Rezervace dvorců

návod

 

návod
objednání
ČLEN LTC

 

Hosté si rezervují dvorec telefonicky u správce 604 919 817  nebo u  sekretářky Mgr.Jiřiny Pohořálkové na čísle telefonu    732 341 801 popř. e-mailem: ltcsekretariat@seznam.cz nebo osobně v době úředních hodin sekretariátu v úterý 15:00 - 17:00 hod. a ve čtvrtek od 15:00-19:00 hod.

 


<<říjen 2020>>
TPoÚtStČtSoNe
401234
41567891011
4212131415161718
4319202122232425
44262728293031
 

Přehled rezervací: týden 43 (19. říjen 2020 – 25. říjen 2020)

Center

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30

Dvorec 1

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30

Dvorec 2

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00Hůla JiříZvěřina JaroslavZvěřina Jaroslav
10:30Hůla JiříZvěřina JaroslavZvěřina Jaroslav
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00Fliedrová IlonaVaníček Martin
18:30Novotná IlonaVaníček Martin
19:00Bažant PavelBažant PavelVaníček Martin
19:30Bažant PavelBažant Pavel
20:00Bažant PavelBažant Pavel
20:30Bažant PavelBažant Pavel

Dvorec 3

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00Kováč LudvíkHollan JiříPovolný František
10:30Kováč LudvíkHollan JiříPovolný František
11:00Kováč LudvíkVrchota Vladimír
11:30Vrchota Vladimír
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00Knebl DanielPravcová Martina
18:30Knebl DanielŠebová JiřinaBaumrt LadislavBaumrt Ladislav
19:00Knebl DanielBaumrt LadislavBaumrt Ladislav
19:30Knebl DanielBaumrt LadislavBaumrt Ladislav
20:00
20:30

Dvorec 4

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00Zvěřinová Lenka
10:30Zvěřinová Lenka
11:00Davídek PetrZvěřinová LenkaDavídek Petr
11:30Davídek PetrZvěřinová LenkaDavídek Petr
12:00Davídek PetrDavídek Petr
12:30Davídek PetrDavídek Petr
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00Vaněk Jiří
16:30Vaněk Jiří
17:00Vrchotová Radka
17:30Vrchotová Radka
18:00
18:30Baumrt LadislavBaumrt Ladislav
19:00Podkonický PetrBaumrt LadislavBaumrt Ladislav
19:30Fliedr PavelBaumrt LadislavBaumrt Ladislav
20:00
20:30

Dvorec 5

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30

Dvorec 6

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30

 ČEKATEL 10-18
 ČEKATEL DO 9
 ČEKATEL po 17
 ČLEN
 ČLEN SENIOR
 ČLEN STUDENT 19-26
 HOST
 HOST - MLÁDEŽ DO 18 let
 MISTROVSKÁ UTKÁNÍ
 SPARING
 TENISOVÁ ŠKOLA
 TURNAJ
 ÚDRŽBA KURTŮ

 

© LTC Poděbrady