Rezervace dvorců |
|
|
návod
|
Hosté si rezervují dvorec telefonicky u správce 604 919 817 nebo u sekretářky Jany Hruškové na čísle telefonu 732 341 801 popř. e-mailem: ltcsekretariat@seznam.cz.
________________________________________________________________________________________________________
Přehled rezervací: týden 31 (02. srpen 2021 – 08. srpen 2021)
Center
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | příměstský tábor | příměstský tábor | příměstský tábor | příměstský tábor | příměstský tábor | ||
08:30 | příměstský tábor | příměstský tábor | příměstský tábor | příměstský tábor | příměstský tábor | ||
09:00 | příměstský tábor | příměstský tábor | příměstský tábor | příměstský tábor | příměstský tábor | ||
09:30 | příměstský tábor | příměstský tábor | příměstský tábor | příměstský tábor | příměstský tábor | ||
10:00 | příměstský tábor | příměstský tábor | příměstský tábor | příměstský tábor | příměstský tábor | Zvěřina Jaroslav | |
10:30 | příměstský tábor | příměstský tábor | příměstský tábor | příměstský tábor | příměstský tábor | Růžička Jiří | |
11:00 | příměstský tábor | příměstský tábor | příměstský tábor | příměstský tábor | příměstský tábor | LTC čekatel do 9let | |
11:30 | příměstský tábor | příměstský tábor | příměstský tábor | příměstský tábor | příměstský tábor | LTC HOST | |
12:00 | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka |
12:30 | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka |
13:00 | polední přestávka | polední přestávka | |||||
13:30 | polední přestávka | polední přestávka | |||||
14:00 | příměstský tábor | příměstský tábor | příměstský tábor | příměstský tábor | |||
14:30 | příměstský tábor | příměstský tábor | příměstský tábor | příměstský tábor | |||
15:00 | příměstský tábor | příměstský tábor | příměstský tábor | ||||
15:30 | příměstský tábor | příměstský tábor | příměstský tábor | ||||
16:00 | LTš. J.Kolařík | LTC HOST | |||||
16:30 | LTš. J.Kolařík | LTC HOST | |||||
17:00 | Langrová Monika | ||||||
17:30 | Lišková Karolína | ||||||
18:00 | Pravcová Martina | ||||||
18:30 | Šebová Jiřina | ||||||
19:00 | |||||||
19:30 |
Dvorec 1
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | Neckář Lubomír | ||||||
09:30 | Neckář Michael | ||||||
10:00 | Doležal Jan | Zvěřina Jaroslav | Neckář Lubomír | Prokop Jiří | |||
10:30 | Kováč Ludvík | Prokop Jiří | Neckář Michael | Vrbenský ml. Michael | Knapp Leoš | ||
11:00 | Vrbenský ml. Michael | Sochor Radim | |||||
11:30 | Vrbenský ml. Michael | Sochor Radim | |||||
12:00 | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka |
12:30 | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka |
13:00 | polední přestávka | polední přestávka | |||||
13:30 | polední přestávka | polední přestávka | |||||
14:00 | |||||||
14:30 | |||||||
15:00 | |||||||
15:30 | LTC HOST | liga okresní | |||||
16:00 | LTC HOST | Karbulka Zdeněk | liga okresní | ||||
16:30 | LTC HOST | Kováč Ludvík | liga okresní | ||||
17:00 | Knapp Leoš | Jína Milan | liga okresní | ||||
17:30 | Serbus Tomáš | LTC HOST | liga okresní | ||||
18:00 | Kavka Ivan | liga okresní | |||||
18:30 | Sochor Ladislav | Kec Pavel | liga okresní | ||||
19:00 | Dostál Milan | liga okresní | |||||
19:30 | Kec Pavel | liga okresní |
Dvorec 2
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | LTC HOST | ||||||
08:30 | LTC HOST | ||||||
09:00 | LTC HOST | ||||||
