Rezervace dvorců |
|
|
návod
|
Hosté si rezervují dvorec telefonicky u správce 604 919 817 nebo u sekretářky Jany Hruškové na čísle telefonu 732 341 801 popř. e-mailem: ltcsekretariat@seznam.cz.
________________________________________________________________________________________________________
Přehled rezervací: týden 32 (09. srpen 2021 – 15. srpen 2021)
Center
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | Neckář Lubomír | Kalužík Tomáš | |||||
08:30 | Povolný František | Kováč Ludvík | Neckář Michael | LTC čekatel do 9let | |||
09:00 | Neckář Lubomír | Zítko Václav | Neckář Lubomír | Zítko Václav | |||
09:30 | Neckář Michael | Hollan Jiří | Neckář Michael | Hollan Jiří | Zvěřina Jaroslav | ||
10:00 | Doležal Jan | Růžička Jiří | |||||
10:30 | Karbulka Zdeněk | ||||||
11:00 | Šebová Jiřina | ||||||
11:30 | Šebová Jiřina | ||||||
12:00 | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka |
12:30 | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka |
13:00 | polední přestávka | polední přestávka | |||||
13:30 | polední přestávka | polední přestávka | |||||
14:00 | |||||||
14:30 | |||||||
15:00 | |||||||
15:30 | |||||||
16:00 | |||||||
16:30 | |||||||
17:00 | Trajhanová Lída | LTC sparing | LTC sparing | LTC čekatel do 9let | |||
17:30 | Němcová Libuše | LTC sparing | LTC sparing | LTC HOST | |||
18:00 | Pravcová Martina | Podkonický Petr | Šebová Jiřina | ||||
18:30 | Votíková Martina | Fliedrová Ilona | Šebová Jiřina | ||||
19:00 | LTC HOST | ||||||
19:30 | LTC HOST |
Dvorec 1
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | LTC sparing | ||||||
09:30 | LTC sparing | ||||||
10:00 | LTC sparing | Zvěřina Jaroslav | LTC sparing | Frič Anton | |||
10:30 | Kováč Ludvík | Prokop Jiří | LTC sparing | Růžička Jiří | |||
11:00 | Třešňák Karel | LTC čekatel 10-18 | |||||
11:30 | LTC HOST | ||||||
12:00 | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka |
12:30 | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka |
13:00 | polední přestávka | polední přestávka | |||||
13:30 | Franc Pavel | polední přestávka | polední přestávka | ||||
14:00 | LTC HOST | ||||||
14:30 | Franc Pavel | ||||||
15:00 | |||||||
15:30 | |||||||
16:00 | LTC HOST | ||||||
16:30 | LTC HOST | ||||||
17:00 | LTC HOST | ||||||
17:30 | LTC HOST | ||||||
18:00 | Knapp Leoš | Kavka Ivan | Kavka Ivan | Brusilovski Yegor | |||
18:30 | Knapp Leoš | Sochor Ladislav | Kec Pavel | Sochor Ladislav | Baumrt Ladislav | Knapp Leoš | |
19:00 | Jína Milan | Jína Milan | |||||
19:30 | Kec Pavel | Baumrt Ladislav |
Dvorec 2
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | |||||||
09:30 | |||||||
10:00 | Remeňová Olga | ||||||
10:30 | Králíková Milena | ||||||
11:00 | |||||||
11:30 | |||||||
12:00 | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka |
12:30 | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka |
13:00 | polední přestávka | polední přestávka | |||||
13:30 | polední přestávka | polední přestávka | |||||
14:00 | |||||||
14:30 | |||||||
15:00 | |||||||
15:30 | |||||||
16:00 | |||||||
16:30 | |||||||
17:00 | Bednář Jan | ||||||
17:30 | Doležal Jan | Doležal Jan | |||||
18:00 | Bednář Jan | Molič Petr | Molič Petr | ||||
18:30 | Rož Petr | Baumrt Ladislav | Jína Milan | Kec Pavel | |||
19:00 | Dostál Milan | Dostál Milan | |||||
19:30 | Baumrt Ladislav | Kec Pavel |
Dvorec 3
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | LTC HOST | LTC HOST | |||||
09:30 | LTC HOST | LTC čekatel do 9let | |||||
10:00 | LTC HOST | Zvěřinová Lenka | Vrchota Metoděj | ||||
10:30 | LTC HOST | Hollanová Sylva | Benda Tomáš | ||||
11:00 | Podušková Vlasta | ||||||
11:30 | Rožová Markéta | ||||||
12:00 | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka |
12:30 | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka |
13:00 | polední přestávka | polední přestávka | |||||
