Rezervace dvorců

návod

 

návod
objednání
ČLEN LTC

 

Hosté si rezervují dvorec telefonicky u správce 604 919 817  nebo u  sekretářky Jany Hruškové na čísle telefonu    732 341 801 popř. e-mailem: ltcsekretariat@seznam.cz nebo osobně v době úředních hodin sekretariátu v pondělí 15:00 - 17:00 hod. a ve čtvrtek od 15:00-17:00 hod.

 


<<červenec 2022>>
TPoÚtStČtSoNe
26123
2745678910
2811121314151617
2918192021222324
3025262728293031
 

Přehled rezervací: týden 27 (04. červenec 2022 – 10. červenec 2022)

Center

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00Neckář Lubomír
08:30Neckář LubomírNeckář LubomírNeckář MichaelNejedlý TomášNeckář Lubomír
09:00Neckář MichaelNeckář MichaelBenda TomášNeckář Michael
09:30Nejedlý Tomáš
10:00Doležal Jan
10:30Remeňová OlgaKováč LudvíkRemeňová OlgaKalužík Tomáš
11:00Remeňová HanaLangr LadislavRemeňová HanaLTC čekatel do 9let
11:30Langr LadislavKalužík Tomáš
12:00polední pauzapolední pauzapolední pauzapolední pauzapolední pauzapolední pauzapolední pauza
12:30polední pauzapolední pauzapolední pauzapolední pauzapolední pauzapolední pauzapolední pauza
13:00Kejda Milanpolední pauzapolední pauza
13:30LTC HOSTpolední pauzapolední pauza
14:00Kejda Milan
14:30LTC HOST
15:00
15:30
16:00LTC HOST
16:30LTC HOST
17:00LTC HOST
17:30LTC HOST
18:00Němcová LibušeLTC HOST
18:30Zvěřinová LenkaLTC HOST
19:00Kloubec RomanLTC HOST
19:30LTC HOST

Dvorec 1

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30
09:00LTC sparingLTC sparing
09:30LTC sparingLTC sparing
10:00Zvěřina JaroslavKováč LudvíkLTC čekatel do 9letBažant Pavel
10:30Schuster PavelRůžička JiříKarbulka ZdeněkLTC čekatel do 9letKalužík Tomáš
11:00Schuster Pavel
11:30Kováč Ludvík
12:00polední pauzapolední pauzapolední pauzapolední pauzapolední pauzapolední pauzapolední pauza
12:30polední pauzapolední pauzapolední pauzapolední pauzapolední pauzapolední pauzapolední pauza
13:00polední pauzapolední pauza
13:30polední pauzapolední pauza
14:00LTC HOST
14:30Kejda Milan
15:00LTC HOST
15:30Kejda MilanBrusilovski Yegor
16:00Bednář Jan
16:30
17:00
17:30Jína MilanKavka Ivan
18:00Škaloud MiroslavMolič PetrKavka IvanSerbus Tomáš
18:30Bažant PavelKec PavelJína MilanKec Pavel
19:00Votík ZbyněkBaumrt LadislavBaumrt Ladislav
19:30Podkonický PetrKec PavelKec Pavel

Dvorec 2

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00Nováková JanaKrálíková Milena
10:30Králíková MilenaDoušová Ilona
11:00
11:30
12:00polední pauzapolední pauzapolední pauzapolední pauzapolední pauzapolední pauzapolední pauza
12:30polední pauzapolední pauzapolední pauzapolední pauzapolední pauzapolední pauzapolední pauza
13:00polední pauzapolední pauza
13:30polední pauzapolední pauza
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00Bednář JanMolič Petr
17:30Schuster PavelSochor Ladislav
18:00Serbus Tomáš
18:30Vilímek MiroslavŠkaloud MiroslavMolič PetrBažant Pavel
19:00Sochor LadislavSochor LadislavŠkaloud Miroslav
19:30Bažant Pavel

Dvorec 3

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00Doušová IlonaDoušová Ilona
10:30Hollanová SylvaRožová Markéta
11:00
11:30
12:00kurt uzavřenkurt uzavřenkurt uzavřenkurt uzavřenkurt uzavřenkurt uzavřenkurt uzavřen
12:30kurt uzavřenkurt uzavřenkurt uzavřenkurt uzavřenkurt uzavřenkurt uzavřenkurt uzavřen
13:00kurt uzavřenkurt uzavřen
13:30kurt uzavřenkurt uzavřen
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00LTC HOST
17:30LTC HOST
18:00Pravcová MartinaPravcová MartinaTrajhanová LídaLTC HOST
18:30Votíková MartinaZvěřinová LenkaVotíková Martina
19:00
19:30

Dvorec 4

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30
09:00Bílek JanBílek Jan
09:30Hollan JiříZítko Václav
10:00Karbulka Zdeněk
10:30Karbulková Jiřina
11:00
11:30
12:00polední pauzapolední pauzapolední pauzapolední pauzapolední pauzapolední pauzapolední pauza
12:30polední pauzapolední pauzapolední pauzapolední pauzapolední pauzapolední pauzapolední pauza
13:00polední pauzapolední pauza
13:30polední pauzapolední pauza
14:00
14:30LTC čekatel 10-18
15:00LTC čekatel 10-18
15:30
16:00Vaněk Jiří
16:30Tomek Zdeněk
17:00
17:30
18:00Bednář JanLTC sparingTš. J.Kolařík
18:30Doležal JanLTC sparingTš. J.Kolařík
19:00
19:30Jiroušek Vladimír

Dvorec 5

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30Tš. J.KolaříkTš. J.Kolařík
09:00Tš. J.KolaříkTš. J.Kolařík
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00polední pauzapolední pauzapolední pauzapolední pauzapolední pauzapolední pauzapolední pauza
12:30polední pauzapolední pauzapolední pauzapolední pauzapolední pauzapolední pauzapolední pauza
13:00polední pauzapolední pauza
13:30polední pauzapolední pauza
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00LTC čekatel 10-18
17:30LTC HOST-Valenta
18:00Trajhanová LídaJiroušek Vladimír
18:30Němcová LibušeKováč Ludvík
19:00
19:30

Dvorec 6

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00Sochor LadislavRůžička Jiří
10:30Prokop JiříŠebek Miloslav
11:00
11:30
12:00polední pauzapolední pauzapolední pauzapolední pauzapolední pauzapolední pauzapolední pauza
12:30polední pauzapolední pauzapolední pauzapolední pauzapolední pauzapolední pauzapolední pauza
13:00polední pauzapolední pauza
13:30polední pauzapolední pauza
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30LTC HOST-Raba
17:00LTC HOST-Raba
17:30LTC HOST-Raba
18:00Lišková Karolína
18:30Jiroušek VladimírDoležal JanLangrová Monika
19:00Kováč LudvíkJiroušek VladimírLišková Karolína
19:30Jiroušek Vladimír

 ČEKATEL 10-18
 ČEKATEL DO 9
 ČEKATEL po 17
 ČLEN
 ČLEN SENIOR
 ČLEN STUDENT 19-26
 HOST
 HOST - MLÁDEŽ DO 18 let
 MISTROVSKÁ UTKÁNÍ
 OKRESNÍ PŘEBOR
 SPARING
 TENISOVÁ ŠKOLA
 ÚDRŽBA KURTŮ

 

© LTC Poděbrady