Rezervace dvorců

návod

 

návod
objednání
ČLEN LTC

 

Hosté si rezervují dvorec telefonicky u správce 604 919 817  nebo u  sekretářky Jany Hruškové na čísle telefonu    732 341 801 popř. e-mailem: ltcsekretariat@seznam.cz nebo osobně v době úředních hodin sekretariátu v úterý 15:00 - 17:00 hod. a ve čtvrtek od 15:00-18:00 hod.

 


<<červenec 2020>>
TPoÚtStČtSoNe
2712345
286789101112
2913141516171819
3020212223242526
312728293031
 

Přehled rezervací: týden 30 (20. červenec 2020 – 26. červenec 2020)

Center

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00tenisový turnaj
08:30tenisový turnajtenisový turnaj
09:00Neckář LubomírNeckář Lubomírtenisový turnajtenisový turnaj
09:30Neckář MichaelNeckář Michaeltenisový turnajtenisový turnaj
10:00LTC čekatel do 9letLTC čekatel do 9letLTC sparingtenisový turnajtenisový turnaj
10:30LTC HOSTLTC HOSTLTC sparingtenisový turnajtenisový turnaj
11:00LTC sparingHotel Felicitastenisový turnajtenisový turnaj
11:30LTC sparingHotel Felicitastenisový turnajtenisový turnaj
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajLTC HOST
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajLTC HOST
13:00tenisový turnajtenisový turnaj
13:30tenisový turnajtenisový turnaj
14:00tenisový turnajtenisový turnaj
14:30tenisový turnajtenisový turnaj
15:00LTC čekatel 10-18tenisový turnajtenisový turnaj
15:30Soukup Jantenisový turnajtenisový turnaj
16:00LTC sparingTš. T.KalužíkLTC čekatel 10-18tenisový turnajtenisový turnaj
16:30LTC sparingTš. T.KalužíkSoukup Jantenisový turnajtenisový turnaj
17:00LTC sparingTš. T.KalužíkTš. T.Kalužíktenisový turnajSchuster Pavel
17:30LTC sparingTš. T.KalužíkTš. T.Kalužíktenisový turnajDoležal Jan
18:00Pravcová MartinaAuberson VěraTš. T.KalužíkKalužík TomášTš. T.Kalužíktenisový turnaj
18:30Votíková MartinaKalužík TomášTš. T.KalužíkHáková MartinaTš. T.Kalužíktenisový turnaj
19:00Kalužík TomášLTC HOSTTš. T.KalužíkKalužík TomášBažant Paveltenisový turnajBednář Jan
19:30Jína MilanLTC HOSTLTC HOSTHáková MartinaKalužík Tomáštenisový turnajMunk Petr

Dvorec 1

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00tenisový turnaj
08:30tenisový turnajtenisový turnajtenisový turnaj
09:00tenisový turnajtenisový turnajtenisový turnaj
09:30tenisový turnajtenisový turnajtenisový turnaj
10:00tenisový turnajFrič AntonKarbulka ZdeněkZvěřina JaroslavDoležal Jantenisový turnajtenisový turnaj
10:30tenisový turnajRůžička JiříTřešňák KarelProkop JiříKarbulka Zdeněktenisový turnajtenisový turnaj
11:00Kováč LudvíkNovotná Nikolatenisový turnajtenisový turnaj
11:30tenisový turnajtenisový turnaj
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajtenisový turnaj
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajtenisový turnaj
13:00tenisový turnajtenisový turnaj
13:30tenisový turnajtenisový turnaj
14:00tenisový turnajtenisový turnaj
14:30tenisový turnajtenisový turnaj
15:00tenisový turnajtenisový turnaj
15:30tenisový turnajtenisový turnaj
16:00LTC sparingtenisový turnajtenisový turnaj
16:30LTC sparingKnapp LeošFranc PavelKnapp Leoštenisový turnajtenisový turnaj
17:00LTC sparingNovotná NikolaNovotná NikolaJína Milantenisový turnajtenisový turnaj
17:30LTC sparingKnapp LeošFranc Paveltenisový turnajtenisový turnaj
18:00Sochor LadislavKnapp LeošSochor Ladislavtenisový turnajtenisový turnaj
18:30Soukup JanKavka IvanKavka IvanMaršon Václavtenisový turnajtenisový turnaj
19:00Fliedr PavelDuben LukášKrejčík Jaroslavtenisový turnajtenisový turnaj
19:30Podkonický PetrDuben LukášBaumrt Ladislavtenisový turnajtenisový turnaj

