Rezervace dvorců

návod

 

návod
objednání
ČLEN LTC

 

Hosté si rezervují dvorec telefonicky u správce 604 919 817  nebo u  sekretářky Jany Hruškové na čísle telefonu    732 341 801 popř. e-mailem: ltcsekretariat@seznam.cz nebo osobně v době úředních hodin sekretariátu v úterý 15:00 - 17:00 hod. a ve čtvrtek od 15:00-18:00 hod.

 


<<červenec 2020>>
TPoÚtStČtSoNe
2712345
286789101112
2913141516171819
3020212223242526
312728293031
 

Přehled rezervací: týden 29 (13. červenec 2020 – 19. červenec 2020)

Center

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnaj
08:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajtenisový turnaj
09:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajtenisový turnaj
09:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajtenisový turnaj
10:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajtenisový turnaj
10:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajtenisový turnaj
11:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajtenisový turnaj
11:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajtenisový turnaj
12:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajtenisový turnaj
12:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajtenisový turnaj
13:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajtenisový turnaj
13:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajtenisový turnaj
14:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajtenisový turnaj
14:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajtenisový turnaj
15:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajtenisový turnaj
15:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajtenisový turnaj
16:00Tš. T.KalužíkLTC sparingTš. T.KalužíkTš. T.Kalužíktenisový turnaj
16:30Tš. T.KalužíkLTC sparingTš. T.KalužíkTš. T.Kalužíktenisový turnaj
17:00Tš. T.KalužíkMolič PetrTš. T.KalužíkTš. T.Kalužíktenisový turnaj
17:30Tš. T.KalužíkKlozová TerezaTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkLTC HOST
18:00Pravcová MartinaLTC HOST
18:30Votíková Martinatenisový turnaj
19:00Kalužík TomášTš. T.Kalužíktenisový turnaj
19:30LTC HOSTTš. T.Kalužíktenisový turnaj

Dvorec 1

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00kurty uzavřenykurty uzavřenyLTC sparingtenisový turnaj
08:30kurty uzavřenykurty uzavřenyLTC sparingtenisový turnajtenisový turnaj
09:00kurty uzavřenykurty uzavřenyLTC sparingtenisový turnajtenisový turnaj
09:30kurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajtenisový turnaj
10:00kurty uzavřenykurty uzavřenyFrič Antontenisový turnajtenisový turnaj
10:30kurty uzavřenykurty uzavřenyRůžička Jiřítenisový turnajtenisový turnaj
11:00kurty uzavřenykurty uzavřenyLTC čekatel 10-18Prokop Jiřítenisový turnajtenisový turnaj
11:30kurty uzavřenykurty uzavřenyLTC čekatel 10-18Zvěřina Jaroslavtenisový turnajtenisový turnaj
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajtenisový turnaj
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajtenisový turnaj
13:00kurty uzavřenykurty uzavřenyLTC sparingtenisový turnajtenisový turnaj
13:30kurty uzavřenykurty uzavřenyLTC sparingtenisový turnajtenisový turnaj
14:00kurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajtenisový turnaj
14:30kurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajtenisový turnaj
15:00kurty uzavřenykurty uzavřenyLTC sparingtenisový turnajtenisový turnaj
15:30kurty uzavřenykurty uzavřenyLTC sparingtenisový turnajtenisový turnaj
16:00LTC čekatel 10-18tenisový turnajtenisový turnaj
16:30Tš. M.HerdaSoukup JanKnapp Leoštenisový turnajtenisový turnaj
17:00Tš. M.HerdaKnapp LeošFranc Paveltenisový turnajtenisový turnaj
17:30Tš. M.HerdaNovotná NikolaKnapp Leoštenisový turnajtenisový turnaj
18:00tenisový turnajKnapp Leoš
18:30Maršon Václavtenisový turnajKavka Ivan
19:00Knapp LeošBaumrt LadislavKec Paveltenisový turnaj
19:30Ruml JiříKrejčík JaroslavKosinka Petrtenisový turnaj

Dvorec 2

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00kurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnaj
08:30kurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajtenisový turnaj
09:00Kočí TomášNeckář Lubomírkurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajtenisový turnaj
09:30Kočí TomášNeckář Michaelkurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajtenisový turnaj
10:00LTC sparingRemeňová Olgakurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajtenisový turnaj
10:30LTC sparingKrálíková Milenakurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajtenisový turnaj
11:00LTC sparingChárová Lindakurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajtenisový turnaj
11:30Chára Františekkurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajtenisový turnaj
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajtenisový turnaj
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajtenisový turnaj
13:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajtenisový turnaj
13:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajtenisový turnaj
14:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajtenisový turnaj
14:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajtenisový turnaj
15:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajtenisový turnaj
15:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajtenisový turnaj
16:00kurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajtenisový turnaj
16:30Votík Zbyněkkurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajtenisový turnaj
17:00Sekereš KarelLTC HOSTkurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajtenisový turnaj
17:30LTC HOSTkurty uzavřenykurty uzavřenySerbus Tomáštenisový turnajtenisový turnaj
18:00Novotná IlonaMolič Petrkurty uzavřenykurty uzavřenyVilímek Miroslavtenisový turnaj
18:30Fliedrová IlonaRož Petrkurty uzavřenykurty uzavřenyKrejčík Jaroslavtenisový turnaj
19:00Chárová LindaLTC HOSTkurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnaj
19:30Chára FrantišekLTC HOSTkurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnaj

