Rezervace dvorců

návod

 

návod
objednání
ČLEN LTC

 

Hosté si rezervují dvorec telefonicky u správce 604 919 817  nebo u  sekretářky Jany Hruškové na čísle telefonu    732 341 801 popř. e-mailem: ltcsekretariat@seznam.cz nebo osobně v době úředních hodin sekretariátu v úterý 15:00 - 17:00 hod. a ve čtvrtek od 15:00-18:00 hod.

 


<<červenec 2020>>
TPoÚtStČtSoNe
2712345
286789101112
2913141516171819
3020212223242526
312728293031
 

Přehled rezervací: týden 28 (06. červenec 2020 – 12. červenec 2020)

Center

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30
09:00Povolný FrantišekPovolný FrantišekNeckář LubomírNeckář Lubomír
09:30Vedral LadislavNeckář MichaelNeckář Michael
10:00LTC sparingNeckář LubomírKováč LudvíkPrchal JaroslavLTC HOST
10:30LTC sparingNeckář MichaelPrchal JaroslavLTC HOST
11:00LTC HOSTKováč Ludvík
11:30LTC HOSTKováč Ludvík
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
13:00kurty uzavřenykurty uzavřeny
13:30kurty uzavřenykurty uzavřeny
14:00Tš. T.Kalužík
14:30LTC HOSTTš. T.Kalužík
15:00LTC HOSTLTC sparingLTC HOST
15:30LTC HOSTLTC sparing
16:00Novotná NikolaKalužík Tomáš
16:30LTC HOSTNovotný MiroslavLTC HOST
17:00LTC HOSTLTC HOST
17:30LTC HOST
18:00Pravcová MartinaKalužík Tomáš
18:30Bednář JanSevera KarelSoukup Jan
19:00LTC HOSTKalužík TomášLTC čekatel 10-18
19:30LTC HOSTLTC HOST

Dvorec 1

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
08:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
09:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
09:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
10:00Růžička JiříNováková Janakurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenyVrbenský ml. Michael
10:30Prokop JiříZvěřinová Lenkakurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenyVrbenský ml. Michael
11:00LTC sparingkurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenyVrbenský ml. Michael
11:30LTC sparingkurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenyVrbenský ml. Michael
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
13:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
13:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
14:00Tš. M.Herdakurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
14:30Tš. M.Herdakurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
15:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
15:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
16:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
16:30Knapp Leoškurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
17:00Knapp LeošLTC čekatel 10-18kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
17:30LTC čekatel 10-18Franc Pavelkurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
18:00Knapp LeošSochor Ladislavkurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
18:30Jína MilanKavka Ivankurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
19:00Fliedr Pavelkurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
19:30Podkonický Petrkurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny

Dvorec 2

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
08:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
09:00LTC čekatel 10-18kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
09:30LTC čekatel 10-18kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
10:00LTC čekatel 10-18kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenyZvěřina Jaroslav
10:30LTC čekatel 10-18kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenyŠebek Miloslav
11:00LTC čekatel 10-18kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
11:30LTC čekatel 10-18kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
13:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
13:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
14:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
14:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
15:00kurty uzavřeny
15:30kurty uzavřeny
16:00kurty uzavřeny
16:30Sekereš Karelkurty uzavřeny
17:00Votík Zbyněkkurty uzavřeny
17:30kurty uzavřeny
18:00Molič Petrkurty uzavřeny
18:30Rož Petrkurty uzavřenyBaumrt Ladislav
19:00kurty uzavřenyBodanský David
19:30kurty uzavřenyVaněk Václav

Dvorec 3

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
08:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
09:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
09:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
10:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
10:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
11:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
11:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
13:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
13:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
14:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
14:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
15:00kurty uzavřenyLTC HOST
15:30kurty uzavřenyLTC HOST mládež
16:00kurty uzavřeny
16:30kurty uzavřeny
17:00kurty uzavřeny
17:30kurty uzavřeny
18:00Trajhanová LídaSoukup Jankurty uzavřeny
18:30Zvěřinová LenkaBažant Pavelkurty uzavřeny
19:00kurty uzavřeny
19:30kurty uzavřeny

