Rezervace dvorců |
|
|
návod
|
Hosté si rezervují dvorec telefonicky u správce 604 919 817 nebo u sekretářky Jany Hruškové na čísle telefonu 732 341 801 popř. e-mailem: ltcsekretariat@seznam.cz.
________________________________________________________________________________________________________
Přehled rezervací: týden 29 (16. červenec 2018 – 22. červenec 2018)
Dvorec 2
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | tenisový turnaj | tenisový turnaj | |||||
09:00 | tenisový turnaj | tenisový turnaj | |||||
09:30 | Třešňák Karel | tenisový turnaj | tenisový turnaj | ||||
10:00 | Třešňák Karel | LTC sparing | tenisový turnaj | tenisový turnaj | |||
10:30 | LTC sparing | LTC HOST | tenisový turnaj | tenisový turnaj | |||
11:00 | HOST mládež | tenisový turnaj | tenisový turnaj | ||||
11:30 | tenisový turnaj | tenisový turnaj | |||||
12:00 | tenisový turnaj | tenisový turnaj | |||||
12:30 | tenisový turnaj | tenisový turnaj | |||||
13:00 | tenisový turnaj | tenisový turnaj | |||||
13:30 | tenisový turnaj | tenisový turnaj | |||||
14:00 | tenisový turnaj | tenisový turnaj | |||||
14:30 | tenisový turnaj | tenisový turnaj | |||||
15:00 | tenisový turnaj | tenisový turnaj | |||||
15:30 | tenisový turnaj | tenisový turnaj | |||||
16:00 | tenisový turnaj | tenisový turnaj | |||||
16:30 | tenisový turnaj | tenisový turnaj | |||||
17:00 | Doležal Jan | tenisový turnaj | tenisový turnaj | ||||
17:30 | Karbulka Zdeněk | tenisový turnaj | tenisový turnaj | ||||
18:00 | Novotná Ilona | Neckář Lubomír | Knapp Leoš | Bažant Pavel | tenisový turnaj | ||
18:30 | Fliedrová Ilona | Sochor Ladislav | Sochor Ladislav | Sochor Ladislav | tenisový turnaj | ||
19:00 | Sochor Ladislav | Bažant Pavel | Bažant Pavel | tenisový turnaj | |||
19:30 | Duben Robert | Kolařík Jiří | tenisový turnaj | ||||
20:00 | |||||||
20:30 | |||||||
21:00 | |||||||
21:30 |
Dvorec 3
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | celostátní turnaj | celostátní turnaj | |||||
09:00 | Tš. T.Kalužík | LTC čekatel 10-18 | celostátní turnaj | celostátní turnaj | |||
09:30 | Tš. T.Kalužík | LTC čekatel 10-18 | celostátní turnaj | celostátní turnaj | |||
10:00 | Tš. T.Kalužík | Hollanová Sylva | celostátní turnaj | celostátní turnaj | |||
10:30 | Tš. T.Kalužík | Hollanová Sylva | Tš. S.Hlásková | celostátní turnaj | celostátní turnaj | ||
11:00 | Tš. S.Hlásková | celostátní turnaj | celostátní turnaj | ||||
11:30 | celostátní turnaj | celostátní turnaj | |||||
12:00 | celostátní turnaj | celostátní turnaj | |||||
12:30 | celostátní turnaj | celostátní turnaj | |||||
13:00 | celostátní turnaj | celostátní turnaj | |||||
13:30 | celostátní turnaj | celostátní turnaj | |||||
14:00 | celostátní turnaj | celostátní turnaj | |||||
14:30 | celostátní turnaj | celostátní turnaj | |||||
15:00 | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | celostátní turnaj | celostátní turnaj | |
15:30 | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | celostátní turnaj | celostátní turnaj | |
16:00 | Tš. K.Vrbenský | celostátní turnaj | |||||
16:30 | Tš. K.Vrbenský | celostátní turnaj | |||||
17:00 | Trajhanová Lída | Třešňák Karel | celostátní turnaj | ||||
17:30 | Votíková Martina | Třešňák Karel | celostátní turnaj | ||||
18:00 | Pravcová Martina | Šebová Jiřina | celostátní turnaj | ||||
18:30 | Votíková Martina | Novotná Ilona | celostátní turnaj | ||||
19:00 | Baumrt Ladislav | Krejčík Jaroslav | celostátní turnaj | ||||
19:30 | Kec Pavel | Pokorný František | celostátní turnaj | ||||
20:00 | Baumrt Ladislav | Krejčík Jaroslav | |||||
20:30 | |||||||
21:00 | |||||||
21:30 |
Dvorec 4
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | celostátní turnaj | celostátní turnaj | |||||
09:00 | Nováková Jana | celostátní turnaj | celostátní turnaj | ||||
09:30 | Klozová Lenka | celostátní turnaj | celostátní turnaj | ||||
10:00 | Karbulka Zdeněk | LTC čekatel 10-18 | Nováková Jana | Podušková Vlasta | celostátní turnaj | celostátní turnaj | |
10:30 | Karbulka Zdeněk | LTC čekatel 10-18 | Králíková Milena | Rožová Markéta | celostátní turnaj | celostátní turnaj | |
11:00 | LTC čekatel 10-18 | LTC čekatel 10-18 | celostátní turnaj | celostátní turnaj | |||
11:30 | LTC čekatel 10-18 | celostátní turnaj | celostátní turnaj | ||||
12:00 | LTC čekatel 10-18 | celostátní turnaj | celostátní turnaj | ||||
12:30 | celostátní turnaj | celostátní turnaj | |||||
13:00 | celostátní turnaj | celostátní turnaj | |||||
13:30 | celostátní turnaj | celostátní turnaj | |||||
14:00 | celostátní turnaj | celostátní turnaj | |||||
14:30 | celostátní turnaj | celostátní turnaj | |||||
15:00 | celostátní turnaj | celostátní turnaj | |||||
15:30 | celostátní turnaj | celostátní turnaj | |||||
16:00 | Krejčík Jiří | LTC čekatel 10-18 | Jína Milan | celostátní turnaj | |||
16:30 | Krejčík Jiří | LTC čekatel do 9let | Vrchota Ondřej | celostátní turnaj | |||
17:00 | Krejčík Jiří | celostátní turnaj | Severa ml. Karel | ||||
17:30 | Krejčík Jiří | celostátní turnaj | Severa Karel | ||||
18:00 | Serbus Tomáš | Klozová Lenka | LTC HOST | celostátní turnaj | |||
18:30 | Vilímek Miroslav | Pravcová Martina | LTC HOST | celostátní turnaj | |||
19:00 | Krejčík Jaroslav | Baumrt Ladislav | celostátní turnaj | ||||
19:30 | Pokorný František | Kec Pavel | celostátní turnaj | ||||
20:00 | Krejčík Jaroslav | Baumrt Ladislav | |||||
20:30 | |||||||
21:00 | |||||||
21:30 |
ČEKATEL 10-18 | |
ČEKATEL DO 9 | |
ČEKATEL po 17 | |
ČLEN | |
ČLEN SENIOR | |
ČLEN STUDENT 19-26 | |
HOST | |
HOST - MLÁDEŽ DO 18 let | |
MISTROVSKÁ UTKÁNÍ | |
RANNÍ KREDIT | |
SPARING | |
TENISOVÁ ŠKOLA | |
ÚDRŽBA KURTŮ |