Rezervace dvorců

návod

 

návod
objednání
ČLEN LTC

 

Hosté si rezervují dvorec telefonicky u správce 604 919 817  nebo u  sekretářky Mgr.Jiřiny Pohořálkové na čísle telefonu    732 341 801 popř. e-mailem: ltcsekretariat@seznam.cz nebo osobně v době úředních hodin sekretariátu v úterý 15:00 - 17:00 hod. a ve čtvrtek od 15:00-19:00 hod.

 


<<říjen 2020>>
TPoÚtStČtSoNe
401234
41567891011
4212131415161718
4319202122232425
44262728293031
 

Přehled rezervací: týden 40 (28. září 2020 – 04. říjen 2020)

Center

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00tenisový turnaj
08:30tenisový turnaj
09:00tenisový turnaj
09:30tenisový turnaj
10:00Neckář LubomírNeckář Lubomírtenisový turnajLTC čekatel 10-18
10:30Neckář MichaelBílek JanNeckář Michaeltenisový turnajJanda Tomáš
11:00Povolný Františektenisový turnajLTC čekatel 10-18
11:30tenisový turnajJanda Tomáš
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenyTš. J.Kolaříktenisový turnajkurty uzavřeny
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenyTš. J.Kolaříktenisový turnajkurty uzavřeny
13:00Tš. J.KolaříkTš. J.Kolaříktenisový turnajkurty uzavřeny
13:30Tš. J.KolaříkTš. J.Kolaříktenisový turnajkurty uzavřeny
14:00Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.Kolaříktenisový turnajJanda Tomáš
14:30Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.Kolaříktenisový turnajLTC čekatel 10-18
15:00Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.Kolaříktenisový turnajJanda Tomáš
15:30Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.Kolaříktenisový turnajLTC čekatel 10-18
16:00Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.Kolaříktenisový turnajPapoušková Eva
16:30Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.Kolaříktenisový turnaj
17:00Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.Kolaříktenisový turnaj
17:30Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.Kolaříktenisový turnaj
18:00Tš. J.KolaříkTš. J.Kolaříktenisový turnaj
18:30tenisový turnaj
19:00tenisový turnaj
19:30tenisový turnaj

Dvorec 1

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00tenisový turnaj
08:30tenisový turnaj
09:00tenisový turnaj
09:30tenisový turnaj
10:00Frič PeterHůla Jiřítenisový turnaj
10:30Růžička JiříHůla Jiřítenisový turnaj
11:00tenisový turnaj
11:30tenisový turnaj
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajkurty uzavřeny
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajkurty uzavřeny
13:00tenisový turnajkurty uzavřeny
13:30tenisový turnajkurty uzavřeny
14:00tenisový turnajLTC čekatel 10-18
14:30tenisový turnajKříž Jaroslav
15:00tenisový turnaj
15:30Knapp LeošBažant Paveltenisový turnaj
16:00Soukup JanKnapp LeošDoležal Jantenisový turnajKnapp Leoš
16:30Knapp LeošBažant PavelSchuster Paveltenisový turnajKavka Ivan
17:00Baumrt LadislavSochor LadislavKec Paveltenisový turnaj
17:30Kosinka PetrKavka IvanKrejčík Jaroslavtenisový turnaj
18:00Baumrt LadislavKec Paveltenisový turnaj
18:30tenisový turnaj
19:00tenisový turnaj
19:30tenisový turnaj

Dvorec 2

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00tenisový turnaj
08:30tenisový turnaj
09:00tenisový turnaj
09:30tenisový turnaj
10:00Doušová Ilonatenisový turnaj
10:30Nováková Janatenisový turnaj
11:00tenisový turnaj
11:30tenisový turnaj
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajkurty uzavřeny
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajkurty uzavřeny
13:00tenisový turnajkurty uzavřeny
13:30tenisový turnajkurty uzavřeny
14:00tenisový turnajNovotný Miroslav
14:30tenisový turnajLTC čekatel 10-18
15:00tenisový turnajLTC HOST
15:30LTC sparingtenisový turnajLTC HOST
16:00Bednář JanLTC sparingtenisový turnaj
16:30Doležal JanLTC sparingtenisový turnaj
17:00Kec PavelMolič PetrPokorný Františektenisový turnaj
17:30Krejčík JaroslavSochor RadimKosinka Petrtenisový turnaj
18:00Kec PavelPokorný Františektenisový turnaj
18:30tenisový turnaj
19:00tenisový turnaj
19:30tenisový turnaj
20:00
20:30