09:30 | |||||||
10:00 | Nováková Jana | Zvěřinová Lenka | Doležal Jan | Doležal Jan | |||
10:30 | Králíková Milena | Doušová Ilona | Růžička Jiří | Karbulka Zdeněk | |||
11:00 | LTC HOST mládež | Knapp Leoš | |||||
11:30 | LTC HOST mládež | Brusilovski Yegor | |||||
12:00 | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka |
12:30 | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka |
13:00 | polední přestávka | polední přestávka | |||||
13:30 | polední přestávka | polední přestávka | |||||
14:00 | |||||||
14:30 | |||||||
15:00 | |||||||
15:30 | liga okresní | ||||||
16:00 | liga okresní | ||||||
16:30 | liga okresní | ||||||
17:00 | liga okresní | ||||||
17:30 | liga okresní | ||||||
18:00 | Molič Petr | liga okresní | |||||
18:30 | Rož Petr | Baumrt Ladislav | liga okresní | ||||
19:00 | Jína Milan | liga okresní | |||||
19:30 | Baumrt Ladislav | liga okresní |
Dvorec 3
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | Povolný František | ||||||
09:00 | Kočí Tomáš | Zítko Václav | |||||
09:30 | Veselý Vratislav | Vedral Ladislav | |||||
10:00 | Zvěřinová Lenka | Zvěřinová Lenka | |||||
10:30 | Honzíček Bedřich | Karbulka Zdeněk | Rožová Markéta | ||||
11:00 | Karbulková Jiřina | LTC HOST | |||||
11:30 | LTC HOST | ||||||
12:00 | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka |
12:30 | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka |
13:00 | polední přestávka | polední přestávka | |||||
13:30 | polední přestávka | polední přestávka | |||||
14:00 | |||||||
14:30 | |||||||
15:00 | |||||||
15:30 | |||||||
16:00 | |||||||
16:30 | |||||||
17:00 | |||||||
17:30 | |||||||
18:00 | Duben Robert | Chárová Linda | |||||
18:30 | Bažant Pavel | Chára František | |||||
19:00 | |||||||
19:30 |
Dvorec 4
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | příměstský tábor | ||||||
08:30 | příměstský tábor | ||||||
09:00 | příměstský tábor | ||||||
09:30 | příměstský tábor | ||||||
10:00 | Doležal Jan | LTC HOST | příměstský tábor | ||||
10:30 | Karbulka Zdeněk | LTC HOST | příměstský tábor | ||||
11:00 | příměstský tábor | ||||||
11:30 | příměstský tábor | ||||||
12:00 | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka |
12:30 | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka |
13:00 | LTC HOST | polední přestávka | polední přestávka | ||||
13:30 | LTC HOST | polední přestávka | polední přestávka | ||||
14:00 | LTC HOST | příměstský tábor | |||||
14:30 | LTC čekatel 10-18 | příměstský tábor | |||||
15:00 | příměstský tábor | ||||||
15:30 | příměstský tábor | ||||||
16:00 | Hanilec Tomáš | LTC HOST | Kolařík Jiří | LTC HOST-Březina | Němcová Libuše | ||
16:30 | Krejčík Jiří | LTC HOST | Honzíček Bedřich | LTC HOST-Březina | Pravcová Martina | ||
17:00 | Hanilec Tomáš | LTC HOST-Březina | Soukup Jan | ||||
17:30 | Krejčík Jiří | Škaloud Miroslav | |||||
18:00 | Jína Milan | Trajhanová Lída | |||||
18:30 | Škaloud Miroslav | Votíková Martina | |||||
19:00 | |||||||
19:30 |
Dvorec 5
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | příměstský tábor | příměstský tábor | příměstský tábor | příměstský tábor | příměstský tábor | ||
08:30 | příměstský tábor | příměstský tábor | příměstský tábor | příměstský tábor | příměstský tábor | ||
09:00 | příměstský tábor | příměstský tábor | příměstský tábor | příměstský tábor | příměstský tábor | ||
