Rezervace dvorců

návod

 

návod
objednání
ČLEN LTC

 

Hosté si rezervují dvorec telefonicky u správce 604 919 817  nebo u  sekretářky Mgr.Jiřiny Pohořálkové na čísle telefonu    732 341 801 popř. e-mailem: ltcsekretariat@seznam.cz nebo osobně v době úředních hodin sekretariátu v úterý 15:00 - 17:00 hod. a ve čtvrtek od 15:00-19:00 hod.

 


<<říjen 2020>>
TPoÚtStČtSoNe
401234
41567891011
4212131415161718
4319202122232425
44262728293031
 

Přehled rezervací: týden 41 (05. říjen 2020 – 11. říjen 2020)

Center

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00Tš. J.KolaříkKalužík Tomáš
08:30Tš. J.KolaříkLTC čekatel 10-18
09:00Kalužík Tomáš
09:30LTC čekatel 10-18
10:00
10:30Povolný FrantišekŠebová Jiřina
11:00Bílek JanLišková KarolínaŠebová Jiřina
11:30Langrová Monika
12:00Tš. J.KolaříkLTC čekatel 10-18
12:30Tš. J.KolaříkKalužík Tomáš
13:00Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkKalužík Tomáš
13:30Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkKalužík Tomáš
14:00Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkKalužík Tomáš
14:30Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkKalužík Tomáš
15:00Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.Kolařík
15:30Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.Kolařík
16:00Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkLTC HOST
16:30Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkLTC HOST
17:00Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.Kolařík
17:30Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.Kolařík
18:00Tš. J.Kolařík
18:30Tš. J.Kolařík
19:00
19:30

Dvorec 1

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30
09:00
09:30Bažant Pavel
10:00Hůla JiříZvěřina JaroslavFrič AntonTřešňák KarelJanda Tomáš LTC HOST
10:30Hůla JiříProkop JiříZvěřina JaroslavTřešňák KarelLTC čekatel 10-18Bažant Pavel
11:00Janda Tomáš
11:30LTC čekatel 10-18
12:00
12:30
13:00Franc PavelJanda Tomáš
13:30LTC HOSTLTC čekatel 10-18
14:00Janda Tomáš
14:30LTC HOSTLTC čekatel 10-18
15:00LTC HOST
15:30
16:00Hurych MartinDoležal JanDoležal Jan
16:30Volková RomanaBednář JanLTC HOSTKnapp LeošLTC HOST
17:00Podkonický PetrMolič PetrBaumrt LadislavBažant PavelKrejčík Jaroslav
17:30Pokorný FrantišekKnapp LeošKec Pavel
18:00Baumrt LadislavKrejčík Jaroslav
18:30
19:00
19:30

Dvorec 2

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00Doušová IlonaDoušová IlonaNováková Jana
10:30Remeňová OlgaRemeňová OlgaVrchotová RadkaProcházková Květoslava
11:00Vrchota VladimírKnapp Leoš
11:30Vrchotová RadkaJína Milan
12:00
12:30
13:00LTC HOST
13:30LTC HOST
14:00
14:30
15:00LTC sparing
15:30LTC sparing
16:00LTC sparing
16:30Knapp LeošLTC sparing
17:00Fliedrová IlonaSoukup JanKec PavelBodanský David
17:30Novotná IlonaKnapp LeošJedlička JaroslavBaumrt Ladislav
18:00Kec PavelVaněk Václav
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30

Dvorec 3

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00Nováková JanaProcházková KvětoslavaLTC čekatel 10-18
10:30Doušová IlonaHollan JiříLTC čekatel do 9let
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00Vrchota Metoděj
14:30LTC čekatel 10-18
15:00
15:30
16:00Tš. K.VrbenskýLTC sparing
16:30Tš. K.VrbenskýLTC sparing
17:00Pravcová MartinaBažant PavelTrajhanová LídaLTC sparingPravcová Martina
17:30Pravcová MartinaLTC sparingZvěřinová LenkaLTC sparingŠebová Jiřina
18:00LTC HOST
18:30LTC HOST
19:00
19:30
20:00
20:30

Dvorec 4

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30Hollan Jiří
11:00Zítko Václav
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00Tš. K.VrbenskýTš. K.VrbenskýTš. K.VrbenskýTš. K.Vrbenský
15:30Tš. K.VrbenskýTš. K.VrbenskýTš. K.VrbenskýTš. K.Vrbenský
16:00Tš. K.VrbenskýRuml JiříVrchotová RadkaTš. K.VrbenskýVrchotová Radka
16:30Tš. K.VrbenskýRuml JiříJiroušek VladimírTš. K.VrbenskýZvěřinová Lenka
17:00Bednář JanŠebová JiřinaVrchotová RadkaVrchotová Radka
17:30Škaloud MiroslavPravcová MartinaJiroušek Vladimír
18:00Bednář Jan
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30

Dvorec 5

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00Kříž Josef
10:30Kříž Filip
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00Tš. S.Hlásková
13:30Tš. S.Hlásková
14:00Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
14:30Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
15:00Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
15:30Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
16:00Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
16:30Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
17:00Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
17:30Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
18:00
18:30
19:00
19:30

Dvorec 6

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00Herda Milan
08:30LTC HOST
09:00Herda Milan
09:30Šimral Jan
10:00Herda MilanDoležal JanHerda Milan
10:30LTC HOSTKarbulka Zdeněk
11:00Herda Milan
11:30
12:00
12:30
13:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
13:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
14:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
14:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
15:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
15:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
16:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
16:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
17:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
17:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
18:00
18:30
19:00
19:30

 ČEKATEL 10-18
 ČEKATEL DO 9
 ČEKATEL po 17
 ČLEN
 ČLEN SENIOR
 ČLEN STUDENT 19-26
 HOST
 HOST - MLÁDEŽ DO 18 let
 MISTROVSKÁ UTKÁNÍ
 SPARING
 TENISOVÁ ŠKOLA
 TURNAJ
 ÚDRŽBA KURTŮ

 

© LTC Poděbrady