Rezervace dvorců |
|
|
návod
|
Hosté si rezervují dvorec telefonicky u správce 604 919 817 nebo u sekretářky Jany Hruškové na čísle telefonu 732 341 801 popř. e-mailem: ltcsekretariat@seznam.cz.
________________________________________________________________________________________________________
Přehled rezervací: týden 35 (30. srpen 2021 – 05. září 2021)
Center
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | Neckář Lubomír | Neckář Lubomír | |||||
09:30 | Neckář Michael | Neckář Michael | Šebová Jiřina | ||||
10:00 | Bednář Jan | Zvěřinová Lenka | Nováková Jana | Weel Rowan | |||
10:30 | Brusilovski Yegor | Králíková Milena | Králíková Milena | ||||
11:00 | Šebová Jiřina | Lišková Karolína | |||||
11:30 | Weel Rowan | Langrová Monika | |||||
12:00 | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | Langrová Monika | |
12:30 | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | ||
13:00 | Tš. J.Kolařík | ||||||
13:30 | Tš. J.Kolařík | ||||||
14:00 | Tš. J.Kolařík | ||||||
14:30 | Tš. J.Kolařík | ||||||
15:00 | Tš. J.Kolařík | LTC sparing | |||||
15:30 | Tš. J.Kolařík | LTC sparing | |||||
16:00 | Trajhanová Lída | Tš. J.Kolařík | LTC sparing | Tš. J.Kolařík | LTC sparing | ||
16:30 | Zvěřinová Lenka | Tš. J.Kolařík | LTC sparing | Tš. J.Kolařík | LTC sparing | ||
17:00 | LTC sparing | Tš. J.Kolařík | LTC sparing | Tš. J.Kolařík | Langr Ladislav | ||
17:30 | Tš. J.Kolařík | LTC sparing | Tš. J.Kolařík | Najbrt Lubomír | |||
18:00 | Podkonický Petr | Tš. M.Herda | Škaloud Miroslav | ||||
18:30 | Fliedrová Ilona | Tš. M.Herda | Soukup Jan | ||||
19:00 | LTC HOST | Tš. M.Herda | |||||
19:30 | LTC HOST |
Dvorec 1
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | Kalužík Tomáš | LTC HOST | |||||
08:30 | LTC čekatel do 9let | LTC HOST | |||||
09:00 | |||||||
09:30 | Bažant Pavel | ||||||
10:00 | Kováč Ludvík | Šebek Miloslav | Sochor Ladislav | Frič Anton | Knapp Leoš | ||
10:30 | Karbulka Zdeněk | Zvěřina Jaroslav | Prokop Jiří | Růžička Jiří | Bažant Pavel | ||
11:00 | LTC sparing | ||||||
11:30 | LTC sparing | ||||||
12:00 | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | ||
12:30 | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | ||
13:00 | |||||||
13:30 | |||||||
14:00 | |||||||
14:30 | |||||||
15:00 | |||||||
15:30 | |||||||
16:00 | Doležal Jan | ||||||
16:30 | Hurych Martin | Karbulka Zdeněk | Doležal Jan | Knapp Leoš | |||
17:00 | Hurych Martin | Bednář Jan | Soukup Jan | Knapp Leoš | |||
17:30 | Knapp Leoš | ||||||
18:00 | Kec Pavel | Škaloud Miroslav | Baumrt Ladislav | Kavka Ivan | Knapp Leoš | ||
18:30 | Jedlička Jaroslav | Sochor Ladislav | Kosinka Petr | Kavka Ivan | |||
19:00 | Kec Pavel | Baumrt Ladislav | |||||
19:30 |
Dvorec 2
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | |||||||
09:30 | |||||||
10:00 | Bednář Jan | ||||||
10:30 | Schuster Pavel | ||||||
11:00 | Chára František | ||||||
11:30 | Chárová Linda | ||||||
12:00 | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | ||
12:30 | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | ||
13:00 | |||||||
13:30 | |||||||
14:00 | |||||||
14:30 | |||||||
15:00 | |||||||
15:30 | |||||||
16:00 | LTC HOST | ||||||
16:30 | LTC HOST | ||||||
17:00 | LTC sparing | LTC HOST | |||||
17:30 | LTC sparing | ||||||
18:00 | Baumrt Ladislav | Molič Petr | Kec Pavel | ||||
18:30 | Jína Milan | Rož Petr | Jedlička Jaroslav | ||||
19:00 | Baumrt Ladislav | LTC sparing | Kec Pavel | ||||
19:30 | LTC sparing |
Dvorec 3
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | Podušková Vlasta | ||||||
09:30 | Rožová Markéta | ||||||
10:00 | Zvěřinová Lenka | LTC HOST | |||||
10:30 | Hollanová Sylva | LTC HOST | |||||
11:00 | Kříž Filip | ||||||
11:30 | Šebek Miloslav | ||||||
12:00 | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | ||
12:30 | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | ||
13:00 | |||||||
13:30 | |||||||
14:00 | |||||||
14:30 | |||||||
15:00 | |||||||
15:30 | |||||||
16:00 | |||||||
16:30 | |||||||
17:00 | Fliedrová Ilona | ||||||
17:30 | Novotná Ilona | Tš. M.Herda | |||||