09:30 | příměstský tábor | příměstský tábor | příměstský tábor | příměstský tábor | příměstský tábor | ||
10:00 | příměstský tábor | příměstský tábor | příměstský tábor | příměstský tábor | příměstský tábor | ||
10:30 | příměstský tábor | příměstský tábor | příměstský tábor | příměstský tábor | příměstský tábor | ||
11:00 | příměstský tábor | příměstský tábor | příměstský tábor | příměstský tábor | příměstský tábor | ||
11:30 | příměstský tábor | příměstský tábor | příměstský tábor | příměstský tábor | příměstský tábor | ||
12:00 | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka |
12:30 | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka |
13:00 | polední přestávka | polední přestávka | |||||
13:30 | polední přestávka | polední přestávka | |||||
14:00 | příměstský tábor | příměstský tábor | příměstský tábor | příměstský tábor | |||
14:30 | příměstský tábor | příměstský tábor | příměstský tábor | příměstský tábor | |||
15:00 | příměstský tábor | příměstský tábor | příměstský tábor | ||||
15:30 | příměstský tábor | příměstský tábor | příměstský tábor | ||||
16:00 | Hlásková Soňa | LTš. S.Hlásková | |||||
16:30 | LTC HOST | LTš. S.Hlásková | |||||
17:00 | LTC HOST | Tomáš Filip | |||||
17:30 | LTC HOST | Holánková Kamila | |||||
18:00 | Tomáš Filip | ||||||
18:30 | Holánková Kamila | ||||||
19:00 | |||||||
19:30 |
Dvorec 6
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | příměstský tábor | příměstský tábor | příměstský tábor | příměstský tábor | příměstský tábor | ||
08:30 | příměstský tábor | příměstský tábor | příměstský tábor | příměstský tábor | příměstský tábor | ||
09:00 | příměstský tábor | příměstský tábor | příměstský tábor | příměstský tábor | příměstský tábor | ||
09:30 | příměstský tábor | příměstský tábor | příměstský tábor | příměstský tábor | příměstský tábor | ||
10:00 | příměstský tábor | příměstský tábor | příměstský tábor | příměstský tábor | příměstský tábor | ||
10:30 | příměstský tábor | příměstský tábor | příměstský tábor | příměstský tábor | příměstský tábor | Obadal Michael | |
11:00 | příměstský tábor | příměstský tábor | příměstský tábor | příměstský tábor | příměstský tábor | Obadal ml. Michal | |
11:30 | příměstský tábor | příměstský tábor | příměstský tábor | příměstský tábor | příměstský tábor | ||
12:00 | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka |
12:30 | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka |
13:00 | polední přestávka | polední přestávka | |||||
13:30 | polední přestávka | polední přestávka | |||||
14:00 | příměstský tábor | příměstský tábor | příměstský tábor | příměstský tábor | |||
14:30 | příměstský tábor | příměstský tábor | příměstský tábor | příměstský tábor | |||
15:00 | příměstský tábor | příměstský tábor | příměstský tábor | ||||
15:30 | příměstský tábor | příměstský tábor | příměstský tábor | ||||
16:00 | |||||||
16:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | |||||
17:00 | Herda Milan | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | ||||
17:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | |||||
18:00 | Knapp Leoš | Doležal Jan | Doležal Jan | ||||
18:30 | Brusilovski Yegor | Herda Milan | |||||
19:00 | |||||||
19:30 |
ČEKATEL 10-18 | |
ČEKATEL DO 9 | |
ČEKATEL po 17 | |
ČLEN | |
ČLEN SENIOR | |
ČLEN STUDENT 19-26 | |
HOST | |
HOST - MLÁDEŽ DO 18 let | |
MISTROVSKÁ UTKÁNÍ | |
RANNÍ KREDIT | |
SPARING | |
TENISOVÁ ŠKOLA | |
ÚDRŽBA KURTŮ |