Dvorec 4

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00kurty uzavřeny
08:30kurty uzavřeny
09:00kurty uzavřeny
09:30kurty uzavřeny
10:00LTC čekatel 10-18kurty uzavřenyLTC sparingHollan Jiří
10:30LTC čekatel 10-18kurty uzavřenyLTC sparingHollan Jiří
11:00kurty uzavřenyKarbulka DavidKalužík Tomáš
11:30kurty uzavřenyTomáš FilipHáková Martina
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
13:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
13:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
14:00kurty uzavřeny
14:30kurty uzavřeny
15:00kurty uzavřenyTš. K.Vrbenský
15:30kurty uzavřenyTš. K.Vrbenský
16:00Krejčík JiříTš. K.Vrbenský
16:30Vaněk MilanTš. K.Vrbenský
17:00Vaněk Milan
17:30Šebesta Vladimír
18:00LTC HOSTŠebová JiřinaŠebová JiřinaLTC HOST
18:30LTC HOSTPravcová MartinaNovotná IlonaLTC HOST
19:00LTC HOSTLTC HOST
19:30LTC HOSTLTC HOST

Dvorec 5

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00Tš. S.Hlásková
08:30Tš. S.Hlásková
09:00Hlásková SoňaZvěřinová LenkaTš. S.Hlásková
09:30LTC HOSTNováková JanaTš. S.Hlásková
10:00Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
10:30Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
11:00Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
11:30Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
13:00kurty uzavřenykurty uzavřeny
13:30kurty uzavřenykurty uzavřeny
14:00Tš. J.Kolařík
14:30Tš. J.Kolařík
15:00Tš. K.VrbenskýLTC sparing
15:30Tš. K.VrbenskýLTC sparingtenisový turnaj
16:00Tš. K.VrbenskýLTC sparingtenisový turnaj
16:30Tš. K.VrbenskýLTC sparingtenisový turnaj
17:00tenisový turnaj
17:30tenisový turnaj
18:00Židů Alena Molič PetrMolič Petrtenisový turnaj
18:30Židů Alena Rož PetrSochor Ladislavtenisový turnaj
19:00LTC HOSTBenda Tomáš
19:30LTC HOSTBenda Tomáš

Dvorec 6

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30LTC sparing
09:00Temr AlešHollanová SylvaLTC sparingKalužík Tomáš
09:30Herda MilanRožová MarkétaŽidů Alena
10:00Rožová MarkétaTš. M.HerdaZvěřina JaroslavLTC sparingJína Milan
10:30Hollanová SylvaTš. M.HerdaFrič AntonLTC sparingKalužík Tomáš
11:00Tš. M.HerdaHerda MilanLTC sparingKalužík Tomáš
11:30Tš. M.HerdaLTC sparingHáková Martina
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
13:00Tš. M.HerdaTš. M.Herdakurty uzavřenykurty uzavřeny
13:30Tš. M.HerdaTš. M.Herdakurty uzavřenykurty uzavřeny
14:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaBednář Jan
14:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaMunk Petr
15:00Tš. M.HerdaTš. M.Herda
15:30Tš. M.HerdaTš. M.Herdatenisový turnaj
16:00Tš. M.HerdaTš. M.Herdatenisový turnaj
16:30Tš. M.Herdatenisový turnaj
17:00Tš. M.Herdatenisový turnaj
17:30Tš. M.Herdatenisový turnaj
18:00Tš. T.KalužíkKavka IvanPravcová Martinatenisový turnaj
18:30Tš. T.KalužíkSochor LadislavŠebová Jiřinatenisový turnaj
19:00Tš. T.KalužíkKolařík Jiří
19:30Tš. T.KalužíkBažant Pavel

 ČEKATEL 10-18
 ČEKATEL DO 9
 ČEKATEL po 17
 ČLEN
 ČLEN SENIOR
 ČLEN STUDENT 19-26
 HOST
 HOST - MLÁDEŽ DO 18 let
 MISTROVSKÁ UTKÁNÍ
 OKRESNÍ PŘEBOR
 SPARING
 TENISOVÁ ŠKOLA
 ÚDRŽBA KURTŮ

 

© LTC Poděbrady