Rezervace dvorců |
|
|
návod
|
Hosté si rezervují dvorec telefonicky u správce 604 919 817 nebo u sekretářky Jany Hruškové na čísle telefonu 732 341 801 popř. e-mailem: ltcsekretariat@seznam.cz.
________________________________________________________________________________________________________
Přehled rezervací: týden 24 (08. červen 2020 – 14. červen 2020)
Center
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | Neckář Michael | Neckář Michael | LTC HOST | ||||
09:30 | Neckář Lubomír | Neckář Lubomír | LTC HOST | ||||
10:00 | Kalužík Tomáš | Kalužík Tomáš | Tš. T.Kalužík | LTC sparing | LTC HOST | Nováková Jana | |
10:30 | LTC HOST | Auberson Věra | Tš. T.Kalužík | LTC sparing | Němcová Libuše | ||
11:00 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | |||
11:30 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | |||
12:00 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny |
12:30 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny |
13:00 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | |
13:30 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | |
14:00 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | ||
14:30 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | ||
15:00 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | ||
15:30 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | ||
16:00 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | |||
16:30 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | |||
17:00 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | |||
17:30 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | |||
18:00 | Pravcová Martina | Fiala nepl. | LTC HOST | Hlásková Soňa | |||
18:30 | Votíková Martina | Fiala nepl. | LTC HOST | LTC HOST | |||
19:00 | Herda Milan | Fiala nepl. | Novotná Nikola | ||||
19:30 | LTC HOST | Fiala nepl. | LTC HOST |
Dvorec 1
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | Vrbenská Anna | ||||||
08:30 | Vrbenská Anna | LTC HOST | |||||
09:00 | Novotná Nikola | Kalužík Tomáš | Kalužík Tomáš | ||||
09:30 | LTC HOST | ||||||
10:00 | Třešňák Karel | Zvěřina Jaroslav | Frič Peter | Kalužík Tomáš | |||
10:30 | Třešňák Karel | Prokop Jiří | Růžička Jiří | Knapp Leoš | |||
11:00 | Doležal Jan | Franc Pavel | Kavka Ivan | ||||
11:30 | Karbulka Zdeněk | LTC HOST | |||||
12:00 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny |
12:30 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny |
13:00 | LTC HOST | LTC sparing | Baumrt Ladislav | kurty uzavřeny | |||
13:30 | LTC HOST | LTC sparing | Kec Pavel | kurty uzavřeny | |||
14:00 | Novotný Miroslav | LTC HOST | Baumrt Ladislav | ||||
14:30 | LTC čekatel 10-18 | LTC sparing | Franc Pavel | LTC HOST | Kec Pavel | ||
15:00 | LTC sparing | LTC sparing | LTC sparing | Baumrt Ladislav | |||
15:30 | LTC sparing | LTC sparing | LTC sparing | Kec Pavel | |||
16:00 | LTC sparing | LTC sparing | Baumrt Ladislav | ||||
16:30 | LTC HOST | LTC sparing | Kec Pavel | ||||
17:00 | Molič Petr | LTC HOST | LTC HOST | Jína Milan | Baumrt Ladislav | ||
17:30 | Soukup Jan | LTC HOST | LTC HOST | Jína Milan | Kec Pavel | ||
18:00 | Molič Petr | Sochor Ladislav | Sochor Ladislav | ||||
18:30 | Soukup Jan | Kavka Ivan | Kavka Ivan | ||||
19:00 | |||||||
19:30 |
Dvorec 2
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | |||||||
09:30 | Obadal Michael | ||||||
10:00 | Veselý Vratislav | Nováková Jana | Nováková Jana | Karbulka Zdeněk | Obadal Michael | ||
10:30 | Veselý Vratislav | Klozová Lenka | Klozová Lenka | Karbulka Zdeněk | |||
11:00 | Novotný Miroslav | Novotná Nikola | |||||
11:30 | LTC čekatel 10-18 | Knapp Leoš | |||||
12:00 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny |
12:30 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny |
13:00 | LTC HOST | Pokorný František | kurty uzavřeny | ||||
13:30 | LTC HOST | Kosinka Petr | kurty uzavřeny | ||||
14:00 | LTC sparing | LTC sparing | LTC HOST | Pokorný František | |||
14:30 | LTC sparing | LTC sparing | LTC HOST | Kosinka Petr | |||
15:00 | LTC HOST mládež | Pokorný František | |||||
15:30 | LTC HOST mládež | Kosinka Petr | |||||
16:00 | Tš. J.Kolařík | LTC HOST mládež | Jedlička Jaroslav | ||||
16:30 | Sekereš Karel | Tš. J.Kolařík | Kosinka Petr | ||||
17:00 | Votík Zbyněk | Knapp Leoš | Volková Romana | Klozová Lenka | Pokorný František | ||
17:30 | Kolařík Jiří | Kostinková Sylva | Trajhanová Lída | Kosinka Petr | |||
18:00 | Novotná Ilona | Molič Petr | Molič Petr | Bažant Pavel | |||
18:30 | Fliedrová Ilona | Rož Petr | Rož Petr | LTC HOST | |||
19:00 | Knapp Leoš | Bažant Pavel | |||||
19:30 | Ruml Jiří | LTC HOST |
Dvorec 3
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | |||||||
09:30 | |||||||
10:00 | Podušková Vlasta | Rožová Markéta | Sochor Radim | ||||
10:30 | Sochor Radim | Němcová Libuše | Podušková Vlasta | Sochor Ladislav | |||
11:00 | Sochor Ladislav | Sochor Radim | Novotný Miroslav | ||||
11:30 | Sochor Ladislav | LTC čekatel 10-18 | |||||
12:00 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny |
12:30 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny |
13:00 | LTC HOST | Vaněk Václav | kurty uzavřeny | ||||
13:30 | LTC HOST | Krejčík Jaroslav | kurty uzavřeny | ||||
14:00 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Vaněk Václav | ||
14:30 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Krejčík Jaroslav | ||
15:00 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Vaněk Václav | ||
