Rezervace dvorců

návod

 

návod
objednání
ČLEN LTC

 

Hosté si rezervují dvorec telefonicky u správce 604 919 817  nebo u  sekretářky Jany Hruškové na čísle telefonu    732 341 801 popř. e-mailem: ltcsekretariat@seznam.cz.

________________________________________________________________________________________________________

 

<<květen 2024>>
TPoÚtStČtSoNe
1812345
196789101112
2013141516171819
2120212223242526
222728293031
 

Přehled rezervací: týden 20 (13. květen 2024 – 19. květen 2024)

Center

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00Tš. M.VrbenskýTš. M.Vrbenský
08:30Tš. M.VrbenskýTš. M.Vrbenský
09:00Tš. M.Vrbenský
09:30Tš. M.Vrbenský
10:00Bažant Pavel
10:30Tš. M.VrbenskýBednář Jan
11:00Tš. M.VrbenskýLTC HOST
11:30LTC čekatel 10-18
12:00Tš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.Vrbenskýkurt uzavřenkurt uzavřen
12:30Tš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.Vrbenskýkurt uzavřenkurt uzavřen
13:00Tš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýDoležal Jan
13:30Tš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýLTC HOST
14:00Tš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.Vrbenský
14:30Tš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.Vrbenský
15:00Tš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.Vrbenský
15:30Tš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýNeckář Lubomír
16:00Tš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýNeckář Michael
16:30Tš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.Vrbenský
17:00Tš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.Vrbenský
17:30Tš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.Vrbenský
18:00Tš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýHOST-Prokš
18:30Tš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýTš. M.VrbenskýHOST-Prokš
19:00Vrbenský MichaelVrbenský MichaelTš. M.VrbenskýTš. M.Vrbenský
19:30Nováček MartinDuben ml. RobertTš. M.VrbenskýTš. M.Vrbenský
20:00
20:30

Dvorec 1

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00Dospělí B-Jiskra ZručDorost-1.TK Pacov
08:30Dospělí B-Jiskra ZručDorost-1.TK Pacov
09:00Neckář LubomírHOST-PulchartNeckář LubomírDospělí B-Jiskra ZručDorost-1.TK Pacov
09:30Neckář MichaelHOST-PulchartNeckář MichaelDospělí B-Jiskra ZručDorost-1.TK Pacov
10:00Kejda MilanDospělí B-Jiskra ZručDorost-1.TK Pacov
10:30Kováč LudvíkZvěřina JaroslavLTC HOSTKováč LudvíkDospělí B-Jiskra ZručDorost-1.TK Pacov
11:00Kováč LudvíkŠebek MiloslavKejda MilanRůžička JiříDospělí B-Jiskra ZručDorost-1.TK Pacov
11:30LTC HOSTDospělí B-Jiskra ZručDorost-1.TK Pacov
12:00Dospělí B-Jiskra ZručDorost-1.TK Pacov
12:30Dospělí B-Jiskra ZručDorost-1.TK Pacov
13:00Dospělí B-Jiskra ZručDorost-1.TK Pacov
13:30Dospělí B-Jiskra ZručDorost-1.TK Pacov
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00LTC čekatel 10-18
16:30Votík ZbyněkLTC čekatel 10-18
17:00Sekereš KarelLTC HOST
17:30LTC HOST
18:00Serbus TomášBažant PavelDuben Robert
18:30Kavka IvanMolič PetrKec PavelBezouška AlešBaumrt Ladislav
19:00LTC HOSTNovák MichalBaumrt LadislavSoukup JanKec Pavel
19:30LTC HOSTSoukup JanKec PavelHubálek PetrBaumrt Ladislav

