Rezervace dvorců

návod

 

návod
objednání
ČLEN LTC

 

Hosté si rezervují dvorec telefonicky u správce 604 919 817  nebo u  sekretářky Mgr.Jiřiny Pohořálkové na čísle telefonu    732 341 801 popř. e-mailem: ltcsekretariat@seznam.cz nebo osobně v době úředních hodin sekretariátu v úterý 15:00 - 17:00 hod. a ve čtvrtek od 15:00-19:00 hod.

 


<<červenec 2020>>
TPoÚtStČtSoNe
2712345
286789101112
2913141516171819
3020212223242526
312728293031
 

Přehled rezervací: týden 29 (13. červenec 2020 – 19. červenec 2020)

Center

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnaj
08:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajtenisový turnaj
09:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajtenisový turnaj
09:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajtenisový turnaj
10:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajtenisový turnaj
10:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajtenisový turnaj
11:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajtenisový turnaj
11:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajtenisový turnaj
12:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajtenisový turnaj
12:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajtenisový turnaj
13:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajtenisový turnaj
13:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajtenisový turnaj
14:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajtenisový turnaj
14:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajtenisový turnaj
15:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajtenisový turnaj
15:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajtenisový turnaj
16:00tenisový turnaj
16:30tenisový turnaj
17:00tenisový turnaj
17:30tenisový turnaj
18:00Pravcová Martinatenisový turnaj
18:30tenisový turnaj
19:00tenisový turnaj
19:30tenisový turnaj

Dvorec 1

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00tenisový turnaj
08:30tenisový turnajtenisový turnaj
09:00tenisový turnajtenisový turnaj
09:30tenisový turnajtenisový turnaj
10:00tenisový turnajtenisový turnaj
10:30tenisový turnajtenisový turnaj
11:00tenisový turnajtenisový turnaj
11:30tenisový turnajtenisový turnaj
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajtenisový turnaj
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajtenisový turnaj
13:00tenisový turnajtenisový turnaj
13:30tenisový turnajtenisový turnaj
14:00tenisový turnajtenisový turnaj
14:30tenisový turnajtenisový turnaj
15:00tenisový turnajtenisový turnaj
15:30tenisový turnajtenisový turnaj
16:00tenisový turnajtenisový turnaj
16:30tenisový turnajtenisový turnaj
17:00tenisový turnajtenisový turnaj
17:30tenisový turnajtenisový turnaj
18:00Sochor LadislavSochor Ladislavtenisový turnaj
18:30Kavka IvanKrejčík JaroslavKavka IvanMaršon Václavtenisový turnaj
19:00Fliedr PavelBaumrt LadislavKec Paveltenisový turnaj
19:30Podkonický PetrKrejčík JaroslavKosinka Petrtenisový turnaj

Dvorec 2

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00tenisový turnaj
08:30tenisový turnajtenisový turnaj
09:00tenisový turnajtenisový turnaj
09:30tenisový turnajtenisový turnaj
10:00Remeňová OlgaRemeňová Olgatenisový turnajtenisový turnaj
10:30tenisový turnajtenisový turnaj
11:00tenisový turnajtenisový turnaj
11:30tenisový turnajtenisový turnaj
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajtenisový turnaj
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajtenisový turnaj
13:00tenisový turnajtenisový turnaj
13:30tenisový turnajtenisový turnaj
14:00tenisový turnajtenisový turnaj
14:30tenisový turnajtenisový turnaj
15:00tenisový turnajtenisový turnaj
15:30tenisový turnajtenisový turnaj
16:00tenisový turnajtenisový turnaj
16:30tenisový turnajtenisový turnaj
17:00tenisový turnajtenisový turnaj
17:30tenisový turnajtenisový turnaj
18:00Novotná IlonaMolič PetrMolič Petrtenisový turnaj
18:30Rož PetrVaněk VáclavRož PetrKrejčík Jaroslavtenisový turnaj
19:00Kec PavelBaumrt Ladislavtenisový turnaj
19:30Vaněk VáclavKrejčík Jaroslavtenisový turnaj