18:00 | Pravcová Martina | Tš. M.Herda | |||||
18:30 | Votíková Martina | Duben Lukáš | |||||
19:00 | LTC sparing | Duben Lukáš | |||||
19:30 | LTC sparing |
Dvorec 4
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | LTC čekatel 10-18 | ||||||
08:30 | LTC čekatel 10-18 | ||||||
09:00 | LTC čekatel 10-18 | LTC HOST | |||||
09:30 | LTC čekatel 10-18 | LTC HOST | |||||
10:00 | Vedral Ladislav | Karbulka Zdeněk | Povolný František | LTC čekatel 10-18 | Benda Tomáš | Benda Tomáš | |
10:30 | Povolný František | Karbulková Jiřina | Honzíček Bedřich | LTC čekatel 10-18 | LTC HOST | LTC HOST | |
11:00 | LTC čekatel 10-18 | Benda Tomáš | |||||
11:30 | LTC čekatel 10-18 | LTC HOST | |||||
12:00 | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | LTC HOST | |
12:30 | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | LTC HOST | |
13:00 | |||||||
13:30 | |||||||
14:00 | |||||||
14:30 | |||||||
15:00 | |||||||
15:30 | |||||||
16:00 | Vaněk Jiří | ||||||
16:30 | Tomek Zdeněk | Kováč Ludvík | Kováč Ludvík | ||||
17:00 | Vrchotová Radka | Vrchotová Radka | LTC HOST | ||||
17:30 | Vrchota Vladimír | Vrchota Vladimír | LTC HOST | ||||
18:00 | Duben Lukáš | LTC sparing | LTC HOST | LTC HOST | |||
18:30 | Duben Robert | LTC sparing | LTC HOST | LTC HOST | |||
19:00 | Duben Lukáš | LTC sparing | |||||
19:30 | LTC sparing |
Dvorec 5
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | |||||||
09:30 | |||||||
10:00 | |||||||
10:30 | LTC HOST | ||||||
11:00 | LTC HOST | ||||||
11:30 | |||||||
12:00 | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | ||
12:30 | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | ||
13:00 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | |||||
13:30 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | |||||
14:00 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | ||||
14:30 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | ||||
15:00 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | ||||
15:30 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | ||||
16:00 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | ||||
16:30 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | ||||
17:00 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | ||||
17:30 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | ||||
18:00 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | |||||
18:30 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | |||||
19:00 | |||||||
19:30 |
Dvorec 6
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | Herda Milan | ||||||
08:30 | LTC HOST | ||||||
09:00 | Šimral Jan | ||||||
09:30 | Herda Milan | ||||||
10:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Herda Milan | Zvěřina Jaroslav | |||
10:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | LTC HOST | Šebek Miloslav | |||
11:00 | Tš. M.Herda | LTC HOST | |||||
11:30 | LTC HOST | ||||||
12:00 | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | ||
12:30 | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | polední přestávka | ||
13:00 | Tš. M.Herda | Herda Milan | Tš. M.Herda | ||||
13:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | |||||
14:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | ||||
14:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | ||||
15:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tomáš Filip | |||
15:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Karbulka David | |||
16:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | ||
16:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Herda Milan | Tš. M.Herda | ||
17:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Doležal Jan | Tš. M.Herda | ||
17:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Jína Milan | Tš. M.Herda | |||
18:00 | Molič Petr | Volková Romana | Bažant Pavel | ||||
18:30 | Sochor Ladislav | LTC HOST | |||||
19:00 | Bažant Pavel | ||||||
19:30 |
ČEKATEL 10-18 | |
ČEKATEL DO 9 | |
ČEKATEL po 17 | |
ČLEN | |
ČLEN SENIOR | |
ČLEN STUDENT 19-26 | |
HOST | |
HOST - MLÁDEŽ DO 18 let | |
MISTROVSKÁ UTKÁNÍ | |
RANNÍ KREDIT | |
SPARING | |
TENISOVÁ ŠKOLA | |
ÚDRŽBA KURTŮ |