Rezervace dvorců

návod

 

návod
objednání
ČLEN LTC

 

Hosté si rezervují dvorec telefonicky u správce 604 919 817  nebo u  sekretářky Jany Hruškové na čísle telefonu    732 341 801 popř. e-mailem: ltcsekretariat@seznam.cz nebo osobně v době úředních hodin sekretariátu v pondělí 15:00 - 17:00 hod. a ve čtvrtek od 15:00-17:00 hod.

 


<<červenec 2022>>
TPoÚtStČtSoNe
26123
2745678910
2811121314151617
2918192021222324
3025262728293031
 

Přehled rezervací: týden 26 (27. červen 2022 – 03. červenec 2022)

Center

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30Tš. J.Kolařík
09:00Tš. J.KolaříkTš. J.Kolařík
09:30Tš. J.Kolařík
10:00Králíková MilenaLišková Karolína
10:30Doušová IlonaLangrová Monika
11:00
11:30
12:00polední pauzapolední pauzapolední pauzapolední pauzapolední pauzapolední pauzapolední pauza
12:30polední pauzapolední pauzapolední pauzapolední pauzapolední pauzapolední pauzapolední pauza
13:00Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkLTC čekatel do 9letpolední pauzapolední pauza
13:30Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkLTC HOSTpolední pauzapolední pauza
14:00Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.Kolařík
14:30Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkLTC HOST
15:00Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkLTC HOST
15:30Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkLTC HOST
16:00Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkLTC HOST
16:30Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.Kolařík
17:00Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.Kolařík
17:30Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.Kolařík
18:00Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.Kolařík
18:30Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkLTC HOSTLTC HOST
19:00Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkLTC HOSTLTC HOST
19:30Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkLTC HOSTLTC HOST

Dvorec 1

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00Kejda Milan
08:30LTC HOST
09:00Kejda Milan
09:30LTC HOST
10:00Prokop JiříRůžička JiříBažant Pavel
10:30Vrchota VladimírVrchota VladimírKováč LudvíkKováč LudvíkKalužík Tomáš
11:00Třešňák KarelKarbulka Zdeněk
11:30
12:00polední pauzapolední pauzapolední pauzapolední pauzapolední pauzapolední pauzapolední pauza
12:30polední pauzapolední pauzapolední pauzapolední pauzapolední pauzapolední pauzapolední pauza
13:00Kováč LudvíkLTC HOSTpolední pauzapolední pauza
13:30LTC HOSTpolední pauzapolední pauza
14:00Franc Pavel
14:30LTC HOST
15:00Soukup JanFranc Pavel
15:30Soukup ml. JanLTC HOST
16:00Soukup JanLTC HOST
16:30LTC HOST
17:00Nejedlý TomášJína Milan
17:30Nejedlý TomášLTC HOST
18:00Kavka IvanSerbus TomášLTC čekatel 10-18
18:30Jína MilanKavka IvanKec PavelLTC čekatel 10-18
19:00Bednář JanVaněk VáclavLTC čekatel 10-18
19:30Doležal JanKec PavelLTC čekatel 10-18

Dvorec 2

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30
09:00Remeňová Olga
09:30Doušová Ilona
10:00Nováková JanaJína Milan
10:30Hůla JiříLTC HOST
11:00
11:30
12:00polední pauzapolední pauzapolední pauzapolední pauzapolední pauzapolední pauzapolední pauza
12:30polední pauzapolední pauzapolední pauzapolední pauzapolední pauzapolední pauzapolední pauza
13:00polední pauzapolední pauza
13:30polední pauzapolední pauza
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00Bednář Jan
17:30Schuster Pavel
18:00Škaloud MiroslavMolič Petr
18:30Bažant PavelŠkaloud MiroslavBaumrt Ladislav
19:00Bažant PavelDostál Milan
19:30Baumrt Ladislav

