Rezervace dvorců |
|
|
návod
|
Hosté si rezervují dvorec telefonicky u správce 604 919 817 nebo u sekretářky Jany Hruškové na čísle telefonu 732 341 801 popř. e-mailem: ltcsekretariat@seznam.cz.
________________________________________________________________________________________________________
Přehled rezervací: týden 26 (22. červen 2020 – 28. červen 2020)
Center
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | LTC sparing | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | ||||
08:30 | LTC sparing | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | mistrovské utkání | |||
09:00 | Neckář Michael | LTC čekatel 10-18 | Neckář Michael | Kalužík Tomáš | mistrovské utkání | ||
09:30 | Neckář Lubomír | voucher | Neckář Lubomír | LTC HOST | mistrovské utkání | ||
10:00 | Tš. T.Kalužík | Kalužík Tomáš | Tš. T.Kalužík | mistrovské utkání | |||
10:30 | Tš. T.Kalužík | Auberson Věra | Tš. T.Kalužík | mistrovské utkání | |||
11:00 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | LTC sparing | Kalužík Tomáš | mistrovské utkání | ||
11:30 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | LTC sparing | mistrovské utkání | |||
12:00 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | mistrovské utkání | |
12:30 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | mistrovské utkání | |
13:00 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | LTC sparing | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | mistrovské utkání | |
13:30 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | LTC sparing | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | mistrovské utkání | |
14:00 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | LTC sparing | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | mistrovské utkání | |
14:30 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | LTC sparing | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | mistrovské utkání | |
15:00 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | LTC sparing | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | LTC HOST | |
15:30 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | LTC sparing | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | LTC HOST | |
16:00 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | LTC sparing | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Janda Tomáš | |
16:30 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | LTC sparing | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | LTC čekatel 10-18 | |
17:00 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Fliedrová Ilona | Tš. T.Kalužík | Janda Tomáš | ||
17:30 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Novotná Ilona | Tš. T.Kalužík | LTC čekatel 10-18 | ||
18:00 | Pravcová Martina | LTC HOST | mistrovské utkání | Langrová Monika | Hlásková Soňa | ||
18:30 | Votíková Martina | Novotný Miroslav | mistrovské utkání | Lišková Karolína | LTC HOST | ||
19:00 | LTC sparing | LTC HOST | mistrovské utkání | LTC čekatel 10-18 | |||
19:30 | LTC sparing | LTC HOST | mistrovské utkání | Soukup Jan |
Dvorec 1
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | Tš. T.Kalužík | ||||||
08:30 | Tš. T.Kalužík | mistrovské utkání | |||||
09:00 | Kalužík Tomáš | LTC sparing | mistrovské utkání | ||||
09:30 | LTC HOST | LTC sparing | mistrovské utkání | ||||
10:00 | Hůla Jiří | Frič Anton | Frič Peter | Třešňák Karel | mistrovské utkání | ||
10:30 | Hůla Jiří | Zvěřina Jaroslav | Růžička Jiří | Třešňák Karel | mistrovské utkání | ||
11:00 | mistrovské utkání | ||||||
11:30 | mistrovské utkání | ||||||
12:00 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | mistrovské utkání | |
12:30 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | mistrovské utkání | |
13:00 | LTC sparing | LTC sparing | mistrovské utkání | ||||
13:30 | LTC sparing | LTC sparing | mistrovské utkání | ||||
14:00 | LTC sparing | mistrovské utkání | mistrovské utkání | ||||
14:30 | LTC sparing | mistrovské utkání | mistrovské utkání | ||||
15:00 | LTC čekatel 10-18 | mistrovské utkání | LTC čekatel 10-18 | ||||
15:30 | Soukup Jan | mistrovské utkání | Kříž Jaroslav | ||||
16:00 | LTC čekatel 10-18 | LTC sparing | mistrovské utkání | LTC sparing | LTC sparing | ||
16:30 | Soukup Jan | LTC sparing | mistrovské utkání | LTC sparing | LTC sparing | ||
17:00 | Kloubec Roman | mistrovské utkání | LTC sparing | ||||
17:30 | LTC HOST | mistrovské utkání | LTC sparing | ||||
18:00 | Knapp Leoš | Sochor Ladislav | mistrovské utkání | Sochor Ladislav | LTC HOST | ||
