Rezervace dvorců

návod

 

návod
objednání
ČLEN LTC

 

Hosté si rezervují dvorec telefonicky u správce 604 919 817  nebo u  sekretářky Mgr.Jiřiny Pohořálkové na čísle telefonu    732 341 801 popř. e-mailem: ltcsekretariat@seznam.cz nebo osobně v době úředních hodin sekretariátu v úterý 15:00 - 17:00 hod. a ve čtvrtek od 15:00-19:00 hod.

 


<<duben 2018>>
TPoÚtStČtSoNe
131
142345678
159101112131415
1616171819202122
1723242526272829
1830
 

Přehled rezervací: týden 15 (09. duben 2018 – 15. duben 2018)

Center

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
07:00
07:30
08:00Tš. T.KalužíkTš. T.Kalužík
08:30Tš. T.KalužíkTš. T.Kalužík
09:00Tš. T.Kalužík
09:30Tš. T.Kalužík
10:00Remeňová OlgaNeckář LubomírNováková JanaPravcová MartinaLTC HOSTZvěřina Jaroslav
10:30Remeňová OlgaNeckář MichaelRemeňová OlgaSchuster PavelKalužík Tomᚊebek Miloslav
11:00LTC HOST
11:30Kalužík Tomáš
12:00Tš. T.KalužíkDoušová Ilona
12:30Tš. T.KalužíkDoušová Ilona
13:00Tš. T.KalužíkTš. T.Kalužík
13:30Tš. T.KalužíkTš. T.Kalužík
14:00Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.Kalužík
14:30Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.Kalužík
15:00Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.Kalužík
15:30Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.Kalužík
16:00Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.Kalužík
16:30Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.Kalužík
17:00Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkPravcová MartinaTš. T.Kalužík
17:30Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTrajhanová LídaTš. T.Kalužík
18:00Pravcová MartinaTš. T.KalužíkBaumrt LadislavŠebová JiřinaPravcová Martina
18:30Pravcová MartinaTš. T.KalužíkPokorný FrantišekŠebová JiřinaŠebová Jiřina
19:00Baumrt Ladislav
19:30
20:00
20:30

Dvorec 1

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00Neckář Lubomír
10:30Neckář Michael
11:00
11:30
12:00Tš. T.Kalužík
12:30Tš. T.Kalužík
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00Hůla Jiří
16:30Hůla Jiří
17:00
17:30
18:00Kolařík Jiří
18:30Ruml Jiří
19:00
19:30
20:00
20:30

Dvorec 2

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00Bažant Pavel
10:30Kolařík Jiří
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00Severa ml. Karel
17:30Severa Karel
18:00Severa ml. Karel
18:30Duben Lukáš
19:00
19:30
20:00
20:30

Dvorec 3

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30

Dvorec 4

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30

Dvorec 5

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00Kříž Jaroslav
10:30LTC čekatel 10-18
11:00LTC HOST
11:30LTC HOST
12:00
12:30
13:00Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováLTC čekatel 10-18
13:30Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováKříž Jaroslav
14:00Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
14:30Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
15:00Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
15:30Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
16:00Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
16:30Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
17:00Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. T.KalužíkTš. S.Hlásková
17:30Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. T.KalužíkTš. S.Hlásková
18:00Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.Kalužík
18:30Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.Kalužík
19:00
19:30
20:00
20:30

Dvorec 6

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
07:00
07:30
08:00
08:30Kristová Kateřina
09:00Herda Milan
09:30Šimral Jan
10:00Frič PeterZvěřina JaroslavHerda MilanLTC HOSTŠpringerová Lenka
10:30Růžička JiříHollan JiříLTC HOSTŠpringerová Lenka
11:00Špringerová Lenka
11:30
12:00
12:30
13:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
13:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
14:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
14:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
15:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
15:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
16:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaKavka Ivan
16:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaKavka Ivan
17:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaKavka Ivan
17:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaKavka Ivan
18:00Tš. M.HerdaKrejčík JaroslavLTC HOST
18:30Tš. M.HerdaKec PavelLTC HOST
19:00Krejčík Jaroslav
19:30
20:00
20:30

 ČEKATEL 10-18
 ČEKATEL DO 9
 ČEKATEL po 17
 ČLEN
 ČLEN SENIOR
 ČLEN STUDENT 19-26
 HOST
 HOST - MLÁDEŽ DO 18 let
 MISTROVSKÁ UTKÁNÍ
 SPARING
 TENISOVÁ ŠKOLA
 TURNAJ
 ÚDRŽBA KURTŮ

 

© LTC Poděbrady