Rezervace dvorců |
|
|
návod
|
Hosté si rezervují dvorec telefonicky u správce 604 919 817 nebo u sekretářky Jany Hruškové na čísle telefonu 732 341 801 popř. e-mailem: ltcsekretariat@seznam.cz.
________________________________________________________________________________________________________
Přehled rezervací: týden 22 (27. květen 2024 – 02. červen 2024)
Center
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | SŽ B-PTA Kolín B | ||||
08:30 | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | SŽ B-PTA Kolín B | ||||
09:00 | SŽ B-PTA Kolín B | ||||||
09:30 | SŽ B-PTA Kolín B | ||||||
10:00 | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | SŽ B-PTA Kolín B | ||||
10:30 | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | SŽ B-PTA Kolín B | ||||
11:00 | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | SŽ B-PTA Kolín B | ||||
11:30 | SŽ B-PTA Kolín B | ||||||
12:00 | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | kurt uzavřen | kurt uzavřen | ||
12:30 | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | kurt uzavřen | kurt uzavřen | |
13:00 | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | SŽ B-PTA Kolín B | |
13:30 | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | SŽ B-PTA Kolín B | |
14:00 | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | SŽ B-PTA Kolín B | |
14:30 | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | SŽ B-PTA Kolín B | |
15:00 | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | SŽ B-PTA Kolín B | |
15:30 | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | SŽ B-PTA Kolín B | |
16:00 | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | SŽ B-PTA Kolín B | |
16:30 | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | SŽ B-PTA Kolín B | |
17:00 | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | SŽ B-PTA Kolín B | |
17:30 | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | SŽ B-PTA Kolín B | |
18:00 | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | SŽ B-PTA Kolín B | |
18:30 | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | SŽ B-PTA Kolín B | |
19:00 | Vrbenský Michael | Vrbenský Michael | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | SŽ B-PTA Kolín B | ||
19:30 | p. Nováček | Duben ml. Robert | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | SŽ B-PTA Kolín B |
Dvorec 1
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | Dospělí A-Lokomotiva Nymburk | MŽ A-LTC MB | |||||
08:30 | Dospělí A-Lokomotiva Nymburk | MŽ A-LTC MB | |||||
09:00 | Dospělí A-Lokomotiva Nymburk | MŽ A-LTC MB | |||||
09:30 | Dospělí A-Lokomotiva Nymburk | MŽ A-LTC MB | |||||
10:00 | Dospělí A-Lokomotiva Nymburk | MŽ A-LTC MB | |||||
10:30 | Zvěřina Jaroslav | Dospělí A-Lokomotiva Nymburk | MŽ A-LTC MB | ||||
11:00 | Kováč Ludvík | Šebek Miloslav | Dospělí A-Lokomotiva Nymburk | MŽ A-LTC MB | |||
11:30 | Hůla Jiří | Dospělí A-Lokomotiva Nymburk | MŽ A-LTC MB | ||||
12:00 | Dospělí A-Lokomotiva Nymburk | MŽ A-LTC MB | |||||
12:30 | Dospělí A-Lokomotiva Nymburk | MŽ A-LTC MB | |||||
13:00 | Dospělí A-Lokomotiva Nymburk | MŽ A-LTC MB | |||||
