Rezervace dvorců

návod

 

návod
objednání
ČLEN LTC

 

Hosté si rezervují dvorec telefonicky u správce 604 919 817  nebo u  sekretářky Jany Hruškové na čísle telefonu    732 341 801 popř. e-mailem: ltcsekretariat@seznam.cz.

________________________________________________________________________________________________________

 

<<květen 2024>>
TPoÚtStČtSoNe
1812345
196789101112
2013141516171819
2120212223242526
222728293031
 

Přehled rezervací: týden 18 (29. duben 2024 – 05. květen 2024)

Center

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00Tš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýDospělí B-TJ Kavalier SázavaMŽ B-Fit klub Lysá n.L.
08:30Tš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýDospělí B-TJ Kavalier SázavaMŽ B-Fit klub Lysá n.L.
09:00Tš. M.VrbenskýDospělí B-TJ Kavalier SázavaMŽ B-Fit klub Lysá n.L.
09:30Tš. M.VrbenskýDospělí B-TJ Kavalier SázavaMŽ B-Fit klub Lysá n.L.
10:00Povolný FrantišekKováč LudvíkDoležal JanNeckář LubomírDospělí B-TJ Kavalier SázavaMŽ B-Fit klub Lysá n.L.
10:30Bílek JanŠebová JiřinaVrbenský MichaelNeckář MichaelDospělí B-TJ Kavalier SázavaMŽ B-Fit klub Lysá n.L.
11:00Vrbenský MichaelVrbenský MichaelTš. M.VrbenskýPovolný FrantišekDospělí B-TJ Kavalier SázavaMŽ B-Fit klub Lysá n.L.
11:30Host-ProkšProkšTš. M.VrbenskýBílek JanDospělí B-TJ Kavalier SázavaMŽ B-Fit klub Lysá n.L.
12:00Tš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýDospělí B-TJ Kavalier SázavaMŽ B-Fit klub Lysá n.L.
12:30Tš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýDospělí B-TJ Kavalier SázavaMŽ B-Fit klub Lysá n.L.
13:00Tš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýDospělí B-TJ Kavalier SázavaMŽ B-Fit klub Lysá n.L.
13:30Tš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýDospělí B-TJ Kavalier SázavaMŽ B-Fit klub Lysá n.L.
14:00Tš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýDospělí B-TJ Kavalier SázavaJandovi Nela a Sára
14:30Tš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýDospělí B-TJ Kavalier SázavaJandovi Nela a Sára
15:00Tš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýDospělí B-TJ Kavalier SázavaJanda Tomáš
15:30Tš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýDospělí B-TJ Kavalier SázavaJanda Tomáš
16:00Tš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýDospělí B-TJ Kavalier SázavaLTC Host-Hanouskova
16:30Tš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýDospělí B-TJ Kavalier SázavaLTC Host-Hanouskova
17:00Tš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýDospělí B-TJ Kavalier Sázava
17:30Tš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýDospělí B-TJ Kavalier Sázava
18:00Tš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýDospělí B-TJ Kavalier Sázava
18:30Tš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýDospělí B-TJ Kavalier Sázava
19:00Vrbenský Michaelvoucher-MarkováTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýDospělí B-TJ Kavalier Sázava
19:30Duben ml. Robertvoucher-MarkováTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýDospělí B-TJ Kavalier Sázava
20:00
20:30

Dvorec 1

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00Dospělí A-LTC Starý KolínDorost-TK Mnichovo Hradiště A
08:30Dospělí A-LTC Starý KolínDorost-TK Mnichovo Hradiště A
09:00Dospělí A-LTC Starý KolínDorost-TK Mnichovo Hradiště A
09:30Dospělí A-LTC Starý KolínDorost-TK Mnichovo Hradiště A
10:00Soukup JanDospělí A-LTC Starý KolínDorost-TK Mnichovo Hradiště A
10:30Zvěřina JaroslavSoukup JanKováč LudvíkDospělí A-LTC Starý KolínDorost-TK Mnichovo Hradiště A
11:00Nováková JanaŠebek MiloslavSoukup JanRůžička JiříDospělí A-LTC Starý KolínDorost-TK Mnichovo Hradiště A
11:30Zvěřinová LenkaDospělí A-LTC Starý KolínDorost-TK Mnichovo Hradiště A
12:00Dospělí A-LTC Starý KolínDorost-TK Mnichovo Hradiště A
12:30Dospělí A-LTC Starý KolínDorost-TK Mnichovo Hradiště A
13:00LTC sparingDospělí A-LTC Starý KolínDorost-TK Mnichovo Hradiště A
13:30LTC sparingDospělí A-LTC Starý KolínDorost-TK Mnichovo Hradiště A
14:00LTC sparingDospělí A-LTC Starý KolínDorost-TK Mnichovo Hradiště A
14:30LTC sparingDospělí A-LTC Starý KolínDorost-TK Mnichovo Hradiště A
15:00Dospělí A-LTC Starý Kolín
15:30
16:00
16:30Votík ZbyněkNejedlý Tomáš
17:00Němcová LibušeSekereš KarelLTC sparingBenda Tomáš
17:30Němcová LibušeLTC sparingNejedlý Tomáš
18:00Neckář LubomírBažant PavelMolič Petr
18:30Kavka IvanMolič PetrBaumrt LadislavBezouška Aleš
19:00Krejčík Jaroslav
19:30Baumrt Ladislav