Dvorec 3

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30
09:00
09:30LTC HOST
10:00Podušková VlastaDoušová IlonaLTC HOST
10:30Hollanová SylvaRožová Markéta
11:00
11:30
12:00kurt uzavřenkurt uzavřenkurt uzavřenkurt uzavřenkurt uzavřenkurt uzavřenkurt uzavřen
12:30kurt uzavřenkurt uzavřenkurt uzavřenkurt uzavřenkurt uzavřenkurt uzavřenkurt uzavřen
13:00kurt uzavřenkurt uzavřen
13:30kurt uzavřenkurt uzavřen
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30LTC HOST-Jeřábek
17:00Sochor LadislavLTC HOST-Jeřábek
17:30Molič PetrLTC HOST-Jeřábek
18:00Pravcová MartinaPravcová Martina
18:30Němcová LibušeVrchotová RadkaSoukup Jan
19:00Hubálek Petr
19:30Soukup Jan

Dvorec 4

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30
09:00Zítko VáclavZítko Václav
09:30Povolný FrantišekBílek Jan
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00polední pauzapolední pauzapolední pauzapolední pauzapolední pauzapolední pauzapolední pauza
12:30polední pauzapolední pauzapolední pauzapolední pauzapolední pauzapolední pauzapolední pauza
13:00polední pauzapolední pauza
13:30polední pauzapolední pauza
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00Šebesta Vladimír
16:30Vrchota VladimírVaněk Milan
17:00Nováková JanaŠebesta Vladimír
17:30Vrchotová RadkaVaněk Milan
18:00Novotná IlonaLTC HOSTFliedrová IlonaZvěřinová LenkaLTC HOST
18:30Fliedrová IlonaLTC HOSTNěmcová LibušePravcová MartinaLTC HOST
19:00Langr Ladislav
19:30Kováč Ludvík

Dvorec 5

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30
09:00
09:30Remeňová HanaRemeňová Olga
10:00Remeňová OlgaRemeňová Hana
10:30
11:00
11:30
12:00polední pauzaTš. S.Hláskovápolední pauzapolední pauzapolední pauza
12:30polední pauzaTš. S.Hláskovápolední pauzapolední pauzapolední pauza
13:00Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hláskovápolední pauzapolední pauza
13:30Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hláskovápolední pauzapolední pauza
14:00Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
14:30Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
15:00Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
15:30Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
16:00Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
16:30Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
17:00Hlásková SoňaTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
17:30HOST - SHTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
18:00LTC HOST-Havránek
18:30LTC HOST-HavránekBažant Pavel
19:00LTC HOST-HavránekSochor Ladislav
19:30LTC HOST-Havránek

Dvorec 6

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30
09:00Herda Milan
09:30HOST - MH
10:00Sochor LadislavKarbulka ZdeněkZvěřina Jaroslav
10:30Prokop JiříDoležal JanŠebek Miloslav
11:00
11:30
12:00polední pauzapolední pauzapolední pauzapolední pauzapolední pauzapolední pauzapolední pauza
12:30polední pauzapolední pauzapolední pauzaTš. M.Herdapolední pauzapolední pauzapolední pauza
13:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herdapolední pauzapolední pauza
13:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herdapolední pauzapolední pauza
14:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
14:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
15:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
15:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
16:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
16:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
17:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
17:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
18:00Tš. M.HerdaTš. M.Herda
18:30Tš. M.HerdaTš. M.Herda
19:00Kloubec RomanLTC HOST-Urban
19:30LTC HOSTLTC HOST-Urban

 ČEKATEL 10-18
 ČEKATEL DO 9
 ČEKATEL po 17
 ČLEN
 ČLEN SENIOR
 ČLEN STUDENT 19-26
 HOST
 HOST - MLÁDEŽ DO 18 let
 MISTROVSKÁ UTKÁNÍ
 OKRESNÍ PŘEBOR
 SPARING
 TENISOVÁ ŠKOLA
 ÚDRŽBA KURTŮ

 

© LTC Poděbrady