13:30 | Dospělí A-Lokomotiva Nymburk | MŽ A-LTC MB | |||||
14:00 | Dospělí A-Lokomotiva Nymburk | MŽ A-LTC MB | |||||
14:30 | Dospělí A-Lokomotiva Nymburk | MŽ A-LTC MB | |||||
15:00 | Dospělí A-Lokomotiva Nymburk | MŽ A-LTC MB | |||||
15:30 | Dospělí A-Lokomotiva Nymburk | MŽ A-LTC MB | |||||
16:00 | Dospělí A-Lokomotiva Nymburk | MŽ A-LTC MB | |||||
16:30 | Dospělí A-Lokomotiva Nymburk | MŽ A-LTC MB | |||||
17:00 | Dospělí A-Lokomotiva Nymburk | MŽ A-LTC MB | |||||
17:30 | Dospělí A-Lokomotiva Nymburk | MŽ A-LTC MB | |||||
18:00 | Kavka Ivan | Bažant Pavel | Molič Petr | Dospělí A-Lokomotiva Nymburk | MŽ A-LTC MB | ||
18:30 | Serbus Tomáš | Molič Petr | Baumrt Ladislav | Bezouška Aleš | Baumrt Ladislav | Dospělí A-Lokomotiva Nymburk | MŽ A-LTC MB |
19:00 | Krejčík Jaroslav | Krejčík Jaroslav | Dospělí A-Lokomotiva Nymburk | MŽ A-LTC MB | |||
19:30 | Baumrt Ladislav | Baumrt Ladislav | Dospělí A-Lokomotiva Nymburk | MŽ A-LTC MB |
Dvorec 2
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | Dospělí A-Lokomotiva Nymburk | MŽ A-LTC MB | |||||
08:30 | Dospělí A-Lokomotiva Nymburk | MŽ A-LTC MB | |||||
09:00 | Dospělí A-Lokomotiva Nymburk | MŽ A-LTC MB | |||||
09:30 | Dospělí A-Lokomotiva Nymburk | MŽ A-LTC MB | |||||
10:00 | Dospělí A-Lokomotiva Nymburk | MŽ A-LTC MB | |||||
10:30 | Dospělí A-Lokomotiva Nymburk | MŽ A-LTC MB | |||||
11:00 | Dospělí A-Lokomotiva Nymburk | MŽ A-LTC MB | |||||
11:30 | Dospělí A-Lokomotiva Nymburk | MŽ A-LTC MB | |||||
12:00 | Dospělí A-Lokomotiva Nymburk | MŽ A-LTC MB | |||||
12:30 | Dospělí A-Lokomotiva Nymburk | MŽ A-LTC MB | |||||
13:00 | Dospělí A-Lokomotiva Nymburk | MŽ A-LTC MB | |||||
13:30 | Dospělí A-Lokomotiva Nymburk | MŽ A-LTC MB | |||||
14:00 | Dospělí A-Lokomotiva Nymburk | MŽ A-LTC MB | |||||
14:30 | Dospělí A-Lokomotiva Nymburk | MŽ A-LTC MB | |||||
15:00 | Dospělí A-Lokomotiva Nymburk | MŽ A-LTC MB | |||||
15:30 | Dospělí A-Lokomotiva Nymburk | MŽ A-LTC MB | |||||
16:00 | Dospělí A-Lokomotiva Nymburk | MŽ A-LTC MB | |||||
16:30 | Dospělí A-Lokomotiva Nymburk | MŽ A-LTC MB | |||||
17:00 | Pravcová Martina | Vrchotová Radka | Dospělí A-Lokomotiva Nymburk | MŽ A-LTC MB | |||
17:30 | Votíková Martina | Máčalíková Sabina | Dospělí A-Lokomotiva Nymburk | MŽ A-LTC MB | |||
18:00 | Doležal Jan | Sochor Ladislav | Molič Petr | Dospělí A-Lokomotiva Nymburk | MŽ A-LTC MB | ||
18:30 | Duben Robert | Kec Pavel | Sochor Ladislav | Kec Pavel | Dospělí A-Lokomotiva Nymburk | MŽ A-LTC MB | |
19:00 | Pokorný František | Pokorný František | Dospělí A-Lokomotiva Nymburk | MŽ A-LTC MB | |||
19:30 | Kec Pavel | Kec Pavel | Dospělí A-Lokomotiva Nymburk | MŽ A-LTC MB |
Dvorec 3
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | údržba kurtu | údržba kurtu | údržba kurtu | Dospělí A-Lokomotiva Nymburk | MŽ A-LTC MB | ||
08:30 | údržba kurtu | údržba kurtu | údržba kurtu | Dospělí A-Lokomotiva Nymburk | MŽ A-LTC MB | ||
09:00 | údržba kurtu | údržba kurtu | údržba kurtu | Dospělí A-Lokomotiva Nymburk | MŽ A-LTC MB | ||
09:30 | údržba kurtu | údržba kurtu | údržba kurtu | Dospělí A-Lokomotiva Nymburk | MŽ A-LTC MB | ||