Dvorec 3

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00tenisový turnaj
08:30tenisový turnajtenisový turnaj
09:00tenisový turnajtenisový turnaj
09:30tenisový turnajtenisový turnaj
10:00Hollanová Sylvatenisový turnajtenisový turnaj
10:30Procházková Květoslavatenisový turnajtenisový turnaj
11:00tenisový turnajtenisový turnaj
11:30tenisový turnajtenisový turnaj
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajtenisový turnaj
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajtenisový turnaj
13:00LTC sparingtenisový turnajtenisový turnaj
13:30LTC sparingtenisový turnajtenisový turnaj
14:00tenisový turnajtenisový turnaj
14:30tenisový turnajtenisový turnaj
15:00Němcová Libušetenisový turnajtenisový turnaj
15:30Zvěřinová Lenkatenisový turnajtenisový turnaj
16:00tenisový turnajtenisový turnaj
16:30Votík Zbyněktenisový turnajtenisový turnaj
17:00Trajhanová LídaSekereš KarelBednář Jantenisový turnajtenisový turnaj
17:30Zvěřinová LenkaPravcová Martinatenisový turnajtenisový turnaj
18:00Molič PetrDuben Roberttenisový turnaj
18:30Sochor LadislavBažant Paveltenisový turnaj
19:00LTC HOSTDuben Lukáštenisový turnaj
19:30LTC HOSTDuben Lukáštenisový turnaj

Dvorec 4

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00tenisový turnaj
08:30tenisový turnajtenisový turnaj
09:00Povolný FrantišekPovolný Františektenisový turnajtenisový turnaj
09:30Bílek JanBílek Jantenisový turnajtenisový turnaj
10:00Zvěřina JaroslavRemeňová Olgatenisový turnajtenisový turnaj
10:30Prokop JiříKrálíková Milenatenisový turnajtenisový turnaj
11:00tenisový turnajtenisový turnaj
11:30tenisový turnajtenisový turnaj
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajtenisový turnaj
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajtenisový turnaj
13:00tenisový turnajtenisový turnaj
13:30tenisový turnajtenisový turnaj
14:00LTC HOSTtenisový turnajtenisový turnaj
14:30LTC HOSTtenisový turnajtenisový turnaj
15:00Tš. K.VrbenskýTš. K.Vrbenskýtenisový turnajtenisový turnaj
15:30Tš. K.VrbenskýTš. K.Vrbenskýtenisový turnajtenisový turnaj
16:00Vaněk Milantenisový turnajtenisový turnaj
16:30Šebesta Vladimírtenisový turnajtenisový turnaj
17:00Herda MilanKloubec RomanVrchotová Radkatenisový turnajtenisový turnaj
17:30LTC HOSTLTC HOSTZvěřinová Lenkatenisový turnajtenisový turnaj
18:00Trousil JiříŠebová JiřinaSoukup Jantenisový turnaj
18:30Šebová JiřinaPravcová MartinaDuben Roberttenisový turnaj
19:00LTC HOSTtenisový turnaj
19:30LTC čekatel 10-18tenisový turnaj

Dvorec 5

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnaj
08:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajtenisový turnaj
09:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajtenisový turnaj
09:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajtenisový turnaj
10:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajtenisový turnaj
10:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajtenisový turnaj
11:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajtenisový turnaj
11:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajtenisový turnaj
12:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajtenisový turnaj
12:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajtenisový turnaj
13:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajtenisový turnaj
13:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajtenisový turnaj
14:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajtenisový turnaj
14:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajtenisový turnaj
15:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajtenisový turnaj
15:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajtenisový turnaj
16:00příměstský táborHlásková SoňaLTC HOSTHlásková Soňatenisový turnaj
16:30Hlásková SoňaLTC HOSTtenisový turnajKříž Jaroslav
17:00LTC HOSTLTC čekatel 10-18Hlásková Soňatenisový turnajNováková Jana
17:30LTC HOSTSoukup JanLTC HOSTtenisový turnajZvěřinová Lenka
18:00LTC HOSTtenisový turnaj
18:30Bednář JanLTC HOSTtenisový turnaj
19:00Škaloud Miroslavtenisový turnaj
19:30Bednář Jantenisový turnaj

Dvorec 6

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnaj
08:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajtenisový turnaj
09:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajtenisový turnaj
09:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajtenisový turnaj
10:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajtenisový turnaj
10:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajtenisový turnaj
11:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajtenisový turnaj
11:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajtenisový turnaj
12:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajtenisový turnaj
12:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajtenisový turnaj
13:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajtenisový turnaj
13:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajtenisový turnaj
14:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajtenisový turnaj
14:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajtenisový turnaj
15:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajtenisový turnaj
15:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajtenisový turnaj
16:00Tš. T.Kalužíktenisový turnajZvěřina Jaroslav
16:30Tš. T.KalužíkLTC HOSTTš. M.Herdatenisový turnajŠebek Miloslav
17:00LTC sparingTš. T.KalužíkLTC HOSTTš. M.Herdatenisový turnajLTC HOST
17:30LTC sparingTš. T.KalužíkTš. M.Herdatenisový turnajLTC čekatel do 9let
18:00Langrová MonikaSochor LadislavLTC HOSTtenisový turnaj
18:30Lišková KarolínaŠkaloud MiroslavKalužík Tomáštenisový turnaj
19:00tenisový turnajBednář Jan
19:30tenisový turnaj

 ČEKATEL 10-18
 ČEKATEL DO 9
 ČEKATEL po 17
 ČLEN
 ČLEN SENIOR
 ČLEN STUDENT 19-26
 HOST
 HOST - MLÁDEŽ DO 18 let
 MISTROVSKÁ UTKÁNÍ
 OKRESNÍ PŘEBOR
 SPARING
 TENISOVÁ ŠKOLA
 ÚDRŽBA KURTŮ

 

© LTC Poděbrady