Dvorec 2

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00Dospělí A-LTC Starý KolínDorost-TK Mnichovo Hradiště A
08:30Dospělí A-LTC Starý KolínDorost-TK Mnichovo Hradiště A
09:00Dospělí A-LTC Starý KolínDorost-TK Mnichovo Hradiště A
09:30Dospělí A-LTC Starý KolínDorost-TK Mnichovo Hradiště A
10:00Dospělí A-LTC Starý KolínDorost-TK Mnichovo Hradiště A
10:30Dospělí A-LTC Starý KolínDorost-TK Mnichovo Hradiště A
11:00LTC čekatel do 9letDospělí A-LTC Starý KolínDorost-TK Mnichovo Hradiště A
11:30LTC čekatel do 9letDospělí A-LTC Starý KolínDorost-TK Mnichovo Hradiště A
12:00Dospělí A-LTC Starý KolínDorost-TK Mnichovo Hradiště A
12:30Dospělí A-LTC Starý KolínDorost-TK Mnichovo Hradiště A
13:00Dospělí A-LTC Starý KolínDorost-TK Mnichovo Hradiště A
13:30Dospělí A-LTC Starý KolínDorost-TK Mnichovo Hradiště A
14:00Dospělí A-LTC Starý KolínDorost-TK Mnichovo Hradiště A
14:30Dospělí A-LTC Starý KolínDorost-TK Mnichovo Hradiště A
15:00Dospělí A-LTC Starý KolínLTC čekatel 10-18
15:30LTC HOST
16:00LTC sparing
16:30LTC sparing
17:00
17:30
18:00Doležal JanSochor LadislavSochor Ladislav
18:30Bednář JanDuben RobertKec PavelProkop Jiří
19:00Pokorný FrantišekLTC HOST
19:30Kec PavelLTC HOST

Dvorec 3

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00Dospělí A-LTC Starý KolínDorost-TK Mnichovo Hradiště A
08:30Dospělí A-LTC Starý KolínDorost-TK Mnichovo Hradiště A
09:00Dospělí A-LTC Starý KolínDorost-TK Mnichovo Hradiště A
09:30Dospělí A-LTC Starý KolínDorost-TK Mnichovo Hradiště A
10:00Procházková KvětoslavaDospělí A-LTC Starý KolínDorost-TK Mnichovo Hradiště A
10:30Němcová LibušeDospělí A-LTC Starý KolínDorost-TK Mnichovo Hradiště A
11:00Dospělí A-LTC Starý KolínDorost-TK Mnichovo Hradiště A
11:30Dospělí A-LTC Starý KolínDorost-TK Mnichovo Hradiště A
12:00Dospělí A-LTC Starý KolínDorost-TK Mnichovo Hradiště A
12:30Dospělí A-LTC Starý KolínDorost-TK Mnichovo Hradiště A
13:00Dospělí A-LTC Starý KolínDorost-TK Mnichovo Hradiště A
13:30Dospělí A-LTC Starý KolínDorost-TK Mnichovo Hradiště A
14:00Dorost-TK Mnichovo Hradiště A
14:30Dorost-TK Mnichovo Hradiště A
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00LTC sparing
17:30LTC sparing
18:00Pravcová MartinaTrajhanová LídaLTC HOST
18:30Votíková MartinaPravcová MartinaLTC HOST
19:00Duben Lukáš
19:30Duben Robert

Dvorec 4

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00Karbulka ZdeněkJanda Tomáš
10:30Karbulková JiřinaJanda Tomáš
11:00Janda Tomáš
11:30Janda Tomáš
12:00kurt uzavřenkurt uzavřen
12:30kurt uzavřenkurt uzavřen
13:00
13:30
14:00Nejedlý Tomáš
14:30Nejedlý Tomáš
15:00LTC sparing
15:30LTC sparing
16:00LTC HOSTLTC HOSTJanda Tomáš
16:30LTC HOSTLTC HOSTLTC HOST-NykodýmováJanda Tomáš
17:00Vrchotová RadkaMáčalíková SabinaLTC HOST-NykodýmováJanda Tomáš
17:30Trajhanová LídaVrchotová RadkaJanda Tomáš
18:00Šebová JiřinaLTC sparingNejedlý Tomáš
18:30Pravcová MartinaLTC HOSTLTC sparingNejedlý Tomáš
19:00LTC HOSTLTC sparingNejedlý Tomáš
19:30LTC HOST