Dvorec 3

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00tenisový turnaj
08:30tenisový turnajtenisový turnaj
09:00tenisový turnajtenisový turnaj
09:30tenisový turnajtenisový turnaj
10:00tenisový turnajtenisový turnaj
10:30tenisový turnajtenisový turnaj
11:00tenisový turnajtenisový turnaj
11:30tenisový turnajtenisový turnaj
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajtenisový turnaj
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajtenisový turnaj
13:00tenisový turnajtenisový turnaj
13:30tenisový turnajtenisový turnaj
14:00tenisový turnajtenisový turnaj
14:30tenisový turnajtenisový turnaj
15:00tenisový turnajtenisový turnaj
15:30tenisový turnajtenisový turnaj
16:00tenisový turnajtenisový turnaj
16:30tenisový turnajtenisový turnaj
17:00Trajhanová LídaTrajhanová Lídatenisový turnajtenisový turnaj
17:30tenisový turnajtenisový turnaj
18:00Duben Roberttenisový turnaj
18:30Bažant Paveltenisový turnaj
19:00Duben Lukáštenisový turnaj
19:30Duben Lukáštenisový turnaj

Dvorec 4

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00tenisový turnaj
08:30tenisový turnajtenisový turnaj
09:00tenisový turnajtenisový turnaj
09:30tenisový turnajtenisový turnaj
10:00tenisový turnajtenisový turnaj
10:30tenisový turnajtenisový turnaj
11:00tenisový turnajtenisový turnaj
11:30tenisový turnajtenisový turnaj
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajtenisový turnaj
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajtenisový turnaj
13:00tenisový turnajtenisový turnaj
13:30tenisový turnajtenisový turnaj
14:00tenisový turnajtenisový turnaj
14:30tenisový turnajtenisový turnaj
15:00tenisový turnajtenisový turnaj
15:30tenisový turnajtenisový turnaj
16:00Vaněk Milantenisový turnajtenisový turnaj
16:30Šebesta Vladimírtenisový turnajtenisový turnaj
17:00Vaněk Milantenisový turnajtenisový turnaj
17:30Šebesta Vladimírtenisový turnajtenisový turnaj
18:00tenisový turnaj
18:30tenisový turnaj
19:00tenisový turnaj
19:30tenisový turnaj

Dvorec 5

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnaj
08:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajtenisový turnaj
09:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajtenisový turnaj
09:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajtenisový turnaj
10:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajtenisový turnaj
10:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajtenisový turnaj
11:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajtenisový turnaj
11:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajtenisový turnaj
12:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajtenisový turnaj
12:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajtenisový turnaj
13:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajtenisový turnaj
13:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajtenisový turnaj
14:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajtenisový turnaj
14:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajtenisový turnaj
15:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajtenisový turnaj
15:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajtenisový turnaj
16:00příměstský tábortenisový turnaj
16:30tenisový turnaj
17:00tenisový turnaj
17:30tenisový turnaj
18:00tenisový turnaj
18:30tenisový turnaj
19:00tenisový turnaj
19:30tenisový turnaj

Dvorec 6

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnaj
08:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajtenisový turnaj
09:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajtenisový turnaj
09:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajtenisový turnaj
10:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajtenisový turnaj
10:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajtenisový turnaj
11:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajtenisový turnaj
11:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajtenisový turnaj
12:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajtenisový turnaj
12:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajtenisový turnaj
13:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajtenisový turnaj
13:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajtenisový turnaj
14:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajtenisový turnaj
14:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajtenisový turnaj
15:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajtenisový turnaj
15:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajtenisový turnaj
16:00tenisový turnaj
16:30tenisový turnaj
17:00tenisový turnaj
17:30tenisový turnaj
18:00tenisový turnaj
18:30tenisový turnaj
19:00tenisový turnaj
19:30tenisový turnaj

 ČEKATEL 10-18
 ČEKATEL DO 9
 ČEKATEL po 17
 ČLEN
 ČLEN SENIOR
 ČLEN STUDENT 19-26
 HOST
 HOST - MLÁDEŽ DO 18 let
 MISTROVSKÁ UTKÁNÍ
 SPARING
 TENISOVÁ ŠKOLA
 TURNAJ
 ÚDRŽBA KURTŮ

 

© LTC Poděbrady