Dvorec 2

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00tenisový turnaj
08:30tenisový turnajtenisový turnaj
09:00Zítko VáclavLTC HOSTtenisový turnajtenisový turnaj
09:30Zítko VáclavLTC HOSTtenisový turnajtenisový turnaj
10:00Doušová IlonaDoušová Ilonatenisový turnajtenisový turnaj
10:30Nováková JanaZvěřinová Lenkatenisový turnajtenisový turnaj
11:00LTC sparingtenisový turnajtenisový turnaj
11:30LTC sparingtenisový turnajtenisový turnaj
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajtenisový turnaj
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajtenisový turnaj
13:00tenisový turnajtenisový turnaj
13:30tenisový turnajtenisový turnaj
14:00tenisový turnajtenisový turnaj
14:30tenisový turnajtenisový turnaj
15:00tenisový turnajtenisový turnaj
15:30tenisový turnajtenisový turnaj
16:00Chárová LindaLTC sparingtenisový turnajtenisový turnaj
16:30Chára FrantišekLTC sparingtenisový turnajtenisový turnaj
17:00Chárová LindaLTC HOSTtenisový turnajtenisový turnaj
17:30Vrchota VladimírSerbus TomášChára FrantišekLTC HOSTtenisový turnajtenisový turnaj
18:00Vrchotová RadkaMolič PetrVilímek MiroslavDuben Roberttenisový turnajtenisový turnaj
18:30Nováková JanaRož PetrBaumrt LadislavRož PetrPokorný Františektenisový turnajtenisový turnaj
19:00Kováč LudvíkKrejčík JaroslavBažant PavelKec Paveltenisový turnajtenisový turnaj
19:30Baumrt LadislavKolařík JiříPokorný Františektenisový turnajtenisový turnaj

Dvorec 3

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnaj
08:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajtenisový turnaj
09:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenyHollanová Sylvatenisový turnajtenisový turnaj
09:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenyRožová Markétatenisový turnajtenisový turnaj
10:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenyKříž Filiptenisový turnajtenisový turnaj
10:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenyKříž Joseftenisový turnajtenisový turnaj
11:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenyLTC čekatel 10-18tenisový turnajtenisový turnaj
11:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenyLTC čekatel 10-18tenisový turnajtenisový turnaj
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajtenisový turnaj
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajtenisový turnaj
13:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajtenisový turnaj
13:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajtenisový turnaj
14:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajtenisový turnaj
14:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajtenisový turnaj
15:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajtenisový turnaj
15:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajtenisový turnaj
16:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajtenisový turnaj
16:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenyNěmcová Libušetenisový turnajtenisový turnaj
17:00Trajhanová LídaProcházková Květoslavatenisový turnajtenisový turnaj
17:30Votíková Martinatenisový turnajtenisový turnaj
18:00Molič PetrDuben Roberttenisový turnajtenisový turnaj
18:30Sochor LadislavBažant PavelPokorný Františektenisový turnajtenisový turnaj
19:00Škaloud MiroslavBaumrt LadislavLTC HOSTtenisový turnajtenisový turnaj
19:30Sochor LadislavPokorný FrantišekLTC čekatel 10-18tenisový turnajtenisový turnaj

Dvorec 4

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00kurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnaj
08:30kurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajtenisový turnaj
09:00Bílek Jankurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajtenisový turnaj
09:30Kováč Ludvíkkurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajtenisový turnaj
10:00LTC sparingkurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajtenisový turnaj
10:30LTC sparingkurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajtenisový turnaj
11:00LTC sparingkurty uzavřenykurty uzavřenyLTC HOSTtenisový turnajtenisový turnaj
11:30kurty uzavřenykurty uzavřenyLTC HOSTtenisový turnajtenisový turnaj
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajtenisový turnaj
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajtenisový turnaj
13:00kurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajtenisový turnaj
13:30kurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajtenisový turnaj
14:00kurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajtenisový turnaj
14:30kurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajtenisový turnaj
15:00Tš. K.Vrbenskýkurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajtenisový turnaj
15:30Tš. K.Vrbenskýkurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajtenisový turnaj
16:00Tš. K.VrbenskýVaněk Milankurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajtenisový turnaj
16:30Tš. K.VrbenskýŠebesta Vladimírkurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajtenisový turnaj
17:00Trajhanová LídaVaněk Milankurty uzavřenytenisový turnajtenisový turnaj
17:30Němcová LibušeVaněk Jiříkurty uzavřenytenisový turnajtenisový turnaj
18:00Šebová JiřinaŠebová Jiřinakurty uzavřenytenisový turnajtenisový turnaj
18:30Trousil JiříPravcová Martinakurty uzavřenytenisový turnajtenisový turnaj
19:00Chárová LindaLTC čekatel 10-18kurty uzavřenytenisový turnajtenisový turnaj
19:30LTC HOSTLTC HOSTkurty uzavřenytenisový turnajtenisový turnaj