18:30 | Kavka Ivan | Rož Petr | Krejčík Jaroslav | Kavka Ivan | Pokorný František | LTC HOST | |
19:00 | Fliedr Pavel | LTC HOST | Maršon Václav | Baumrt Ladislav | |||
19:30 | Podkonický Petr | LTC HOST | Krejčík Jaroslav | Pokorný František |
Dvorec 2
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | mistrovské utkání | ||||||
09:00 | Kočí Tomáš | mistrovské utkání | |||||
09:30 | Kočí Tomáš | mistrovské utkání | |||||
10:00 | Zvěřinová Lenka | Zvěřinová Lenka | LTC sparing | mistrovské utkání | |||
10:30 | Nováková Jana | Nováková Jana | LTC sparing | mistrovské utkání | |||
11:00 | LTC sparing | mistrovské utkání | |||||
11:30 | LTC sparing | mistrovské utkání | |||||
12:00 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | mistrovské utkání | |
12:30 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | mistrovské utkání | |
13:00 | LTC sparing | mistrovské utkání | |||||
13:30 | LTC sparing | mistrovské utkání | |||||
14:00 | LTC sparing | mistrovské utkání | mistrovské utkání | ||||
14:30 | LTC sparing | mistrovské utkání | mistrovské utkání | ||||
15:00 | voucher 180 | mistrovské utkání | |||||
15:30 | voucher 180 | mistrovské utkání | |||||
16:00 | Tš. J.Kolařík | mistrovské utkání | |||||
16:30 | Sekereš Karel | Tš. J.Kolařík | mistrovské utkání | Knapp Leoš | |||
17:00 | Votík Zbyněk | Tš. K.Vrbenský | mistrovské utkání | Jína Milan | |||
17:30 | Tš. K.Vrbenský | mistrovské utkání | |||||
18:00 | Novotná Ilona | mistrovské utkání | Molič Petr | ||||
18:30 | Fliedrová Ilona | Knapp Leoš | Pokorný František | Rož Petr | Krejčík Jaroslav | ||
19:00 | Knapp Leoš | Knapp Leoš | Bažant Pavel | Maršon Václav | |||
19:30 | Kolařík Jiří | Pokorný František | Duben Robert | Krejčík Jaroslav |
Dvorec 3
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | mistrovské utkání | ||||||
09:00 | mistrovské utkání | ||||||
09:30 | mistrovské utkání | ||||||
10:00 | Procházková Květoslava | Procházková Květoslava | Novotný Miroslav | mistrovské utkání | |||
10:30 | Rožová Markéta | Podušková Vlasta | LTC čekatel 10-18 | mistrovské utkání | |||
11:00 | mistrovské utkání | ||||||
11:30 | mistrovské utkání | ||||||
12:00 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | mistrovské utkání | |
12:30 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | mistrovské utkání | |
13:00 | LTC sparing | LTC čekatel do 9let | mistrovské utkání | ||||
13:30 | LTC sparing | LTC čekatel do 9let | mistrovské utkání | ||||
14:00 | Tš. J.Kolařík | LTC sparing | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | mistrovské utkání | |
14:30 | Tš. J.Kolařík | LTC sparing | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | mistrovské utkání | |
15:00 | Tš. J.Kolařík | Tš. K.Vrbenský | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | ||
15:30 | Tš. J.Kolařík | Tš. K.Vrbenský | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | ||
16:00 | Tš. J.Kolařík | Tš. K.Vrbenský | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | ||
16:30 | Tš. J.Kolařík | Tš. K.Vrbenský | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | ||
17:00 | Trajhanová Lída | Pravcová Martina | Trajhanová Lída | Tš. J.Kolařík | |||
17:30 | Šebová Jiřina | Zvěřinová Lenka | Tš. J.Kolařík | ||||
18:00 | Duben Robert | Hlásková Soňa | Bažant Pavel | ||||
18:30 | Herda Milan | Bažant Pavel | LTC HOST | Knapp Leoš | |||
19:00 | LTC HOST | Duben Lukáš | Bažant Pavel | ||||
19:30 | Duben Lukáš |
Dvorec 4
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | |||||||
09:30 | |||||||
10:00 | Povolný František | Povolný František | |||||
10:30 | Vedral Ladislav | Bílek Jan | |||||
11:00 | |||||||
11:30 | |||||||
12:00 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | |
12:30 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | |
13:00 | LTC čekatel 10-18 | kurty uzavřeny | |||||
13:30 | Soukup Jan | kurty uzavřeny | |||||
14:00 | Tš. J.Kolařík | LTC čekatel 10-18 | |||||
14:30 | Tš. J.Kolařík | Soukup Jan | |||||
15:00 | Tš. K.Vrbenský | Tš. J.Kolařík | Tš. K.Vrbenský | Němcová Libuše | |||
15:30 | Tš. K.Vrbenský | Tš. J.Kolařík | Tš. K.Vrbenský | Zvěřinová Lenka | |||
16:00 | Tš. K.Vrbenský | Tomek Zdeněk | Tš. K.Vrbenský | Auberson Věra | |||
16:30 | Tš. K.Vrbenský | Hanilec Tomáš | Tš. K.Vrbenský | Židů Alena | |||
17:00 | Vrchotová Radka | Krejčík Jiří | Vrchotová Radka | Vrchotová Radka | |||
17:30 | Zvěřinová Lenka | Tomek Zdeněk | Pravcová Martina | Nováková Jana | |||
18:00 | Hlásková Soňa | Tš. S.Hlásková | Sekereš Karel | Vrchota Vladimír | |||