Dvorec 2

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00Dospělí B-Jiskra ZručDorost-1.TK Pacov
08:30Dospělí B-Jiskra ZručDorost-1.TK Pacov
09:00Dospělí B-Jiskra ZručDorost-1.TK Pacov
09:30Dospělí B-Jiskra ZručDorost-1.TK Pacov
10:00Doušová IlonaDospělí B-Jiskra ZručDorost-1.TK Pacov
10:30Nováková JanaDoušová IlonaDospělí B-Jiskra ZručDorost-1.TK Pacov
11:00Nováková JanaDospělí B-Jiskra ZručDorost-1.TK Pacov
11:30Zvěřinová LenkaDospělí B-Jiskra ZručDorost-1.TK Pacov
12:00Dospělí B-Jiskra ZručDorost-1.TK Pacov
12:30Dospělí B-Jiskra ZručDorost-1.TK Pacov
13:00Dospělí B-Jiskra ZručDorost-1.TK Pacov
13:30Dospělí B-Jiskra ZručDorost-1.TK Pacov
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30Vrchotová Radka
17:00Pravcová MartinaVrchotová RadkaVrchotová Radka
17:30Votíková MartinaMáčalíková SabinaZvěřinová Lenka
18:00Doležal JanSochor LadislavVotík ZbyněkSochor Ladislav
18:30Bednář JanDuben RobertSekereš KarelMolič Petr
19:00Bažant Pavel
19:30

Dvorec 3

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00Dospělí B-Jiskra ZručDorost-1.TK Pacov
08:30Dospělí B-Jiskra ZručDorost-1.TK Pacov
09:00Dospělí B-Jiskra ZručDorost-1.TK Pacov
09:30Dospělí B-Jiskra ZručDorost-1.TK Pacov
10:00Prokop JiříRožová MarkétaSedlatá VladimíraDospělí B-Jiskra ZručDorost-1.TK Pacov
10:30Sochor LadislavProcházková KvětoslavaKrálíková MilenaDospělí B-Jiskra ZručDorost-1.TK Pacov
11:00Povolný FrantišekDospělí B-Jiskra ZručDorost-1.TK Pacov
11:30Dospělí B-Jiskra ZručDorost-1.TK Pacov
12:00Dospělí B-Jiskra ZručDorost-1.TK Pacov
12:30Dospělí B-Jiskra ZručDorost-1.TK Pacov
13:00Dospělí B-Jiskra ZručDorost-1.TK Pacov
13:30Dospělí B-Jiskra ZručDorost-1.TK Pacov
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00Vaněk Jiří
16:30Tomek Zdeněk
17:00Procházková KvětoslavaVaněk JiříTrajhanová LídaLTC Host-Urban
17:30Němcová LibušeTomek ZdeněkVotíková MartinaLTC Host-Urban
18:00Vrchotová RadkaHOST-VrchotaŠebová JiřinaLTC Host-UrbanBednář Jan
18:30Trajhanová LídaHOST-VrchotaMáčalíková SabinaLTC Host-UrbanLTC HOST
19:00HOST-VrchotaLTC Host-Vrchotova
19:30LTC Host-Vrchotova

Dvorec 4

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00údržba kurtuúdržba kurtuúdržba kurtumistrovské utkánímistrovské utkání
08:30údržba kurtuúdržba kurtuúdržba kurtumistrovské utkánímistrovské utkání
09:00údržba kurtuúdržba kurtuúdržba kurtumistrovské utkánímistrovské utkání
09:30údržba kurtuúdržba kurtuúdržba kurtuHOST-Prokšmistrovské utkánímistrovské utkání
10:00údržba kurtuúdržba kurtuúdržba kurtuHOST-Prokšmistrovské utkánímistrovské utkání
10:30údržba kurtuúdržba kurtuúdržba kurtuHOST-Prokšmistrovské utkánímistrovské utkání
11:00údržba kurtuúdržba kurtuúdržba kurtuPovolný Františekmistrovské utkánímistrovské utkání
11:30údržba kurtuúdržba kurtuúdržba kurtumistrovské utkánímistrovské utkání
12:00údržba kurtuúdržba kurtuúdržba kurtumistrovské utkánímistrovské utkání
12:30údržba kurtuúdržba kurtuúdržba kurtumistrovské utkánímistrovské utkání
13:00údržba kurtuúdržba kurtuúdržba kurtu
13:30údržba kurtuúdržba kurtuúdržba kurtu
14:00údržba kurtuúdržba kurtuúdržba kurtuLTC sparing
14:30údržba kurtuúdržba kurtuúdržba kurtuLTC sparing
15:00údržba kurtuúdržba kurtuúdržba kurtuLTC sparing
15:30údržba kurtuúdržba kurtuúdržba kurtuLTC sparing
16:00údržba kurtuúdržba kurtuúdržba kurtuNovotná Ilona
16:30údržba kurtuúdržba kurtuúdržba kurtuŠebová Jiřina
17:00údržba kurtuúdržba kurtuúdržba kurtu
17:30údržba kurtuúdržba kurtuúdržba kurtu
18:00údržba kurtuúdržba kurtuúdržba kurtuLTC HOST
18:30údržba kurtuúdržba kurtuLTC HOST
19:00údržba kurtuúdržba kurtuBenda Tomáš
19:30údržba kurtuúdržba kurtuNejedlý Tomáš

