Rezervace dvorců |
|
|
návod
|
Hosté si rezervují dvorec telefonicky u správce 604 919 817 nebo u sekretářky Jany Hruškové na čísle telefonu 732 341 801 popř. e-mailem: ltcsekretariat@seznam.cz.
________________________________________________________________________________________________________
Přehled rezervací: týden 40 (28. září 2020 – 04. říjen 2020)
Dvorec 2
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | tenisový turnaj | ||||||
08:30 | tenisový turnaj | ||||||
09:00 | tenisový turnaj | ||||||
09:30 | tenisový turnaj | ||||||
10:00 | Doušová Ilona | tenisový turnaj | |||||
10:30 | Nováková Jana | tenisový turnaj | |||||
11:00 | tenisový turnaj | ||||||
11:30 | tenisový turnaj | ||||||
12:00 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | tenisový turnaj | kurty uzavřeny |
12:30 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | tenisový turnaj | kurty uzavřeny |
13:00 | tenisový turnaj | kurty uzavřeny | |||||
13:30 | tenisový turnaj | kurty uzavřeny | |||||
14:00 | tenisový turnaj | Novotný Miroslav | |||||
14:30 | tenisový turnaj | LTC čekatel 10-18 | |||||
15:00 | tenisový turnaj | LTC HOST | |||||
15:30 | LTC sparing | tenisový turnaj | LTC HOST | ||||
16:00 | Bednář Jan | LTC sparing | tenisový turnaj | ||||
16:30 | Doležal Jan | LTC sparing | tenisový turnaj | ||||
17:00 | Kec Pavel | Molič Petr | Pokorný František | tenisový turnaj | |||
17:30 | Krejčík Jaroslav | Sochor Radim | Kosinka Petr | tenisový turnaj | |||
18:00 | Kec Pavel | Pokorný František | tenisový turnaj | ||||
18:30 | tenisový turnaj | ||||||
19:00 | tenisový turnaj | ||||||
19:30 | tenisový turnaj | ||||||
20:00 | |||||||
20:30 | |||||||
21:00 | |||||||
21:30 |
Dvorec 3
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | tenisový turnaj | ||||||
08:30 | tenisový turnaj | ||||||
09:00 | tenisový turnaj | ||||||
09:30 | tenisový turnaj | ||||||
10:00 | Procházková Květoslava | tenisový turnaj | |||||
10:30 | Podušková Vlasta | tenisový turnaj | |||||
11:00 | tenisový turnaj | ||||||
11:30 | tenisový turnaj | ||||||
12:00 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | tenisový turnaj | kurty uzavřeny |
12:30 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | tenisový turnaj | kurty uzavřeny |
13:00 | LTC HOST | tenisový turnaj | kurty uzavřeny | ||||
13:30 | LTC HOST | tenisový turnaj | kurty uzavřeny | ||||
14:00 | LTC HOST | tenisový turnaj | Karbulka David | ||||
14:30 | LTC HOST | tenisový turnaj | Tomáš Filip | ||||
15:00 | tenisový turnaj | ||||||
15:30 | tenisový turnaj | ||||||
16:00 | tenisový turnaj | ||||||
16:30 | tenisový turnaj | ||||||
17:00 | Trajhanová Lída | LTC sparing | Pravcová Martina | tenisový turnaj | |||
17:30 | Pravcová Martina | LTC sparing | Šebová Jiřina | tenisový turnaj | |||
18:00 | tenisový turnaj | ||||||
18:30 | tenisový turnaj | ||||||
19:00 | tenisový turnaj | ||||||
19:30 | tenisový turnaj | ||||||
20:00 | |||||||
20:30 | |||||||
21:00 | |||||||
21:30 |
Dvorec 4
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | tenisový turnaj | ||||||
08:30 | tenisový turnaj | ||||||
09:00 | tenisový turnaj | ||||||
09:30 | tenisový turnaj | ||||||
10:00 | tenisový turnaj | ||||||
10:30 | tenisový turnaj | ||||||
11:00 | tenisový turnaj | ||||||
11:30 | tenisový turnaj | ||||||
12:00 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | tenisový turnaj | kurty uzavřeny |
12:30 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | tenisový turnaj | kurty uzavřeny |
13:00 | tenisový turnaj | kurty uzavřeny | |||||
13:30 | tenisový turnaj | kurty uzavřeny | |||||
14:00 | tenisový turnaj | Kloubec Roman | |||||
14:30 | tenisový turnaj | LTC HOST | |||||
15:00 | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | tenisový turnaj | LTC HOST | |||
15:30 | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | tenisový turnaj | LTC HOST | |||
16:00 | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | tenisový turnaj | ||||
16:30 | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | tenisový turnaj | ||||
17:00 | Novotná Ilona | Vrchotová Radka | Votíková Martina | tenisový turnaj | |||
17:30 | Fliedrová Ilona | Vrchota Vladimír | Sekereš Karel | tenisový turnaj | |||
18:00 | Tš. J.Kolařík | tenisový turnaj | |||||
18:30 | Tš. J.Kolařík | tenisový turnaj | |||||
19:00 | tenisový turnaj | ||||||
19:30 | tenisový turnaj | ||||||
20:00 | |||||||
20:30 | |||||||
21:00 | |||||||
21:30 |
ČEKATEL 10-18 | |
ČEKATEL DO 9 | |
ČEKATEL po 17 | |
ČLEN | |
ČLEN SENIOR | |
ČLEN STUDENT 19-26 | |
HOST | |
HOST - MLÁDEŽ DO 18 let | |
MISTROVSKÁ UTKÁNÍ | |
RANNÍ KREDIT | |
SPARING | |
TENISOVÁ ŠKOLA | |
ÚDRŽBA KURTŮ |