18:30 | LTC HOST | Tš. S.Hlásková | Votík Zbyněk | Baumrt Ladislav | |||
19:00 | Bednář Jan | Kalužík Tomáš | Molič Petr | Kec Pavel | |||
19:30 | Munk Petr | Škaloud Miroslav | Sochor Ladislav | Maršon Václav |
Dvorec 5
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | mistrovské utkání | ||||||
09:00 | mistrovské utkání | ||||||
09:30 | mistrovské utkání | ||||||
10:00 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | mistrovské utkání | |
10:30 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | mistrovské utkání | |
11:00 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | mistrovské utkání | |
11:30 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | mistrovské utkání | |
12:00 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | mistrovské utkání | |
12:30 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | mistrovské utkání | |
13:00 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | mistrovské utkání | |
13:30 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | mistrovské utkání | |
14:00 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | mistrovské utkání | |
14:30 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | mistrovské utkání | |
15:00 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | ||
15:30 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | ||
16:00 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | ||
16:30 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | ||
17:00 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Hlásková Soňa | ||
17:30 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | LTC HOST | ||
18:00 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | LTC HOST | |||
18:30 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | LTC HOST | |||
19:00 | Kalužík Tomáš | Fiala nepl. | Kalužík Tomáš | ||||
19:30 | Severa Karel | Fiala nepl. | Doležal Jan |
Dvorec 6
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | mistrovské utkání | ||||||
09:00 | Temr Aleš | Temr Aleš | Šimral Jan | mistrovské utkání | |||
09:30 | Herda Milan | Herda Milan | Herda Milan | mistrovské utkání | |||
10:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | mistrovské utkání | |
10:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | mistrovské utkání | |
11:00 | Herda Milan | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Herda Milan | Tš. M.Herda | mistrovské utkání | |
11:30 | LTC HOST | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Šebesta Vladimír | Tš. M.Herda | mistrovské utkání | |
12:00 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | mistrovské utkání | |
12:30 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | mistrovské utkání | |
13:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | mistrovské utkání | ||
13:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | mistrovské utkání | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | mistrovské utkání | |
14:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | mistrovské utkání | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | mistrovské utkání | |
14:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | mistrovské utkání | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | mistrovské utkání | |
15:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | mistrovské utkání | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | ||
15:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | mistrovské utkání | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | ||
16:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | mistrovské utkání | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | ||
16:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | mistrovské utkání | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | ||
17:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | mistrovské utkání | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | ||
17:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | mistrovské utkání | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | ||
18:00 | Tš. M.Herda | mistrovské utkání | Herda Milan | Tš. M.Herda | |||
18:30 | Fiala nepl. | mistrovské utkání | LTC HOST | Tš. M.Herda | |||
19:00 | Schuster Pavel | Fiala nepl. | mistrovské utkání | ||||
19:30 | Doležal Jan | Fiala nepl. | mistrovské utkání |
ČEKATEL 10-18 | |
ČEKATEL DO 9 | |
ČEKATEL po 17 | |
ČLEN | |
ČLEN SENIOR | |
ČLEN STUDENT 19-26 | |
HOST | |
HOST - MLÁDEŽ DO 18 let | |
MISTROVSKÁ UTKÁNÍ | |
RANNÍ KREDIT | |
SPARING | |
TENISOVÁ ŠKOLA | |
ÚDRŽBA KURTŮ |