13:30 | polední přestávka | polední přestávka | |||||
14:00 | |||||||
14:30 | |||||||
15:00 | |||||||
15:30 | |||||||
16:00 | |||||||
16:30 | Bednář Jan | ||||||
17:00 | Schuster Pavel | ||||||
17:30 | |||||||
18:00 | Jína Milan | LTC HOST | Serbus Tomáš | ||||
18:30 | Bažant Pavel | LTC HOST | Vilímek Miroslav | ||||
19:00 | LTC HOST | ||||||
19:30 |
Dvorec 4
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | Vrbenský ml. Michael | Vrbenský ml. Michael | |||||
09:30 | Vrbenský ml. Michael | Vrbenský ml. Michael | |||||
10:00 | Vrbenský ml. Michael | Vrbenský ml. Michael | Janda Tomáš | Janda Tomáš | |||
10:30 | LTC čekatel 10-18 | LTC čekatel 10-18 | |||||
11:00 | LTC HOST | Janda Tomáš | Janda Tomáš | ||||
11:30 | LTC HOST mládež | LTC čekatel 10-18 | LTC čekatel 10-18 | ||||
12:00 | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka |
12:30 | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka |
13:00 | polední přestávka | polední přestávka | |||||
13:30 | polední přestávka | polední přestávka | |||||
14:00 | |||||||
14:30 | |||||||
15:00 | |||||||
15:30 | |||||||
16:00 | |||||||
16:30 | |||||||
17:00 | Jína Milan | Janda Tomáš | |||||
17:30 | Volková Romana | LTC čekatel 10-18 | |||||
18:00 | Kraupner Ladislav | Chára František | LTš. J.Kolařík | LTC HOST | Janda Tomáš | Chára František | |
18:30 | Kraupner Ladislav | Chára František | LTš. J.Kolařík | LTC HOST | LTC čekatel 10-18 | Chára František | |
19:00 | Kraupner Ladislav | ||||||
19:30 |
Dvorec 5
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | |||||||
09:30 | |||||||
10:00 | LTC HOST | LTC čekatel do 9let | LTC HOST | LTC čekatel do 9let | LTC sparing | Šebová Jiřina | |
10:30 | LTC čekatel do 9let | LTC HOST | LTC čekatel do 9let | LTC HOST | LTC sparing | Šebová Jiřina | |
11:00 | |||||||
11:30 | |||||||
12:00 | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka |
12:30 | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka |
13:00 | polední přestávka | polední přestávka | |||||
13:30 | polední přestávka | polední přestávka | |||||
14:00 | |||||||
14:30 | |||||||
15:00 | LTš. S.Hlásková | ||||||
15:30 | LTš. S.Hlásková | ||||||
16:00 | LTC HOST | LTš. S.Hlásková | |||||
16:30 | LTC HOST | LTš. S.Hlásková | |||||
17:00 | Najbrt Lubomír | ||||||
17:30 | Langr Ladislav | ||||||
18:00 | Benda Tomáš | LTC HOST | |||||
18:30 | LTC HOST | LTC HOST | |||||
19:00 | Benda Tomáš | LTC HOST | Benda Tomáš | ||||
19:30 | LTC HOST | LTC HOST |
Dvorec 6
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | Hlaváček Martin | Herda Milan | |||||
08:30 | Kalužík Tomáš | Temr Aleš | |||||
09:00 | Hlaváček Filip | Tš. M.Herda | Herda Milan | ||||
09:30 | Tš. M.Herda | LTC HOST | |||||
10:00 | LTC sparing | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Obadal Michael | |||
10:30 | LTC sparing | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Obadal ml. Michal | |||
11:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | |||||
11:30 | Tš. M.Herda | ||||||
12:00 | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka |
12:30 | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka |
13:00 | polední přestávka | polední přestávka | |||||
13:30 | polední přestávka | polední přestávka | |||||
14:00 | |||||||
14:30 | |||||||
15:00 | |||||||
15:30 | |||||||
16:00 | Tš. M.Herda | ||||||
16:30 | Tš. M.Herda | ||||||
17:00 | LTš. J.Kolařík | LTš. J.Kolařík | |||||
17:30 | LTš. J.Kolařík | LTš. J.Kolařík | |||||
18:00 | Janků Zuzana | LTC HOST | Bažant Pavel | ||||
18:30 | Kolařík Jiří | LTC HOST | Kolařík Jiří | ||||
19:00 | Němcová Libuše | ||||||
19:30 | Zvěřinová Lenka |
ČEKATEL 10-18 | |
ČEKATEL DO 9 | |
ČEKATEL po 17 | |
ČLEN | |
ČLEN SENIOR | |
ČLEN STUDENT 19-26 | |
HOST | |
HOST - MLÁDEŽ DO 18 let | |
MISTROVSKÁ UTKÁNÍ | |
RANNÍ KREDIT | |
SPARING | |
TENISOVÁ ŠKOLA | |
ÚDRŽBA KURTŮ |