol Nehvizdy
09:00SŽ B-PTA Kolín BMZ B-Sokol Nehvizdy
09:30Bucháček DavidSŽ B-PTA Kolín BMZ B-Sokol Nehvizdy
10:00Bucháček DavidSŽ B-PTA Kolín BMZ B-Sokol Nehvizdy
10:30Povolný FrantišekBucháček DavidSŽ B-PTA Kolín BMZ B-Sokol Nehvizdy
11:00Bílek JanSŽ B-PTA Kolín BMZ B-Sokol Nehvizdy
11:30SŽ B-PTA Kolín BMZ B-Sokol Nehvizdy
12:00kurt uzavřenMZ B-Sokol Nehvizdy
12:30kurt uzavřenMZ B-Sokol Nehvizdy
13:00Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkSŽ B-PTA Kolín BMZ B-Sokol Nehvizdy
13:30Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkSŽ B-PTA Kolín BMZ B-Sokol Nehvizdy
14:00Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkSŽ B-PTA Kolín BMZ B-Sokol Nehvizdy
14:30Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkSŽ B-PTA Kolín BMZ B-Sokol Nehvizdy
15:00Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkSŽ B-PTA Kolín BMZ B-Sokol Nehvizdy
15:30Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkSŽ B-PTA Kolín BMZ B-Sokol Nehvizdy
16:00Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkSŽ B-PTA Kolín B
16:30Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkSŽ B-PTA Kolín B
17:00Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkSŽ B-PTA Kolín B
17:30Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkSŽ B-PTA Kolín B
18:00Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkSŽ B-PTA Kolín B
18:30Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkSŽ B-PTA Kolín B
19:00Bednář JanTš. M.HerdaSŽ B-PTA Kolín B
19:30LTC HOSTTš. M.HerdaSŽ B-PTA Kolín B

Dvorec 6

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00Pezl LukášSŽ B-PTA Kolín BMZ B-Sokol Nehvizdy
08:30Herda MilanSŽ B-PTA Kolín BMZ B-Sokol Nehvizdy
09:00Herda MilanLTC HOSTSŽ B-PTA Kolín BMZ B-Sokol Nehvizdy
09:30LTC HOSTHerda MilanSŽ B-PTA Kolín BMZ B-Sokol Nehvizdy
10:00Herda MilanŠebová JiřinaDoležal JanTš. M.HerdaSŽ B-PTA Kolín BMZ B-Sokol Nehvizdy
10:30LTC HOSTTrousil JiříHerda MilanTš. M.HerdaSŽ B-PTA Kolín BMZ B-Sokol Nehvizdy
11:00Herda MilanSŽ B-PTA Kolín BMZ B-Sokol Nehvizdy
11:30SŽ B-PTA Kolín BMZ B-Sokol Nehvizdy
12:00Šimral Jankurt uzavřenMZ B-Sokol Nehvizdy
12:30Herda MilanTš. M.Herdakurt uzavřenMZ B-Sokol Nehvizdy
13:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaSŽ B-PTA Kolín BMZ B-Sokol Nehvizdy
13:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaSŽ B-PTA Kolín BMZ B-Sokol Nehvizdy
14:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaSŽ B-PTA Kolín BMZ B-Sokol Nehvizdy
14:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaSŽ B-PTA Kolín BMZ B-Sokol Nehvizdy
15:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaSŽ B-PTA Kolín BMZ B-Sokol Nehvizdy
15:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaSŽ B-PTA Kolín BMZ B-Sokol Nehvizdy
16:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaSŽ B-PTA Kolín B
16:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaSŽ B-PTA Kolín B
17:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaSŽ B-PTA Kolín B
17:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaSŽ B-PTA Kolín B
18:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaSŽ B-PTA Kolín B
18:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaSŽ B-PTA Kolín B
19:00sparing Pechová, VolkováTš. M.HerdaSŽ B-PTA Kolín B
19:30sparing Pechová, VolkováTš. M.HerdaSŽ B-PTA Kolín B

 ČEKATEL 10-18
 ČEKATEL DO 9
 ČEKATEL po 17
 ČLEN
 ČLEN SENIOR
 ČLEN STUDENT 19-26
 HOST
 HOST - MLÁDEŽ DO 18 let
 MISTROVSKÁ UTKÁNÍ
 RANNÍ KREDIT
 SPARING
 TENISOVÁ ŠKOLA
 ÚDRŽBA KURTŮ

 

© LTC Poděbrady