Rezervace dvorců |
|
|
návod
|
Hosté si rezervují dvorec telefonicky u správce 604 919 817 nebo u sekretářky Jany Hruškové na čísle telefonu 732 341 801 popř. e-mailem: ltcsekretariat@seznam.cz.
________________________________________________________________________________________________________
Přehled rezervací: týden 25 (15. červen 2020 – 21. červen 2020)
Center
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | LTC čekatel 10-18 | Neckář Lubomír | LTC sparing | ||||
09:30 | voucher | Neckář Michael | LTC sparing | ||||
10:00 | Tš. T.Kalužík | Kalužík Tomáš | Kalužík Tomáš | ||||
10:30 | Tš. T.Kalužík | Auberson Věra | LTC sparing | Knapp Leoš | |||
11:00 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | LTC sparing | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | ||
11:30 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | LTC sparing | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | ||
12:00 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | Kalužík Tomáš | |
12:30 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | Háková Martina | |
13:00 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Kalužík Tomáš | ||
13:30 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Háková Martina | ||
14:00 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | |||
14:30 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | |||
15:00 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | |||
15:30 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | |||
16:00 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | |||
16:30 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | |||
17:00 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | ||||
17:30 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | ||||
18:00 | Pravcová Martina | LTC HOST | Pravcová Martina | ||||
18:30 | Votíková Martina | LTC HOST | Trajhanová Lída | ||||
19:00 | Novotný Miroslav | LTC HOST | |||||
19:30 | LTC HOST | LTC HOST |
Dvorec 1
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | Kalužík Tomáš | ||||||
08:30 | LTC HOST | mistrovské utkání | |||||
09:00 | Tš. T.Kalužík | mistrovské utkání | |||||
09:30 | Tš. T.Kalužík | mistrovské utkání | |||||
10:00 | Prchal Jaroslav | Prokop Jiří | Frič Peter | mistrovské utkání | |||
10:30 | Prchal Jaroslav | Zvěřina Jaroslav | Růžička Jiří | mistrovské utkání | |||
11:00 | Doležal Jan | mistrovské utkání | |||||
11:30 | Karbulka Zdeněk | mistrovské utkání | |||||
12:00 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | mistrovské utkání | |
12:30 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | mistrovské utkání | |
13:00 | LTC HOST | mistrovské utkání | |||||
13:30 | Sochor Radim | mistrovské utkání | |||||
14:00 | LTC čekatel 10-18 | LTC sparing | LTC sparing | ||||
14:30 | Soukup Jan | LTC sparing | LTC sparing | ||||
15:00 | LTC čekatel 10-18 | LTC sparing | LTC sparing | LTC sparing | |||
15:30 | Soukup Jan | LTC sparing | LTC sparing | LTC sparing | tenisový turnaj | ||
16:00 | LTC sparing | LTC čekatel 10-18 | LTC sparing | tenisový turnaj | |||
16:30 | LTC sparing | Soukup Jan | LTC sparing | tenisový turnaj | |||
17:00 | Kavka Ivan | Franc Pavel | Knapp Leoš | tenisový turnaj | |||
17:30 | Sochor Ladislav | Novotná Nikola | LTC čekatel 10-18 | tenisový turnaj | |||
18:00 | Serbus Tomáš | Sochor Ladislav | tenisový turnaj | ||||
18:30 | Vilímek Miroslav | Kavka Ivan | Pokorný František | tenisový turnaj | |||
19:00 | Fliedr Pavel | Baumrt Ladislav | |||||
19:30 | Podkonický Petr | Pokorný František |
Dvorec 2
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | mistrovské utkání | ||||||
09:00 | mistrovské utkání | ||||||
09:30 | mistrovské utkání | ||||||
10:00 | Remeňová Olga | Remeňová Olga | mistrovské utkání | ||||
10:30 | Králíková Milena | Králíková Milena | mistrovské utkání | ||||
11:00 | LTC sparing | mistrovské utkání | |||||
11:30 | LTC sparing | mistrovské utkání | |||||
12:00 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | mistrovské utkání | |
12:30 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | mistrovské utkání | |
13:00 | mistrovské utkání | ||||||
13:30 | Vrbenská Anna | mistrovské utkání | |||||
14:00 | Novotný Miroslav | Novotná Nikola | |||||
14:30 | LTC čekatel 10-18 | ||||||
15:00 | LTC sparing | ||||||
15:30 | LTC sparing | tenisový turnaj | |||||
16:00 | Tš. J.Kolařík | LTC sparing | LTC sparing | tenisový turnaj | |||
16:30 | Sekereš Karel | Tš. J.Kolařík | LTC sparing | LTC sparing | tenisový turnaj | ||
17:00 | Votík Zbyněk | Votík Zbyněk | tenisový turnaj | ||||
17:30 | Sekereš Karel | tenisový turnaj | |||||
18:00 | Novotná Ilona | Molič Petr | tenisový turnaj | ||||
18:30 | Fliedrová Ilona | Rož Petr | Krejčík Jaroslav | Bažant Pavel | tenisový turnaj | ||
19:00 | Knapp Leoš | Knapp Leoš | Maršon Václav | Knapp Leoš | |||
19:30 | Ruml Jiří | Novotná Nikola | Krejčík Jaroslav |
Dvorec 3
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | mistrovské utkání | ||||||
09:00 | Sochor Radim | Podušková Vlasta | mistrovské utkání | ||||
09:30 | Sochor Ladislav | Sochor Ladislav | Rožová Markéta | mistrovské utkání | |||
10:00 | Prokop Jiří | Procházková Květoslava | mistrovské utkání | ||||
10:30 | Rožová Markéta | mistrovské utkání | |||||
11:00 | mistrovské utkání | ||||||
11:30 | mistrovské utkání | ||||||