10:00 | údržba kurtu | údržba kurtu | údržba kurtu | Dospělí A-Lokomotiva Nymburk | MŽ A-LTC MB | ||
10:30 | údržba kurtu | údržba kurtu | údržba kurtu | Dospělí A-Lokomotiva Nymburk | MŽ A-LTC MB | ||
11:00 | údržba kurtu | údržba kurtu | údržba kurtu | Dospělí A-Lokomotiva Nymburk | MŽ A-LTC MB | ||
11:30 | údržba kurtu | údržba kurtu | údržba kurtu | Dospělí A-Lokomotiva Nymburk | MŽ A-LTC MB | ||
12:00 | údržba kurtu | údržba kurtu | údržba kurtu | Dospělí A-Lokomotiva Nymburk | MŽ A-LTC MB | ||
12:30 | údržba kurtu | údržba kurtu | údržba kurtu | Dospělí A-Lokomotiva Nymburk | MŽ A-LTC MB | ||
13:00 | údržba kurtu | údržba kurtu | údržba kurtu | Dospělí A-Lokomotiva Nymburk | MŽ A-LTC MB | ||
13:30 | údržba kurtu | údržba kurtu | údržba kurtu | Dospělí A-Lokomotiva Nymburk | MŽ A-LTC MB | ||
14:00 | údržba kurtu | údržba kurtu | údržba kurtu | Dospělí A-Lokomotiva Nymburk | MŽ A-LTC MB | ||
14:30 | údržba kurtu | údržba kurtu | údržba kurtu | Dospělí A-Lokomotiva Nymburk | MŽ A-LTC MB | ||
15:00 | údržba kurtu | údržba kurtu | údržba kurtu | Dospělí A-Lokomotiva Nymburk | MŽ A-LTC MB | ||
15:30 | údržba kurtu | údržba kurtu | údržba kurtu | Dospělí A-Lokomotiva Nymburk | MŽ A-LTC MB | ||
16:00 | údržba kurtu | údržba kurtu | údržba kurtu | Dospělí A-Lokomotiva Nymburk | MŽ A-LTC MB | ||
16:30 | údržba kurtu | údržba kurtu | údržba kurtu | Dospělí A-Lokomotiva Nymburk | MŽ A-LTC MB | ||
17:00 | údržba kurtu | údržba kurtu | údržba kurtu | Dospělí A-Lokomotiva Nymburk | MŽ A-LTC MB | ||
17:30 | údržba kurtu | údržba kurtu | údržba kurtu | Dospělí A-Lokomotiva Nymburk | MŽ A-LTC MB | ||
18:00 | údržba kurtu | údržba kurtu | údržba kurtu | Nejedlý Tomáš | Dospělí A-Lokomotiva Nymburk | MŽ A-LTC MB | |
18:30 | údržba kurtu | údržba kurtu | údržba kurtu | Benda Tomáš | Dospělí A-Lokomotiva Nymburk | MŽ A-LTC MB | |
19:00 | údržba kurtu | údržba kurtu | údržba kurtu | Dospělí A-Lokomotiva Nymburk | MŽ A-LTC MB | ||
19:30 | údržba kurtu | údržba kurtu | údržba kurtu | Dospělí A-Lokomotiva Nymburk | MŽ A-LTC MB |
Dvorec 4
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | |||||||
09:30 | |||||||
10:00 | |||||||
10:30 | |||||||
11:00 | |||||||
11:30 | |||||||
12:00 | kurt uzavřen | kurt uzavřen | |||||
12:30 | kurt uzavřen | kurt uzavřen | |||||
13:00 | |||||||
13:30 | |||||||
14:00 | |||||||
14:30 | |||||||
15:00 | |||||||
15:30 | |||||||
16:00 | Vaněk Jiří | ||||||
16:30 | Tomek Zdeněk | ||||||
17:00 | Vrchotová Radka | Vaněk Jiří | Trajhanová Lída | ||||
17:30 | Trajhanová Lída | Tomek Zdeněk | Votíková Martina | ||||
18:00 | Procházková Květoslava | Šebová Jiřina | Vrchotová Radka | Novotná Ilona | |||
18:30 | Pravcová Martina | ||||||
19:00 | LTC HOST-Kloubec | Duben Robert | |||||
19:30 | LTC HOST-Kloubec |
Dvorec 5
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | SŽ B-PTA Kolín B | ||||||
08:30 | SŽ B-PTA Kolín B | ||||||
09:00 | SŽ B-PTA Kolín B | ||||||
09:30 | SŽ B-PTA Kolín B | ||||||
10:00 | SŽ B-PTA Kolín B | ||||||
10:30 | SŽ B-PTA Kolín B | ||||||