Dvorec 5

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30
09:00den otevřených dveříden otevřených dveříden otevřených dveříden otevřených dveříLTC sparingvoucher Kubelková
09:30den otevřených dveříden otevřených dveříden otevřených dveříden otevřených dveříLTC sparingvoucher Kubelková
10:00den otevřených dveříden otevřených dveříden otevřených dveříden otevřených dveříLTC sparingNováková Jana
10:30den otevřených dveříden otevřených dveříden otevřených dveříden otevřených dveříLTC sparingNováková Jana
11:00LTC sparingLTC HOST
11:30LTC HOST
12:00Tš. J.Kolaříkkurt uzavřenkurt uzavřen
12:30Tš. J.Kolaříkkurt uzavřenkurt uzavřen
13:00Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.Kolařík
13:30Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.Kolařík
14:00Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.Kolařík
14:30Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.Kolařík
15:00Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.Kolařík
15:30Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.Kolařík
16:00Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.Kolařík
16:30Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.Kolařík
17:00Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.Kolařík
17:30Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.Kolařík
18:00Tš. J.KolaříkTš. M.HerdaTš. J.KolaříkTš. J.Kolařík
18:30Tš. J.KolaříkTš. M.HerdaTš. J.KolaříkTš. J.Kolařík
19:00Kloubec MilanTš. M.Herda
19:30Kloubec Milan

Dvorec 6

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30
09:00den otevřených dveříden otevřených dveříden otevřených dveříden otevřených dveříLTC sparing
09:30den otevřených dveříden otevřených dveříden otevřených dveříden otevřených dveříLTC sparing
10:00den otevřených dveříden otevřených dveříden otevřených dveříden otevřených dveříLTC sparingčekatel Volková
10:30den otevřených dveříden otevřených dveříden otevřených dveříden otevřených dveříLTC sparingLTC HOST
11:00LTC sparingčekatel Volková
11:30LTC HOST
12:00Tš. M.Herdakurt uzavřenkurt uzavřen
12:30Tš. M.Herdakurt uzavřenkurt uzavřen
13:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
13:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
14:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
14:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
15:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
15:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
16:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
16:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
17:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
17:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
18:00Tš. M.HerdaLTC sparingTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
18:30Tš. M.HerdaLTC sparingTš. M.HerdaTš. M.Herda
19:00sparing Pechová, VolkováLTC sparingLTC sparing
19:30sparing Pechová, VolkováLTC sparing

 ČEKATEL 10-18
 ČEKATEL DO 9
 ČEKATEL po 17
 ČLEN
 ČLEN SENIOR
 ČLEN STUDENT 19-26
 HOST
 HOST - MLÁDEŽ DO 18 let
 MISTROVSKÁ UTKÁNÍ
 RANNÍ KREDIT
 SPARING
 TENISOVÁ ŠKOLA
 ÚDRŽBA KURTŮ

 

© LTC Poděbrady