15:30 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Krejčík Jaroslav | ||
16:00 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Vaněk Václav | |||
16:30 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Krejčík Jaroslav | |||
17:00 | Trajhanová Lída | Šebová Jiřina | LTC HOST | Tš. J.Kolařík | Vaněk Václav | ||
17:30 | Klozová Lenka | Pravcová Martina | LTC HOST | Tš. J.Kolařík | Krejčík Jaroslav | ||
18:00 | Bednář Jan | Fiala nepl. | LTC HOST | Havránek nepl. | |||
18:30 | Munk Petr | Fiala nepl. | LTC HOST | Havránek nepl. | |||
19:00 | Fliedr Pavel | Tomáš Filip | |||||
19:30 | Podkonický Petr | Karbulka David |
Dvorec 4
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | Sochor Radim | ||||||
09:30 | |||||||
10:00 | Klozová Lenka | Povolný František | Povolný František | LTC sparing | |||
10:30 | LTC HOST mládež | Hollan Jiří | LTC sparing | ||||
11:00 | Kováč Ludvík | Kováč Ludvík | |||||
11:30 | |||||||
12:00 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny |
12:30 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny |
13:00 | LTC HOST | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | ||||
13:30 | LTC HOST | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | ||||
14:00 | LTC sparing | Tš. J.Kolařík | LTC HOST | LTC čekatel 10-18 | |||
14:30 | LTC sparing | Tš. J.Kolařík | LTC HOST | LTC čekatel 10-18 | |||
15:00 | Tš. K.Vrbenský | Tš. J.Kolařík | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | LTC sparing | ||
15:30 | Tš. K.Vrbenský | Tš. J.Kolařík | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | LTC sparing | ||
16:00 | Tš. K.Vrbenský | Vaněk Jiří | Tš. K.Vrbenský | LTC čekatel do 9let | |||
16:30 | Tš. K.Vrbenský | Tomek Zdeněk | Tš. K.Vrbenský | LTC HOST | |||
17:00 | Novotná Nikola | Vaněk Jiří | Vrchotová Radka | Pravcová Martina | |||
17:30 | Novotný Miroslav | Tomek Zdeněk | Klozová Lenka | Bednář Jan | |||
18:00 | Hlásková Soňa | Tš. S.Hlásková | Holasová Kristýna | ||||
18:30 | LTC HOST | Tš. S.Hlásková | Baumrt Ladislav | Holasová Kristýna | |||
19:00 | Bodanský David | ||||||
19:30 | Kec Pavel |
Dvorec 5
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | LTC sparing | ||||||
09:30 | LTC sparing | ||||||
10:00 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | |||
10:30 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | |||
11:00 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | |||
11:30 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | |||
12:00 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny |
12:30 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny |
13:00 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny |
13:30 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny |
14:00 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | mistrovské utkání | |
14:30 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | mistrovské utkání | |
15:00 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | mistrovské utkání | |
15:30 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | mistrovské utkání | |
16:00 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | mistrovské utkání | ||
16:30 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | mistrovské utkání | ||
17:00 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Hlásková Soňa | |||
17:30 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | LTC HOST | |||
18:00 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | LTC HOST | |||
18:30 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Kalužík Tomáš | |||
19:00 | Kalužík Tomáš | Kalužík Tomáš | Kalužík Tomáš | Tš. T.Kalužík | |||
19:30 | Severa Karel | LTC sparing | Doležal Jan | Tš. T.Kalužík |
Dvorec 6
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | Herda Milan | Temr Aleš | Herda Milan | Šebestová nepl. | |||
09:30 | Temr Aleš | Herda Milan | Šimral Jan | Šebestová nepl. | |||
10:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Herda Milan | |||
10:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Temr Aleš | |||
11:00 | Herda Milan | Tš. M.Herda | Herda Milan | ||||
11:30 | Tš. M.Herda | ||||||
12:00 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny |
12:30 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny |
13:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny |
13:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny |
14:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | mistrovské utkání | |
14:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | mistrovské utkání | |
15:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | mistrovské utkání | |
15:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | mistrovské utkání | |
16:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | mistrovské utkání | ||
16:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | mistrovské utkání | ||
17:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | |||
17:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | |||
18:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Herda Milan | Tš. M.Herda | |||
18:30 | Doležal Jan | Duben Robert | LTC HOST | Tš. M.Herda | |||
19:00 | Schuster Pavel | Bažant Pavel | |||||
19:30 | Doležal Jan |
ČEKATEL 10-18 | |
ČEKATEL DO 9 | |
ČEKATEL po 17 | |
ČLEN | |
ČLEN SENIOR | |
ČLEN STUDENT 19-26 | |
HOST | |
HOST - MLÁDEŽ DO 18 let | |
MISTROVSKÁ UTKÁNÍ | |
RANNÍ KREDIT | |
SPARING | |
TENISOVÁ ŠKOLA | |
ÚDRŽBA KURTŮ |