Dvorec 5

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00Dospělí B-TJ Kavalier SázavaMŽ B-Fit klub Lysá n.L.
08:30Dospělí B-TJ Kavalier SázavaMŽ B-Fit klub Lysá n.L.
09:00Dospělí B-TJ Kavalier SázavaMŽ B-Fit klub Lysá n.L.
09:30Dospělí B-TJ Kavalier SázavaMŽ B-Fit klub Lysá n.L.
10:00Nováková JanaTš. J.KolaříkSedlatá VladimíraDospělí B-TJ Kavalier SázavaMŽ B-Fit klub Lysá n.L.
10:30Hollanová SylvaTš. J.KolaříkZvěřinová LenkaDospělí B-TJ Kavalier SázavaMŽ B-Fit klub Lysá n.L.
11:00Tš. J.KolaříkDospělí B-TJ Kavalier SázavaMŽ B-Fit klub Lysá n.L.
11:30Tš. J.KolaříkDospělí B-TJ Kavalier SázavaMŽ B-Fit klub Lysá n.L.
12:00Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkDospělí B-TJ Kavalier SázavaMŽ B-Fit klub Lysá n.L.
12:30Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkDospělí B-TJ Kavalier SázavaMŽ B-Fit klub Lysá n.L.
13:00Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkDospělí B-TJ Kavalier SázavaMŽ B-Fit klub Lysá n.L.
13:30Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkDospělí B-TJ Kavalier SázavaMŽ B-Fit klub Lysá n.L.
14:00Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkDospělí B-TJ Kavalier Sázava
14:30Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkDospělí B-TJ Kavalier Sázava
15:00Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkDospělí B-TJ Kavalier Sázava
15:30Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkDospělí B-TJ Kavalier Sázava
16:00Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkDospělí B-TJ Kavalier Sázava
16:30Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkDospělí B-TJ Kavalier Sázava
17:00Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkDospělí B-TJ Kavalier SázavaLTC HOST
17:30Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkDospělí B-TJ Kavalier SázavaLTC HOST
18:00Tš. J.KolaříkLTC sparingLTC sparingTš. J.KolaříkDospělí B-TJ Kavalier Sázava
18:30Tš. J.KolaříkLTC sparingLTC sparingTš. J.KolaříkDospělí B-TJ Kavalier Sázava
19:00Tš. M.HerdaDospělí B-TJ Kavalier Sázava
19:30Tš. M.HerdaDospělí B-TJ Kavalier Sázava

Dvorec 6

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00Dospělí B-TJ Kavalier SázavaMŽ B-Fit klub Lysá n.L.
08:30Dospělí B-TJ Kavalier SázavaMŽ B-Fit klub Lysá n.L.
09:00Dospělí B-TJ Kavalier SázavaMŽ B-Fit klub Lysá n.L.
09:30Dospělí B-TJ Kavalier SázavaMŽ B-Fit klub Lysá n.L.
10:00Tš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýDospělí B-TJ Kavalier SázavaMŽ B-Fit klub Lysá n.L.
10:30Tš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýDospělí B-TJ Kavalier SázavaMŽ B-Fit klub Lysá n.L.
11:00Vrbenský ml. MichaelDospělí B-TJ Kavalier SázavaMŽ B-Fit klub Lysá n.L.
11:30Vrbenský ml. MichaelDospělí B-TJ Kavalier SázavaMŽ B-Fit klub Lysá n.L.
12:00Tš. M.HerdaDospělí B-TJ Kavalier SázavaMŽ B-Fit klub Lysá n.L.
12:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaDospělí B-TJ Kavalier SázavaMŽ B-Fit klub Lysá n.L.
13:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaDospělí B-TJ Kavalier SázavaMŽ B-Fit klub Lysá n.L.
13:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaDospělí B-TJ Kavalier SázavaMŽ B-Fit klub Lysá n.L.
14:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaDospělí B-TJ Kavalier Sázava
14:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaDospělí B-TJ Kavalier Sázava
15:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaDospělí B-TJ Kavalier Sázava
15:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaDospělí B-TJ Kavalier Sázava
16:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaDospělí B-TJ Kavalier Sázava
16:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaDospělí B-TJ Kavalier Sázava
17:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaDospělí B-TJ Kavalier Sázava
17:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaDospělí B-TJ Kavalier Sázava
18:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaDospělí B-TJ Kavalier Sázava
18:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaDospělí B-TJ Kavalier Sázava
19:00sparing Pechová, VolkováDospělí B-TJ Kavalier Sázava
19:30sparing Pechová, VolkováDospělí B-TJ Kavalier Sázava

 ČEKATEL 10-18
 ČEKATEL DO 9
 ČEKATEL po 17
 ČLEN
 ČLEN SENIOR
 ČLEN STUDENT 19-26
 HOST
 HOST - MLÁDEŽ DO 18 let
 MISTROVSKÁ UTKÁNÍ
 RANNÍ KREDIT
 SPARING
 TENISOVÁ ŠKOLA
 ÚDRŽBA KURTŮ

 

© LTC Poděbrady