Dvorec 3

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00tenisový turnaj
08:30tenisový turnaj
09:00tenisový turnaj
09:30tenisový turnaj
10:00Procházková Květoslavatenisový turnaj
10:30Podušková Vlastatenisový turnaj
11:00tenisový turnaj
11:30tenisový turnaj
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajkurty uzavřeny
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajkurty uzavřeny
13:00LTC HOSTtenisový turnajkurty uzavřeny
13:30LTC HOSTtenisový turnajkurty uzavřeny
14:00LTC HOSTtenisový turnajKarbulka David
14:30LTC HOSTtenisový turnajTomáš Filip
15:00tenisový turnaj
15:30tenisový turnaj
16:00tenisový turnaj
16:30tenisový turnaj
17:00Trajhanová LídaLTC sparingPravcová Martinatenisový turnaj
17:30Pravcová MartinaLTC sparingŠebová Jiřinatenisový turnaj
18:00tenisový turnaj
18:30tenisový turnaj
19:00tenisový turnaj
19:30tenisový turnaj
20:00
20:30

Dvorec 4

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00tenisový turnaj
08:30tenisový turnaj
09:00tenisový turnaj
09:30tenisový turnaj
10:00tenisový turnaj
10:30tenisový turnaj
11:00tenisový turnaj
11:30tenisový turnaj
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajkurty uzavřeny
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajkurty uzavřeny
13:00tenisový turnajkurty uzavřeny
13:30tenisový turnajkurty uzavřeny
14:00tenisový turnajKloubec Roman
14:30tenisový turnajLTC HOST
15:00Tš. K.VrbenskýTš. K.Vrbenskýtenisový turnajLTC HOST
15:30Tš. K.VrbenskýTš. K.Vrbenskýtenisový turnajLTC HOST
16:00Tš. K.VrbenskýTš. K.Vrbenskýtenisový turnaj
16:30Tš. K.VrbenskýTš. K.Vrbenskýtenisový turnaj
17:00Novotná IlonaVrchotová RadkaVotíková Martinatenisový turnaj
17:30Fliedrová IlonaVrchota VladimírSekereš Kareltenisový turnaj
18:00Tš. J.Kolaříktenisový turnaj
18:30Tš. J.Kolaříktenisový turnaj
19:00tenisový turnaj
19:30tenisový turnaj
20:00
20:30

Dvorec 5

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00tenisový turnaj
08:30tenisový turnaj
09:00tenisový turnaj
09:30tenisový turnaj
10:00Zvěřina Jaroslavtenisový turnaj
10:30Šebek Miloslavtenisový turnaj
11:00tenisový turnajLTC čekatel 10-18
11:30tenisový turnajLTC HOST
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajkurty uzavřeny
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajkurty uzavřeny
13:00Tš. S.Hláskovátenisový turnajkurty uzavřeny
13:30Tš. S.Hláskovátenisový turnajkurty uzavřeny
14:00Tš. S.HláskováTš. S.Hláskovátenisový turnajLTC čekatel do 9let
14:30Tš. S.HláskováTš. S.Hláskovátenisový turnajLTC HOST
15:00Tš. S.HláskováTš. S.Hláskovátenisový turnaj
15:30Tš. S.HláskováTš. S.Hláskovátenisový turnaj
16:00Tš. S.HláskováTš. S.Hláskovátenisový turnaj
16:30Tš. S.HláskováTš. S.Hláskovátenisový turnaj
17:00Tš. S.HláskováTš. S.Hláskovátenisový turnaj
17:30Tš. S.HláskováTš. S.Hláskovátenisový turnaj
18:00Tš. S.HláskováTš. S.Hláskovátenisový turnaj
18:30Tš. S.HláskováTš. S.Hláskovátenisový turnaj
19:00tenisový turnaj
19:30tenisový turnaj

Dvorec 6

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00Herda Milantenisový turnaj
08:30LTC HOSTtenisový turnaj
09:00Herda Milantenisový turnaj
09:30Šimral Jantenisový turnaj
10:00Doležal JanHerda Milantenisový turnajTš. M.Herda
10:30Herda Milantenisový turnajTš. M.Herda
11:00Herda Milantenisový turnaj
11:30LTC HOSTtenisový turnaj
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajkurty uzavřeny
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajkurty uzavřeny
13:00Tš. M.HerdaTš. M.Herdatenisový turnajkurty uzavřeny
13:30Tš. M.HerdaHerda MilanTš. M.Herdatenisový turnajkurty uzavřeny
14:00Tš. M.HerdaTš. M.Herdatenisový turnaj
14:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herdatenisový turnaj
15:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herdatenisový turnaj
15:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herdatenisový turnaj
16:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herdatenisový turnaj
16:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herdatenisový turnaj
17:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herdatenisový turnaj
17:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herdatenisový turnaj
18:00Tš. M.HerdaTš. M.Herdatenisový turnaj
18:30Tš. M.HerdaTš. M.Herdatenisový turnaj
19:00tenisový turnaj
19:30tenisový turnaj

 ČEKATEL 10-18
 ČEKATEL DO 9
 ČEKATEL po 17
 ČLEN
 ČLEN SENIOR
 ČLEN STUDENT 19-26
 HOST
 HOST - MLÁDEŽ DO 18 let
 MISTROVSKÁ UTKÁNÍ
 SPARING
 TENISOVÁ ŠKOLA
 TURNAJ
 ÚDRŽBA KURTŮ

 

© LTC Poděbrady