Dvorec 5

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00tenisový turnaj
08:30tenisový turnajtenisový turnaj
09:00Bílek Jantenisový turnajtenisový turnaj
09:30Zítko Václavtenisový turnajtenisový turnaj
10:00Tš. S.HláskováHollan JiříTš. S.Hláskovátenisový turnajtenisový turnaj
10:30Tš. S.HláskováNovotná NikolaTš. S.Hláskovátenisový turnajtenisový turnaj
11:00Tš. S.HláskováLTC HOSTTš. S.Hláskovátenisový turnajtenisový turnaj
11:30Tš. S.HláskováNovotná NikolaTš. S.Hláskovátenisový turnajtenisový turnaj
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajtenisový turnaj
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajtenisový turnaj
13:00tenisový turnajtenisový turnaj
13:30tenisový turnajtenisový turnaj
14:00Tš. S.Hláskovátenisový turnaj
14:30Tš. S.Hláskovátenisový turnaj
15:00Tš. S.Hláskovátenisový turnaj
15:30Tš. S.Hláskovátenisový turnaj
16:00Zvěřinová Lenkatenisový turnaj
16:30Němcová Libušetenisový turnaj
17:00Doležal Jantenisový turnaj
17:30LTC HOSTtenisový turnaj
18:00Langrová MonikaKloubec RomanLTC HOSTLTC sparingtenisový turnajProcházková Květoslava
18:30Lišková KarolínaLTC HOSTLTC HOSTLTC HOSTLTC sparingtenisový turnajZvěřinová Lenka
19:00LTC HOSTLTC sparingtenisový turnaj
19:30LTC HOSTtenisový turnaj

Dvorec 6

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00tenisový turnaj
08:30tenisový turnajtenisový turnaj
09:00Herda MilanDoležal Jantenisový turnajtenisový turnaj
09:30Herda Milantenisový turnajtenisový turnaj
10:00Procházková KvětoslavaTš. M.Herdatenisový turnajtenisový turnaj
10:30Hollanová SylvaTš. M.Herdatenisový turnajtenisový turnaj
11:00LTC sparingtenisový turnajtenisový turnaj
11:30LTC sparingtenisový turnajtenisový turnaj
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajtenisový turnaj
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajtenisový turnaj
13:00Tš. M.Herdatenisový turnajtenisový turnaj
13:30Tš. M.Herdatenisový turnajtenisový turnaj
14:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herdatenisový turnajtenisový turnaj
14:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herdatenisový turnajtenisový turnaj
15:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herdatenisový turnaj
15:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herdatenisový turnaj
16:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herdatenisový turnaj
16:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herdatenisový turnaj
17:00Herda MilanLTC sparingTš. M.Herdatenisový turnaj
17:30LTC sparingtenisový turnaj
18:00Tš. T.KalužíkLTC sparingtenisový turnajZvěřina Jaroslav
18:30Tš. T.KalužíkLTC HOSTLTC sparingtenisový turnajŠebek Miloslav
19:00LTC HOSTtenisový turnaj
19:30LTC HOSTtenisový turnaj

 ČEKATEL 10-18
 ČEKATEL DO 9
 ČEKATEL po 17
 ČLEN
 ČLEN SENIOR
 ČLEN STUDENT 19-26
 HOST
 HOST - MLÁDEŽ DO 18 let
 MISTROVSKÁ UTKÁNÍ
 OKRESNÍ PŘEBOR
 SPARING
 TENISOVÁ ŠKOLA
 ÚDRŽBA KURTŮ

 

© LTC Poděbrady