11:00 | SŽ B-PTA Kolín B | ||||||
11:30 | SŽ B-PTA Kolín B | ||||||
12:00 | kurt uzavřen | kurt uzavřen | |||||
12:30 | kurt uzavřen | kurt uzavřen | |||||
13:00 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | SŽ B-PTA Kolín B | ||
13:30 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | SŽ B-PTA Kolín B | ||
14:00 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | SŽ B-PTA Kolín B | |
14:30 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | SŽ B-PTA Kolín B | |
15:00 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | SŽ B-PTA Kolín B | |
15:30 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | SŽ B-PTA Kolín B | |
16:00 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | SŽ B-PTA Kolín B | |
16:30 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | SŽ B-PTA Kolín B | |
17:00 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | SŽ B-PTA Kolín B | |
17:30 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | SŽ B-PTA Kolín B | |
18:00 | Tš. J.Kolařík | HOST-Vrchota | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | SŽ B-PTA Kolín B | ||
18:30 | Tš. J.Kolařík | HOST-Vrchota | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | SŽ B-PTA Kolín B | ||
19:00 | HOST-Vrchota | SŽ B-PTA Kolín B | |||||
19:30 | SŽ B-PTA Kolín B |
Dvorec 6
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | SŽ B-PTA Kolín B | ||||||
08:30 | SŽ B-PTA Kolín B | ||||||
09:00 | SŽ B-PTA Kolín B | ||||||
09:30 | SŽ B-PTA Kolín B | ||||||
10:00 | SŽ B-PTA Kolín B | ||||||
10:30 | SŽ B-PTA Kolín B | ||||||
11:00 | SŽ B-PTA Kolín B | ||||||
11:30 | SŽ B-PTA Kolín B | ||||||
12:00 | kurt uzavřen | kurt uzavřen | |||||
12:30 | Tš. M.Herda | kurt uzavřen | kurt uzavřen | ||||
13:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | SŽ B-PTA Kolín B | |||
13:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | SŽ B-PTA Kolín B | |||
14:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | SŽ B-PTA Kolín B | |
14:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | SŽ B-PTA Kolín B | |
15:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | SŽ B-PTA Kolín B | |
15:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | SŽ B-PTA Kolín B | |
16:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | SŽ B-PTA Kolín B | |
16:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | SŽ B-PTA Kolín B | |
17:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | SŽ B-PTA Kolín B | |
17:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | SŽ B-PTA Kolín B | ||
18:00 | Tš. M.Herda | Fliedrová Ilona | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | SŽ B-PTA Kolín B | |
18:30 | Tš. M.Herda | Fliedrová Ilona | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | SŽ B-PTA Kolín B | ||
19:00 | sparing Pechová, Volková | SŽ B-PTA Kolín B | |||||
19:30 | sparing Pechová, Volková | SŽ B-PTA Kolín B |
ČEKATEL 10-18 | |
ČEKATEL DO 9 | |
ČEKATEL po 17 | |
ČLEN | |
ČLEN SENIOR | |
ČLEN STUDENT 19-26 | |
HOST | |
HOST - MLÁDEŽ DO 18 let | |
MISTROVSKÁ UTKÁNÍ | |
RANNÍ KREDIT | |
SPARING | |
TENISOVÁ ŠKOLA | |
ÚDRŽBA KURTŮ |