Rezervace dvorců |
|
|
návod
|
Hosté si rezervují dvorec telefonicky u správce 604 919 817 nebo u sekretářky Jany Hruškové na čísle telefonu 732 341 801 popř. e-mailem: ltcsekretariat@seznam.cz.
________________________________________________________________________________________________________
Přehled rezervací: týden 30 (23. červenec 2018 – 29. červenec 2018)
Dvorec 2
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | středočeský pohár veteránů | ||||||
09:00 | Prokop Jiří | středočeský pohár veteránů | středočeský pohár veteránů | ||||
09:30 | Růžička Jiří | Vilímek Miroslav | středočeský pohár veteránů | středočeský pohár veteránů | |||
10:00 | Nováková Jana | Serbus Tomáš | Schuster Pavel | středočeský pohár veteránů | středočeský pohár veteránů | ||
10:30 | Rožová Markéta | Pravcová Martina | středočeský pohár veteránů | středočeský pohár veteránů | |||
11:00 | Severa ml. Karel | středočeský pohár veteránů | |||||
11:30 | LTC HOST | středočeský pohár veteránů | |||||
12:00 | Severa ml. Karel | středočeský pohár veteránů | |||||
12:30 | středočeský pohár veteránů | ||||||
13:00 | středočeský pohár veteránů | ||||||
13:30 | středočeský pohár veteránů | ||||||
14:00 | středočeský pohár veteránů | ||||||
14:30 | středočeský pohár veteránů | ||||||
15:00 | středočeský pohár veteránů | ||||||
15:30 | LTC čekatel 10-18 | středočeský pohár veteránů | |||||
16:00 | Host student | středočeský pohár veteránů | |||||
16:30 | středočeský pohár veteránů | ||||||
17:00 | Prchal Jaroslav | středočeský pohár veteránů | |||||
17:30 | Prchal Jaroslav | středočeský pohár veteránů | |||||
18:00 | Novotná Ilona | Molič Petr | Soukup Jan | středočeský pohár veteránů | |||
18:30 | Fliedrová Ilona | Sochor Ladislav | Sochor Ladislav | středočeský pohár veteránů | |||
19:00 | Votík Zbyněk | středočeský pohár veteránů | Doležal Jan | ||||
19:30 | Sekereš Karel | středočeský pohár veteránů | Schuster Pavel | ||||
20:00 | středočeský pohár veteránů | ||||||
20:30 | středočeský pohár veteránů | ||||||
21:00 | |||||||
21:30 |
Dvorec 3
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | středočeský pohár veteránů | ||||||
09:00 | Kočí Tomáš | Karbulka Zdeněk | Honzíček Bedřich | středočeský pohár veteránů | |||
09:30 | LTC HOST | Karbulka Zdeněk | Honzíček Bedřich | středočeský pohár veteránů | |||
10:00 | Karbulka Zdeněk | Králíková Milena | Podušková Vlasta | středočeský pohár veteránů | |||
10:30 | Karbulka Zdeněk | Nováková Jana | Rožová Markéta | středočeský pohár veteránů | |||
11:00 | středočeský pohár veteránů | ||||||
11:30 | středočeský pohár veteránů | ||||||
12:00 | středočeský pohár veteránů | ||||||
12:30 | středočeský pohár veteránů | ||||||
13:00 | středočeský pohár veteránů | ||||||
13:30 | středočeský pohár veteránů | ||||||
14:00 | středočeský pohár veteránů | ||||||
14:30 | středočeský pohár veteránů | ||||||
15:00 | středočeský pohár veteránů | ||||||
15:30 | středočeský pohár veteránů | ||||||
16:00 | středočeský pohár veteránů | ||||||
16:30 | středočeský pohár veteránů | ||||||
17:00 | Tš. J.Kolařík | středočeský pohár veteránů | |||||
17:30 | Tš. J.Kolařík | středočeský pohár veteránů | |||||
18:00 | Pravcová Martina | LTC HOST | Bažant Pavel | středočeský pohár veteránů | |||
18:30 | Votíková Martina | LTC HOST | LTC HOST | středočeský pohár veteránů | |||
19:00 | Chára František | Baumrt Ladislav | Bažant Pavel | středočeský pohár veteránů | |||
19:30 | Chára František | Kec Pavel | středočeský pohár veteránů | ||||
20:00 | Baumrt Ladislav | středočeský pohár veteránů | |||||
20:30 | středočeský pohár veteránů | ||||||
21:00 | |||||||
21:30 |
Dvorec 4
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | LTC HOST | ||||||
08:30 | LTC HOST | středočeský pohár veteránů | |||||
09:00 | Povolný František | LTC čekatel 10-18 | středočeský pohár veteránů | ||||
09:30 | Povolný František | Janda Tomáš | Janda Tomáš | Janda Tomáš | středočeský pohár veteránů | ||
10:00 | Charousová Radka | LTC čekatel 10-18 | LTC čekatel 10-18 | LTC čekatel 10-18 | středočeský pohár veteránů | ||
10:30 | Schuster Pavel | Janda Tomáš | Janda Tomáš | Janda Tomáš | středočeský pohár veteránů | ||
11:00 | středočeský pohár veteránů | ||||||
11:30 | středočeský pohár veteránů | ||||||
12:00 | středočeský pohár veteránů | ||||||
12:30 | středočeský pohár veteránů | ||||||
13:00 | středočeský pohár veteránů | ||||||
13:30 | středočeský pohár veteránů | ||||||
14:00 | středočeský pohár veteránů | ||||||
14:30 | středočeský pohár veteránů | ||||||
15:00 | středočeský pohár veteránů | ||||||
15:30 | středočeský pohár veteránů | ||||||
16:00 | Krejčík Jiří | HOST mládež | středočeský pohár veteránů | ||||
16:30 | Krejčík Jiří | HOST mládež | středočeský pohár veteránů | ||||
17:00 | Krejčík Jiří | HOST mládež | středočeský pohár veteránů | ||||
17:30 | Krejčík Jiří | HOST mládež | středočeský pohár veteránů | ||||
18:00 | LTC čekatel 10-18 | středočeský pohár veteránů | |||||
18:30 | LTC HOST | středočeský pohár veteránů | |||||
19:00 | Doležal Jan | Krejčík Jaroslav | středočeský pohár veteránů | ||||
19:30 | LTC HOST | Pokorný František | středočeský pohár veteránů | ||||
20:00 | Krejčík Jaroslav | středočeský pohár veteránů | |||||
20:30 | středočeský pohár veteránů | ||||||
21:00 | |||||||
21:30 |
ČEKATEL 10-18 | |
ČEKATEL DO 9 | |
ČEKATEL po 17 | |
ČLEN | |
ČLEN SENIOR | |
ČLEN STUDENT 19-26 | |
HOST | |
HOST - MLÁDEŽ DO 18 let | |
MISTROVSKÁ UTKÁNÍ | |
RANNÍ KREDIT | |
SPARING | |
TENISOVÁ ŠKOLA | |
ÚDRŽBA KURTŮ |