Rezervace dvorců

návod

 

návod
objednání
ČLEN LTC

 

Hosté si rezervují dvorec telefonicky u správce 604 919 817  nebo u  sekretářky Mgr.Jiřiny Pohořálkové na čísle telefonu    732 341 801 popř. e-mailem: ltcsekretariat@seznam.cz nebo osobně v době úředních hodin sekretariátu v úterý 15:00 - 17:00 hod. a ve čtvrtek od 15:00-19:00 hod.

 


<<duben 2018>>
TPoÚtStČtSoNe
131
142345678
159101112131415
1616171819202122
1723242526272829
1830
 

Přehled rezervací: týden 14 (02. duben 2018 – 08. duben 2018)

Center

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30

Dvorec 1

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30

Dvorec 2

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30

Dvorec 3

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
07:00
07:30
08:00
08:30Sekula Jozef
09:00Doležal JanSekula Jozef
09:30Doležal Jan
10:00Trajhanová LídaHollanová Sylva
10:30Trajhanová LídaHollanová Sylva
11:00Zvěřina JaroslavVrchota Vladimír
11:30Zvěřina JaroslavVrchota Vladimír
12:00Rudajevová Alexandra
12:30Doušová Ilona
13:00Tš. M.Herda
13:30Tš. M.Herda
14:00Tš. M.HerdaTš. M.Herda
14:30Tš. M.HerdaTš. M.Herda
15:00Tš. M.HerdaTš. M.Herda
15:30Tš. M.HerdaTš. M.Herda
16:00Hůla JiříTš. M.Herda
16:30Hůla JiříTš. M.Herda
17:00Tš. M.Herda
17:30Tš. M.Herda
18:00Kříž JaroslavKec Pavel
18:30Kříž JaroslavKec Pavel
19:00Knebl DanielKec Pavel
19:30Knebl DanielBažant Pavel
20:00Knebl DanielBažant Pavel
20:30Bažant Pavel

Dvorec 4

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00Neckář LubomírProkop Jiří
09:30Neckář LubomírProkop Jiří
10:00Prokop JiříHollan Jiří
10:30Prokop JiříHollan Jiří
11:00Pravcová MartinaNeckář Michael
11:30Pravcová MartinaNeckář Michael
12:00Marek Marian
12:30Marek Marian
13:00Tš. T.Kalužík
13:30Tš. T.Kalužík
14:00Tš. T.Kalužík
14:30Tš. T.Kalužík
15:00Tš. T.KalužíkTš. T.Kalužík
15:30Tš. T.KalužíkTš. T.Kalužík
16:00Tš. T.KalužíkTš. T.Kalužík
16:30Tš. T.KalužíkTš. T.Kalužík
17:00Tš. M.Herda
17:30Tš. M.Herda
18:00Tš. M.HerdaBaumrt Ladislav
18:30Vrchota VladimírBaumrt Ladislav
19:00Vrchota VladimírBaumrt Ladislav
19:30Pravcová Martina
20:00Pravcová Martina
20:30

Dvorec 5

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30

Dvorec 6

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30

 ČEKATEL 10-18
 ČEKATEL DO 9
 ČEKATEL po 17
 ČLEN
 ČLEN SENIOR
 ČLEN STUDENT 19-26
 HOST
 HOST - MLÁDEŽ DO 18 let
 MISTROVSKÁ UTKÁNÍ
 SPARING
 TENISOVÁ ŠKOLA
 TURNAJ
 ÚDRŽBA KURTŮ

 

© LTC Poděbrady