12:00 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | mistrovské utkání | |
12:30 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | mistrovské utkání | |
13:00 | mistrovské utkání | ||||||
13:30 | mistrovské utkání | ||||||
14:00 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | ||||
14:30 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | ||||
15:00 | Tš. J.Kolařík | Tš. K.Vrbenský | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | |||
15:30 | Tš. J.Kolařík | Tš. K.Vrbenský | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | |||
16:00 | Tš. J.Kolařík | Tš. K.Vrbenský | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | |||
16:30 | Tš. J.Kolařík | Tš. K.Vrbenský | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | |||
17:00 | Vrchota Vladimír | ||||||
17:30 | Schuster Pavel | ||||||
18:00 | Duben Robert | Šebová Jiřina | |||||
18:30 | Herda Milan | Bažant Pavel | Máčalíková Sabina | ||||
19:00 | LTC HOST | Duben Lukáš | |||||
19:30 | Duben Lukáš |
Dvorec 4
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | |||||||
09:30 | |||||||
10:00 | Bílek Jan | LTC sparing | Bílek Jan | ||||
10:30 | Zítko Václav | LTC sparing | Povolný František | ||||
11:00 | Povolný František | Kováč Ludvík | |||||
11:30 | LTC sparing | ||||||
12:00 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny |
12:30 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny |
13:00 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | |||||
13:30 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | |||||
14:00 | Hollan Jiří | Tš. J.Kolařík | LTC sparing | ||||
14:30 | LTC čekatel 10-18 | Tš. J.Kolařík | LTC sparing | ||||
15:00 | Tš. K.Vrbenský | Tš. J.Kolařík | Tš. K.Vrbenský | ||||
15:30 | Tš. K.Vrbenský | Tš. J.Kolařík | Tš. K.Vrbenský | ||||
16:00 | Tš. K.Vrbenský | Tomek Zdeněk | Bednář Jan | Tš. K.Vrbenský | LTC sparing | ||
16:30 | Tš. K.Vrbenský | Hanilec Tomáš | Schuster Pavel | Tš. K.Vrbenský | LTC sparing | ||
17:00 | Vrchotová Radka | Tomek Zdeněk | Kloubec Roman | ||||
17:30 | Zvěřinová Lenka | Hanilec Tomáš | LTC HOST | ||||
18:00 | Hlásková Soňa | Tš. S.Hlásková | Vrchotová Radka | ||||
18:30 | LTC HOST | Tš. S.Hlásková | Votíková Martina | ||||
19:00 | LTC sparing | Kalužík Tomáš | |||||
19:30 | LTC sparing | Škaloud Miroslav |
Dvorec 5
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | LTC sparing | ||||||
09:30 | LTC sparing | ||||||
10:00 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | |||
10:30 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | |||
11:00 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | |||
11:30 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | |||
12:00 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | ||
12:30 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | ||
13:00 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | |||
13:30 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | |||
14:00 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | |||
14:30 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | |||
15:00 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | |||
15:30 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | |||
16:00 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | |||
16:30 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | |||
17:00 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | ||||
17:30 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | ||||
18:00 | Kalužík Tomáš | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | ||||
18:30 | Škaloud Miroslav | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | ||||
19:00 | Kalužík Tomáš | Fiala nepl. | Kalužík Tomáš | ||||
19:30 | Severa Karel | Fiala nepl. | LTC HOST |
Dvorec 6
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | Temr Aleš | Temr Aleš | |||||
09:30 | Herda Milan | Herda Milan | |||||
10:00 | Tš. M.Herda | LTC sparing | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | |||
10:30 | Tš. M.Herda | LTC sparing | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | |||
11:00 | Herda Milan | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | ||||
11:30 | LTC HOST | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | ||||
12:00 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | ||
12:30 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | ||
13:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | ||||
13:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | ||||
14:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | |||
14:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | |||
15:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | |||
15:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | |||
16:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | |||
16:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | |||
17:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | ||||
17:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | ||||
18:00 | Tš. M.Herda | ||||||
18:30 | Fiala nepl. | ||||||
19:00 | Doležal Jan | Fiala nepl. | |||||
19:30 | Schuster Pavel | Fiala nepl. |
ČEKATEL 10-18 | |
ČEKATEL DO 9 | |
ČEKATEL po 17 | |
ČLEN | |
ČLEN SENIOR | |
ČLEN STUDENT 19-26 | |
HOST | |
HOST - MLÁDEŽ DO 18 let | |
MISTROVSKÁ UTKÁNÍ | |
RANNÍ KREDIT | |
SPARING | |
TENISOVÁ ŠKOLA | |
ÚDRŽBA KURTŮ |